Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 243481 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #780 Dátum: 2007.01.10 02:53:13 »
No , megnéztem a Sin City-t . Jó volt  :10: ! Érdekes , rettentõ látványos , rendhagyó , jól kitalált , profin kivitelezett ! El tudom képzelni , hogy ez a film nem tetszik mindenkinek , de ez egyáltalán nem baj  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Filmek
« Válasz #781 Dátum: 2007.01.11 12:01:51 »
Idézetet írta: "Palaczk"
No , megnéztem a Sin City-t . Jó volt  :10: ! Érdekes , rettentõ látványos , rendhagyó , jól kitalált , profin kivitelezett ! El tudom képzelni , hogy ez a film nem tetszik mindenkinek , de ez egyáltalán nem baj  :D

Most volt a mozicsatornán eredeti nyelven, nekem is tetszett  :ordog:
Ami még tetszett benne hogy teljesen elütõ szerepeket játszó szinészek tüntek fel itt-ott, (Lorí a GilmoreGirls -bõl , A kis Harry P. )
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

leszilaci

  • Vendég
Filmek
« Válasz #782 Dátum: 2007.01.11 12:13:03 »
Idézetet írta: "MrIP"
A kis Harry P.

milyen jó volt látni, mikor szétszedik a Helikoptert :ordog:
kellemetlen emlékeim fûzõdnek a teri tropper filmhez...ez meg olyan szép elégtétel volt  :twisted:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #783 Dátum: 2007.01.11 13:09:26 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "MrIP"
A kis Harry P.

milyen jó volt látni, mikor szétszedik a Helikoptert :ordog:
kellemetlen emlékeim fûzõdnek a teri tropper filmhez...ez meg olyan szép elégtétel volt  :twisted:


Gyerekek  :nana: ! Nem baj , hogy Frodót szedik szét ;) ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

leszilaci

  • Vendég
Filmek
« Válasz #784 Dátum: 2007.01.11 13:17:57 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "MrIP"
A kis Harry P.

milyen jó volt látni, mikor szétszedik a Helikoptert :ordog:
kellemetlen emlékeim fûzõdnek a teri tropper filmhez...ez meg olyan szép elégtétel volt  :twisted:


Gyerekek  :nana: ! Nem baj , hogy Frodót szedik szét ;) ?

forró-dróttól megfájdult a seggem :ordog: naaaaaa, nem azé',  :kacsint: ...... hanem m egyszerre néztem meg a 3 részt :faradt:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #785 Dátum: 2007.01.11 13:20:41 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "MrIP"
A kis Harry P.

milyen jó volt látni, mikor szétszedik a Helikoptert :ordog:
kellemetlen emlékeim fûzõdnek a teri tropper filmhez...ez meg olyan szép elégtétel volt  :twisted:


Gyerekek  :nana: ! Nem baj , hogy Frodót szedik szét ;) ?

forró-dróttól megfájdult a seggem :ordog: naaaaaa, nem azé',  :kacsint: ...... hanem m egyszerre néztem meg a 3 részt :faradt:


Huh , hát az nagyon maratoni  :o ... de mi is tervezzük , méghozzá a bõvített változatokat  :D

Amúgy a Sin Cityben tényleg az Elijah Wood-ot kapják szét . Nem akárhogyan  :ordog: ... amúgy tök szokatlan volt a srác ebben a szerepben , és az a karakter nagyon para volt  :kormom:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Filmek
« Válasz #786 Dátum: 2007.01.11 13:25:41 »
Nekem egyre megy , Ferr rodo v. Plotter  :ordog:
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

leszilaci

  • Vendég
Filmek
« Válasz #787 Dátum: 2007.01.11 13:30:41 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Huh , hát az nagyon maratoni  :o ... de mi is tervezzük , méghozzá a bõvített változatokat  :D

Amúgy a Sin Cityben tényleg az Elijah Wood-ot kapják szét . Nem akárhogyan  :ordog: ... amúgy tök szokatlan volt a srác ebben a szerepben , és az a karakter nagyon para volt  :kormom:

nyáron néztem meg a sin city-t :hmm: asszem ismét meg fogom :10:

a mátrix 2.és3 . részét néztem még meg egy seggel :vag2:

szégyenszemre a star wars 3. részét (amit ugye utoljára készítettek el) nem láttam még, csak részletekben. :oops: állandóan csak a végét :turelmetlen: (az 1-et többször, a 2-t csak egyszer, de 2 részletben)
abból is meg kellene nézni az 1-2-3-t egyseggre :nagymosoly:
4-5-6 részekbõl már csináltunk ilyen maratonit :pofa:

aztán majd jön a rambó-összes a roki után :rohog:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Filmek
« Válasz #788 Dátum: 2007.01.11 23:00:31 »
Sztem meg a Dallas és Szomszédok összeset kellene összehozni néhány egymást követõ napra egy seggel! :kacag:  :rohog:
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
Filmek
« Válasz #789 Dátum: 2007.01.12 07:18:13 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Sztem meg a Dallas és Szomszédok összeset kellene összehozni néhány egymást követõ napra egy seggel! :kacag:  :rohog:
:10:
egyébként nem szeretem ezt a mostanában olyan divatos sorozatokat :szemforgat:
itt most nem a barátokköztet értem, meg betty a csúnya lányt hanem lost, meg szökés, meg mittomén'
ezekbõl csak egyet néztem volna, de meg mindig késõn volt...ez pedig a maffiózók(The sopranos)

A Csaszi

  • Vendég
Filmek
« Válasz #790 Dátum: 2007.01.19 10:23:06 »
Ha esetleg vkit érdekel, véletlenül hozzám került a Starship Troopers 1 és 2 DVD lemeze,s hogy-hogy nem lemásolódta magát. :-) A 2-t még nem néztem meg, s bár azt olvastam, hogy gagyi, egy lemezt csak megért (82Ft).
Szóval ha van rá igény...  :kacsint:  :nagymosoly:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #791 Dátum: 2007.01.19 14:14:14 »
Tegnap este néztem meg másodszor "A Nagy Kékség"-et ... hát , gyerekek ... :szivecske:  :10:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Filmek
« Válasz #792 Dátum: 2007.02.03 17:56:36 »
Idézetet írta: "Apu"
The Fast And The Furious Tokyo Drift
Japánautófanoknak kötelezõ tananyag. Bár a végén a mustangba épített Nissan motor.......
Egészen pontosan egy Skyline GT-R motor...

A Halálos iramban címû film harmadik része a nyáron került a mozikba. A Tokiói hajsza alcímet viselõ alkotás nemcsak akció jeleneteivel nyûgözi le a nézõket, hanem a benne szereplõ autókkal is.

A zömmel Tokióban játszódó alkotás járgányait Dennis McCarthy és csapata készítette fel és szedte össze. Potom pénzekért régi jenki izomautókat vásároltak, majd alaposan feljavították õket, japán csúcstechnikával. Egész pontosan 6 db Ford Mustang az 1967-es évjáratból, 9 Chevrolet Monte Carlo 1971-bõl és 11 darab 350Z készült az amerikai mûhelyben. Ezt a csapatot megtoldották a Rhys Millentõl származó, hátsó hajtású Lancer Evókkal és néhány japán RX-7-essel.    
Az illegális közúti versenyzés miatt Amerikából Tokióba költözõ fõszereplõ elsõ kocsija egy Chevrolet Monte Carlo. A filmben Dodge Viperrel versenyzõ járgány a valóságban is gyors, mert a kopott karosszéria alatt igen komoly technika található. Többféle motorral készült a filmes autó, a legdurvább Bill Mitchel Hardcore erõmûvel fut, ami 9.37 literes, 700 lovas óriást jelöl. A "kisebbik" motor (8.3 l) 560 lóerõt teljesít, vele 96-ra 4,41 másodperc alatt sprintel a gép, a negyed mérföldes gyorsulás versenytávot 11,94 alatt futja, a célban a tempója 189 km/óra. Nem véletlenek a Nascarban használt keréktárcsák és a sima felületû versenygumik sem, a lemezek alatt ugyanis speciális futómû alkatrészek és egy négysebességes váltó található.
A másik amerikai kalandosabb történettel büszkélkedhet, a legendás izomautóba egy japán kultusz autó soros hathengerese került. A Nissan Skyline GT-R szériában használt dupla turbós, 2.6 literes, egy turbóval ékesítve kb. 340 lóval veri meg a film végén a rossz fiú Nissan 350Z-jét.
Nem piskóta a Nissan sem, keresztben autózásra (drift) felkészített sport futómû, és a VeilSide-tól származó karosszéria elemek jellemzik. Motorja nem japán termék, a filmkészítõk az Ausztrál APS-tõl szerezték be erõmûvet. A 460 lóerõt egy dupla turbófeltöltõ segítségével érték el, amely könnyedén megforgatja a legszélesebb hátsó gumit is.
A másik rossz fiú szemet gyönyörködtetõ, alig felismerhetõ Mazda RX-7-essel rajzolgat köröket az aszfaltra. Ennek a kocsinak az eredetije a tavalyi tokiói tuning kiállításon debütált. A VeilSide Fortune csomaggal kiszélesített Mazdának csak a beltere 20 ezer dollárba került (kb. 4,3 millió Ft). A sok gyors autó között olyan különlegességek is találhatók, mint a hátsó hajtásúvá alakított Lancer Evo...

Forrás:
Benedek Attila
www.loero.hu

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Filmek
« Válasz #793 Dátum: 2007.02.04 19:06:15 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "A Csaszi"
Nemrég volt az RTL-en a Starship Troopers, ~ Csillagközi invázió c. film. Eztet én nagyon szeressem, bár régen láttam már. Viszont most felvételrõl megtekintve észleltem, hogy rettentõ sok mindent kivágtak belõle. Fõként a kicsit durvább jeleneteket. Viszont mivel 18-as karikával és éjjel volt, így nem igazán érthetõ számomra, hogy miért is kellett így megvágni. :-( Még szerencse, hogy egyáltalán a bogarakat bennehagyták...

Nincs meg véletlen vkinek DVDn, esetleg? Szépen kérem  :szemez:  :nagymosoly:


Én mikor ezt elõször láttam (moziban) , baromira kiakadtam , hogy mekkora egy ultragagyi iszonyatos komolytalan xar  :mivan: ... aztán viszont másodikra rájöttem , hogy én voltam a hülye és nem vettem a lapot  :wink: ... azóta még meg is néztem néhányszor .


Irgum burgum méghogy ultra gagyi. :robbanfej:  Iszonyatosan jó humora volt annak aki megírta.
Maga a világ amit megalkotott. Egy militarista világ amiben még akár neked is lenne kedved élni annyira tökéletes. Mondjuk az egyenruhák és a jelvények kissé sablonosak voltak. Ha Hitlerék megnyerik a II.vh-t lehet, hogy most ilyeneket hordanánk. A TV közvetítések viszont nagyon állatok voltak mintha a Kínai propagandafilmek lelkivilágát ötvözték volna az amerikai médiával. :)
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Filmek
« Válasz #794 Dátum: 2007.02.04 19:12:52 »
Nézte valaki az Éjszaka a múzeumban-t? Nem is volt rosz. Azt nem mondom, hogy ledõltem a székrõl a nevetéstöl, de kellemes kis szórakoztató film volt.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.