Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 229913 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #15 Dátum: 2005.01.10 01:41:23 »
Idézetet írta: "music"
Igen ilyenek, de nem emlékszem a konkrét dolgokra, látni meg nem láttam.

Na, megtaláltam a cikket, itt van.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #16 Dátum: 2005.01.10 01:53:11 »
Angolul tudóknak: egy kis csemege
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Filmek
« Válasz #17 Dátum: 2005.01.10 07:55:16 »
A Kill Bill 1-2 tényleg nagyon jó, ajánlom mindenkinek!
A másik kedvencem a Mátrix trilógia, ami hiába tűnik ultrafuturisztikusnak, senki sem tudja bizonyítani, hogy ez nem így van - bár azt se, hogy így van - ettől lesz kicsit filozofikus, főleg az első része.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Filmek
« Válasz #18 Dátum: 2005.01.10 08:10:25 »
Nálam a Gyalog Galopp alapfilm. A Kill Bill nekem annyira nem jött be (nekem nagyon "túlzó"), ellenben a Ponyvaregény szintén kedvenc.
Aztán bejön még a Picasso Kalandjai, a Brian Élete, az Élet Értelme,a M.A.S.H., és megannyi Chevy Chase film.
És, hogy sorozatokról is beszéljünk: a M.A.S.H. sorozat változata, a Star Trek sorozatok, a Helyszinelők (bár ebben is akad némi hiba).
Más most nem jut az eszembe.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Filmek
« Válasz #19 Dátum: 2005.01.10 09:26:00 »
Idézetet írta: "Misi"
Nálam a Gyalog Galopp alapfilm. A Kill Bill nekem annyira nem jött be (nekem nagyon "túlzó"), ellenben a Ponyvaregény szintén kedvenc.
Aztán bejön még a Picasso Kalandjai, a Brian Élete, az Élet Értelme,a M.A.S.H., és megannyi Chevy Chase film.

Nagyjából én is így vagyok vele, de a M.A.S.H.-t és az Éelet Értelmét nem láttam.
Ami még nekem tetszett: Született gyilkosok, Brazil, Erik a viking, Amerikai história X.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #20 Dátum: 2005.01.10 10:27:23 »
Idézetet írta: "Misi"
A Kill Bill nekem annyira nem jött be (nekem nagyon "túlzó")...


Az első rész miatt , ugye :) ? Hát , azzal az a helyzet , hogy egyrészt csak annyira kell komolyan venni , amennyire komolynak lett gondolva ;) - másrészt ismerni kell a célt : Tarantino egyfajta sűrítményt akart csinálni az ilyen témájú korábbi (pl. Bruce Lee) cuccokból , ráadásul úgy , hogy képregény-szerű legyen az egész (mint ahogy van is ugye egy rajzolt , manga-stílusú jelenet) . Tele van irreális hülyeségekkel , agyament képtelenség az egész , de (többek közt) pont ettől jó  :D ... A második rész meg egészen más , azzal együtt alkot egészet a film .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Fastercowboy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Filmek
« Válasz #21 Dátum: 2005.01.10 12:36:15 »
Etalon filmek? Nálam a Remény rabjai a befutó Tim Robbins és Morgan Freeman felejthetetlen alakításával. Egyébként kicsit meglepődve olvastam a hozzászólásaitokat, mivel a "mélyebb" mondanivalójú filmekről nemigen találtam hozzászólást.

Mondjuk a Ponyvaregény nálam is dobogós, de az ilyen Mátrix, meg hasonlók nekem a látványon kívül nem sokat jelentenek.
b]'04 Corolla 1.6 HB Sport [/b]

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Filmek
« Válasz #22 Dátum: 2005.01.10 12:44:08 »
Idézetet írta: "Fastercowboy"
Mondjuk a Ponyvaregény nálam is dobogós, de az ilyen Mátrix, meg hasonlók nekem a látványon kívül nem sokat jelentenek.

Brazil? Amerikai historia X?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Filmek
« Válasz #23 Dátum: 2005.01.10 13:18:37 »
Vannak látványos filmek, vannak, amikben a hang nagyon szuper, és van, ahol maga a mondanivaló a magával ragadó.
Az uttóbira egy-két csemege: Nell a remetelány, A mi házunk.
Szeretem még az olyan thriller-krimiket, ahol az utolsó percig lehet halmozni a csavarokat: A bárányok hallgatnak I, Gyilkosság lólépésben...
És vannak olyanok, amelyeken csak egyszerűen jól lehet szórakozni: Apafej, Trainspotting, Macska-jaj, SouthPark...
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Filmek
« Válasz #24 Dátum: 2005.01.10 13:19:12 »
Idézetet írta: "Fastercowboy"
Etalon filmek? Nálam a Remény rabjai a befutó Tim Robbins és Morgan Freeman felejthetetlen alakításával. Egyébként kicsit meglepődve olvastam a hozzászólásaitokat, mivel a "mélyebb" mondanivalójú filmekről nemigen találtam hozzászólást.

Mondjuk a Ponyvaregény nálam is dobogós, de az ilyen Mátrix, meg hasonlók nekem a látványon kívül nem sokat jelentenek.


Tudod mi csak autó vásárláskor vagyunk komolyak, megfontoltak.
Film ügyekben jöhet a ponyva(regény).
Hihi.
 :lol:

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Filmek
« Válasz #25 Dátum: 2005.01.10 13:20:15 »
Ami nekem tetszett:
Angyalok városa
Forest Gump
Gyalog galopp
(van még, csak nem ugrik be a címük :oops: )
 :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Filmek
« Válasz #26 Dátum: 2005.01.10 13:20:55 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "Misi"
Nálam a Gyalog Galopp alapfilm. A Kill Bill nekem annyira nem jött be (nekem nagyon "túlzó"), ellenben a Ponyvaregény szintén kedvenc.
Aztán bejön még a Picasso Kalandjai, a Brian Élete, az Élet Értelme,a M.A.S.H., és megannyi Chevy Chase film.

Nagyjából én is így vagyok vele, de a M.A.S.H.-t és az Éelet Értelmét nem láttam.
Ami még nekem tetszett: Született gyilkosok, Brazil, Erik a viking, Amerikai história X.


Az Élet értelme megvan, ha akarod odaadom (másolt DVD).
Én is Pösti vagyok, ráadásul a BAH csomópontnál dolgozom, ami ha jól látom neked nem is rossz, sőt. :)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Filmek
« Válasz #27 Dátum: 2005.01.10 13:27:39 »
Idézetet írta: "Misi"
Az Élet értelme megvan, ha akarod odaadom (másolt DVD).
Én is Pösti vagyok, ráadásul a BAH csomópontnál dolgozom, ami ha jól látom neked nem is rossz, sőt. :)

Köszi, de DVD-m nincs – meg a gyerek miatt lehetőségem megnézni. :-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Filmek
« Válasz #28 Dátum: 2005.01.10 13:27:41 »
És az Összeomlást se hagyjam ki, mert az sem rossz  8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Filmek
« Válasz #29 Dátum: 2005.01.10 13:35:57 »
A Gladiátor legnagyobb bakija kétség kívül a harciszekér borulásakor kivillanó oxigénpalack, az arénában. A Gyűrűk ura 2 ben a klegdurvább, amikor a kőhídon mutatják az ostromlók lábait, ahogy készülnek betörni a kaput, a bal alsó sarokból meg kihúzódik a nylonnal letakart kamera....

Vígjátékokról nem esett még szó. Én az utóbbi időben a legjobban az 50 első randin szórakoztam...

Történelmi jellegűből a Trója tényleg nagy csalódás volt, viszont a kevésbé reklámozott Artur király nagyon jól sikerült... Egy teljesen új feldolgozása az Excalibur mondakörnek,megéri megnézni.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.