Szerző Téma: Filmek  (Megtekintve 229937 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Dátum: 2005.01.10 00:27:28 »
Elvégre ez egy olyan téma , amelyről sokat lehet értekezni :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #1 Dátum: 2005.01.10 00:31:12 »
Úgyhogy jöhetnek kedvenc és utált filmek, sorozatok, mozik, DVD-k, videók (kinek mije van). Esetleg ajánlatok is, mit érdemes megnézni - vagy hol érdemes, stb.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #2 Dátum: 2005.01.10 00:34:19 »
És akkor el is kezdem .

Az egész dolog arról jutott eszembe , hogy szóba került a Ponyvaregény .

Nos , ez szerintem kétségtelenül egyike a legjobb filmeknek (legalábbis azok közül , amiket én láttam) - de ha már Tarantino , akkor nekem az utóbbi idők legnagyobb filmes élménye (a Gyűrűk Ura - A király visszatér mellett) egyértelműen a Kill Bill  :sword: ! Nem utolsósorban a zenék , illetve a zenék és a jelenetek összehangolása miatt - de egyébként is . A nagy kard-párharc az első rész végén a behavazott kertben , illetve a kiszabadulás a koporsóból a másodikban - mindkettő azok közé a jelenetek közé tartozik , amelyeket a legjobbak között tartok számon az eddig látott valamennyi film valamennyi jelenete közül  :10: ! Persze , azért van még pár egyéb is a listán - de erről talán majd később  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #3 Dátum: 2005.01.10 00:36:23 »
Idézetet írta: "music"
Úgyhogy jöhetnek kedvenc és utált filmek, sorozatok, mozik, DVD-k, videók (kinek mije van). Esetleg ajánlatok is, mit érdemes megnézni - vagy hol érdemes, stb.


Hejj , gyors voltál , mint Uma Thurman , amikor kettévágja a felé dobott baseball-labdát  [smilie=sm38.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #4 Dátum: 2005.01.10 00:39:49 »
Idézetet írta: "music"
Úgyhogy jöhetnek kedvenc és utált filmek, sorozatok, mozik, DVD-k, videók (kinek mije van). Esetleg ajánlatok is, mit érdemes megnézni - vagy hol érdemes, stb.


Utált filmek ? Az általam az utóbbi időben látott filmek egyértelműen legszarabbika a Trója  :vom: ! Nagy csalódás volt , pedig olyan rettentően sokat nem is vártam tőle , csak egy kis izgalmas , kosztümös csihipuhit ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #5 Dátum: 2005.01.10 00:41:13 »
Idézetet írta: "Palaczk"
az utóbbi idők legnagyobb filmes élménye (a Gyűrűk Ura - A király visszatér mellett) egyértelműen a Kill Bill  :sword: !

Mostanában nagyon el vagyok maradva filmekkel, gyakorlatilag a tv-re vagyok utalva, így aztán a standard tévésrepertoárt már láttam 2-3x, többnyire németül is. Kivétel talán a Harry Potter volt az elmúlt időkben, ami új volt, de azt már látatlanban utáltam, de belenézve a filmbe, csak megerősödött az érzésem.
A Kill Bill kifutott már a mozikból, vagy még játszák?
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #6 Dátum: 2005.01.10 00:48:31 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Utált filmek? Az általam az utóbbi időben látott filmek egyértelműen legszarabbika a Trója  :vom: ! Nagy csalódás volt, pedig olyan rettentően sokat nem is vártam tőle, csak egy kis izgalmas, kosztümös csihipuhit ...

Egy listán igen előkelő helyen áll, bár ennek aligha örülnek az alkotók: a filmes bakik listáján...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #7 Dátum: 2005.01.10 01:00:29 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
az utóbbi idők legnagyobb filmes élménye (a Gyűrűk Ura - A király visszatér mellett) egyértelműen a Kill Bill  :sword: !

Mostanában nagyon el vagyok maradva filmekkel, gyakorlatilag a tv-re vagyok utalva, így aztán a standard tévésrepertoárt már láttam 2-3x, többnyire németül is. Kivétel talán a Harry Potter volt az elmúlt időkben, ami új volt, de azt már látatlanban utáltam, de belenézve a filmbe, csak megerősödött az érzésem.
A Kill Bill kifutott már a mozikból, vagy még játszák?


A Harry Potternek csak az első részét láttam , videón - egyszer meg lehetett nézni , mesefilm , nekem nem mondott túl sokat . Félreértés ne essék : nem azért nem mondott túl sokat , mert mesefilm ...

Kill Bill sajna kifutott már rég . Nem csoda : az 1-et 2003 őszén nyomták - én egy afféle legeslegutolsó előadást csíptem el egy nem-pláza moziban 2004 tavaszán . A 2 akkor volt új , de itt Pécsett már azt sem játsszák nyár közepe óta - BP-en talán még igen , bár ebben sem lennék biztos . De egy nagyon fontos tanács : A 2-T NEM SZABAD ÚGY MEGNÉZNI , HOGY NEM LÁTTAD AZ 1-ET , MERT SEMMIT NEM FOGSZ ÉRTENI , ÉS ELQROD AZ EGÉSZET !!! A két film egynek lett szánva , csak végül Tarantino kettévágta , mert túl hosszú lett volna egyben (bár a LOTR 3 majdnem ilyen hosszú volt) .

Én mindkettőt ötször láttam - ebből az 1-et egyszer , a 2-t háromszor moziban . Még a harmadik nézés során is tűntek fel új dolgok  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #8 Dátum: 2005.01.10 01:01:33 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Utált filmek? Az általam az utóbbi időben látott filmek egyértelműen legszarabbika a Trója  :vom: ! Nagy csalódás volt, pedig olyan rettentően sokat nem is vártam tőle, csak egy kis izgalmas, kosztümös csihipuhit ...

Egy listán igen előkelő helyen áll, bár ennek aligha örülnek az alkotók: a filmes bakik listáján...


Igen ? Ez fel sem tűnt , mert az unalomtól majdnem elaludtam  [smilie=sm57.gif] ... Mik voltak benne ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #9 Dátum: 2005.01.10 01:14:09 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Kill Bill sajna kifutott már rég.

Na, akkor lassan fel fog tűnni a tv-kben is.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #10 Dátum: 2005.01.10 01:16:35 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Igen? Ez fel sem tűnt, mert az unalomtól majdnem elaludtam  [smilie=sm57.gif] ... Mik voltak benne ?

Ezt meg nem mondom, pláne, hogy nem láttam, de asszem az Indexen írták azt az oldalt, ahol gyűjtik az ilyen bakikat, na ott volt ez. Valami 43-nál tartanak. Olyasmi dolgok szoktak lenni, hogy valaki az egyik jelenetben egy olyan kalapban van, amit fél perce lőttek sz.rrá, meg hasonlók.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #11 Dátum: 2005.01.10 01:23:21 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Kill Bill sajna kifutott már rég.

Na, akkor lassan fel fog tűnni a tv-kben is.


Ja , az HBO alighanem hamarosan előszedi . De tékákban is megvan ám , ki lehet venni egyszerre a kettőt és egymás után megnézni , úgy a legjobb , mert ez tényleg egy film  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Filmek
« Válasz #12 Dátum: 2005.01.10 01:27:44 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Igen? Ez fel sem tűnt, mert az unalomtól majdnem elaludtam  [smilie=sm57.gif] ... Mik voltak benne ?

Ezt meg nem mondom, pláne, hogy nem láttam, de asszem az Indexen írták azt az oldalt, ahol gyűjtik az ilyen bakikat, na ott volt ez. Valami 43-nál tartanak. Olyasmi dolgok szoktak lenni, hogy valaki az egyik jelenetben egy olyan kalapban van, amit fél perce lőttek sz.rrá, meg hasonlók.


Ja , mint a Gladiátorban Maximus az arénában lóháton , amikor az egyik pillanatban a bal kezében van a kard , a következő pillanatban a jobb kezében ? Vagy mint a kondenzcsík az égen , meg az óra az ostromló török csuklóján az Egri Csillagokban ? Ezek mókás dolgok  :) ... De a Trójában nem lőnek szarrá kalapokat , nem is hord senki kalapot , sőt még sisakokat sem lőnek szarrá :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #13 Dátum: 2005.01.10 01:34:20 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja, az HBO alighanem hamarosan előszedi. De tékákban is megvan ám, ki lehet venni egyszerre a kettőt és egymás után megnézni, úgy a legjobb, mert ez tényleg egy film  :)

Mindkettő reménytelen nálam. Az HBO nincs előfizetve, és nem is lesz, tékázni meg sosem lenne idő. Így is tele vagyunk olyan felvett filmekkel, amiket soha nem nézünk meg. Egy idő után aztán le is lesznek törölve...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Filmek
« Válasz #14 Dátum: 2005.01.10 01:36:06 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja, mint a Gladiátorban Maximus az arénában lóháton, amikor az egyik pillanatban a bal kezében van a kard, a következő pillanatban a jobb kezében? Vagy mint a kondenzcsík az égen, meg az óra az ostromló török csuklóján az Egri Csillagokban? Ezek mókás dolgok :) ... De a Trójában nem lőnek szarrá kalapokat, nem is hord senki kalapot, sőt még sisakokat sem lőnek szarrá :D

Igen ilyenek, de nem emlékszem a konkrét dolgokra, látni meg nem láttam.
music