Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 518977 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2520 Dátum: 2012.01.27 08:39:25 »
Ha ezzel együtt viszont kipróbálhatta az új GS-t akkor ez talán kicsit ellensúlyozhatja. ;)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2521 Dátum: 2012.01.27 09:26:50 »
A vizuális megerősítést mondjuk az is gátolhatja az esetében, ha mondjuk mindenféle papírt kellett aláírnia, hogy nem rögzíthet semmit és nem is ad tovább semmit. Az biztos nagyon rossz lenne.
Mondjuk azt simán el tudnám képzelni az említett autókról, hogy mindegyik elején erőteljesen visszaköszön az új "Orsó maszk", nagyon karakteresek és belül pedig megjelenik az új óra. Meg persze egy csomó másról is lehet fantáziálni.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2522 Dátum: 2012.01.27 13:21:42 »
És ezek kb mikor lesznek láthatók hivatalos fotókon is?
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2523 Dátum: 2012.01.27 14:07:19 »
Hagyd, szerintem kivégezték titkos információk kiszivárogtatása miatt. Vagy csak örökre a munkahelyére kötötték, és kikapcsolták az Internetet.
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2524 Dátum: 2012.01.27 14:40:17 »
A ráncfelvarrott RX még a tavasszal érkezik, erről szerintem néhány héten belül lesznek fotók. A többi esetében a később érkezővel is kicsivel több, mint egy éven belül találkozhattok.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2525 Dátum: 2012.07.11 09:57:22 »
Toyota klubtársaknak felajánlok ingyen 4 nyári gumit (225/55 R16). A gumik (mások szerint) jók, csak öregek. Ezért a saját autómra már nem teszem fel őket. Elfüstölni a talin, biztos jók.
A gumik megtekinthetőek itt.

Az ingyeneség feltételei a következők:
- a "vásárló" érte jön a XXII. kerületbe
- a "vásárló" oldja meg a gumik elszállítását a 4. emeletről (lift nincs)
- a "vásárló" legkésőbb most péntek reggelig (július 13., 9:00) elszállítja a gumikat. Ezt az időpontot követően már nekem kell cipekedni  :cry: , ezért ezt követően már nem adom ingyen  :nonono:

Ács Feri

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2526 Dátum: 2012.08.25 22:07:52 »
Sziasztok!
Tudtok nekem segìteni,Lexus gs 450 h vásárlásán töröm a koponyám úgy 5.5 milláig (eleinte cemry volt a cél de meg változott menetközben!)
Azt szeretném tudni mirekell nagyon figyelnem a vásárláskor,az általános dolgokon kìvűl? Mivel ezért a lóvéért max 5-6 évest 80-200ezer kilóméterest tudok venni,nem tudom,hogy érdemes-e vagy a hibridből csak újjat szabad?
Olyan évi 15-20 ezer km az éves autó használatom szinte csak pálya,nem tudom mennyire szervìz igényes általános használatnál?
Meg úgy egyáltalán minden érdekelne amit tudtok rólla!
Előre is köszi!

ui:igyekeztem minden topikba vissza olvasni sajna konkrétan ehez a modellhez túlsok infót nem találtam,ja és majd bemegyek a reálszisztémához is érdeklődni.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2527 Dátum: 2012.08.25 22:58:58 »
Ennyi pénzért gyakorlatilag kizárt, hogy épkézláb darabot találj. Sokat futott, szinte garantáltan sérült és/vagy jó eséllyel import autó lesz, bizonytalan előélettel. 6 millió alatt nem nagyon fogsz olyan példányt találni, ami nem hordozza magában azt, hogy komolyabb összeget kelljen rákölteni, illetve, hogy néhány év múlva el is tudd adni.
Az általad említett árkategóriában szinte biztosan olyan autót találsz majd, aminek kétszer fogsz örülni: egyszer, mikor megveszed, egyszer pedig mikor sikerül eladnod.


Ács Feri

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2528 Dátum: 2012.08.26 07:01:53 »
Na végre kaptam korekt választ,köszönöm,tehát akkor vagy gyűjtök még vagy 2millát hozzá,vagy nézek valami mást!
Azt hiszem ez az utóbbi marad,kár annyira beleszerelmesedtem mármint a beltérbe mert a kìvűlről szo,szo,na de sebaj,meg mondom őszintén a mai helyzetbe 8misit meg már nem szìvesen adok 1 autóért! :no:
Monjdjuk azt azért sejtettem valahol,hogy a lexus ból ennyiért már nem a legideálisabb vásárolni,csak hátna,evégett is gondoltam,hogy jól körbejárom ezt a témát itt nálatok,mert ugye kereskedőt hiába kérdez az ember sajna olyan korrektek(tisztelet a kivételnek)hogy az csak no,magán személyt meg nem találni a ha hun az eladók közt vagy ha van is nembiztos,hogy túlon túl objektìv lenne!

Na,mind1 azért köszi szépen!

Üdv:feri

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2529 Dátum: 2012.08.26 11:32:24 »
Na végre kaptam korekt választ,köszönöm,tehát akkor vagy gyűjtök még vagy 2millát hozzá,vagy nézek valami mást!
Azt hiszem ez az utóbbi marad,kár annyira beleszerelmesedtem mármint a beltérbe mert a kìvűlről szo,szo,na de sebaj,meg mondom őszintén a mai helyzetbe 8misit meg már nem szìvesen adok 1 autóért! :no:
Monjdjuk azt azért sejtettem valahol,hogy a lexus ból ennyiért már nem a legideálisabb vásárolni,csak hátna,evégett is gondoltam,hogy jól körbejárom ezt a témát itt nálatok,mert ugye kereskedőt hiába kérdez az ember sajna olyan korrektek(tisztelet a kivételnek)hogy az csak no,magán személyt meg nem találni a ha hun az eladók közt vagy ha van is nembiztos,hogy túlon túl objektìv lenne!

Na,mind1 azért köszi szépen!

Üdv:feri
Én annyit hozzátennék a Misi hozzászólásához, hogy az nem feltétlenül baj, ha egy autóra rá kell költeni. A kérdés az, hogy mikor és egyszerre mennyit. Illetve, ha el kell adni, mennyire gond neked, ha nem tudod "gyorsan" eladni és esetleg nem annyiért amennyiért szeretnéd. Bár abból itélve, hogy a másik kiszemelt a Camry Hybrid, ami szintén egy ritka madár errefelé, valószínűleg nem gond.
Az viszont tény, hogy a Lexus-ok fenntartása nem olcsó. Ha jó példányt fogsz is ki és csak fogyó anyagokra (olaj, szűrők, fék, gumi) költesz, akkor is drágább, mint pl. egy Toyota. Igaz, hogy ez is viszonyítás kérdése. Én Yaris-ból ültem át, üzemeltetés szempontjából minden kétszer olyan drága, mint a Yaris-ban. Ha viszont egy használt BMW/Audi tulajt kérdezel meg, akkor ez kimondottan olcsónak számít.  :D
És ha 5-6 éves GS-ből valaki 150eKM-nél kevesebb futottat példányt akar eladni neked, főleg második tulajdonostól, akkor légy gyanakvó. Egy tipikus GS/Lexus (első) tulajdonos simán beletesz az autójába évi 30eKM-t.

Ács Feri

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2530 Dátum: 2012.08.26 20:46:26 »
Először is köszönöm neked is a válaszod!
Az van,hogy a lexusban a komfort ami nagyon meg fogott,de kocsit a jelenlegihez nagyon hasonlót szeretnék venni,mondjuk ezt előre nem lehet 100%-an tudni csak az ember igyekszik az ócskavas bontószökevényeket elkerülni!
A jelenlegi egy 240km-s 12esztendős accord e ez idáig csak a kötelezőkre kellett költeni,de azért már öregszi!
Gondoltam ha tudok 1 jó lexust venni akkor az a töblet költség amivel a kötelező szervìzek járnak annyit nekem meg ér!
De látom vagy is inkább hiszek nektet és nem kergetek hiú ábrándokat (hacsak,nem lesz valami tutti,)akkor inkább veszek valami kevésbé rizikós autót ,természetesen japót!

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2531 Dátum: 2012.08.26 20:59:17 »
Az van,hogy a lexusban a komfort ami nagyon meg fogott
Engem is  :clap:

Ács Feri

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2532 Dátum: 2012.08.26 22:18:48 »
Engem is  :clap:

Ez ért sajnálom ***ára a dolgot!
Ja és még azt szerettem volna kérdezni,hogy amit 2év lexus garanciával kínálnak, itt hol vásárolt, csak a reálnál szervizelt,állìtólag s-mentes,120ezer km-s,abba is benne az okosság?
Ha v hülyeséget írok nyugottan szóljatok!

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2533 Dátum: 2012.08.27 08:46:48 »
Ez ért sajnálom ***ára a dolgot!
Ja és még azt szerettem volna kérdezni,hogy amit 2év lexus garanciával kínálnak, itt hol vásárolt, csak a reálnál szervizelt,állìtólag s-mentes,120ezer km-s,abba is benne az okosság?
Ha v hülyeséget írok nyugottan szóljatok!
Ha megvan a kiszemelt példány érdemes lekérdezni a Lexus Buda-nál (Reálszisztéma) a szervíztörténelmét, főleg, ha állítólag végig náluk volt szervízelve. Ingyen lekérdezik. Nekem többször is segítettek ilyen ügyben, nagyon kedvesek, segítőkészek. A szervíztörténet alapján le lehet vonni következtetéseket (a szervízkönyv alapján, nem feltétlenül).

Ács Feri

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #2534 Dátum: 2012.08.27 22:59:37 »
Ha megvan a kiszemelt példány érdemes lekérdezni a Lexus Buda-nál (Reálszisztéma) a szervíztörténelmét, főleg, ha állítólag végig náluk volt szervízelve. Ingyen lekérdezik. Nekem többször is segítettek ilyen ügyben, nagyon kedvesek, segítőkészek. A szervíztörténet alapján le lehet vonni következtetéseket (a szervízkönyv alapján, nem feltétlenül).
Nem nincs még semmilyen kiszemelt áldozat,csak amik a ha hun vannak azokról kérdezgettem,informálódgattam,
aztán majd meglátom mi lesz vonz a dolog csak ha nem kiszámítható akkor maradok a bevált accordnál csak,1 fiatalabb példánynál!