Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 515545 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1665 Dátum: 2008.06.17 22:08:55 »
Távol álljon tőlem, hogy moderáljam a topikot, de nincs erre a vitára egy vezetéstechnikai fórum? Szerintem már régen kiveséztük a témát, ami a Lexushoz kapcsolódott, elhangzott...

----

Visszatérve a topikhoz, mikor megnéztük az IS-t, Kedvesnek ezen akadt meg a szeme. A színe veszedelmesen gyönyörű, a felnik szintén. Ezüstben sokkal... khmmm... szürkébb.  :alien:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1666 Dátum: 2008.06.17 22:44:38 »
Visszatérve a topikhoz, mikor megnéztük az IS-t, Kedvesnek ezen akadt meg a szeme. A színe veszedelmesen gyönyörű, a felnik szintén. Ezüstben sokkal... khmmm... szürkébb.  :alien:
Ezen, illetve egy ugyanilyenen nekem is megakadt a szemem.  :wub: 1-2 hónapja vitték el Misiéktől a szalonból.
Csak még gyűjteni kell rá...  :sweatdrop:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1667 Dátum: 2008.06.17 23:37:18 »
Jól néz ki, de tipikus női autó. Sztem...
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1668 Dátum: 2008.06.17 23:38:09 »
Jól néz ki, de tipikus női autó. Sztem...

Még nem mentél vele...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1669 Dátum: 2008.06.17 23:46:35 »
Szigorúan kinézet alapján. Tudom, V8, meg power, meg minden! És különben is csak az irígység szól belőlem...
Gabe 254.

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1670 Dátum: 2008.06.18 00:25:25 »
Nekem az SC-ről mindig két dolog jut eszembe:
- egyik autószalonon egy órát ólálkodtam a Toyota/Lexus standon, miközben egyetlen érdeklődő lépett oda az értékesítőkhöz, és akart beülni az autóba. Kb. így nézett ki.
- Ez a cikk.

Viszont ennek a barnának a színe egyszerűen büntet. Csodaszép. Kedves mondta is, hogy ha véletlenül lelnék potya 30 millát valamelyik hálálkodó hallgató ajándékcsomagjában, akkor a felét köszönettel tudná hová tenni.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1671 Dátum: 2008.06.18 00:31:45 »
Borzasztó, pfujj, mégsem tetszik....  :2guns: :LOL:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1672 Dátum: 2008.06.18 01:16:58 »
Jól néz ki, de tipikus női autó. Sztem...

Női autó?!?!? EZ  :eek: ? Phűűű ...  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1673 Dátum: 2008.06.18 01:32:22 »
Nekem az SC-ről mindig két dolog jut eszembe:
- egyik autószalonon egy órát ólálkodtam a Toyota/Lexus standon, miközben egyetlen érdeklődő lépett oda az értékesítőkhöz, és akart beülni az autóba. Kb. így nézett ki.
- Ez a cikk.

Ó, ember, nagy kár az első linkért, nem kellett volna elalvás előtt olvasnom, tutira rosszakat fogok álmodni  :helpsmilie: :hammer: :censored: ...

Ami a másodikat illeti, az meg jól felhúzott. Mindenesetre tanulságos, hogy a Totalcarosokat messze (!) überelni lehet felsőbbséges, arrogáns, már-már nevetségesen eltúlzott fikázásban  :wacko: ... Szerintem bicskanyitogatóak ezek a rövid "jellemzések". Hát a JBQA, hogy a Corolla TS volt az utolsó, amit hétvégenként senki nem akart hazavinni... Ejj de jó dolguk van, mennyire azt hiszik hogy ők sz... a spanyolviaszt... SOHA nem olvastam német autós médiában hasonlót. Még a legutolsó kínai trágyadomb tesztjében sem. Pfujj, ez visszataszító volt  :2guns:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1674 Dátum: 2008.06.18 01:52:21 »
Ó, ember, nagy kár az első linkért, nem kellett volna elalvás előtt olvasnom, tutira rosszakat fogok álmodni  :helpsmilie: :hammer: :censored: ...

Ami a másodikat illeti, az meg jól felhúzott....SOHA nem olvastam német autós médiában hasonlót. Még a legutolsó kínai trágyadomb tesztjében sem.
Ne haragudj, hogy elalvás előtt erre tévedtél.  :surrender:

Ebbe ne menjünk bele. Röviden csak annyit, hogy a németeknél sokkal rosszabb az objektivitás álarca mögé bújtatott szubjektivitás. Ezek hasonló fazonok, mint te+én, csak épp márkafüggetlen, vállaltan szubjektív véleménnyel. Nem mellesleg a TS megfelel a jellemzésnek. (Más kérdés, hogy nekem ebben a formájában is bejön, sőt, a hétköznapi kompromisszummentességével jobban kéne, mint a legtöbb hardcore hot hatch, zárt pályán meg úgyse járok.)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1675 Dátum: 2008.06.18 11:17:26 »
Ebbe ne menjünk bele. Röviden csak annyit, hogy a németeknél sokkal rosszabb az objektivitás álarca mögé bújtatott szubjektivitás. Ezek hasonló fazonok, mint te+én, csak épp márkafüggetlen, vállaltan szubjektív véleménnyel. Nem mellesleg a TS megfelel a jellemzésnek. (Más kérdés, hogy nekem ebben a formájában is bejön, sőt, a hétköznapi kompromisszummentességével jobban kéne, mint a legtöbb hardcore hot hatch, zárt pályán meg úgyse járok.)

Ha ennek az evo-s jellemzésnek szerinted megfelel a TS, akkor te nagyon el lehetsz kényeztetve ;) ...

De amúgy tényleg ne menjünk bele.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1676 Dátum: 2008.06.18 12:04:00 »
Ha ennek az evo-s jellemzésnek szerinted megfelel a TS, akkor te nagyon el lehetsz kényeztetve ;) ...
Annak, hogy a motor felül él, és a futómű nem sportos, nem nő fel a feladathoz? Ez ténykérdés. Nem véletlen, hogy a TS tulajok kompresszorban meg futómű-tuningban gondolkoznak. A többi (pl. inkább a teherautót vitték helyette) meg barokkos túlzás, ami a brit autós újságírás jellegzetessége. Tesztekben korrekt dolgokat írnak róla, egy szava nem lehet a TS fanoknak sem. No mindegy.

----

Nem is baj, hogy szóba került a Corolla, úgyis akartam kérdezni valamit. Az IS-ben a négy ablak közül csak a balegy automata, erről már volt szó. Szerinted/szerintetek ki lehet ezt cserélni mondjuk E12 (vagy Ave) automata kapcsolókra? A kapcsolóban van egyáltalán az automatika? Toyota EPC-ben szerepel az IS200?
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.18 12:07:32 írta Satriani »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1677 Dátum: 2008.06.18 12:06:13 »
Az ablakcserét én is kérdeztem úgy 2 nappal vásárlás után.
 ::)
Aszonták, ne akarjam....

A Toyota EPC biztos, hogy ismeri az IS-t, max Altezza néven.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1678 Dátum: 2008.06.18 14:31:42 »
Ha valaki vásárláson törné a fejét az elkövetkezendő két hétben:
Klikk

TaZ666

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 124
    • http://www.kandh97.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #1679 Dátum: 2008.06.18 14:33:21 »
Hi! Ha vki egy MO.- faceliftes '03-as modell LeX IS200 Sport-ot szeretne ami tényleg 74e km-t futott és karcmentes, és maQlátlan előéletű, akkor don't hesitate! :) 430 ingerem támadt az evo-s belinkelt képtől már megint. 10 legrosszabb? inkább a 10 legnagyobb barom autós újságíró listájával kellene foglalatoskodnia. . .
Most kerültek rá 0km-es SC430 gyári 18" kerekek Vredestein gumikkal, de a linkelt képeken még a tavalyi garnitúrával fut. Családtagként kezelt, nem nagyon találni (szerintem) ilyet itthon.
www.kandh97.hu/taz666