Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 503473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #120 Dátum: 2005.03.28 13:05:12 »
Idézetet írta: "Misi"

Szívesen látunk mind a klubban, mind a találkozókon. Ha valami segítség kell
ezekkel kapcsolatban akkor szólj nyugodtan.
Ha jól látom Pesti vagy. Péntekenként a Kerepesi u- Keresztúry út sarkán
lévő mekiben szoktunk "mikrotalikat" tartani. A belépést akár ott is
megejtheted. Ha az orfűi talin ott is aludnál, akkor jelezd mihamarabb
Palaczk kollégának a találkozók topicban, mert Ő intézi a szállást.


Köszi az infókat, Misi! Pénteki mikrotalira szívesen mennék, a belépés így szertartásosabb lenne.  :)  Az orfűi talira párom is jönne, övé a Yaris, szólok Palaczk kollégának.
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #121 Dátum: 2005.03.28 13:13:06 »
Idézetet írta: "Szeke"
Mindenki másol mindenkit...
Az már szinte fel sem tűnik senkinek, hogy a "Lexus lámpa" fogalommá vált. Még BMW-hez is kapható Lexus-optikás lámpa  :D
Ennyit arról, hogy a japánok csak másolnak. Sokat teszik, az tény, de ezt is főleg az európai piacon, mert nekünk, európaiaknak, európai az ízlésünk és az európai autók formavilága jön be legjobban. Wow, most újdonságot mondtam :D

ízlésekről még: a napokban olvastam, hogy 15 év után a japánok az idén szánták rá magukat, hogy a Lexus márkával szerencsét próbálnak a saját (japán) piacukon, sok sikert hozzá!

mellesleg az új IS-nél a designerek (a marketingesek csak nem!) meg nagyvonalúan elfelejtették a "Lexus lámpa" fogalmát, fáj ez nekem nagyon
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Beszélgessünk...
« Válasz #122 Dátum: 2005.03.28 13:17:07 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "music"
Egy
kritika

Még ha igaz is(?), az "eredeti" sokkal rondább...



Milyen jó kis vita van róla a fórumukon...

Látom néhányan a fórumról jól megadták a németautó b*ziknak.
A megbízhatóságról, amiről ott ment a vita, az relatív, mert minden kocsiból ki lehet fogni jót és rosszat egyaránt, csak ennek a valószínűsége nem mind1, ezt nem hiszik el Magyarországon 7millióan legalább.
A felszereltség is olyan dolog, hogy akinek ennyi pénze van, az nem sajnál még belőle 1-2 kütyűért plusz pénzt fizetni.

A cikk íróját tényleg ne minősítsük, mert valószínűleg 1 németautó b*zi szintén, aki azt hiszi, hogy mivel Benz volt az első aki autót gyártott, ezért a németek tudnak a legjobban autót gyártani. Csak éppen azt felejtik el, hogy mi az a Toyotizmus. Mert azt nem a németek találták ki szerintem. Szal a két kocsi annyira hasonlít egymásra szerintem, mint az új Swift a C3-ra. Ha akarom igen, ha akarom nem.
Laco 73 :D

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #123 Dátum: 2005.03.28 13:19:19 »
Idézetet írta: "Xtrem"

Üdvözlet a klub-ban, mint az első hivatalos Lexus tulajdonos!  :)


Xtrem, Szeke, Music!

Köszönöm a szívélyes fogadtatást, én is üdvözlök mindenkit!

Nem gondoltam, hogy más Lexus tulaj még nem jutott el hozzátok. Friss Yaris tulajként 2-3 éve, aztán meg a Corollával szerettem volna csatlakozni, de elmaradt. Sokat olvasgattam, passzívan szemlélődtem.
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #124 Dátum: 2005.03.28 13:43:30 »
Idézetet írta: "Xtrem"


Ezek szép és bíztató számok!  :)
A GS-ről nem érdeklődtél véletlenül?  :wink:


GS-ről még nincs infó
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #125 Dátum: 2005.03.28 13:48:34 »
Idézetet írta: "Szeke"
BKrisz!

Üdv a fórumon!
Az IS200-addal jártál már Kecskeméten? Vagy esetleg nem Kecskemétről vagy Kiskőrösről vetted? Mert volt egy pont ilyen színű és német rendszámos IS200-unk nem olyan túl rég...


Jártam párszor Kecsón, utoljára tán 5 hete, a vasat kint (Trier) vettem tavaly október végén, külön sztori! a rendszámom WI-vel kezdődik, Wiesbadenban van a vállalkozásom német központja
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Beszélgessünk...
« Válasz #126 Dátum: 2005.03.28 13:50:35 »
Idézetet írta: "KLaco"
Látom néhányan a fórumról jól megadták a németautó b*ziknak.
A megbízhatóságról, amiről ott ment a vita, az relatív, mert minden kocsiból ki lehet fogni jót és rosszat egyaránt, csak ennek a valószínűsége nem mind1, ezt nem hiszik el Magyarországon 7millióan legalább.
A felszereltség is olyan dolog, hogy akinek ennyi pénze van, az nem sajnál még belőle 1-2 kütyűért plusz pénzt fizetni.

A cikk íróját tényleg ne minősítsük, mert valószínűleg 1 németautó b*zi szintén, aki azt hiszi, hogy mivel Benz volt az első aki autót gyártott, ezért a németek tudnak a legjobban autót gyártani. Csak éppen azt felejtik el, hogy mi az a Toyotizmus. Mert azt nem a németek találták ki szerintem. Szal a két kocsi annyira hasonlít egymásra szerintem, mint az új Swift a C3-ra. Ha akarom igen, ha akarom nem.


Több Moderátor is elismerte, hogy az a cikk csak egy geg, hogy ezen lovagoljanak, és összeugrasszák az embereket. Ugye nem volt több hír, teszt, hát kijöttek ezzel. És ugye sokan rá is haraptak, ezzel is biztosítva, hogy naponta többször visszanézzen az ember az oldalra, holott már napok óta semmi frissítést nem történt ott. Jó fogás, azt el kell ismerni.
Csak a módszer nem tetszik, és süt a szerzőről, hogy nála melyik az istencsászár autó. Lexust gondolom nem tesztelnek mindennap, eddig tudtommal egy alap GS300-ast teszteltek (még bőr sem volt benne), és talán 2 IS-t. Ezek alapján véleményt mondani a márkáról azzal, hogy "No Comment" szerintem magas, de ott a szerkesztőségnél nem ez volt az első ilyen húzás. No mindegy...
Egyébként a hozzászólásokból meg az derült ki, hogy inkább a német bu*ik azok, akik nem tudnak normálisan fórumozni, és süt róluk a hülyeség, meg hogy csak negatív előítélet van bennük, de személyes tapasztalat az nincsen. És valahogy bennem csak az ilyen suttyó bmw-s a diszkó elött effektust váltja ki, és velük azonosítom ezeket az embereket.
Mi meg kiállunk a japán mellett, de el tudjuk mellette ismerni a másik tábor autóit is, ez a különbség.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Beszélgessünk...
« Válasz #127 Dátum: 2005.03.28 13:54:40 »
Idézetet írta: "BKrisz"
GS-ről még nincs infó


Nagy kár  :(
Az angolok már 15.-én megkezdik a forgalmazást, de azért reménykedem nálunk a nyáron már kapható lesz...
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #128 Dátum: 2005.03.28 13:59:41 »
Idézetet írta: "Xtrem"

Több Moderátor is elismerte, hogy az a cikk csak egy geg, hogy ezen lovagoljanak, és összeugrasszák az embereket. Ugye nem volt több hír, teszt, hát kijöttek ezzel. És ugye sokan rá is haraptak, ezzel is biztosítva, hogy naponta többször visszanézzen az ember az oldalra, holott már napok óta semmi frissítést nem történt ott. Jó fogás, azt el kell ismerni.
Csak a módszer nem tetszik, és süt a szerzőről, hogy nála melyik az istencsászár autó. Lexust gondolom nem tesztelnek mindennap, eddig tudtommal egy alap GS300-ast teszteltek (mér bőr sem volt benne), és talán 2 IS-t. Ezek alapján véleményt mondani a márkáról azzal, hohy "No Comment" szerintem magas, de ott a szerkesztőségnél nem ez volt az első ilyen húzás. No mindegy...
Egyébként a hozzászólásokból meg az derült ki, hogy inkább a német bu*ik azok, akik nem tudnak normálisan fórumozni, és süt róluk a hülyeség, meg hogy csak negatív előítélet van bennük, de személyes tapasztalat az nincsen. És valahogy bennem csak az ilyen suttyó bmw-s a diszkó elött effektust váltja ki belőlem, és velük azonosítom ezeket az embereket.
Mi meg kiállunk a japán mellett, de el tudjuk mellette ismerni a másik tábor autóit is, ez a különbség.

Lehet, hogy Zozzi is az ő bérencük.  :)

Olvastam azokat a Lexus cikkeket (az IS-ből a Sportcrossot tesztelték), meg pár Toyotásat is, és mindig sütött belőlük a japánellenesség, ismerem az ottani brancsot, anno a kollégáim voltak.
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Beszélgessünk...
« Válasz #129 Dátum: 2005.03.28 14:04:39 »
Idézetet írta: "BKrisz"
Olvastam azokat a Lexus cikkeket (az IS-ből a Sportcrossot tesztelték), meg pár Toyotásat is, és mindig sütött belőlük a japánellenesség, ismerem az ottani brancsot, anno a kollégáim voltak.

Az az oldal tényleg csak arra jó, hogy összeugrasszon mindenkit. Bármelyik fórumba be lehet pillantani, és mindehol van egy ürge, aki bedobja a japán vs német dolgot, és onnantól kezdve már nem is a tesztelt autóról megy a vita.
Mondjuk az a Janika vagy ki már követett el 1-2 nagy baklövést, ilyen cikkeket én is össze tudnék hozni mindenféle végzettség nélkül is...
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Beszélgessünk...
« Válasz #130 Dátum: 2005.03.28 18:34:15 »
Idézetet írta: "BKrisz"
Köszi az infókat, Misi! Pénteki mikrotalira szívesen mennék, a belépés így szertartásosabb lenne.  :)  Az orfűi talira párom is jönne, övé a Yaris, szólok Palaczk kollégának.

Aztán vigyázz, mert ha eljössz a Lexusszal egy talira, akkor aztán mindenki ki akarja majd próbálni :!:  :wink:  :lol:  :P
music     

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Beszélgessünk...
« Válasz #131 Dátum: 2005.03.28 18:36:23 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Több Moderátor is elismerte, hogy az a cikk csak egy geg, hogy ezen lovagoljanak, és összeugrasszák az embereket. Ugye nem volt több hír, teszt, hát kijöttek ezzel. És ugye sokan rá is haraptak, ezzel is biztosítva, hogy naponta többször visszanézzen az ember az oldalra, holott már napok óta semmi frissítést nem történt ott. Jó fogás, azt el kell ismerni.

Ez mondjuk jellemző lenne az RTL-re... :evil:  :evil:  :evil:
music     

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Beszélgessünk...
« Válasz #132 Dátum: 2005.03.28 22:27:06 »
Idézetet írta: "music"
Aztán vigyázz, mert ha eljössz a Lexusszal egy talira, akkor aztán mindenki ki akarja majd próbálni :!:  :wink:  :lol:  :P


tessék, csak tessék! előjegyzést indítsunk?  :D
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #133 Dátum: 2005.03.29 09:18:59 »
Idézetet írta: "BKrisz"
Idézetet írta: "music"
Aztán vigyázz, mert ha eljössz a Lexusszal egy talira, akkor aztán mindenki ki akarja majd próbálni :!:  :wink:  :lol:  :P


tessék, csak tessék! előjegyzést indítsunk?  :D


Igen. Én a nyárira jegyezném elő magam, mert a tavaszin nem tudok ott lenni!

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #134 Dátum: 2005.03.29 12:39:08 »
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagy valószínűséggel nem fogok tudni Orfűre menni, de nyáron mindenképp tennék egy próbakört az IS-sel ;)