Típusok - LEXUS > Lexus általános

Beszélgessünk...

(1/572) > >>

Batyuka:
GS dolog:

A Nagylanyt gazdasagi kornyezettol fuggoen egy-ket ev mulva le akarom cserelni es GS300-ban gondolkodom egyelore. Az uj (aszem tavasszal/nyaron jon) igen utosre sikerult, szerintem. Hat ennyi  :)

Meg egy kicsit legyetek turelemmel :wink:

Palaczk:

--- Idézetet írta: "Batyuka" ---GS dolog:

A Nagylanyt gazdasagi kornyezettol fuggoen egy-ket ev mulva le akarom cserelni es GS300-ban gondolkodom egyelore. Az uj (aszem tavasszal/nyaron jon) igen utosre sikerult, szerintem. Hat ennyi  :)

Meg egy kicsit legyetek turelemmel :wink:
--- Idézet vége ---


Nekem az összes eddigi GS-ből a legelső generáció tetszik a legjobban . A vadiúj is dögös , a kereklámpások viszont nem jönnek be - olyanok , mint egy kicsit elbaltázott Merci E-Klasse klón  :roll:

Ear:

--- Idézetet írta: "Palaczk" ---
--- Idézetet írta: "Batyuka" ---GS dolog:

A Nagylanyt gazdasagi kornyezettol fuggoen egy-ket ev mulva le akarom cserelni es GS300-ban gondolkodom egyelore. Az uj (aszem tavasszal/nyaron jon) igen utosre sikerult, szerintem. Hat ennyi  :)

Meg egy kicsit legyetek turelemmel :wink:
--- Idézet vége ---


Nekem az összes eddigi GS-ből a legelső generáció tetszik a legjobban . A vadiúj is dögös , a kereklámpások viszont nem jönnek be - olyanok , mint egy kicsit elbaltázott Merci E-Klasse klón  :roll:
--- Idézet vége ---


Igen, de ha beülsz, és vezeted, annyira elfelejted, hogy milyen is az autód kívülről.

Xtrem:

--- Idézetet írta: "Palaczk" ---
Nekem az összes eddigi GS-ből a legelső generáció tetszik a legjobban . A vadiúj is dögös , a kereklámpások viszont nem jönnek be - olyanok , mint egy kicsit elbaltázott Merci E-Klasse klón  :roll:
--- Idézet vége ---


Én is így vagyok vekle (persze ha megdobnának egy kereklámpással, nem tiltakoznék  :)  ). Igaz láttam már belőlük 1-2 igen szép példányt, de azok már tuningolva voltak, itthon meg már az csoda, ha ilyet lát az ember az utcán, nemhogy tuningosat.
A Lexusok közül valahogy az IS-el ne mtudtam kibékülni, nagyon szépen néz ki, csak drága, és a belseje sem az igazi (ennyi pénzért már 2.4-es Avensist is lehet kapni). Bár lehet megváltozik a véleményem, hamarosan jön az új IS.  8)

Ear:
Egy ilyen népLexushoz mit szólnátok?



 

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése