Szerző Téma: Milyen legyen az új Corolla?  (Megtekintve 198238 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1200 Dátum: 2006.10.30 18:56:03 »
Az új Corolla külsõre legalább 6 másik jelenleg futó autó külsejébõl építkezik. Sokkal kevésébé egyedi, mint bármely más Corolla. Leszámítva a 20 évvel ezelõtti Corikat, mert akkor minden japán autó egyforma volt még  :nagymosoly:

Szóval szerintem szép, pofás darab, csak nem egyedi. És ez egy picit zavar.

A belsejérõl nem tudok nyilatkozni, mert amiket láttunk képeket, az éppenséggel grafika is lehetne, mert olyan elcseszett fényviszonyok közepette készültek, hogy a jótékony homály túl sok mindent kitakar. Így errõl nem nyilatkozom...
D: 212

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1201 Dátum: 2006.10.30 19:09:13 »
Vajh' kapható lesz majd a CVT-i váltó is az új Corihoz, vagy be kell érnünk egy 4 sebességes autómatával :D
D: 212

djibril

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 337
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1202 Dátum: 2006.10.30 21:25:44 »
Idézetet írta: "holex"

Ez az Auris egyáltalán nem lett szép! A belsõ rendben van, de a külsõ kifejezetten csúnya.


Szerintem sem szép az Auris, sõt csak 1 fokkal szebb, mint egy SX4... Emiatt én is kifejezetten csalódott vagyok. A belsõ egyelõre bíztató, majd meglátjuk a Terra belülrõl milyen lesz. Sajnos én is úgy gondolom, h gondban lennék, ha meg kellene neveznem egy ennél csúnyább most futó alsó-közepest.  :sir:
djibril #238
Corolla Hatchback 2006 1.4 D-4D Luna

Peti

  • Vendég
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1203 Dátum: 2006.10.31 01:50:37 »
Idézetet írta: "czsiga"
Az új Corolla külsõre legalább 6 másik jelenleg futó autó külsejébõl építkezik. Sokkal kevésébé egyedi, mint bármely más Corolla. Leszámítva a 20 évvel ezelõtti Corikat, mert akkor minden japán autó egyforma volt még  :nagymosoly:

Szóval szerintem szép, pofás darab, csak nem egyedi. És ez egy picit zavar.


Az E12-be is -kis fantáziával- föllelhetõ néhány konkurens, nekem ezzel nincs bajom... :hmm:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1204 Dátum: 2006.10.31 08:17:46 »
Idézetet írta: "holex"
Szerintem nem fog tetszeni amit írok.
Ez az Auris egyáltalán nem lett szép! A belsõ rendben van, de a külsõ kifejezetten csúnya.
Azt hiszem sokan elfogultak vagytok a márkával és a modellel kapcsolatban (egy kicsit én is) és talán emiatt nem meritek/akarjátok bevallani, de az az autó tényleg nem lett szép.

Én sem dicsértem sehol, sõt talán én voltam az elsõ kisördög, akinek nem tetszett.
De. Ne feledd, hogy lesz - ugyan Corolla néven futó - sedan és kombi is, azok viszont szerintem nagyon szépek. Én hatchbacket úgysem vennék a kis csomagtere miatt...
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1205 Dátum: 2006.10.31 08:26:39 »
Létrehoztam egy új topicot a Corollán belul, az Auris számára, kisz szavazással.

A vágyakat (pl kéne bele tempomat, 400 lovas WRC verzió... ) lehet továbbra is ide, a konkrétabb doolgokat gondoltam oda tenni!

-Ennek az átvariálásán is eltöprengtem, de szerintem ebben a részben sokminden van, ami nem annyira a típushoz, mint inkább a vágyakhoz tartozik.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1206 Dátum: 2006.10.31 08:44:51 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "czsiga"
Az új Corolla külsõre legalább 6 másik jelenleg futó autó külsejébõl építkezik. Sokkal kevésébé egyedi, mint bármely más Corolla. Leszámítva a 20 évvel ezelõtti Corikat, mert akkor minden japán autó egyforma volt még  :nagymosoly:

Szóval szerintem szép, pofás darab, csak nem egyedi. És ez egy picit zavar.


Az E12-be is -kis fantáziával- föllelhetõ néhány konkurens, nekem ezzel nincs bajom... :hmm:


Igen, de közel sem olyan dominánsan, mint az Aurisban. Amikor ránéztem elõször oldalnézetbõl, ráadásul fehér volt a kocsi, ha jól emlékszem, akkor azt hittem, hogy az új Peugeot 307-es,vagy 308-as van a képen. Eléggé leégtem...
D: 212

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1207 Dátum: 2006.11.04 00:43:25 »
Idézetet írta: "holex"
Szerintem nem fog tetszeni amit írok.
Ez az Auris egyáltalán nem lett szép! A belsõ rendben van, de a külsõ kifejezetten csúnya.
Azt hiszem sokan elfogultak vagytok a márkával és a modellel kapcsolatban (egy kicsit én is) és talán emiatt nem meritek/akarjátok bevallani, de az az autó tényleg nem lett szép. Biztos vagyok benne, hogy ha ez egy Renault modell lenne, akkor midenki leszólná, ehelyett keresitek azokat az apróságokat amibe bele lehet kapaszkodni és azt mondani, de tök jó ez az autó.
Legyetek õszinték, ennél azért Ti is többet vártatok. Nem ûrhajós Civic-et, de semmiképp egy átszabott Yarist.
Így egy hónap után, azt kell mondanom, hogy csalódtam.
Már nem vagyok biztos benne, hogy jövõ tavasszal, amikor autó után nézek az Auris lesz a favorit.
Sõt! A Volvo C30-at már most vonzóbbnak találom.
Várom az ellenvéleményeket!


Az Auris topikban válaszolok !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tutinet

  • Vendég
Re: Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1208 Dátum: 2010.01.08 17:33:42 »
TRD Auris  :vezetes:





Sajna nem ilyen lett.......

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: Milyen legyen az új Corolla?
« Válasz #1209 Dátum: 2010.01.08 19:34:25 »
Tutinet ez csak egy optikai csoamg, amit megvehetsz!

Aurisból meg ott a Blade Master, na az már megy 3,5 V6 JDM!

Van belőle egy TRD-s versenyváltozat is!

Konrád