Szerző Téma: 2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)  (Megtekintve 166974 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #150 Dátum: 2005.01.20 16:57:10 »
Idézetet írta: "rapi"
Idézetet írta: "Misi"
Toyota Clubs Europe Association:
http://www.tcea.info/


ezt néztem, de csak a news rovat jött le, többire nem csinált semmit. bennük, v a Mozillában van a hiba :?:

Amúgy kinek lenne kedve ellátogatni vmelyik külföldi talira? Mert a nyáron, ill utána novemberig én benne lennék ilyesmiben, ha nem Újzéland a cél :D
sajna nem olcsó mulatság, de talán nincs kizárva :roll:


Nekem bejön az oldal. A honlap bal alján vannak a rovatok, azokra kell kattintani.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #151 Dátum: 2005.01.21 07:23:24 »
Idézetet írta: "Misi"
Én komolyan tervbe vettem az Aug. 28-i hollandiai találkozó meglátogatását. A tavalyi képek az eseményről igazán motíválnak.

Ekkora távra mondjuk nem gondoltam így hirtelen, de egy cseh/szlovák/kelet-osztrák régió esetleg beférne  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #152 Dátum: 2005.01.21 13:21:00 »
Idézetet írta: "whis"

Ekkora távra mondjuk nem gondoltam így hirtelen, de egy cseh/szlovák/kelet-osztrák régió esetleg beférne  :roll:


Valahogy ezzel én is így vagyok, mint Whis....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #153 Dátum: 2005.01.25 18:09:14 »
ha jól láttam, ebben a topicban most nem merült fel, de korábban volt már szó róla: helyszínként milyen ötlet Kiskunlacházi reptér?? Jó, nem 20km-re van, hanem 40re, de ezt talán még túléli minden pesti, nyugodt tempóban is ott vagyunk 40perc alatt. nekünk nyaralónk van ott a parton, de a reptérrel nincs semmi kapcsolatom-esetleg vkinek van :?:
95. Carina-E 2.0 GLI

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #154 Dátum: 2005.01.25 18:34:11 »
Idézetet írta: "rapi"
ha jól láttam, ebben a topicban most nem merült fel, de korábban volt már szó róla: helyszínként milyen ötlet Kiskunlacházi reptér?? Jó, nem 20km-re van, hanem 40re, de ezt talán még túléli minden pesti, nyugodt tempóban is ott vagyunk 40perc alatt. nekünk nyaralónk van ott a parton, de a reptérrel nincs semmi kapcsolatom-esetleg vkinek van :?:


Szerintem nem rossz ötlet. Ha mégsem jönne össze akkor: mekkora a kert a nyaralótokon?  :lol:

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #155 Dátum: 2005.01.29 12:33:44 »
Nemzetközi szinten mi a helyzet a klubokkal?
Nekem a csehek még mindig nem írtak vissza, szóval őket el is felejthetjük...  :?
De a lengyeleknél sincsen valami nagy aktivítás a nekünk nyitott fórumon...
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #156 Dátum: 2005.01.30 08:01:40 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Nemzetközi szinten mi a helyzet a klubokkal?
Nekem a csehek még mindig nem írtak vissza, szóval őket el is felejthetjük...  :?
De a lengyeleknél sincsen valami nagy aktivítás a nekünk nyitott fórumon...


A hollandoknál azt mondták, hogy nagyon messze vagyunk... De azért lehet, hogy lesz aki eljön. Van ott egy srác akinek magyar az apósa. (Én viszont szeretnék elmenni az Ő nyári talijukra. Még valaki?)
A Lengyelekhez mi sem írunk valami sokat, sőt rajtam kívül senki. (én is csak linkeket ajánlgatok.)
Talán ha már lenne fix dátum a találkozórea, akkor jobban tudnának nyilatkozni, hogy jönnek e vagy nem.
Mi a helyzet az olaszokkal?
Illetve Trotter, music: németek, osztrákok? Sikerült valakivel kapcsolatba lépni?

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #157 Dátum: 2005.02.02 22:05:47 »
Idézetet írta: "Misi"
A hollandoknál azt mondták, hogy nagyon messze vagyunk... De azért lehet, hogy lesz aki eljön. Van ott egy srác akinek magyar az apósa. (Én viszont szeretnék elmenni az Ő nyári talijukra. Még valaki?)
A Lengyelekhez mi sem írunk valami sokat, sőt rajtam kívül senki. (én is csak linkeket ajánlgatok.)
Talán ha már lenne fix dátum a találkozórea, akkor jobban tudnának nyilatkozni, hogy jönnek e vagy nem.
Mi a helyzet az olaszokkal?
Illetve Trotter, music: németek, osztrákok? Sikerült valakivel kapcsolatba lépni?


Az olaszok sem valami aktívak, szerintem sajna őket is el lehet felejteni. Ők még arra sem vették a fáradtságot, hogy ide regisztráljanak.
Bár lehet van benne valami, hogy a távolság nagy visszatartó erő.

Egy hollandiai út nem hangzana rosszul, de sajnos ennyi hónap távlatból nem tudok semmi biztosan nyilatkozni. De én benne lennék...
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #158 Dátum: 2005.02.14 01:04:14 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézet
Idõpont: 2005. július közepén egy szombat. (2005.07.16 v. 23)
 
 Kritériumok:
 - Budapesttõl max 20km
 - ~100 autó is férjen el
 - aszfaltos/betonos rész a versenyekre
 - infrastruktúra (WC, víz, kajalehetõség? )
 - némi árnyék is legyen  
 - ne legyen túl drága
 
 kihagytam valamit?
 
 Aki tud ilyet ne tartsa magában, és elkezdjük szervezni.
Picit vitatkoznék.
Szerintem az ország mértani közepe inkább Kecskemétre esik,mint Budapestre.Akkor viszont ott van a reptér,a már elõzetesen említett paraméterekkel .


Bár nem vagyok BP-i , de egy kecskeméti helyszínnel tényleg az lenne a gond , hogy nagyságrendekkel kevesebb embernek kedvezne , mint ahánynak nem (ide tartozik a "néhány" BP-it leszámítva a dunántúli tagozat nagyobbik része)  :roll: ! Ezt mint hűvös kivülálló mondom , ugyanis talán a pécsieknek lenne a leginkább mindegy , hogy BP vagy Kmét környékén van-e a tali ;)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #159 Dátum: 2005.02.14 01:09:23 »
Idézetet írta: "Misi"
Amint korábban írtam, hogy megkerestem a Holland Corolla Clubot, a találkozónk ügyében. Onnan sajna még nem jött válasz.
Viszont!
Megtaláltam a Holland Toyota Club honlapját (ha nem én lennék az első, akkor a sorry).
És!

Ők is szerveznek egy nemzetközi találkozót (2005.08.28-án), vannak képek a korábbi találkozókról is. (Annyian voltam mint a ..., sokan, de tényleg!)
Ennyien:
60 MR2
100 Corolla
30 "klasszikus"
70 Celica
20 Supra
25 Yaris
30 Starlet
10 Paseo
25 Carina
10 Avensis
80 Német illetve Svájci Toyota
35 Belga Toyota
Azért ez nem semmi!!!!!!!!!


Tényleg nem semmi  :o ! Főleg az nem , hogy a 380 , típusonként felsorolt autóból a 190 "civil" kocsira (Corolla & Co.) ugyanennyi "extra" járgány esik  :D  :D  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #160 Dátum: 2005.02.14 01:20:49 »
Idézetet írta: "Misi"
Én komolyan tervbe vettem az Aug. 28-i hollandiai találkozó meglátogatását. A tavalyi képek az eseményről igazán motíválnak.
Akkortály Ausztriában leszünk, ha minden jól megy, úgyhogy én onnan vágnék neki az útnak. De ha valaki jönne még, akkor egyeztethetünk egy találkozót.
(a képek a taliról a holland klub honlapján található /ITT2005 rovat alján/ )


Így elsőre nem hangzik ám rosszul ez a kiruccanás a holland talira :) ! Nem tudom , hogy pontosan hol lenne a helyszín , de nagyon durván úgy lehet számolni , hogy ha négy fő utazik egy autóval , akkor cirka 15 ezer/fő lenne a benzinköltség . A hollandok meg nyilván tudnának organizálni valami olcsó szállást két éjszakára . Egy ennyire nagyszabású banzáj igazi fanatikusoknak akár meg is érne ennyit - engem főleg a nagy létszámban felvonuló veteránok érdekelnének  :) ... Egyszóval , ha sikerülne felhajtani még útitársakat , akkor lehet , hogy benne lennék !

Ja , és az eredeti holland Heineken , Amstel meg Grolsch nagyon fincsi ám  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #161 Dátum: 2005.02.14 08:27:44 »
Misi:
A németek, és az osztrákok, valamint a svájciak sem küldtem választ. Sajnos a toyotaclubos e-mail címemet nem tudom megnézni, tűzfalproblémák miatt. Mickey ígérte, hogy átlöveti az odaérkezőket a munkahelyi címemre, de ezidáig nem történt tudtomal előrelépést ez ügyben, úgyhogy, amennyiben oda küldtek, arról sajna nem tudok... :-(
Remélem előbb-utóbb ez a technikai dolog is megoldódik....
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #162 Dátum: 2005.02.14 09:11:14 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Tényleg nem semmi  :o ! Főleg az nem , hogy a 380 , típusonként felsorolt autóból a 190 "civil" kocsira (Corolla & Co.) ugyanennyi "extra" járgány esik  :D  :D  :D

és összvissz 10 Avensis.
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #163 Dátum: 2005.02.20 21:24:53 »
Kaptam egy levelet a "Toyota Owners Club - UK Toyota Car Club"-tól, ők is valami talit szerveznek, ha jól értem:

 
Dear Xtrem,

TOYOTA TRACK ATTACK (Toyota Track Day and General Club meet)

The largest Toyota Meet ever!!

Ever wished you could take your Toyota on-track without all the usual worries of a serious prang or the hassle of hefty charges?

Well, TOC has just the ticket. We’ve joined forces with track day supremos Easy Track to offer you a fantastic circuit experience at one of the UK’s safest venues; Bruntingthorpe Proving Grounds in Leicestershire. Best of all, your wallet won’t be sending out the yellow flags as the package has been designed to keep costs to a minimum.

For those who don’t know, Bruntingthorpe is an ex-US airfield, since 1972 it's been specially developed as a high-speed test track for everything from Lamborghini’s to Bentley’s, motorbikes to trucks and everything in-between.

With over 250 acres of hard standing surface, Brunters offers a massive 60 metre wide two-mile straight – meaning it’s ideal for beginners with plenty of run-off area and less chance to smash your pride and joy.

Better still, fully trained instructors will be on hand to coach you through the turns and give you a few valuable pointers. Don’t worry if you don’t have your own helmet to bring along; they can also be provided together with professional marshals and a full compliment of safety staff, passenger rides and second drivers can come along for free which means we really have got it all covered.

The TOC TRACK ATTACK will hit the strip on 1 May 2005. There’s room for just 60 cars on the track, so make sure you book your slot as soon as possible, keep your eyes pealed on the forums for an update very soon.  

To Book see our main article Page for pricing.: http://www.toyotaownersclub.com/news/publish/bruntingthorpe_track.shtml

To discuss this event please view this thread:
http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?showtopic=28390&st=0


!!! NOTICE TO MEMBERS WHO WISH TO BOOK... PLEASE BOOK AS SOON AS POSSIBLE - THERE ARE ONLY 60 SPACES FOR ON TRACK!!! Once these spaces are gone they are gone!

We have 1000's of spaces for a general club meet too. So if you are not interested in going on the track then we welcome you to come along and meet other owners just like yourself! For those who went to Gaydon last year should note that we have changed venues this year!


http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?showtopic=28390&st=0

See you there for an excellent day out.

----------------------------------------------

Finally, we have launched a prizedraw to win a load of new club gear and a life time club gold membership! Join and you could win! Good Luck

http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?showtopic=31661&view=findpost&p=297110

------------------------------------------------

Best regards
Steve
http://www.toyotaownersclub.com
-------------------------------------
Toyota Owners Club - UK Toyota Car Club Statistics:
-------------------------------------
Registered Users: 18229
Total Posts: 298442
Busiest Time: 280 users were online on 12th December 2004 - 10:08 PM

-------------------------------------
Handy Links
-------------------------------------
Board Address: http://toyotaownersclub.com/forums/index.php
Log In: http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?act=Login&CODE=00
Lost Password Recovery: http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?act=Reg&CODE=10
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

A Csaszi

  • Vendég
2005 NYÁRI TALÁLKOZÓ (2005.07.16 szombat, tököli reptér)
« Válasz #164 Dátum: 2005.03.23 15:50:06 »
Kedves Topictársak!

Tudom, hogy most még éppen csak a tavaszi találkozó közeleg szélsebesen, de lehet esetleg már valamit tudni, hogy a nyári hol lesz majdan?

Csak mert nagy valószínűséggel vinném a feleségem és az addigra már két éves kisjányomat is. S ha most már előre tudnám, hogy hova, az ugye sokkal jobb, mintha nem. 8)

A Csaszi