Szerző Téma: Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...  (Megtekintve 2659555 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #165 Dátum: 2004.05.06 13:44:51 »
Majd ha eccer irtózatosan ráérek, akkor esetleg megnézetem, addig marad a  zöld színű világítás. Úgyis a műszerfal meg a középkonzol van szem előtt, az meg már szép narisárga.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #166 Dátum: 2004.05.06 13:57:49 »
Idézetet írta: "squiddy"
Majd ha eccer irtózatosan ráérek, akkor esetleg megnézetem, addig marad a  zöld színű világítás. Úgyis a műszerfal meg a középkonzol van szem előtt, az meg már szép narisárga.


Esetleg képet róla? :))

Ja a szivargyújtó melleti rekesznek kell világítania?
Mert az oldalán ugyan találtam 1 kis ablakocskát! :)))
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #167 Dátum: 2004.05.07 07:54:14 »
Idézetet írta: "Profy"

Esetleg képet róla? :))

Persze, megoldható. A 7végén készítek egy képet és közzéteszem.

Idézetet írta: "Profy"

Ja a szivargyújtó melleti rekesznek kell világítania?
Mert az oldalán ugyan találtam 1 kis ablakocskát! :)))

A csikktárolóra(tényleg ennek mi a pontos neve?) gondoltál? Nálam abban nem villágít semmi.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #168 Dátum: 2004.05.07 08:04:13 »
Tegnap kicseréltem a légszűrőt. Korábbi hsz-emben majdnem jól írtam a márkát, "Ashika" névre hallgat és 2883 pénzbe került.
Viszont barkácsolnom kellett hozzá, hogy be bírjam gyömködni a helyére! A szűrő két hosszú oldali peremét (ami kb. fél-fél centi széles) majdnem tökig le kellett vágnom, hogy beférjen a helyére. A dobozból kiszedve egy szép, levehető gumitömítés vette körül, sajnos ettől is meg kell válnom.
Ti jártatok már így, vagy csak kifogtam egy nem túl kafa szűrőt?

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #169 Dátum: 2004.05.07 08:24:09 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "Profy"

Ja a szivargyújtó melleti rekesznek kell világítania?
Mert az oldalán ugyan találtam 1 kis ablakocskát! :)))

A csikktárolóra(tényleg ennek mi a pontos neve?) gondoltál? Nálam abban nem villágít semmi.

Amennyiben a hamutartóra gondoltok, az enyémben világít egy kis pipics.
De asszemcsak akkor, ha a világítás fel van kapcsolva.
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #170 Dátum: 2004.05.07 08:32:20 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tegnap kicseréltem a légsz?r?t. Korábbi hsz-emben majdnem jól írtam a márkát, "Ashika" névre hallgat és 2883 pénzbe került.
Viszont barkácsolnom kellett hozzá, hogy be bírjam gyömködni a helyére! A sz?r? két hosszú oldali peremét (ami kb. fél-fél centi széles) majdnem tökig le kellett vágnom, hogy beférjen a helyére. A dobozból kiszedve egy szép, levehet? gumitömítés vette körül, sajnos ett?l is meg kell válnom.
Ti jártatok már így, vagy csak kifogtam egy nem túl kafa sz?r?t?

Szia!
Még elég friss az élményem, mert néhány hete cseréltem.
A boltos, ahol vettem a cucct kapásból 2félét rendelt, mert nem tudtuk eldönteni, hogy melyik lesz a jó. Hát piszok nagy mákunk volt, mert az egyik télleg nem passzolt; szerintem olyan lehetett amilyent Te írtál; nem is passzolt bele. Nipparts meg vmilyen másfajta volt, annak nemtom a márkáját, de párszáz forinttal ócsóbb is volt. Végül a japón stimmlet bele. :)
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #171 Dátum: 2004.05.07 08:43:27 »
Idézetet írta: "kavarc"

Amennyiben a hamutartóra gondoltok, az enyémben világít egy kis pipics.
De asszemcsak akkor, ha a világítás fel van kapcsolva.


Tiszta szégyen, de ilyen kora reggel nem jutott eszembe az a szó, hogy hamutartó  :oops: . Ebből is látszik mennyire távol áll tőlem a dohányzás téma ;)
Majd megnézem nekem világít-e, de mivel nem szoktam nyitogatni, ezért eddig fel se tűnt hogy van-e benne fényforrás, vagy nincs.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #172 Dátum: 2004.05.07 09:20:35 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tiszta szégyen, de ilyen kora reggel nem jutott eszembe az a szó, hogy hamutartó  :oops: . Ebb?l is látszik mennyire távol áll t?lem a dohányzás téma ;)

De a mamu sem, úgyhogy ez még nem az öregség :lol:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #173 Dátum: 2004.05.07 09:25:10 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tegnap kicseréltem a légszűrőt. Korábbi hsz-emben majdnem jól írtam a márkát, "Ashika" névre hallgat és 2883 pénzbe került.
Viszont barkácsolnom kellett hozzá, hogy be bírjam gyömködni a helyére! A szűrő két hosszú oldali peremét (ami kb. fél-fél centi széles) majdnem tökig le kellett vágnom, hogy beférjen a helyére. A dobozból kiszedve egy szép, levehető gumitömítés vette körül, sajnos ettől is meg kell válnom.
Ti jártatok már így, vagy csak kifogtam egy nem túl kafa szűrőt?


Nem akarlak megijeszteni , de akkor az a szűrő nem abba az autóba való  :!: ... Jobb lett volna egyből visszavinni , mint megfarigcsálni , de most már mindegy  :| ... Szerintem más légszűrő való a szegénykeverékes (mint amilyen a tiéd is) és a nem-szegénykeverékes motorokba , ez lehet a dolog magyarázata .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #174 Dátum: 2004.05.07 10:31:15 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kavarc"

Amennyiben a hamutartóra gondoltok, az enyémben világít egy kis pipics.
De asszemcsak akkor, ha a világítás fel van kapcsolva.


Tiszta szégyen, de ilyen kora reggel nem jutott eszembe az a szó, hogy hamutartó  :oops: . Ebből is látszik mennyire távol áll tőlem a dohányzás téma ;)
Majd megnézem nekem világít-e, de mivel nem szoktam nyitogatni, ezért eddig fel se tűnt hogy van-e benne fényforrás, vagy nincs.


Carina hamutartó : asszem , van benne világítás . Mondjuk , amilyen ***ott helyen van , abba hamuzni menet közben igazi művészet lenne  :shock:  ... Tiszta szerencse , hogy én jó ha havi két szál cigarettát szívok el , és azt sem kocsiban , tekintve hogy ilyenkor már többnyire van bennem némi véralkoholszint  :wink:  ... Apám meg szintén nem cigizik . Úgyhogy szeméttárolónak használjuk  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #175 Dátum: 2004.05.07 10:34:37 »
Idézetet írta: "Palaczk"

Nem akarlak megijeszteni , de akkor az a szűrő nem abba az autóba való  :!: ... Jobb lett volna egyből visszavinni , mint megfarigcsálni , de most már mindegy  :| ... Szerintem más légszűrő való a szegénykeverékes (mint amilyen a tiéd is) és a nem-szegénykeverékes motorokba , ez lehet a dolog magyarázata .

Nem ijesztesz meg vele, nem tartom valószínűnek, hogy ettől valami baja lenne a motornak. Egyébként a régi szűrő is faragott volt....

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #176 Dátum: 2004.05.07 10:40:12 »
Én efektíve a hamutartót telefontartónak használom! :D
A corollán szép kék színű a megvilágítás! :D

Régi téma tudom de egyébként miről ismesmerszik meg a szegénykeverékes és nem szegénykeverékes motor?
Gyertya tipus vagy valami más ismertetőjegy?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #177 Dátum: 2004.05.07 10:41:35 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Amennyiben a hamutartóra gondoltok, az enyémben világít egy kis pipics. De asszemcsak akkor, ha a világítás fel van kapcsolva.

Ez a probléma - hogy nem ég a hamutartó világítás - asszem a túlélhetök közé való....
 :lol:
music     

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #178 Dátum: 2004.05.07 11:21:51 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Amennyiben a hamutartóra gondoltok, az enyémben világít egy kis pipics. De asszemcsak akkor, ha a világítás fel van kapcsolva.

Ez a probléma - hogy nem ég a hamutartó világítás - asszem a túlélhetök közé való....
 :lol:

Ez alól természetesen kivétel, ha sokat közlekedsz sötétedés után és dohányzol. Ugyanis, mint ahogy Palaczk is említette igen gázos beletalálni a cigivel; ráadásul, ha még jelzöfény sincs... :)
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...
« Válasz #179 Dátum: 2004.05.07 11:58:34 »
Idézetet írta: "kavarc"
Ez alól természetesen kivétel, ha sokat közlekedsz sötétedés után és dohányzol. Ugyanis, mint ahogy Palaczk is említette igen gázos beletalálni a cigivel; ráadásul, ha még jelzöfény sincs... :)

Ez így van, csak magamból indultam ki, merthogy én sosem...
music