Típusok - TOYOTA > Carina

Tipushibák, kellemetlenségek és kezelésük ...

(1/2209) > >>

NoGun:
Sajnos vannak akár bosszantó hibák, hiányosságok lehet hogy csak idővel jönnek elő, ezekről gondoltam tájékoztatni a többieket és tájékozódni magam is ...

Trotter66:

--- Idézetet írta: "NoGun" ---Sajnos vannak akár bosszantó hibák, hiányosságok lehet hogy csak idővel jönnek elő, ezekről gondoltam tájékoztatni a többieket és tájékozódni magam is ...
--- Idézet vége ---


Nos: 200K fölött a motortartó gumibak elveszi rugalmasságát, ezt a hirtelen motor-terhelésváltásoknál lehet érezni-hallani egy koppanás kiséretében.

Az 1996-os évjárat bizonyos szériájánál a kormányszervó hibás volt, de ezt minden esetben kicserélték gariban, így az én volt Carina E-mben is ( 1996.12.). A cserét követően csak végállásban tartva volt "zajos" a kicsike, de ez nem hibajelenség, csak a többi márkához képest hangosabb.

Hirtelen ennyi. Nagyon eltalált autó a Carina....

robi (Robi):
Hali All!!
Régota olvasgatom a Toyotás topicot az indexen, most pedig egy ujabb kedvenccel nött a listám. Elsö blikkre dögös lesz ez a topic is.
A Carinárol: Eszi az olajat (200 ezer van benne), cca. 1 l/1000 km. Ez van. A másik , hogy tul jo a hütésrendszere, most télen alig akar felmelegedni 70-80 C° fölé. Ja, és gyenge a csomagtarto-világitása....
Egyéb nem jut eszembe. :lol:
(Elnézést az ékezetekért, de Koszovobol irok, német billentyüzeten  :oops: )

Trotter66:

--- Idézetet írta: "Captain Elwolf" ---Hali All!!
Régota olvasgatom a Toyotás topicot az indexen, most pedig egy ujabb kedvenccel nött a listám. Elsö blikkre dögös lesz ez a topic is.
A Carinárol: Eszi az olajat (200 ezer van benne), cca. 1 l/1000 km. Ez van. A másik , hogy tul jo a hütésrendszere, most télen alig akar felmelegedni 70-80 C° fölé. Ja, és gyenge a csomagtarto-világitása....
Egyéb nem jut eszembe. :lol:
(Elnézést az ékezetekért, de Koszovobol irok, német billentyüzeten  :oops: )
--- Idézet vége ---


Ha nem melegszik fel, cseréld ki a thermosztátot, a probléma meg fog oldódni nagy valószínűséggel!
Nekem 200K fölött volt, de nem ette az olajat. Milyennel jársz? Esetleg ki kellene próbálni egy másik fajtát, a Zindexes topicon volt erről szó...

Csomagtérvilágítás: megoldás lehet egy neonvilágítóegység beszerelése, olyasmi, mint a discojancsik autója alatti uvlila, csak fehérben. Nálunk állítólag 5.000-ért lehet kapni fehér 40 cm-est..... De ez is elhangzott nemrégen a Zindexes topicon

robi (Robi):
Úgy tudom, az Angliai gyártású Carinaknál gyakori hibaforrás lett a vízpumpa.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése