Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554432 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #210 Dátum: 2005.10.02 22:54:40 »
Nem tudja valaki véletlenül, csak úgy kiváncsiságból hogy pontosan a Yaris TS mikor tilt le, meddig forog tiltásig?  :? Volt-e már valaki aki kipróbálta?
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #211 Dátum: 2005.10.03 07:25:23 »
Idézetet írta: "SzabiTS"
Sziasztok kedves Toyota tulajdonosok!

Én már tűkön ülök, mikor vehetem át a Yarisomat. Kicsit zavar, hogy több mint két hétig tart átadni egy olyan autót, ami bennt van az országban. De azért remélem, hogy a kereskedésben megpróbálnak sietni egy kicsit.
Örülök, hogy hamarosan csatlakozhatom ehhez a nem is olyan kis társasághoz.

Üdv:
Szabi


helo!

gratulálok az autódhoz  :)

szerintem 2 hét miatt ne aggódj :!:
én többet vártam rá....
2002 novemberében megrendeltem, majd 2003 februárjában át is tudták adni :oops:
ez meg ugye, testvérek között is 3 hónap volt.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #212 Dátum: 2005.10.03 08:26:36 »
Idézetet írta: "ToTo"
Nem tudja valaki véletlenül, csak úgy kiváncsiságból hogy pontosan a Yaris TS mikor tilt le, meddig forog tiltásig?  :? Volt-e már valaki aki kipróbálta?


asszem 7200, de nem biztos!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #213 Dátum: 2005.10.03 08:43:54 »
Idézetet írta: "SzzS"
Idézetet írta: "ToTo"
Nem tudja valaki véletlenül, csak úgy kiváncsiságból hogy pontosan a Yaris TS mikor tilt le, meddig forog tiltásig?  :? Volt-e már valaki aki kipróbálta?


asszem 7200, de nem biztos!


Lehet, hogy igazad van... Amúgy a "piros zóna" 6500 körül kezdődik, de szeirntem afelett is szokott azért még pörögni kb. olyan 7200-ig ahogy írtad.
Toyota Yaris T SPORT
153



Zso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Yaris Ts
« Válasz #214 Dátum: 2005.10.03 09:37:33 »
Idézetet írta: "Szeke"
Ezért hangúlyozom azt, hogy a használat MÓDJA számít, nem kell ész nélkül 8.000-nként olajat cserélni új kocsinál.)


Kicsit elbeszélünk egymás mellet, ebben teljesen igazad van..... :wink:
De ha jól emlékszem ToTo vetette fel a kérdést és neki Ts-e van, amit nem illik, nem használni...amúgy tény, ha valaki úgy vigyáz a kis ufóra, mint Zénóka, akkor pénzkidobás....

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #215 Dátum: 2005.10.03 13:03:44 »
Idézetet írta: "Zso"
Idézetet írta: "Szeke"
Ezért hangúlyozom azt, hogy a használat MÓDJA számít, nem kell ész nélkül 8.000-nként olajat cserélni új kocsinál.)


Kicsit elbeszélünk egymás mellet, ebben teljesen igazad van..... :wink:
De ha jól emlékszem ToTo vetette fel a kérdést és neki Ts-e van, amit nem illik, nem használni...amúgy tény, ha valaki úgy vigyáz a kis ufóra, mint Zénóka, akkor pénzkidobás....


Hogy vigyáz rá Zénóka? Én is szeretnék azért rá vigyázni és fogok is, de ahogy mondtad, a TS-t nem illik nem használni!  8)  Ez majd úgyis a bejáratás után kiderül!  :D
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #216 Dátum: 2005.10.03 13:33:34 »
Zénóka max 80 nal közlekedik vele (mindenhol) és így olyan fogyasztási értékeket produkál,hogy köpni nyelni nem tudtam amikor meghallottam...!

Tökölön fűztem a fejét,hogy gyorsuljunk egyet, kap 3 liter benzint,de nem volt hajlandó...pedig már elmentünk a 10 liter határáig is...


A TS sel bűn is lenne 80 nal közlekedni...(max 2-ben)
 :wink:

Zso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Yaris Ts
« Válasz #217 Dátum: 2005.10.03 13:44:20 »
Idézetet írta: "ToTo"

Hogy vigyáz rá Zénóka? Én is szeretnék azért rá vigyázni és fogok is, de ahogy mondtad, a TS-t nem illik nem használni!  8)  Ez majd úgyis a bejáratás után kiderül!  :D


Mint a hímestojásra :lol:
Olvasd végig a Mennyit fogyaszt a Yarisod topicot és megtudod,
egyébként ha jól emlékszem valahol negyedmilliónál jár az ufója.
Tehát követendő példa, de nekem nem megy, és van egy olyan
érzésem, hogy Neked se fog. :wink:
Nem, ez már a vásárlásnál kiderült, gondolom nem véletlenül
adtál érte egy milcsivel többet  :wink:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #218 Dátum: 2005.10.03 14:11:54 »
Idézetet írta: "SzzS"
Zénóka max 80 nal közlekedik vele (mindenhol) és így olyan fogyasztási értékeket produkál,hogy köpni nyelni nem tudtam amikor meghallottam...!

Tökölön fűztem a fejét,hogy gyorsuljunk egyet, kap 3 liter benzint,de nem volt hajlandó...pedig már elmentünk a 10 liter határáig is...


A TS sel bűn is lenne 80 nal közlekedni...(max 2-ben)
 :wink:


Akkor Zénóka nagyon is vigyáz a kicsire! Ez egy klassz dolog, lehet hogy még 10 év múlva is tiptop állapotban lesz a verdája!  :D

Vajon 2-esben a TS képes 100-at menni, vagy esetleg 100 fölé kanyarodni?  :?
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #219 Dátum: 2005.10.03 14:18:26 »
Idézetet írta: "Zso"
Idézetet írta: "ToTo"

Hogy vigyáz rá Zénóka? Én is szeretnék azért rá vigyázni és fogok is, de ahogy mondtad, a TS-t nem illik nem használni!  8)  Ez majd úgyis a bejáratás után kiderül!  :D


Mint a hímestojásra :lol:
Olvasd végig a Mennyit fogyaszt a Yarisod topicot és megtudod,
egyébként ha jól emlékszem valahol negyedmilliónál jár az ufója.
Tehát követendő példa, de nekem nem megy, és van egy olyan
érzésem, hogy Neked se fog. :wink:
Nem, ez már a vásárlásnál kiderült, gondolom nem véletlenül
adtál érte egy milcsivel többet  :wink:


Lehet, hogy Zénóka csinálja jól, de én ahogy mondod képtelen lennék rá! Igen, nálam fontos szempont volt, hogy legyen azért ereje a picinek. Az előző autóm, OFF Honda Civic ON kis tuningolással ment rendesen, sokszor pont tiltás előtt sikerült váltanom, szóval a lámpánál való kis gyorsulásokat sikerült elcsípnem és megnyernem, temészetesen hasonló kaliberű verdák ellen. De volt, amikor a kis 1.5-ös járgány erősebb ellenfelek ellen is szépen teljesített!  8)

Szóval most szépen komótosan végig csinálom a bejáratási időszakot, aztán majd megvizsgáljuk az erejét. Csak olyan fura mostanában amióta nincs meg a régi verda, még a párom is nyugodtabban ül mellettem és élvezi a mostani tempót, úgy látszik nem hiányzik neki a sebesség.  :cry:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #220 Dátum: 2005.10.03 15:30:34 »
szerintem a 100 at simán kiforogja 2 ben az tuti...az 1.0 tilt le 92-nél!

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #221 Dátum: 2005.10.03 16:16:47 »
Az 1,3-as 106-nál tiltott.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #222 Dátum: 2005.10.03 16:43:35 »
Idézetet írta: "SzzS"
szerintem a 100 at simán kiforogja 2 ben az tuti...az 1.0 tilt le 92-nél!

Lehet hogy pont elmegy százig, de ott már nagyon elfogy az ereje, nem nagyon érdemes addig elpörgetni.
Az ezrest meddig lehet forgatni? Mivel az áttételek azonosak, abból kiderülne a TS sebessége is.

SzabiTS

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Yaris Ts
« Válasz #223 Dátum: 2005.10.03 20:58:31 »
Nagyon Köszönöm az előzetes gratulációkat.
Egyéblént ma hívott az értékesítőm (a Reálszisztámából), hogy meg jött az autóm, úgyhogy holnap reggel megyeg be egy kis nyálcsorgatásra! :D
Ez a festékvastagság mérés már nekem is átfutott az agyamon, csak nem tudom ez mennyire megszokott dolog. De azt hiszem, ha megszokott, ha nem, én akkor is körbeméretem!

Üdv:
Szabi

U.i: egyébként olvasva az írásaitokat, csak annyit fűznék hozzá, hogy én sem véletlenül vettem TS-t!  :twisted:  :D  :wink:

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #224 Dátum: 2005.10.03 21:43:07 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "SzzS"
szerintem a 100 at simán kiforogja 2 ben az tuti...az 1.0 tilt le 92-nél!

Lehet hogy pont elmegy százig, de ott már nagyon elfogy az ereje, nem nagyon érdemes addig elpörgetni.
Az ezrest meddig lehet forgatni? Mivel az áttételek azonosak, abból kiderülne a TS sebessége is.


nem mondom százra, szerintem 7000 körül forog az ezres is,de én nem szoktam odáig húzni a bajszát,ott már csak visít és elmegy az a kevéske ereje ami van...!
Általában 6000  előtt-körül elhúzom neki,mert ott van a nyomatékcsúcs valahol,és akkor a fordulat pont oda esik vissza ahonnét elkezd a vvt-i élni! Ezt érezni kell!