Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554642 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #165 Dátum: 2005.09.28 21:47:24 »
Idézetet írta: "ToTo"
Hello Mindenki!

Igazi Yaris TS tulaj lettem ma délután!  8) Nagyon klassz a verda, alig találok szavakat, egyszerűen fantasztikus! Tudtam, hogy elég jó motorral rendelkezik, de hogy ennyire, hihetetlenűl nyomatékos szerintem!  :twisted: Kaptam hozzá elég sok iratot beleértve a kézikönyvet, most lesz mit tanulmányozzak, hiszen biztosan eltelik egy kis idő amíg megszokom az új és modern dolgokat, kellékeket. Na szóval köszi nektek az eddigi tanácsokat és beszámolókat és jó kivánságokat!

Vigyázni fogok rá nagyon, de nagyon!  [smilie=sm62.gif]  [smilie=sm31.gif]  :horseshit:

Na császtok!  :wink:


Gratula!

Aztán csak óvatosan! :)
Őszi talira jössz?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #166 Dátum: 2005.09.28 21:59:09 »
Köszke társak!  :wink: A tali most nem hiszem, hogy összejönne. Azon a hétvégén, 8-9-én pont van már elfoglaltságom, szóval ezt sajna ki kell hagynom. Az öszitali után már nem is lesz, csak ilyen minitalik vagy minimeetek? Pest közelében lesz valaha valamilyen találka?

HALI!  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #167 Dátum: 2005.09.28 22:29:51 »
Vigyázz rá...nem akarlak elkeseríteni de jobban jársz ha felszereled valami extra lopásvédő cuccal mert a TS vezeti a yarisok között a lopási listát...!

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #168 Dátum: 2005.09.28 23:01:51 »
Idézetet írta: "SzzS"
Vigyázz rá...nem akarlak elkeseríteni de jobban jársz ha felszereled valami extra lopásvédő cuccal mert a TS vezeti a yarisok között a lopási listát...!

Ez magyarországi adat? Relatív lopásszámot tartalmaz? Illetve melyik év(ek)re?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #169 Dátum: 2005.09.28 23:03:17 »
Idézetet írta: "SzzS"
Vigyázz rá...nem akarlak elkeseríteni de jobban jársz ha felszereled valami extra lopásvédő cuccal mert a TS vezeti a yarisok között a lopási listát...!


És ez milyen lista egyébként, magyar vagy nemzetközi? TERMÉSZETESEN, hallom a jó tanácsodat, rajta vagyok a témán, extra különleges cuccokkal fogom felszerelni!  :wink:  :D  [smilie=sm28.gif]

Veled vagy bárki mással előfordult már valamilyen "piszkálás" vagy "kisérlet" a lopásra?

   :finga: FUCK THIEVES!!!!!!!!!!!!  :finga: Szerintem ennyi, és célratörő!!!
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #170 Dátum: 2005.09.28 23:04:24 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "SzzS"
Vigyázz rá...nem akarlak elkeseríteni de jobban jársz ha felszereled valami extra lopásvédő cuccal mert a TS vezeti a yarisok között a lopási listát...!

Ez magyarországi adat? Relatív lopásszámot tartalmaz? Illetve melyik év(ek)re?


Igen, ez engem is érdekelne, csak kiváncsiságból...
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #171 Dátum: 2005.09.28 23:07:11 »
Idézetet írta: "ToTo"
Hello Mindenki!

Igazi Yaris TS tulaj lettem ma délután!  8) Nagyon klassz a verda, alig találok szavakat, egyszerűen fantasztikus! Tudtam, hogy elég jó motorral rendelkezik, de hogy ennyire, hihetetlenűl nyomatékos szerintem!  :twisted: Kaptam hozzá elég sok iratot beleértve a kézikönyvet, most lesz mit tanulmányozzak, hiszen biztosan eltelik egy kis idő amíg megszokom az új és modern dolgokat, kellékeket. Na szóval köszi nektek az eddigi tanácsokat és beszámolókat és jó kivánságokat!

Vigyázni fogok rá nagyon, de nagyon!  [smilie=sm62.gif]  [smilie=sm31.gif]  :horseshit:

Na császtok!  :wink:


Gratula!!!!!!!!!! Sok balesetmentes km-t! :szerencse:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #172 Dátum: 2005.09.28 23:16:25 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "ToTo"
Hello Mindenki!

Igazi Yaris TS tulaj lettem ma délután!  8) Nagyon klassz a verda, alig találok szavakat, egyszerűen fantasztikus! Tudtam, hogy elég jó motorral rendelkezik, de hogy ennyire, hihetetlenűl nyomatékos szerintem!  :twisted: Kaptam hozzá elég sok iratot beleértve a kézikönyvet, most lesz mit tanulmányozzak, hiszen biztosan eltelik egy kis idő amíg megszokom az új és modern dolgokat, kellékeket. Na szóval köszi nektek az eddigi tanácsokat és beszámolókat és jó kivánságokat!

Vigyázni fogok rá nagyon, de nagyon!  [smilie=sm62.gif]  [smilie=sm31.gif]  :horseshit:

Na császtok!  :wink:


Gratula!!!!!!!!!! Sok balesetmentes km-t! :szerencse:


Köszke! Neked is hasonlókat kívánok!  :wink:
Te fel vagy már "szerelkezve" a mocskok ellen?
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #173 Dátum: 2005.09.28 23:23:09 »
Idézetet írta: "ToTo"

Te fel vagy már "szerelkezve" a mocskok ellen?

Hát van ez-az, annyira ne legyen könnyű dolguk... :wink:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #174 Dátum: 2005.09.28 23:29:13 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "ToTo"

Te fel vagy már "szerelkezve" a mocskok ellen?

Hát van ez-az, annyira ne legyen könnyű dolguk... :wink:


így van, én is így vagyok vele! MINDENT megteszek, hogy legalább a LEHETETLEN közelébe kerüljön a kicsike! Tudom, hogy nincs ilyen hogy lehetetlen, de igazad van legalább adjuk meg a módját annak, hogy a LEHETETLENT közelítsük meg!  
:wink:  :atolel:  :toy:  :angyal:  :heart:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #175 Dátum: 2005.09.29 07:32:33 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "SzzS"
Vigyázz rá...nem akarlak elkeseríteni de jobban jársz ha felszereled valami extra lopásvédő cuccal mert a TS vezeti a yarisok között a lopási listát...!


És ez milyen lista egyébként, magyar vagy nemzetközi? TERMÉSZETESEN, hallom a jó tanácsodat, rajta vagyok a témán, extra különleges cuccokkal fogom felszerelni!  :wink:  :D  [smilie=sm28.gif]

Veled vagy bárki mással előfordult már valamilyen "piszkálás" vagy "kisérlet" a lopásra?

   :finga: FUCK THIEVES!!!!!!!!!!!!  :finga: Szerintem ennyi, és célratörő!!!



Hallottam "ezt-azt" én is...
Mindenesetre a rejtett kapcsoló, és az utastéri sziréna nem árt!

Nekem még nem volt hálistennek csesztetés sehol,kivéve a szelepsapkáimat, de múltkor elhagytam a kulcsomat az utolsó riasztóhoz tartozó távirányítóval együtt...
és a tartalék, távirányító nélküli kulcscsal szépen kinyitottam a kocsit és összesen a riasztó hatástalanítása nem volt több mint 1 perc...úgy,hogy most csináltam először...azóta megpróbáltam mégegyszer és összesen 19 sec kellett, hogy kiiktassam a saját autómban a riasztót. (ezután már a tartalékkulcscsal simán hazavittem a kicsikémet)
Az indításgátlóval nem próbálkoztam,de az biztos már sokkal nehezebb,mert ott már bele kell nyúlni a computerbe is, stb!
Pesten ha a riasztót elkussoltatod akkor már csak egy tréler kell és csókolom...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #176 Dátum: 2005.09.29 15:49:25 »
Idézetet írta: "ToTo"
Köszke társak!  :wink: A tali most nem hiszem, hogy összejönne. Azon a hétvégén, 8-9-én pont van már elfoglaltságom, szóval ezt sajna ki kell hagynom. Az öszitali után már nem is lesz, csak ilyen minitalik vagy minimeetek? Pest közelében lesz valaha valamilyen találka?

HALI!  :wink:


Mikrotali minden pénteken van. A következő nagy találkozó pedig
tavasszal lesz. A helyszínt még nem tom.
A nyári talik az elmút két évben a tököli reptéren voltak. A jövőben is
pest közelébe szeretnénk szervezni a nyári talikat.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #177 Dátum: 2005.09.29 19:38:33 »
Arról volt szó,hogy a tavaszi tali is fix lesz...tehát Orfű...a hely adott,ingyen van és az idei is szerintem tök jól sikerült!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #178 Dátum: 2005.09.30 10:25:26 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "ToTo"
Köszke társak!  :wink: A tali most nem hiszem, hogy összejönne. Azon a hétvégén, 8-9-én pont van már elfoglaltságom, szóval ezt sajna ki kell hagynom. Az öszitali után már nem is lesz, csak ilyen minitalik vagy minimeetek? Pest közelében lesz valaha valamilyen találka?

HALI!  :wink:


Mikrotali minden pénteken van. A következő nagy találkozó pedig
tavasszal lesz. A helyszínt még nem tom.
A nyári talik az elmút két évben a tököli reptéren voltak. A jövőben is
pest közelébe szeretnénk szervezni a nyári talikat.


A mikrotalik hol is vannak? Nem is tudom, hogy hol olvastam, de nem valami Mekiben van?

Más: Az első szervíz és átvizsgálás 15 ezer km. vagy 1 év után van, ha jól tudom... Viszont én már több embertől is hallottam, hogy pl. egy új autónál érdemes hamarabb olajat cserélni mint 15 ezer km. vagy 1 év. Nálatok is csak olajat cseréltek természetesen szűrővel együtt az első szervíznél? A többi kellét mint pl. levegőszűrő, benyaszűrő, stb azt nem kell így sűrűbben mint ami a könyvben szerepel?
Toyota Yaris T SPORT
153



Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris Ts
« Válasz #179 Dátum: 2005.09.30 12:47:21 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "ToTo"
Köszke társak!  :wink: A tali most nem hiszem, hogy összejönne. Azon a hétvégén, 8-9-én pont van már elfoglaltságom, szóval ezt sajna ki kell hagynom. Az öszitali után már nem is lesz, csak ilyen minitalik vagy minimeetek? Pest közelében lesz valaha valamilyen találka?

HALI!  :wink:


Mikrotali minden pénteken van. A következő nagy találkozó pedig
tavasszal lesz. A helyszínt még nem tom.
A nyári talik az elmút két évben a tököli reptéren voltak. A jövőben is
pest közelébe szeretnénk szervezni a nyári talikat.


A mikrotalik hol is vannak? Nem is tudom, hogy hol olvastam, de nem valami Mekiben van?

Más: Az első szervíz és átvizsgálás 15 ezer km. vagy 1 év után van, ha jól tudom... Viszont én már több embertől is hallottam, hogy pl. egy új autónál érdemes hamarabb olajat cserélni mint 15 ezer km. vagy 1 év. Nálatok is csak olajat cseréltek természetesen szűrővel együtt az első szervíznél? A többi kellét mint pl. levegőszűrő, benyaszűrő, stb azt nem kell így sűrűbben mint ami a könyvben szerepel?

Nekem a szalonban azt mondták, hogy nem kell előbb menni, mint 15e km, de ha úgy gondolod, előtte biztos, ami fix alapon lecseréltetheted az olajat. Vannak itt a fórumon töben is, akik előbb szokták cserélni az olajat+szűrőket (gondolok itt elsősorban a versenyzői vénával megáldott SzzS tagtársra). Egyébként nekem az első szerviznél csak olaj, olajszűrő, alátét csere volt. A 30 ezresnél cserélték a légszűrőt, pollenszűrőt is + megolajozták az ajtókat.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10