Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554430 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #120 Dátum: 2005.09.02 14:39:35 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "peron"
Szeva mindenkinek!

Gondoltam bejelentkezek, mert most már én is Yaris TS tulaj lettem 2 napja  :lol:. Még csak kóstolgatom a gépet, de csak jót tudok róla mondani.
Viszont segíthetnétek, hátsó dobot kellene cserélnem, mert ahogy láttam egy kicsit megette az idő. Tudtok javasolni valakit aki ezzel foglalkozik (Bp), vagy vegyek gyárit?

Mégegyszer üdv!


Én is üdv :-)

Jól választottál, gratulálok.
Majd számolj be a dob projektről, én is gondolkodom valamiféle cserén.

Már nem árulod az autót?

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #121 Dátum: 2005.09.02 17:06:07 »
Idézetet írta: "kmr"

Már nem árulod az autót?


De igen, ha megveszi valaki elfogadható áron. Elkótyavetyélni nem akarom, eladni mondjuk 3 milláért meg elég necces mostanság.

Addig meg élvezem :-)

Csak nem szeretnél még1et? :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

peron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Yaris Ts
« Válasz #122 Dátum: 2005.09.08 12:21:14 »
Szorri, hogy idáig nem jelentkeztem, de kajakra szopatnak a munkahelyemen.

Okké maradnék a gyári dobnál, tud valaki esetleg egy eladót, mert a Sakuránál elég horror árat mondtak csak hátsó dob 1 kiló, mondjuk zsír új, de hát akkor is...
Kántor: mennyibe ment el a dobod?

Mindenféle ötletet szívesen fogadok, hogy hogyan lehetne még többet kicsikarni a kocsiból, vagy szebbé jobbá tenni.
Köszi

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris Ts
« Válasz #123 Dátum: 2005.09.08 13:06:53 »
Idézetet írta: "peron"
Mindenféle ötletet szívesen fogadok, hogy hogyan lehetne még többet kicsikarni a kocsiból, vagy szebbé jobbá tenni.
Köszi

Szia!

A Yaris tuning vagy a nagy topicok közül a "Tuning" menüpont alatt tedd fel az ilyen irányú kérdéseidet, ott jól meg tudjuk vitatni  :wink:
Ha szereted a gyors kanyarokat, én mindenképpen nagyobb gumikkal és ültetéssel kezdeném.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

peron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Yaris Ts
« Válasz #124 Dátum: 2005.09.08 13:15:16 »
Hali!

Az ültetésen már filóztam, de a vastagabb gumik?
Így is mászkál az autó, ahol gyűrött az aszfalt. Nem azt mondom, hogy nem lehet megszokni, csak fura.
Most viszem szervízbe (holnap), nem tudom érdemes-e ilyen titánelektródás meg mindenféle gyertyát tenni bele?

 :?:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris Ts
« Válasz #125 Dátum: 2005.09.08 13:20:35 »
Idézetet írta: "peron"
Hali!

Az ültetésen már filóztam, de a vastagabb gumik?
Így is mászkál az autó, ahol gyűrött az aszfalt. Nem azt mondom, hogy nem lehet megszokni, csak fura.
Most viszem szervízbe (holnap), nem tudom érdemes-e ilyen titánelektródás meg mindenféle gyertyát tenni bele?

Első kérdés: a gyárinál eggyel szélesebb gumik még teljesen megfelelőek lennének, még jobb tapadást biztosítva. Persze Pestre nem ajánlott  :!:
Második kérdés: ártani nem ártanak a jobb gyertyák, az előnyükről nem sok mindent mondogatnak. Olyasmi mint a sportlégszűrő: van, aki szerint tényleg jó, van, aki szerint csak a hangja lesz más a kocsinak. Nem tudom, sosem próbáltam egyiket sem, nem is nagyon vonz  :?

UI: SzzS kollégát kérdezd leginkább a Yaris tuningról, ő eléggé felspécizte már az ezresét :)
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #126 Dátum: 2005.09.08 15:16:29 »
[/quote]
SzzS kollégát kérdezd leginkább a Yaris tuningról, ő eléggé felspécizte már az ezresét :)[/quote]

Köszi!!
Azért még készül a kocsi...még kb 3 kilót kell rányomni hogy full készen legyen...
kell 4 kemény gátló,
kagylóülés+széles öv,
el.ablak,
készül a küszöböm(már vagy június óta... :) )
meg majd az első koptató...

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris Ts
« Válasz #127 Dátum: 2005.09.09 08:58:31 »
Idézetet írta: "SzzS"
kell 4 kemény gátló,
Nem elég, hogy 16-os gumma??? Pattogni fogsz a kemény kagylódban ecsém!!! Biztos, hogy akarod?
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #128 Dátum: 2005.09.09 09:49:44 »
akarom hát, mert a gumi az fog rendesen, a bódé meg közben ledől a gumiról,mert olyan szarok már ezek a gátlók és akarva akaratlanul is elveszema gázt,mert olyan érzésem van hogy már sok...közben még nem is az, csak dől a kocsi,meg nem tart az ülés!

ma kipróbálok valamit a yarissal amit az egyik haver csinált a clioval...vett két kiselejtezett fémtálcát, alátette a hátsó kerekek alá,behúzta a kéziféket,és elindult vele...olyan volt mint a zsiguli tükörjégen...!! Nagyon állat volt...!

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris Ts
« Válasz #129 Dátum: 2005.09.09 11:40:31 »
Idézetet írta: "peron"
Szorri, hogy idáig nem jelentkeztem, de kajakra szopatnak a munkahelyemen.

Okké maradnék a gyári dobnál, tud valaki esetleg egy eladót, mert a Sakuránál elég horror árat mondtak csak hátsó dob 1 kiló, mondjuk zsír új, de hát akkor is...
Kántor: mennyibe ment el a dobod?

Mindenféle ötletet szívesen fogadok, hogy hogyan lehetne még többet kicsikarni a kocsiból, vagy szebbé jobbá tenni.
Köszi

25 volt a dob, a cimborám meg ingyen felrakta. Próbáltam hasonlót venni, mint a gyári. A cím:www.magnumtuning.hu, tört végű simplex sportdob néven fut.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #130 Dátum: 2005.09.24 15:42:36 »
Sziasztok!

Megrendeltem első vadiúj autómat, egy Toyota Yaris T Sport-ot. Hétfőn vagy kedden lesz az átadás, már nagyon várom!

Elsősorban azért döntöttem a T Sport mellett, mert nekem azon kívül, hogy fontos a sportos megjelenés, szerintem egy szuper kisautó. OFF Honda Civic-em ON volt előzőleg, de az új már nem nagyon tetszik nem is beszélve arról, hogy sokkal nagyobb, magasabb adósávba esik, és a nem annyira barátságos mint a T Sport!  :lol:

Nagyon fontos szempont volt még, hogy Japánból érkezett az autó, állítólag az utolsót sikerület még ebből a szériából elcsípnem, hiszem pár hónap múlva jön az újabb fejlesztés. Szóval a japán gyártás nagyon sokat számít, hiszen az összes T Sport, legyen az Corolla vagy Yaris, mind Japánból jönnek! Az alapfelszereltségek szeintem kitűnőek, más autókban még a felét sem adják alapként!

TS tulajok: Legyetek kedvesek egy pár szót megemlíteni a sport kipufogóról és a sport futóműről, ezek pontosan mit jelentenek?

Már nagyon várom a jövő hét elejét, majd beszámolok!
Legjobbakat mindenkinek! :D  :mrgreen:
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris Ts
« Válasz #131 Dátum: 2005.09.24 15:49:10 »
Hűha, üdv a táborban, szerintem nem fogod megbánni, hogy a TSport mellett döntöttél. Nagyon kedvező az ára a felszereltségéhez képest. A futóműve ültetett a többihez képest, és kissé keményebb. Sok sok balesetmentes, és örömteli km-et kívánok :!:  :lol:
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #132 Dátum: 2005.09.24 15:52:29 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hűha, üdv a táborban, szerintem nem fogod megbánni, hogy a TSport mellett döntöttél. Nagyon kedvező az ára a felszereltségéhez képest. A futóműve ültetett a többihez képest, és kissé keményebb. Sok sok balesetmentes, és örömteli km-et kívánok :!:  :lol:


Nagyon szépen köszönöm! Örülök, hogy itt lehetek! Nagyon sokat olvastam és kutattam, hogy milyen autóra esík majd a végső döntés, szerintem még így hogy nincs is nálam, jó döntés volt! Igazad van, az ára nagyon kedvező a felszereltségekhez képest és főleg, hogy még alig fél évvel ezelőtt, 3,7-3,8 körül mozgott az ára, most meg jóval olcsóbb, ez kihagyhatatlan volt!  :lol:  :P
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris Ts
« Válasz #133 Dátum: 2005.09.24 15:56:11 »
Biza, mivel jövőre jön az új Yaris, ezért lejjebbvitték az árat, de nem a színvonalat. Abban biztos lehetsz, hogy nagyon megbízható, és dögös is a kocsi, a kanyarokban érezhető főleg a jó futómű. Sajna én még nem vezettem TSportot, csak 1 literest, de szerintem a kategória egyik legjobb kocsija.
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #134 Dátum: 2005.09.24 16:03:41 »
Idézetet írta: "KLaco"
Biza, mivel jövőre jön az új Yaris, ezért lejjebbvitték az árat, de nem a színvonalat. Abban biztos lehetsz, hogy nagyon megbízható, és dögös is a kocsi, a kanyarokban érezhető főleg a jó futómű. Sajna én még nem vezettem TSportot, csak 1 literest, de szerintem a kategória egyik legjobb kocsija.


Én tesztvezettem 1 és 1.3 literest is az összehasonlításhoz, azért az 1 literes is jó kis gép. Ha nem lett volna a SPORT számomra az egyik legffőbb szempont, akkor az 1 vagy 1.3 literest választottam volna.

Azt tudom, hogy az osztókőr az 4*100-as és a T SPORT-on 15-ös felni van, de vajon a OFF Hondámról ON megmaradt téligumim a 14-es acélfelnikkel szinén 4*100-as osztókőrrel, az jó lesz majd rá ha eljön a téligumi ideje? Csak a féktárcsa miatt kérdezem, mintha kevés hely lenne ott, de már nem emlékszem?

Kőszke! :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153