Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554653 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris Ts
« Válasz #45 Dátum: 2005.04.25 09:24:38 »
Idézetet írta: "baranyas"
Idézetet írta: "kmr"
Ezt vetted meg?
Húúúú , de szép kis autó ... :idea:
Ez tényleg kafa és lemosva naggggyon otttt van.

Az ülés eredeti. Tuti nem cserélték ki, de ha zavar téged ez az ülés, akkor én vevő lehetek rá. Zsákok engem nem érdekelnek.  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #46 Dátum: 2005.04.25 11:47:00 »
TS, és hol marad róla a gyári hátsószárny??
Kicsit olcsónak tűnik ts hez képest!
Nézted? NEm volt törve?

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #47 Dátum: 2005.04.25 12:40:23 »
Idézetet írta: "SzzS"
TS, és hol marad róla a gyári hátsószárny??
Kicsit olcsónak tűnik ts hez képest!
Nézted? NEm volt törve?


Ez csak az én kérdésem volt, mert emlékeztem hogy láttam egy ilyen autót a hasznaltauto.hu-n.
Egyébként gyárilag nincsen hátsó szárny a TS-en. (most biztos nincsen, de szerintem korábban sem volt)

Ha már itt tartunk tavaly vásárlás előtt én is néztem mik vannak használtan TS-ben. Akkor még sokkal kevesebb volt a hirdetés mint amennyi most van. Akkor meg is néztem egy autót, de az elég rendesen volt törve (a kereskedő természetesen csak egy kisebb sérülésről tudott).
Mivel hitel is van az autón összességében egyébként sem lett volna lényegesen olcsóbb egy használt az újhoz képest az eltérő kamatok miatt.

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris Ts
« Válasz #48 Dátum: 2005.04.25 20:17:42 »
Hi

sajnos a link már nem érvényes ... de valszeg arra a kocsira gondoltál :)
nem sok fekete yaris Ts van eladó  (':D')

németországból lett behozva, "természetessen" volt sérülés amúgy ebben az árrésben tényleg nehéz lenne találni normális TS-t (':cry:') amíből amúgy sincs sok ...
de
1. nagyon kevés használt kocsi van ami nem volt törve
2. ez is volt törve de hál istennek csak elemcserés volt, eleje sérült + balos ajtó volt próblémás az illesztéseken látszik de nem vészes (valamit valamiért), mint írtam anno eggyik ködlámpa repedt + jobbos tökör bénázik de ezek orvosolhatóak ... amúgy király :)  
addig többen ezt hitték új :))))

sajnos (remélem nem bánom meg) nem nézettem át szerelővel komolyabban csak faterom egy haver meg én ... de az eladó(k) korrektnek/megbízhatónak (':?:')  tüntek, és "természetessen" rögtön elmondták hol mik a problémák a kocsival, + hiányzó 2 hátsó fejtámlát pótolták + fél éves 50 eFt-os javítási/fényezési bónt kaptam ha az latt nem húzom meg a kocsit akkor full takarítás/tisztítás/vaxolásra beválthatom náluk ...  ja meg nem gyári hanem egy kicsit "komolyabb" német AEZ felnik vannak rajta + zsír új nyári gumik ...  

ha az embernek már van kocsija akkor könnyebben kényelmesebben válogathat /alkudhat a következő kocsira stb  mivel nem sürgős, de mivel nekem nem volt + én már kezdtem unni a mászkálást stb meg mikor nézegettük fekete yarist már egy újabb srác is komolyan (már ott alkudozott hogy mennyiért váltják be focusát) érdeklődött iránta úgyhogy nem variáltam ... így is 5 ször voltam frent,  ...

amúgy néztem egy másik TS-t  
http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Toyota&hirdeteskod=526784&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1024    

mivel ott volt ismerős a környéken átnézettem egy szervízben ... jól tettem: amotor az tökéletes de kaszni sajnos elöl hátul volt törve (hátsórol az eladó aki a 2. tulaj is egyben se tudott) és illesztéseken elől  látszott a dolog + hátul felfögeszté is volt javítva... ekkor még hümmögtem hogy hát hát, de mivel a beleirt km-er nem volt garantált (szervíz könyv ugye eltünt ccc ) és számítógéppel se tudtuk megnézni, de szerelő szaki beült megmozgatta sebváltót azt mondta ez biztos több mint 26000 km  akkor végleg lemondtam róla ...

még jó mert így rátaláltam a feketére :)

hátsó szárny meg nincsen alabból TS Yarison ...
ülések nem eladók :)

amúgy a TS váltója más mint a többi Yarisé?
itt nem áttételere hanem inkább az érzésre gondolok, én elég katonásnak/határozottnak érzem (ez nem baj) mondjuk samara után én kicsit fínomabra számítottam, néha néha bénázok vele még egy kicsit  alcsony fordulatnál !!! dehát még csak alíg 2-3 napja van meg (':roll:')  
sajnos nincsen összehasnlítási alapom ...

na így hirtelen ennyi
 
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "Blue Quasar"
Ma lettem tulajdonosa egy feketemetal 3 ajtós (használt 2001-es )TS-nek


Ezt vetted meg?
http://www1.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Toyota&hirdeteskod=5460111&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris Ts
« Válasz #49 Dátum: 2005.04.26 21:37:24 »
ööö izé ...  TS-ből miért hagyták ki tompitott/sima világítás visszajelzést? először azt hittem nem jó visszajelző fény de aztán jobban megnéztem és nincs is !?

hmmm érdekes ...

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Yaris Ts
« Válasz #50 Dátum: 2005.04.27 09:17:16 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
ööö izé ...  TS-ből miért hagyták ki tompitott/sima világítás visszajelzést? először azt hittem nem jó visszajelző fény de aztán jobban megnéztem és nincs is !?

hmmm érdekes ...

japán autókban általában nincs (ami hiba). Szal nem csak a TS-ben, de a Yarisban, Corollában, Nissanban, Hondában sincs, eleinte én is bosszankodtam, főleg akkor zavar, amokor leveszem a tompítottat, mert állok a dugóban, aztán elfelejtem és a városival közlekedek az autópályán az esőben.... :shock:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris Ts
« Válasz #51 Dátum: 2005.04.27 10:42:37 »
Idézetet írta: "baranyas"
Ez nem a Yaris TS topic ??? Az okos és új ... :idea:

Viszont olcsó :D Egyedül talán csak az Avensisben van ilyen. Sajnos.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #52 Dátum: 2005.04.27 11:14:37 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"

megkérdem hol lehet ki-be kapcsolni az "ajtónyitva" hangjelzést? mert teganap este még hangjelzés is volt amikor nyitva volt az ajtó ma meg már "csak" a vizuális jelzés ...  a nagy ismerkedésbe valahol kikapcsoltam? nade hol és mit?  (':roll:')


ha a fényszórót, vagy helyzetjelző bekapcsolva marad, gyújtást leveszed, ajtót kinyitod, akkor sípol,hogy égve hagytad a villanyt :) ...legalábbis az enyémben(máskor nincs semmiféle figyelmeztető hang,csak az ajtónyitva lámpa piroslik)

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Yaris Ts
« Válasz #53 Dátum: 2005.05.19 09:46:19 »
Kit láttam ma reggel az újpesti Kaiser's parkolójába a gyönyörűséges TS-ével? Nagyon ment a kicsike. :lol:
Szilvi 62

Latek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
forog
« Válasz #54 Dátum: 2005.05.30 01:14:10 »
Érdeklődnék:
1. Mennyit forog a Tiétek 120-130-nál?
2. Mennyire (lesz majd) szervízigényes a futómű?

Esetenként a szívem kiugrik a helyéről, ha rosszabb (jobb nincs) utakon döng egy nagyobbat a futi/kerék ...
dv.: Latek

Yaris TS

Latek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
11-es főút
« Válasz #55 Dátum: 2005.05.30 01:15:11 »
A 11-esen láttam ma egy márka(típus)társat.

:-)
dv.: Latek

Yaris TS

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: forog
« Válasz #56 Dátum: 2005.05.30 09:06:44 »
Idézetet írta: "Latek"
Érdeklődnék:
1. Mennyit forog a Tiétek 120-130-nál?
2. Mennyire (lesz majd) szervízigényes a futómű?

Esetenként a szívem kiugrik a helyéről, ha rosszabb (jobb nincs) utakon döng egy nagyobbat a futi/kerék ...
Engem is érdekelne a futóműves kérdésre a válaszok!!!

Tegnap 3 csajjal (3 x 55 kg), egy krapekkal (1 x 70 kg) és jómagam ( 1 x 65 kg) mentem le a Balcsira, de úgy, hogy már előtte pár hónappal leült a kicsike vagy 5 centit. Hát mit mondjak?? Nem koppant a gátló egyszer sem, de olyan voltam mint a hímestojással. Nagyon jónak tartom a futóművet ültetve meg pláne!!!! És a motor??? Mostanában jobban elforgatom, pláne, ha terhelve van ily módon (vagy akár klímával), de nagyon barát. Nem hittem volna, hogy 5 embert így megbír mozgatni. 5.ben (zalai nem piskóta) emelkedőkön (+klíma) úgy megy fel, mint az atom. Nem gyorsult, de tartotta magát szegény. IMÁDOM!

120-130? Talán 2700-2800 körül poroszkál a moci...... :wink:

Bocsi, hogy belepofff a TS-ek dolgába  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Latek

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re: forog
« Válasz #57 Dátum: 2005.06.18 01:07:58 »
Na, a tartósságára értelemszerűen nincs válaszom még, de rájöttem a titok nyitjára: Szarok a magyar utak, de nagyon + nem 5 személyre van tervezve a kismókagép.
Tehát normális utakon, 2-3(-4) személlyel ideális, sőt sok komolyabb autót megszégyenítően barátságos - és biztos - a futómű.

Ami a "pörgést" illeti, beletörödtem, látom, ez egy pörgös autó, ami igaz 140-ről még nagyon szépen húz. (de pörög is)
Furi, de 140-150 között sokkal kellemesebb a zaj, mint 120-130 között.

----------------------------------------

Nem a gyorsulós fajtából vagyok, de fene a fejemet ... a 2 literes 150 lóerős Fiesta éppenhogy egy hajszálnyival el tudja verni a TS-t, ha elkapja a rajtot.
dv.: Latek

Yaris TS

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: forog
« Válasz #58 Dátum: 2005.06.20 08:08:21 »
Idézetet írta: "Latek"
Nem a gyorsulós fajtából vagyok, de fene a fejemet ... a 2 literes 150 lóerős Fiesta éppenhogy egy hajszálnyival el tudja verni a TS-t, ha elkapja a rajtot.
Teringettét!!!  Gyakorolni kell azt a rajtot!!  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

LockSniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Yaris Ts
« Válasz #59 Dátum: 2005.06.21 11:22:54 »
Jó nagyot kívánok!
-------------------------------------
Ha TELE van, akkor nem ÜRES
--------------------------------------