Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554449 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Re: TS kérédsek
« Válasz #15 Dátum: 2005.03.19 07:46:28 »
Idézetet írta: "PTR"
Üdv mindenkinek!

1-2 apró kérdésem lenne:

A TS-eket ugyanott gyártják, mint a sima Yaris-okat, vagy japánból jön?

Mennyire hangos a gyári sportkipufogó?
Elég öblös vagy érdemes cserélni egy durvábbra ha kedvelem az ilyen jellegű "muzsikát"?

Ülések oldaltartása milyen?

Kössz&Üdv!


Hali!

A TS Japánból jön,  még mindig!  :lol:
A gyári puffernek szép hangja van, de inkább szolidan szép, mint öblös és karakteres. Ha kedveled a "férfiasabb muzsikát", akkor dobot fogsz cserélni, szerintem.
(Egyszer hallottam egy "fütyülőset", állati vót ... ) :wink:

Szia:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS kérédsek
« Válasz #16 Dátum: 2005.03.19 08:51:24 »
Idézetet írta: "PTR"

Mennyire hangos a gyári sportkipufogó?
Elég öblös vagy érdemes cserélni egy durvábbra ha kedvelem az ilyen jellegű "muzsikát"?

Ülések oldaltartása milyen?

Kössz&Üdv!


Szia, szerintem azért elég jól szól, 2500-3000 fordulattól már jelentős a dübörgés.
Persze nem tudom mennyire akarsz hangosat, és melyik "hangszín" jön be.

Az ülések jól tartanak, nekem inkább az furcsa, hogy az üléslap hátulját nem lehet eléggé leengedni. Így másik autóból - ami nem sportkocsi - átülve elég hokedlis az érzés.

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Re: TS kérédsek
« Válasz #17 Dátum: 2005.03.22 16:13:04 »
Idézetet írta: "PTR"
Üdv mindenkinek!

1-2 apró kérdésem lenne:

A TS-eket ugyanott gyártják, mint a sima Yaris-okat, vagy japánból jön?

Mennyire hangos a gyári sportkipufogó?
Elég öblös vagy érdemes cserélni egy durvábbra ha kedvelem az ilyen jellegű "muzsikát"?

Ülések oldaltartása milyen?

Kössz&Üdv!

A TS hangja elég öblös az 1500ccmhez képest, de elég hangos is. 130 körül hosszabb úton már kimondottan zavaróan hangos. Az üléseinek elfogadható oldaltartása van, jobb, mint az alapé, szerintem azonban kicst rövid ennek is a lapja és valóban magasan ülsz benne.

PTR

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: TS kérédsek
« Válasz #18 Dátum: 2005.03.22 16:16:05 »
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris Ts
« Válasz #19 Dátum: 2005.03.23 08:17:10 »
Hali

szerintem a kipufot mindenképpen érdemes lecserélni
mert elég szolid a gyári. Az üléseket szintén ha van
rá pénzed és nem sajnálod az oldallégzsákokat, mert
ültem már jobban tartó ülésekben is.

Üdv.

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris Ts
« Válasz #20 Dátum: 2005.03.23 08:41:54 »
Idézetet írta: "deric"
Hali

szerintem a kipufot mindenképpen érdemes lecserélni
mert elég szolid a gyári. Az üléseket szintén ha van
rá pénzed és nem sajnálod az oldallégzsákokat, mert
ültem már jobban tartó ülésekben is.

Üdv.
Neked Ts Yarisod van? Kicserélted az ülést? Meg van még az eredeti? Eladó? Mennyi? Mikor nézhetem meg?  :?:
Üdv: Kishaver 74

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Yaris Ts
« Válasz #21 Dátum: 2005.03.23 15:22:51 »
Nem cseréltem le a lufik miatt

zsiklaaa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
szöveg
« Válasz #22 Dátum: 2005.04.22 10:19:18 »
Üdv mindenkinek!!!!!

A tesómnak Ts-e van!!!!(Kántor)
Szerintem úgy jó a kocsi ahogy van!!!
Az üléseknek tök jó tartásai vannak,és a hangja sem valami rossz!!!!
Annyi hogy már 130 fölött elég hangos a motor,de amúgy egy nagyon tuti kocsi!!!!!

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris Ts
« Válasz #23 Dátum: 2005.04.22 21:03:20 »
üdv.

Ma lettem tulajdonosa egy feketemetal 3 ajtós (használt 2001-es )TS-nek
nem tudom "mit mondthatnék" (':goofy:')  ez az első kocsim eddig csak Lada samarát nyüstültem, igaz most anyagilag lenullázódtam (':x')  de megérte (?) nem jutok szóhoz  álllllllllllllat (':supz:')

állat, holnap korán kelés, kocsi megismerése/felfedezése , kerék-pumpálás stb aztán gooooooo nem lehet betelni vele

hazafele csak annyi volt a negatív észrevételem amit furcsáltam hogyha kicsit NAGYobb sebességgel vettem be kanyarokat akkor valahonnan job első keréktöl "furcsa" zizergő hangok jöttek ... lehet hogy csak lapos volt a gumi???
na majd holnap kiderül ....

most hirtelen ennyit
ja és valszeg a hifi upgraddel kapcsolatos terveimet elvetem (':finga:')

ilyen motorhang mellet semmi értelme ... hazaúton (kb 100kmÖ még a rádiót is elfelejtettem bekapcsolni csak a vroom, vroooooom, vroooooooooooooom... (':haha2:')

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #24 Dátum: 2005.04.22 21:24:55 »
Gratula a Kocsihoz!
 :lol:

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Yaris Ts
« Válasz #25 Dátum: 2005.04.22 21:50:49 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
üdv.

Ma lettem tulajdonosa egy feketemetal 3 ajtós (használt 2001-es )TS-nek
nem tudom "mit mondthatnék" (':goofy:')  ez az első kocsim eddig csak Lada samarát nyüstültem, igaz most anyagilag lenullázódtam (':x')  de megérte (?) nem jutok szóhoz  álllllllllllllat (':supz:')

állat, holnap korán kelés, kocsi megismerése/felfedezése , kerék-pumpálás stb aztán gooooooo nem lehet betelni vele

hazafele csak annyi volt a negatív észrevételem amit furcsáltam hogyha kicsit NAGYobb sebességgel vettem be kanyarokat akkor valahonnan job első keréktöl "furcsa" zizergő hangok jöttek ... lehet hogy csak lapos volt a gumi???
na majd holnap kiderül ....

most hirtelen ennyit
ja és valszeg a hifi upgraddel kapcsolatos terveimet elvetem (':finga:')

ilyen motorhang mellet semmi értelme ... hazaúton (kb 100kmÖ még a rádiót is elfelejtettem bekapcsolni csak a vroom, vroooooom, vroooooooooooooom... (':haha2:')

olvasd el a Népitélet TS-jeit (a Meglepit különösen ajánlom...ki tudja miért?), a színéért nem irigyellek, nekem is volt egy fekete autóm, a végén már le se mostam, mert az agyvérzés kerülgetett: minden csepp látszik rajta, amit nem políroztál le a fémig! A TS egy RAGYOGÓ kis autó, de ha beleülök a Corolla után, mindig a második emeleten érzem magam és a PUG 307-esen kívül minden személyautón átlátok. Csak a pesti utakon ráz, dehát ezért van sportfutóműve, mert különben ahhoz képest, milyen magas, nagyon stabil, nem billeg. Gratula!!!!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yaris Ts
« Válasz #26 Dátum: 2005.04.22 21:57:09 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
üdv.

Ma lettem tulajdonosa egy feketemetal 3 ajtós (használt 2001-es )TS-nek
nem tudom "mit mondthatnék" (':goofy:')  ez az első kocsim eddig csak Lada samarát nyüstültem, igaz most anyagilag lenullázódtam (':x')  de megérte (?) nem jutok szóhoz  álllllllllllllat (':supz:')

állat, holnap korán kelés, kocsi megismerése/felfedezése , kerék-pumpálás stb aztán gooooooo nem lehet betelni vele

hazafele csak annyi volt a negatív észrevételem amit furcsáltam hogyha kicsit NAGYobb sebességgel vettem be kanyarokat akkor valahonnan job első keréktöl "furcsa" zizergő hangok jöttek ... lehet hogy csak lapos volt a gumi???
na majd holnap kiderül ....

most hirtelen ennyit
ja és valszeg a hifi upgraddel kapcsolatos terveimet elvetem (':finga:')

ilyen motorhang mellet semmi értelme ... hazaúton (kb 100kmÖ még a rádiót is elfelejtettem bekapcsolni csak a vroom, vroooooom, vroooooooooooooom... (':haha2:')

Gratula, biztos nagy élmény lehet. Én még az 1 literestől is el vagyok ájulva, de az 1.5 az lehet az adrenalin növelő :D
Laco 73 :D

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Yaris Ts
« Válasz #27 Dátum: 2005.04.22 22:03:31 »
Idézetet írta: "saro"
Idézetet írta: "Blue Quasar"
üdv.

Ma lettem tulajdonosa egy feketemetal 3 ajtós (használt 2001-es )TS-nek
nem tudom "mit mondthatnék" (':goofy:')  ez az első kocsim eddig csak Lada samarát nyüstültem, igaz most anyagilag lenullázódtam (':x')  de megérte (?) nem jutok szóhoz  álllllllllllllat (':supz:')

állat, holnap korán kelés, kocsi megismerése/felfedezése , kerék-pumpálás stb aztán gooooooo nem lehet betelni vele

hazafele csak annyi volt a negatív észrevételem amit furcsáltam hogyha kicsit NAGYobb sebességgel vettem be kanyarokat akkor valahonnan job első keréktöl "furcsa" zizergő hangok jöttek ... lehet hogy csak lapos volt a gumi???
na majd holnap kiderül ....

most hirtelen ennyit
ja és valszeg a hifi upgraddel kapcsolatos terveimet elvetem (':finga:')

ilyen motorhang mellet semmi értelme ... hazaúton (kb 100kmÖ még a rádiót is elfelejtettem bekapcsolni csak a vroom, vroooooom, vroooooooooooooom... (':haha2:')

olvasd el a Népitélet TS-jeit (a Meglepit különösen ajánlom...ki tudja miért?), a színéért nem irigyellek, nekem is volt egy fekete autóm, a végén már le se mostam, mert az agyvérzés kerülgetett: minden csepp látszik rajta, amit nem políroztál le a fémig! A TS egy RAGYOGÓ kis autó, de ha beleülök a Corolla után, mindig a második emeleten érzem magam és a PUG 307-esen kívül minden személyautón átlátok. Csak a pesti utakon ráz, dehát ezért van sportfutóműve, mert különben ahhoz képest, milyen magas, nagyon stabil, nem billeg. Gratula!!!!


Hát ja színe az olyan :kényes (':?')  ... egy kis mocsok meg nem árt(':twisted:') én is az vagyok  ('8)')  

ülésmagasság: nekem spec bejön hogy prímán látom a forgalmat  biztonságos(?) ... nade ez legyen a legnagyobb problémám hogy "magassan" ülök +én nem is ültem még corollába ... :)   de szerintem most nekem bőven elég ez is (':lol:')

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Yaris Ts
« Válasz #28 Dátum: 2005.04.23 10:33:28 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
üdv.

Ma lettem tulajdonosa egy feketemetal 3 ajtós (használt 2001-es )TS-nek
(':supz:')


Gratula a kocsidhoz!!!  :D  :D  Hajrá Yaris !! :D  :D
ÁÁ  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #29 Dátum: 2005.04.23 11:11:10 »
Kár,h nem 6os váltót raktak bele,ezzel együtt boldog tulajdonosa vagyok közel fél éve.IMÁDOM!!!