Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554381 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
kakucs
« Válasz #1125 Dátum: 2008.07.09 18:03:48 »
Nah jah, most hogy mondom megnéztem volna élőbe hogy néz ki most a kocsid, de sajna nem megyek Kakucsra  :no:

BTW, ki jön Kakucsra?
Mi tervezzük!

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: kakucs
« Válasz #1126 Dátum: 2008.07.10 00:33:55 »
BTW, ki jön Kakucsra?
Mi tervezzük!
Szerintem mi is lelátogatunk :shifty:

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1127 Dátum: 2008.07.15 20:53:27 »
Sziasztok
Mentünk Tescoba, és budaörsön az autópályafelhajtó egy elég hosszan és élesen kanyarodó út, és ment előttem egy BMW 3?? cabrio, M3-asnak álcázó tuningolva, és gondoltam majd kanyarban rátapadok, de egyszerűen annyival tudott gyorsabban kanyarodni nálam, hogy azon a kis szakaszon simán ott hagyott, pedig megtettem mindent, már bele-bele csippantott az ESP, de csúszott ki az autóm, szóval határon mentem, de otthagyott, látványosan...
Ennyivel jobb lenne a BMW-k futóműve, vagy ennyire kopott a gumim, vagy ennyire puha a rugó, vagy egyszerűen ne várjam a Yaris TS-től, hogy BMW legyen :)

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1128 Dátum: 2008.07.15 21:43:05 »
...vagy egyszerűen ne várjam a Yaris TS-től...

Néhány oldallal ezelőtt beszéltük ezt: a Yaris TS egy nagyon jól motorizált kisautó, de nem "sport"autó ::)


Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re: Yaris Ts
« Válasz #1129 Dátum: 2008.07.15 22:54:52 »
...vagy egyszerűen ne várjam a Yaris TS-től...
Néhány oldallal ezelőtt beszéltük ezt: a Yaris TS egy nagyon jól motorizált kisautó, de nem "sport"autó ::)

De óccóbb :)

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1130 Dátum: 2008.07.15 23:18:25 »
De óccóbb :)

De nem is az árról volt szó ;)


andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1131 Dátum: 2008.07.16 07:28:40 »
Sziasztok
Mentünk Tescoba, és budaörsön az autópályafelhajtó egy elég hosszan és élesen kanyarodó út, és ment előttem egy BMW 3?? cabrio, M3-asnak álcázó tuningolva, és gondoltam majd kanyarban rátapadok, de egyszerűen annyival tudott gyorsabban kanyarodni nálam, hogy azon a kis szakaszon simán ott hagyott, pedig megtettem mindent, már bele-bele csippantott az ESP, de csúszott ki az autóm, szóval határon mentem, de otthagyott, látványosan...
Ennyivel jobb lenne a BMW-k futóműve, vagy ennyire kopott a gumim, vagy ennyire puha a rugó, vagy egyszerűen ne várjam a Yaris TS-től, hogy BMW legyen :)

Szia! Engem is szépen látványosan otthagyott nemrég egy 7-es bmw, van ez így :) Viszont audi a4 kombi dízelell, seat leon fr-el képes voltam tartani a lépést ;) Néha meg nagyon lustának érzem, tegnap is a 4-es úton alig ment, nem is mertem előzni vele. Aztán hazafelé megint nagyon gyorsult.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1132 Dátum: 2008.07.16 10:52:06 »

Ennyivel jobb lenne a BMW-k futóműve, vagy ennyire kopott a gumim, vagy ennyire puha a rugó, vagy egyszerűen ne várjam a Yaris TS-től, hogy BMW legyen :)

Ne várd, hogy a kis TS egy BMW legyen, főleg nem M3-as vagy 7-es osztály, nem igen lesz esélyed...  :no:
Toyota Yaris T SPORT
153



Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: Yaris Ts
« Válasz #1133 Dátum: 2008.07.16 21:48:06 »
Sziasztok
Mentünk Tescoba, és budaörsön az autópályafelhajtó egy elég hosszan és élesen kanyarodó út, és ment előttem egy BMW 3?? cabrio, M3-asnak álcázó tuningolva, és gondoltam majd kanyarban rátapadok, de egyszerűen annyival tudott gyorsabban kanyarodni nálam, hogy azon a kis szakaszon simán ott hagyott, pedig megtettem mindent, már bele-bele csippantott az ESP, de csúszott ki az autóm, szóval határon mentem, de otthagyott, látványosan...
Ennyivel jobb lenne a BMW-k futóműve, vagy ennyire kopott a gumim, vagy ennyire puha a rugó, vagy egyszerűen ne várjam a Yaris TS-től, hogy BMW legyen :)

Mindenképpen vegyél rá 4 jó gumit. A talin tudsz infót gyüjteni. De pl egy ilyen nem rosz:
http://www.agrogumi.hu/agdbl/gumiabroncs/termeklista.asp?marka=1&fokat=2&tipus=1300
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1134 Dátum: 2008.07.16 22:33:20 »
Persze, nem várom, hogy versenyautó legyen, már így is túlteljesítette az elvárásaimat, sok örömet okoz, élmény autó, egyelőre bőven elég nekem, csak néztem nagyot, hogy mennyivel gyorsabban kanyarodott a bömös...
Ezt a nyarat már ki kell bírnia ezekkel a gumikkal, ami még az eredeti, ezzel adták át, és az már 5 éves, szóval eléggé csereérett, de majd jövő nyáron kap 16os felnikel együtt új gumikat is. Mondjuk 195/45 R16-ra gondoltam, egy 7x16 ET38 as felnivel, gumiból nemtudom, hogy érdemes-e szélesebbet, vagy hogy egyáltalán egy ilyen paraméterekkel rendelkező felni felmegy-e rá..?..

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1135 Dátum: 2008.07.16 22:35:01 »
...csak néztem nagyot, hogy mennyivel gyorsabban kanyarodott a bömös...


Az a Bömös egészen véletlenül nem hófehér volt ::)

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1136 Dátum: 2008.07.16 22:41:25 »
Az a Bömös egészen véletlenül nem hófehér volt ::)


Egészen véletlenül valami grafit metál.
Más: Yarisban ugyen nincs légzsák kikapcsoló?
        ESP-t valaki próbálta már hatástalanítani valahogy? Kis időre szívesen kipróbálnám, hogyan viselkedik az autó nélküle, mert ha mindig beavatkozik, nem annyira érzem a dolgokat igazándiból.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1137 Dátum: 2008.07.21 11:22:28 »
Sziasztok!

Eladó 3 ajtós yaris ts-t keresek!ha valaki tud ilyent irjon!köszi

Szeretnék venni egy yaris ts-t,ebből kifolyólag lenne pár kérdésem,kérem ha tudtok segítsetek a megválaszolásában.

1.Városi használat mellett normál használat mellett tartható-e a 7L/100km-es fogyasztás valóban?

2.Kinéztem egyet a használtauton. A tulaj azt mondta az autó külföldi,DE le lehet informálni,bármelyik kereskedőnél a szervizelését,és vihetek festékmérőt mindent,garantálja a km-et
http://www.hasznaltauto.hu/2022587_toyota_yaris_2005

3.A kérdés,hogy az autó hátulján nincs felirat és márkajelzés,mert németországban nincs,így kapja az ország.Útolag ez felszerelhető-e?LEgalább a piros toyota felirat vagy az embléma?

4.3 ajtóst szerettnék de csak 5 ajtós hirdetések vannak.Ennek mi a hátránya?úgy hallottam,hogy az autó merevítése kicsit rosszabb mint a 3 ajtós társáé,de sztem ez nem lehet annyira lényeges?vagy mégis?

5.az új ts mikor lesz magyaroszágon megvásárolható?

6.Ajánljátok e az autót, 2személy részére?(Én és a bnőm) sztem 2 embernek elegendő.(bár én 186cm vagyok ez nem okozna gondot?)

7.Ez vagy egy Corolla sport 1.4ben. ugyanannyi.szerintetek?


a válaszokat előre is köszönöm!és a segítséget!
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.21 18:31:50 írta benji »
Yaris Ts 05'

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1138 Dátum: 2008.07.21 19:36:34 »
Sziasztok!

Eladó 3 ajtós yaris ts-t keresek!ha valaki tud ilyent irjon!köszi

Szeretnék venni egy yaris ts-t,ebből kifolyólag lenne pár kérdésem,kérem ha tudtok segítsetek a megválaszolásában.
2.Kinéztem egyet a használtauton. A tulaj azt mondta az autó külföldi,DE le lehet informálni,bármelyik kereskedőnél a szervizelését,és vihetek festékmérőt mindent,garantálja a km-et
http://www.hasznaltauto.hu/2022587_toyota_yaris_2005
a válaszokat előre is köszönöm!és a segítséget!

Nos én úgy látom a képekből, mintha a bal eleje koccos lett volna. Alaposan nézd majd át, ha megnézed! Különösen a bal első ajtó futó illesztéseit hasonlítsd össze a jobboséval...

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1139 Dátum: 2008.07.21 20:05:52 »
3.A kérdés,hogy az autó hátulján nincs felirat és márkajelzés,mert németországban nincs,így kapja az ország.Útolag ez felszerelhető-e?LEgalább a piros toyota felirat vagy az embléma?

Ilyenről még nem hallottam, persze ez nem azt jelenti hogy valótlan állítás lenne, én arra gyanakodnék hogy sérült volt a hátulja, azért nincs embléma...


Idézet
Úgy hallottam,hogy az autó merevítése kicsit rosszabb mint a 3 ajtós társáé,de sztem ez nem lehet annyira lényeges?vagy mégis?

Ááá, ez lényegtelen ::)

Idézet
6.Ajánljátok e az autót, 2személy részére?(Én és a bnőm) sztem 2 embernek elegendő.(bár én 186cm vagyok ez nem okozna gondot?

Sztem két embernek teljesen jó alternatíva a Yarisz... Én 185centi vagyok, nekem teljesen jó volt :yes:

Idézet
7.Ez vagy egy Corolla sport 1.4ben. ugyanannyi.szerintetek?


Ezt már Neked kell eldöntened, a Corolla "nagyautósabb", több hely van benne stbstb, viszont jóval szerényebb menetteljesítményeket nyújt, mint egy kis TS, kérdés melyik a fontosabb :)