Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554419 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1020 Dátum: 2008.06.24 10:04:32 »

De nem a lánc hangja volt, azt ismerem, és nem is amikor beindította, hanem amikor elindult, és gázt adott, de az is lehet, hogy akkor amikor összeértek a kuplungtárcsák, nem tudom, mert csak párszor hallottam, de előre és hátramenetben is...

Jah, az más, én azt hittem konkrétan beindításkor csinálta, akkor az lesz amit Laci mondott ::)

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1021 Dátum: 2008.06.24 10:16:04 »
hmm...szerintem...azért, m van egy 105-110 lovas motor egy ilyen autóban(amit beleraktak a yaris versoba is), még nem számít olyan kuriózumnak,h nem illene rá egy vonóhorog.
sportos autónak nevezhető a yaris Ts, de nem sportautó.

Ez így van, a TS egy nagyon jó erőben lévő kisautó, a TS Turbo játszik inkább sportos kategóriában... (kár hogy nincs nálunk)

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1022 Dátum: 2008.06.24 13:05:54 »
hmm...szerintem...azért, m van egy 105-110 lovas motor egy ilyen autóban(amit beleraktak a yaris versoba is), még nem számít olyan kuriózumnak,h nem illene rá egy vonóhorog.
sportos autónak nevezhető a yaris Ts, de nem sportautó.

Ez így van, a TS egy nagyon jó erőben lévő kisautó, a TS Turbo játszik inkább sportos kategóriában... (kár hogy nincs nálunk)
eeeeeeez nekem is tetszik  :clap:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1023 Dátum: 2008.06.24 14:14:23 »
A moderátor kollégától kérném szépen, ha belejavít a HSZ-be és beleír zölddel, akkol legyen szíves a nickjét is odaírni a pontosság kedvéért!
Köszönöm szépen!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: Yaris Ts
« Válasz #1024 Dátum: 2008.06.24 14:39:48 »
A moderátor kollégától kérném szépen, ha belejavít a HSZ-be és beleír zölddel, akkol legyen szíves a nickjét is odaírni a pontosság kedvéért!
Köszönöm szépen!

:offtopic: Az a szintén is Én voltam :) szerinted hemzsegtek a Modik fél egykor éjszaka ? De igazad van legközelebb odaírom  :)   :offtopic:
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1025 Dátum: 2008.06.24 14:56:38 »
ne itt offoljatok máááááááá' ző'dek :hammer: :offtopic: :tt2: :winkiss:

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: Yaris Ts
« Válasz #1026 Dátum: 2008.06.24 15:52:47 »
Én kitettem az OffTopicot  :offtopic:  :)

ne itt offoljatok máááááááá' ző'dek :hammer: :offtopic: :tt2: :winkiss:
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1027 Dátum: 2008.06.24 18:17:15 »
Sziasztok, Volatm ma lent Dunaújvárosban megnézni a kocsit, hát nem voltam elragadtatva, volt vele egy őzikegázolás, és cserélni kellett az első lököst, meg az kinyomta a két első sárvédő elemet is, úgyhogy azokat is, de oylan silány minőségben lettek lefújva(cascora SZAKszervízben...), hogy ahol valami kis behatás érte, egyszerűen foszlik le róla a festék...
Meg ami még ijesztő volt, hogy amikor először beindította, és kiparkolt vele, furcsa ciripelő hangot adott, amikor elindult előre és hátra, de ez csak az első beindításnál volt, amikor elvittük próbakörre, már nem tudtuk reprodukálni a hangot. Nincs ötletetek? Amiatt nem lehet valami, h többet állt egy helyben?

Indításnál fura hang lehet lánc, vagy az önindító, front-törött autót én nem vennék, mondjuk ez már az én hülyeségem :innocent:

Én úgy vettem, hogy oldalról kapott egy ütést, a futómű sérült elől jobb oldalt, de helyrehozták tökéletesen, voltam is vele állításon, azt mondták semmi baja.

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1028 Dátum: 2008.06.24 18:58:27 »

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1029 Dátum: 2008.06.24 19:01:42 »
Én úgy vettem, hogy oldalról kapott egy ütést, a futómű sérült elől jobb oldalt, de helyrehozták tökéletesen, voltam is vele állításon, azt mondták semmi baja.

Én is vettem úgy autót hogy kapott ütést, rendbe rakták, minden érték full jó volt padon, és mégis zabálta a gumit, többet nem lutrizom...


Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1030 Dátum: 2008.06.24 19:52:43 »
ne itt offoljatok máááááááá' ző'dek :hammer: :offtopic: :tt2: :winkiss:
:eek: :eek: :ph34r:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1031 Dátum: 2008.06.24 21:00:22 »
Még egy kérdés, hogy amikor voltam lent megnézni a kocsit, kérdeztem, h a 16os kerék nem üt-e föl, ha ülnek hátul 3an, de mondta hogy nem, mert a gyári lengéscsillapítóra rá van húzva valami gázos patron, ami valamit csinál?
Erről tudtok valamit? Vagy ez mi, valakinek van ilyen, mennyibe kerül?
Üdv

mrmft

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris Ts
« Válasz #1032 Dátum: 2008.06.30 18:26:41 »
Tisztelet a topiclakoknak!

Minap ajanlottak nekem egy 2001 vegi TSt, 240e kmel, vezetett szervizkonyvvel, az elejen vadkarosan. Szerintetek erdemes vele foglalkozni, vagy ennyivel a gyomraban mar a veget jarhatja?
Elmeletben mindent megkapott szervizeles teren ami jar neki.
Ezek szijas vagy lancos motorok?

thx

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Yaris Ts
« Válasz #1033 Dátum: 2008.06.30 20:31:40 »
Tisztelet a topiclakoknak!

Minap ajanlottak nekem egy 2001 vegi TSt, 240e kmel, vezetett szervizkonyvvel, az elejen vadkarosan. Szerintetek erdemes vele foglalkozni, vagy ennyivel a gyomraban mar a veget jarhatja?
Elmeletben mindent megkapott szervizeles teren ami jar neki.
Ezek szijas vagy lancos motorok?

thx
Hmm  Nem kevés a km, éppen be van járatva :D
Amúgy ha rendesen volt szervizelve, és nem hajtotta szét az előző tulaj, akkor szvsz még ugyennyit símán el megy külonosebb probléma nélkül.
A moci meg láncos.
(Zénóka Yarisa is már túl van a 300e-en, probléma mentesen, igaz, az 1.0-ás)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

mrmft

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris Ts
« Válasz #1034 Dátum: 2008.06.30 20:52:49 »
Tisztelet a topiclakoknak!

Minap ajanlottak nekem egy 2001 vegi TSt, 240e kmel, vezetett szervizkonyvvel, az elejen vadkarosan. Szerintetek erdemes vele foglalkozni, vagy ennyivel a gyomraban mar a veget jarhatja?
Elmeletben mindent megkapott szervizeles teren ami jar neki.
Ezek szijas vagy lancos motorok?

thx
Hmm  Nem kevés a km, éppen be van járatva :D
Amúgy ha rendesen volt szervizelve, és nem hajtotta szét az előző tulaj, akkor szvsz még ugyennyit símán el megy külonosebb probléma nélkül.
A moci meg láncos.
(Zénóka Yarisa is már túl van a 300e-en, probléma mentesen, igaz, az 1.0-ás)

 ::)Megnezem magamnak kozelebbrol. Lanc csere mikor aktualis? 4 gumi az helybol kell ra, azt elore tudom. Olaj, szurok, is.
A tobbit meglatom ha megneztem.  :yes: A 3 kulcs melle ennel is egy szurke lapot adtak amin a kulcsreneles kodja van?  :helpsmilie: