Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 554617 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #990 Dátum: 2008.05.29 11:13:43 »
Szép autó. :) Lazítsd meg a kerékcsavarokat (~2 fordulat) és úgy pörgesd meg, akkor is ugyanúgy zörög ?

Idézetet írta: "ToTo"
Igen, olyan bádogos hang, fém a fémmel. Felemeltem az autót és megpörgettem a kerekeket és mind a négynél lehet hallani, de a hátsóknál jobban. Nem létezik, hogy mind a négynél a porvédõ lemez hozzáér. Nem zörgésrõl van szó, hanem

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #991 Dátum: 2008.05.29 16:44:31 »
Idézetet írta: "ratman"
Szép autó. :) Lazítsd meg a kerékcsavarokat (~2 fordulat) és úgy pörgesd meg, akkor is ugyanúgy zörög ?


Megpróbálom, köszi szépen! Amúgy lehet valami köze hozzá, mármint túl vannak húzva a csavarok és az okozhatja ezt a hangot? Ha igen, akkor hogy, mi ér mihez? Ja meg valamit elfelejtettem, ha egy kicsit rálépek a fékre miközben azért gurul az autó, akkor elhallgat, nem állok meg teljesen, csak éppen hogy rálépek a fékre de még mozgásban vagyok, ha leveszem a lábam a fékrõl, akkor megint surlódik. De megpróbálom a tanácsodat, köszi szépen! Ha nem sikerül, akkor benézek a márkaszervízbe...
Toyota Yaris T SPORT
153



ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Re: Yaris Ts
« Válasz #992 Dátum: 2008.06.02 14:03:46 »

Megpróbálom, köszi szépen! Amúgy lehet valami köze hozzá, mármint túl vannak húzva a csavarok és az okozhatja ezt a hangot? Ha igen, akkor hogy, mi ér mihez? Ja meg valamit elfelejtettem, ha egy kicsit rálépek a fékre miközben azért gurul az autó, akkor elhallgat, nem állok meg teljesen, csak éppen hogy rálépek a fékre de még mozgásban vagyok, ha leveszem a lábam a fékrõl, akkor megint surlódik. De megpróbálom a tanácsodat, köszi szépen! Ha nem sikerül, akkor benézek a márkaszervízbe...

Konrkétan a Yarist most nem látom magam előtt, hogy néz ki, de ez eléggé típusfüggetlen hiba. Dugd be a csavarhúzót a kerékcsavar helyére, na hol koppan fel?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #993 Dátum: 2008.06.02 16:51:06 »

Megpróbálom, köszi szépen! Amúgy lehet valami köze hozzá, mármint túl vannak húzva a csavarok és az okozhatja ezt a hangot? Ha igen, akkor hogy, mi ér mihez? Ja meg valamit elfelejtettem, ha egy kicsit rálépek a fékre miközben azért gurul az autó, akkor elhallgat, nem állok meg teljesen, csak éppen hogy rálépek a fékre de még mozgásban vagyok, ha leveszem a lábam a fékrõl, akkor megint surlódik. De megpróbálom a tanácsodat, köszi szépen! Ha nem sikerül, akkor benézek a márkaszervízbe...

Konrkétan a Yarist most nem látom magam előtt, hogy néz ki, de ez eléggé típusfüggetlen hiba. Dugd be a csavarhúzót a kerékcsavar helyére, na hol koppan fel?

Sehol, a Toyoták ugyanis nem kerékcsavarosak, hanem tőcsavar + anya van...
(Kivéve Aygo)
Xanyi

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Re: Yaris Ts
« Válasz #994 Dátum: 2008.06.03 20:52:49 »
ebből is látszik, hogy még sosem vettem le a kerekét  :'(
mondjuk ha nyomtávot szélesített, akkor szerintem a tőcsavarokat is cserélni kellett.
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.03 21:06:54 írta ratman »

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #995 Dátum: 2008.06.09 16:24:15 »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a TS yarisban sincs csomagtér világítás?
Üdv.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #996 Dátum: 2008.06.09 16:33:32 »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a TS yarisban sincs csomagtér világítás?
Üdv.
Szia! A faceliftesben biztosan van, a korábbit nem tudom.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #997 Dátum: 2008.06.09 17:01:00 »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a TS yarisban sincs csomagtér világítás?
Üdv.
Szia! A faceliftesben biztosan van, a korábbit nem tudom.

A korábbiba nincs!
Xanyi

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #998 Dátum: 2008.06.18 21:08:59 »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a TS yarisban sincs csomagtér világítás?
Üdv.

Facelift előttiben nincs. Nekem mondjuk nem hiányzik, nem is használom a csomagteret igazából :D Lehet kapni olcsón ledes lámpát, jobban világít mint az eredeti ;)

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #999 Dátum: 2008.06.19 18:10:04 »
Köszi a válaszokat, újabb kérdés is van ,lehet, hogy már esett róla szó, akkor bocsi, szóval hogy az első és hátsó ködlámpa külön kapcsolható-e?
Egyébként mostmár kezd aktuálissá válni, hogy veszek egy TS-t, csak az a gondom, hogy kevés van belőle eladó a piacon, igazából egy faceliftes 3ajtósat szeretnék, normális áron, viszonylag kevés kilóméterrel, most van egy favorit, csak picit sok benne a kilóméter(102500).
Mi a véleményetek róla?
http://www.hasznaltauto.hu/2054377_toyota_yaris_2005
Üdv

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: Yaris Ts
« Válasz #1000 Dátum: 2008.06.19 18:13:08 »
Egyébként ma láttam egy kék faceliftest a Szilágyi Erzsébet fasoron, olyan 17:15 körül, egyikőtök sem volt? :eek:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1001 Dátum: 2008.06.19 18:32:37 »
Köszi a válaszokat, újabb kérdés is van ,lehet, hogy már esett róla szó, akkor bocsi, szóval hogy az első és hátsó ködlámpa külön kapcsolható-e?
Egyébként mostmár kezd aktuálissá válni, hogy veszek egy TS-t, csak az a gondom, hogy kevés van belőle eladó a piacon, igazából egy faceliftes 3ajtósat szeretnék, normális áron, viszonylag kevés kilóméterrel, most van egy favorit, csak picit sok benne a kilóméter(102500).
Mi a véleményetek róla?
http://www.hasznaltauto.hu/2054377_toyota_yaris_2005
Üdv

Igen, úgy emlékszem külön. első és első + hátsó.

Ezt már régóta hírdetik ha jól látom. Elég jól néz ki, hogy megéri-e azt sajnos nem tudom :) Nézd meg élőben is!

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #1002 Dátum: 2008.06.19 21:41:04 »
Köszi a válaszokat, újabb kérdés is van ,lehet, hogy már esett róla szó, akkor bocsi, szóval hogy az első és hátsó ködlámpa külön kapcsolható-e?
Felkapcsolhatod az elsőt külön (temészetesen legalább a helyzetjelzővel együtt), illetve a ezután a hátsót.
Vagyis olyat nem lehet h csak a hátsó és az első pedig nem.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1003 Dátum: 2008.06.19 21:58:16 »
Köszi a válaszokat, újabb kérdés is van ,lehet, hogy már esett róla szó, akkor bocsi, szóval hogy az első és hátsó ködlámpa külön kapcsolható-e?
Felkapcsolhatod az elsőt külön (temészetesen legalább a helyzetjelzővel együtt), illetve a ezután a hátsót.
Vagyis olyat nem lehet h csak a hátsó és az első pedig nem.

Szia! Sikerült már kipróbálni erősítővel?  :)

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re: Yaris Ts
« Válasz #1004 Dátum: 2008.06.19 22:14:57 »
most van egy favorit, csak picit sok benne a kilóméter(102500).
Mi a véleményetek róla?
http://www.hasznaltauto.hu/2054377_toyota_yaris_2005

Vonóhorog, LOL :)
Ára nem rossz, valszeg alkudni is lehet. Km miatt én megnézetném vmi márkaszervizben, 10-15e Ft-ért sztem megéri, sokkal többet is lehet bukni később vmi rejtett hibán...
Zs.