Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 557882 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #960 Dátum: 2008.05.05 17:49:39 »
Idézetet írta: "Gleris"
Valaki nem tud véletlenül eladót magánszemélytõl 2millió körül, 3 ajtósat, facelifteset?
A használtautó.hu-sakat már ismerem :pofa:
Köszi

Az enyém valószínûleg eladó lesz, bár ahhoz már sajnos most szükséges egy kis barkácsolás, mert néhány centivel rövidebb az ideálisnál...  :kacsint:  :szomoru:

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #961 Dátum: 2008.05.05 18:50:23 »
Idézetet írta: "Zsuga"

Én száraz úton is meg tudom fordítani 180 fokban. Csak sebesség kérdése :) Bár a könyöklõ ilyenkor útban van :D

komolyan???? :mivan:
könyöklõ hogyan van útban? a gravitáció lehúzza és kinyílik a tároló része?
és nem nehéz utána visszarakni tetõrõl a lábára? :ordog:

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #962 Dátum: 2008.05.05 19:02:30 »
A kéziféket húzva beleakad a könyököm :D

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Yaris Ts
« Válasz #963 Dátum: 2008.05.06 12:05:17 »
Idézetet írta: "Zsuga"
A kéziféket húzva beleakad a könyököm :D


Ugyen a TS-ekben nem széria a könyöktámasz?

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #964 Dátum: 2008.05.06 12:11:34 »
Idézetet írta: "Gleris"
Idézetet írta: "Zsuga"
A kéziféket húzva beleakad a könyököm :D


Ugyen a TS-ekben nem széria a könyöktámasz?
Nem.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #965 Dátum: 2008.05.06 18:35:14 »
Nekem valahogy nem is hiányzik a könyöktámasz. Annakidején Matizba raktunk, de csak zavart.

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #966 Dátum: 2008.05.07 07:27:32 »
Idézetet írta: "andrew82"
Nekem valahogy nem is hiányzik a könyöktámasz. Annakidején Matizba raktunk, de csak zavart.

nem zavarna az...az utólag beszerelhetõ gyárit fel lehet hajtani a két ülés közé :kacsint:

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #967 Dátum: 2008.05.07 09:09:25 »
Idézetet írta: "andrew82"
Nekem valahogy nem is hiányzik a könyöktámasz. Annakidején Matizba raktunk, de csak zavart.

Zavarni nem zavar. Nem szoktam kézifékkel kanyarodni :) Hiányozni nekem se hiányzott, de miután megszoktam, azóta nagyon hiányolom ha nincs benne egy autóban :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #968 Dátum: 2008.05.07 14:54:42 »
Idézetet írta: "Zsuga"
Idézetet írta: "ratman"
Amit felejtsd el: télen, havon a kézifékes pörgést.


Én száraz úton is meg tudom fordítani 180 fokban. Csak sebesség kérdése :) Bár a könyöklõ ilyenkor útban van :D


Én ezt havon megcsinálom Yarissal, de száraz úton... sok sikert hozzá. ;)
&feature=related

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #969 Dátum: 2008.05.21 16:46:25 »
Sajna ma véglegesen 1-el csökkent a fórumos/klubos Yaris TS-ek száma.  :torsziv:
Mint arról néhányan már hallottatok róla kb. egy hónappal ezelõtt, egy autóstárs jóvoltából az autó hátsó része az ideálisnál rövidebbé vált. Magyarul figyelmetlen barom hátulról beleszállt. Az eredmény totálkár lett...
A biztosítóval való hadakozás még folyamatban van, de a roncsfelvásárló ma fizette ki a roncsot, én meg adtam át neki a kulcsokat.
Ha esetelg valakit érdekel, az autó nyomán még maradt ez-az, ezeket mindjárt felteszem az adok-veszek fórumokba.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #970 Dátum: 2008.05.22 10:14:24 »
Idézetet írta: "kmr"
Sajna ma véglegesen 1-el csökkent a fórumos/klubos Yaris TS-ek száma.  :torsziv:
Mint arról néhányan már hallottatok róla kb. egy hónappal ezelõtt, egy autóstárs jóvoltából az autó hátsó része az ideálisnál rövidebbé vált. Magyarul figyelmetlen barom hátulról beleszállt. Az eredmény totálkár lett...
A biztosítóval való hadakozás még folyamatban van, de a roncsfelvásárló ma fizette ki a roncsot, én meg adtam át neki a kulcsokat.
Ha esetelg valakit érdekel, az autó nyomán még maradt ez-az, ezeket mindjárt felteszem az adok-veszek fórumokba.


Nagyon sajnálom mi történt! Csak azt nem értem, hogy a biztosítóval miért kell hadakozni, mit szõröznek, hisz nem egyértelmû a szitu? Milyen roncsfelvásárlónak tudtad eladni?
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #971 Dátum: 2008.05.22 12:30:58 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "kmr"
Sajna ma véglegesen 1-el csökkent a fórumos/klubos Yaris TS-ek száma.  :torsziv:
Mint arról néhányan már hallottatok róla kb. egy hónappal ezelõtt, egy autóstárs jóvoltából az autó hátsó része az ideálisnál rövidebbé vált. Magyarul figyelmetlen barom hátulról beleszállt. Az eredmény totálkár lett...
A biztosítóval való hadakozás még folyamatban van, de a roncsfelvásárló ma fizette ki a roncsot, én meg adtam át neki a kulcsokat.
Ha esetelg valakit érdekel, az autó nyomán még maradt ez-az, ezeket mindjárt felteszem az adok-veszek fórumokba.


Nagyon sajnálom mi történt! Csak azt nem értem, hogy a biztosítóval miért kell hadakozni, mit szõröznek, hisz nem egyértelmû a szitu? Milyen roncsfelvásárlónak tudtad eladni?

A szitu egyértelmû, fizetnek, ezzel nincs is gond. A vita tárgya csak az hogy mennyit.
T.képpen hadakozás még nincsen. Megállapítottak egy kárkori értéket, ami tartalmaz levonást az "alap" eurotax értékhez képest korábbi és egyéb károk címen. Mivel a kocsi sérülésmentes volt és egy karcoláson kívül csak a baleset által okozott sérülések vannak rajta ezt kifogásoltam. Valamit kértem h vegyék figyelembe az alapfelszereltségen felüli extrákat (riasztó, változár, immo, stb.)
A roncsot a biztosító által megadott felvásárlónak adtam el. Õ az elõzetes (zárt) rocsliciten akkora összeget ajánlott érte, amennyiért más biztos nem vette volna meg és ennyiért nekem sem kellett mert nem éri meg foglalkozni vele.

Frida

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
Yaris Ts
« Válasz #972 Dátum: 2008.05.22 16:37:55 »
:szomoru:  :szomoru:  :szomoru:  :szomoru:
Sajnálom, hogy tönkre tette az autód egy figyelmetlen állat.  :szomoru:

Nem tervezel esetleg utódot?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #973 Dátum: 2008.05.22 17:43:04 »
Hát ez borzasztó, szemét biztosítók!!! Akkor marad a Supra, nem lesz újrabb Yaris?
Toyota Yaris T SPORT
153



kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #974 Dátum: 2008.05.22 21:15:49 »
Idézetet írta: "Frida"
:szomoru:  :szomoru:  :szomoru:  :szomoru:
Sajnálom, hogy tönkre tette az autód egy figyelmetlen állat.  :szomoru:

Nem tervezel esetleg utódot?

Igen, elég szar, és ráadásul ez bárkivel bármikor megtörténhet.
Egy hónap telt el a baleset óta és most kaptam meg a pénzt - legalábbis a nagyját.

Újabb autó most nincs kilátásban. Legfeljebb azon gondlkozom hogy a yaris 100 lóerejét beletetessem a suprába  :kacsint: