Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 558466 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #900 Dátum: 2008.04.18 09:26:41 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Ablaklégterelõnél ne felejtsük el a gyárit sem. Igaz, hogy ára legalább a duplája mint ezeknek a vackoknak (bocsánat ha ezzel megsértek vkit), de legalább nem az ablak mellé kell beerültetni a gumiba és nem is zörög lehúzott ablaknál.

szerintem a gyári rettentõen randa :| kívülrõl "popszegecselve"
viszont a heko tényleg zörög, m nem lehet rendesen rögzíteni (vagy lehet, de akkor az életbe ki nem szedem :ordog: )

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris Ts
« Válasz #901 Dátum: 2008.04.18 16:56:21 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Xanyi"
Ablaklégterelõnél ne felejtsük el a gyárit sem. Igaz, hogy ára legalább a duplája mint ezeknek a vackoknak (bocsánat ha ezzel megsértek vkit), de legalább nem az ablak mellé kell beerültetni a gumiba és nem is zörög lehúzott ablaknál.

szerintem a gyári rettentõen randa :| kívülrõl "popszegecselve"
viszont a heko tényleg zörög, m nem lehet rendesen rögzíteni (vagy lehet, de akkor az életbe ki nem szedem :ordog: )


Izlések és pofonok  :hmm: Amúgy nem szegecselve van hanem ragasztva. Asszem két db kis szegecses merevítõje van, de lényegében ragasztással rögzül.
Xanyi

Frida

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
Yaris Ts
« Válasz #902 Dátum: 2008.04.21 13:39:19 »
Jó a téma, én is hezitálok a heko és a szatuna között.  :hmm:  :hmm:  :hmm:
A gyári kiesett, mivel 20.000 ft-ba kerül egy pár.   :mivan:
Tényleg nagyon zörög a heko?
A szatunáról láttam képet, a hekoról sajna nem, így nehéz döntenem.   :szomoru:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Yaris Ts
« Válasz #903 Dátum: 2008.04.21 15:08:02 »
Az én Corimon Heko van és igen, zörög, mivel csak két ponton van hozzárögzítve az ablakhoz.
Engem ennek ellenére alig-alig zavar.
         

Boty

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Yaris ts vásárlása
« Válasz #904 Dátum: 2008.04.21 18:26:39 »
Sziasztok!
Ebben az évben felvételizek egyetemre/fõiskolába! Ennek kapcsán az édesapámtól kaptam egy igéretet, hogy ha felvesznek kapok egy kocsit. Ennek kapcsán sok autóról volt már szó köztük honda vti, yaris 1.0, saab,....stb) . A kitétel csak az volt, hogy 1,5M mehetünk el az árban. Pár napja a használtautón nézegettem az autókat és eszembe jutott, hogy létezik yarisból sport változat. Ezért el kezdtem a keresést. Nagy meglepõdésemre találtam is, nem is eggyet.
Úgyhogy megbeszéltük, hogy egy yaris ts lessz belõle.

Abban kérnék segítséget akár msn-en akár itt, hogy segítsetek mire figyeljünk oda amikor elmegyünk megnézni az autót.

Elõre is köszi. Remélem mihamarabb irtok!!!!! :nagymosoly :nagymosoly:

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #905 Dátum: 2008.04.21 18:39:20 »
Aha. :P
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "ratman"
190nél legyen mondjuk 28, és nem parabolát kell húzni 150tõl hanem egyenest :)

küldtem pü-t. megkaptad?

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Re: Yaris ts vásárlása
« Válasz #906 Dátum: 2008.04.21 18:41:12 »
Szerintem teljesen mindegy, úgyis porrá fogod zúzni fél éven belül. De ezzel a hejjesírással maximum programozó matematikusnak jelentkezz.. :P Bocsi. :P Festékmérõt vigyél.

Idézetet írta: "Boty"
Sziasztok!
Ebben az évben felvételizek egyetemre/fõiskolába! Ennek kapcsán az édesapámtól kaptam egy igéretet, hogy ha felvesznek kapok egy kocsit. Ennek kapcsán sok autóról volt már szó köztük honda vti, yaris 1.0, saab,....stb) . A kitétel csak az volt, hogy 1,5M mehetünk el az árban. Pár napja a használtautón nézegettem az autókat és eszembe jutott, hogy létezik yarisból sport változat. Ezért el kezdtem a keresést. Nagy meglepõdésemre találtam is, nem is eggyet.
Úgyhogy megbeszéltük, hogy egy yaris ts lessz belõle.

Abban kérnék segítséget akár msn-en akár itt, hogy segítsetek mire figyeljünk oda amikor elmegyünk megnézni az autót.

Elõre is köszi. Remélem mihamarabb irtok!!!!! :nagymosoly :nagymosoly:

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #907 Dátum: 2008.04.21 18:48:03 »
Nekem elöl van 1 pár heko és nincsenek beragaszva, csak ahogy bepattan és kész. Rossz úton iszonyat hangja van de engem nem zavar :rolleyes:  egyébként simán menet közben elmegy. Ezek nélkül képtelenség lehúzni az ablakot 80 felett, megsüketülsz a turbulenciától. Viszont sötétben remekül megnöveli a holtteret, balra kanyarodni életveszély - a gyalogosokra nézve.

Idézetet írta: "Frida"
Jó a téma, én is hezitálok a heko és a szatuna között.  :hmm:  :hmm:  :hmm:
A gyári kiesett, mivel 20.000 ft-ba kerül egy pár.   :mivan:
Tényleg nagyon zörög a heko?
A szatunáról láttam képet, a hekoról sajna nem, így nehéz döntenem.   :szomoru:

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #908 Dátum: 2008.04.22 08:01:30 »
Idézetet írta: "ratman"
Nekem elöl van 1 pár heko és nincsenek beragaszva, csak ahogy bepattan és kész. Rossz úton iszonyat hangja van de engem nem zavar :rolleyes:  egyébként simán menet közben elmegy. Ezek nélkül képtelenség lehúzni az ablakot 80 felett, megsüketülsz a turbulenciától. Viszont sötétben remekül megnöveli a holtteret, balra kanyarodni életveszély - a gyalogosokra nézve.

dehogy növeli az a holtteret este :szemez: lesötétített ablakoknál már hova? :ordog:  :rohog:
egyébként az lehet zavaró még a heko-ban a gyárihoz képest,h a heko végigkanyarodik a tükör melletti törésnél, ezáltal kitakar egy picit a tükörbõl is. ellenben a gyárival, ami tényleg csak az A-oszlopon nyugszik

Frida

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
Yaris Ts
« Válasz #909 Dátum: 2008.04.22 09:17:56 »
Neked milyen van Laci?
A szatunás is kitakar egy részt a tükörbõl?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Yaris Ts
« Válasz #910 Dátum: 2008.04.22 10:22:09 »
Idézetet írta: "leszilaci"
dehogy növeli az a holtteret este :szemez: lesötétített ablakoknál már hova? :ordog:  :rohog:

Most már értem, miért mész mindig gyök kettõvel. Nem is a fogyi miatt, hanem hogy ne gázolj el senkit, ha már nem látsz ki...  :ordog:  :nagymosoly:
         

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #911 Dátum: 2008.04.22 11:11:35 »
Idézetet írta: "Frida"
Neked milyen van Laci?
A szatunás is kitakar egy részt a tükörbõl?

nekem heko van.
szatunás nem tudom,h kitakar-e...de igazából a Te esetedben lényegtelen,h a yaris1-nél hogyan oldották meg :hmm:
nem tudom,h a yaris2-n a heko hogyan áll :nemtom:
 :otlet: szatuna oldalán nincsen kép?

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #912 Dátum: 2008.04.22 11:13:34 »
Idézetet írta: "kleingy"
Idézetet írta: "leszilaci"
dehogy növeli az a holtteret este :szemez: lesötétített ablakoknál már hova? :ordog:  :rohog:

Most már értem, miért mész mindig gyök kettõvel. Nem is a fogyi miatt, hanem hogy ne gázolj el senkit, ha már nem látsz ki...  :ordog:  :nagymosoly:

perszepersze...láttad,h szlalomnál sem tudtam rajtnál a két bója közé beállni :ordog: ... csak tolatva, vagy keresztbe a célnál :rohog:

Frida

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
Yaris Ts
« Válasz #913 Dátum: 2008.04.22 11:57:20 »
Igazad van. Arra vagyok kíváncsi a te esetedben, hogy vagy megelégedve a Hekossal?
Aki eddig válaszolt, annak Hekos van és azt mondták hogy zörög.  :szomoru:
Az tudom hogy a Hekos szögletesebb, a Szatunás pedig kerekebb, csak azt nem tudom hogy ez csak esztétikai szempontból fontos vagy más szempontból is.  :hmm:   :hmm:

A szatuna honlapján van fent kép (az alapján tetszik), de a hekon nincs sajnos, ezért nem tudom összehasonlítani a kettõt.  :szomoru:

Ezért faggatlak titeket, hogy mi a tapasztalatotok. :nagymosoly:

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #914 Dátum: 2008.04.22 12:41:42 »
Idézetet írta: "Frida"
Igazad van. Arra vagyok kíváncsi a te esetedben, hogy vagy megelégedve a Hekossal?
Aki eddig válaszolt, annak Hekos van és azt mondták hogy zörög.  :szomoru:
Az tudom hogy a Hekos szögletesebb, a Szatunás pedig kerekebb, csak azt nem tudom hogy ez csak esztétikai szempontból fontos vagy más szempontból is.  :hmm:   :hmm:

A szatuna honlapján van fent kép (az alapján tetszik), de a hekon nincs sajnos, ezért nem tudom összehasonlítani a kettõt.  :szomoru:

Ezért faggatlak titeket, hogy mi a tapasztalatotok. :nagymosoly:

kérd meg Andrew82-t,h fotózzon 1-t Neked, írta,h az Õ szüleinek a yaris2-n heko van. :pofa:
enyém is zörögött, de kétoldalas ragasztóval meg lehet oldani a rögzítését(több helyen kell leragasztani és akkor jó) :nana:
bár télire leszedtem, viszont lehet,h megint felragasztom.

szerk.: a hekos nagyon kényes,. gyorsan karcolódik(lehet,h azért, m sötét az anyaga), elég gyorsan öregyszik a mûanyaga.