Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561596 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris Ts
« Válasz #885 Dátum: 2008.04.14 20:38:25 »
TS tulajok figyelem:

Mennyi a gyárilag elõírt guminyomás a Yaris TS-be?

Elõre is köszi!
Xanyi

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris Ts
« Válasz #886 Dátum: 2008.04.15 00:33:17 »
E/H 2.1-2.0


Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris Ts
« Válasz #887 Dátum: 2008.04.15 16:48:40 »
Idézetet írta: "Zénóka"
E/H 2.1-2.0


Köszi!
Az ezresbe 2,3/2,1 csak kiváncsi voltam hogy a TS kerekekbe mennyit nyomjak... Szerintem maradok a 2,3/2,1-nél. A TS-ét kevesellem.
Xanyi

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #888 Dátum: 2008.04.15 18:40:31 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Szerintem maradok a 2,3/2,1-nél. A TS-ét kevesellem.

én is ilyen értékekkel használtam.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #889 Dátum: 2008.04.17 18:19:35 »
LYN rendszámú TS-t láttam, facelift utáni, valaki?  :pofa: Olyan ritka látvány mostanában.

A másik dolog, nem tudom kérdeztem-e már, de nektek is párásodnak az ablakok esõben? Amint elkezd esni vége. Meleget kell fújnom az elsõ szélvédõre akkor elõl ok, de hátul kb 20-30 perc után elkezd párásodni. Ha nem fújok semmit az elsõ szélvédõre, akkor az is elkezd. Mindent kipróbáltam de hiába... 1 megoldás van, ha lehúzom elõl az ablakokat mindkét oldalon, de ha nagyon szakad nem igazán lehet mert beesik. Viszont olyankor teljesen eltûnik a pára. De ez így nem jó. Hátul meg érdekes, mert tök fehér lesz, kívülrõl mintha havas lenne, tömény fehér réteg. Fóliázás valamennyit segítene ezen vajon?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris Ts
« Válasz #890 Dátum: 2008.04.17 19:54:04 »
Idézetet írta: "andrew82"
LYN rendszámú TS-t láttam, facelift utáni, valaki?  :pofa: Olyan ritka látvány mostanában.

A másik dolog, nem tudom kérdeztem-e már, de nektek is párásodnak az ablakok esõben? Amint elkezd esni vége. Meleget kell fújnom az elsõ szélvédõre akkor elõl ok, de hátul kb 20-30 perc után elkezd párásodni. Ha nem fújok semmit az elsõ szélvédõre, akkor az is elkezd. Mindent kipróbáltam de hiába... 1 megoldás van, ha lehúzom elõl az ablakokat mindkét oldalon, de ha nagyon szakad nem igazán lehet mert beesik. Viszont olyankor teljesen eltûnik a pára. De ez így nem jó. Hátul meg érdekes, mert tök fehér lesz, kívülrõl mintha havas lenne, tömény fehér réteg. Fóliázás valamennyit segítene ezen vajon?


A fóliázás ezen semmitse segít. Cserélj pollenszûrõt és kapcsold be a klímát  :kacsint:
Xanyi

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #891 Dátum: 2008.04.17 20:23:44 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "andrew82"
LYN rendszámú TS-t láttam, facelift utáni, valaki?  :pofa: Olyan ritka látvány mostanában.

A másik dolog, nem tudom kérdeztem-e már, de nektek is párásodnak az ablakok esõben? Amint elkezd esni vége. Meleget kell fújnom az elsõ szélvédõre akkor elõl ok, de hátul kb 20-30 perc után elkezd párásodni. Ha nem fújok semmit az elsõ szélvédõre, akkor az is elkezd. Mindent kipróbáltam de hiába... 1 megoldás van, ha lehúzom elõl az ablakokat mindkét oldalon, de ha nagyon szakad nem igazán lehet mert beesik. Viszont olyankor teljesen eltûnik a pára. De ez így nem jó. Hátul meg érdekes, mert tök fehér lesz, kívülrõl mintha havas lenne, tömény fehér réteg. Fóliázás valamennyit segítene ezen vajon?


A fóliázás ezen semmitse segít. Cserélj pollenszûrõt és kapcsold be a klímát  :kacsint:


pollenszûrõ most lett cserélve. Klíma sokszor megy, de nem igazán vettem észre változást. Lehet erõsebbre kéne állítani, de akkor meg kifagyok  :pofa: Majd nyáron.

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #892 Dátum: 2008.04.17 20:55:51 »
Idézetet írta: "andrew82"
A másik dolog, nem tudom kérdeztem-e már, de nektek is párásodnak az ablakok esõben? Amint elkezd esni vége. Meleget kell fújnom az elsõ szélvédõre akkor elõl ok, de hátul kb 20-30 perc után elkezd párásodni. Ha nem fújok semmit az elsõ szélvédõre, akkor az is elkezd. Mindent kipróbáltam de hiába... 1 megoldás van, ha lehúzom elõl az ablakokat mindkét oldalon, de ha nagyon szakad nem igazán lehet mert beesik. Viszont olyankor teljesen eltûnik a pára. De ez így nem jó. Hátul meg érdekes, mert tök fehér lesz, kívülrõl mintha havas lenne, tömény fehér réteg. Fóliázás valamennyit segítene ezen vajon?

béna kérdés:
külsõ levegõkeringetésre van állítva?

ezért ne fóliázzál,m nem oldja meg.

viszont  a résnyire lehúzott ablaknál a beázás ellen ez jól jöhet:
http://www.autolegterelo.hu/index.html
vagy:
http://www.szatuna.hu/

nekem heko van. ez jobban tetszett formára(szögletesebb, a szatuna kerekebb), de a szatuna jobb minõségû: anyaga idõtállóbb, és jobban rögzíthetõ(adnak hozzá pöcköket)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #893 Dátum: 2008.04.17 21:19:46 »
Külsõ levegõkeringetés + klíma.
 :kacsint:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #894 Dátum: 2008.04.17 21:35:42 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "andrew82"
A másik dolog, nem tudom kérdeztem-e már, de nektek is párásodnak az ablakok esõben? Amint elkezd esni vége. Meleget kell fújnom az elsõ szélvédõre akkor elõl ok, de hátul kb 20-30 perc után elkezd párásodni. Ha nem fújok semmit az elsõ szélvédõre, akkor az is elkezd. Mindent kipróbáltam de hiába... 1 megoldás van, ha lehúzom elõl az ablakokat mindkét oldalon, de ha nagyon szakad nem igazán lehet mert beesik. Viszont olyankor teljesen eltûnik a pára. De ez így nem jó. Hátul meg érdekes, mert tök fehér lesz, kívülrõl mintha havas lenne, tömény fehér réteg. Fóliázás valamennyit segítene ezen vajon?

béna kérdés:
külsõ levegõkeringetésre van állítva?

ezért ne fóliázzál,m nem oldja meg.

viszont  a résnyire lehúzott ablaknál a beázás ellen ez jól jöhet:
http://www.autolegterelo.hu/index.html
vagy:
http://www.szatuna.hu/

nekem heko van. ez jobban tetszett formára(szögletesebb, a szatuna kerekebb), de a szatuna jobb minõségû: anyaga idõtállóbb, és jobban rögzíthetõ(adnak hozzá pöcköket)


Minden kipróbáltam már.

Igen ismerem, szüleim yarisára ilyet vettem nemrég, még kedvezményt is kaptam, hogy ott vegyem meg az enyémre majd :) Lesz majd nekem is. Szögleteset vettem én is, olcsóbban megkaptam, a 4 került annyiba mint a másikból 2. Nekem viszont hátra nem kell, nem tetszik ott már.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #895 Dátum: 2008.04.17 21:36:28 »
Idézetet írta: "Misi"
Külsõ levegõkeringetés + klíma.
 :kacsint:


SZerintem úgy is próbáltam.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #896 Dátum: 2008.04.17 21:41:54 »
Ha a pollenszûrõd is tiszta, akkor kizárt dolog, hogy a lenti módszerrel bepárásodjon az ablak.
 :szemez:  :hmm:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris Ts
« Válasz #897 Dátum: 2008.04.17 21:48:06 »
Ablaklégterelõnél ne felejtsük el a gyárit sem. Igaz, hogy ára legalább a duplája mint ezeknek a vackoknak (bocsánat ha ezzel megsértek vkit), de legalább nem az ablak mellé kell beerültetni a gumiba és nem is zörög lehúzott ablaknál.
Xanyi

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #898 Dátum: 2008.04.17 22:13:55 »
Idézetet írta: "andrew82"
Idézetet írta: "Misi"
Külsõ levegõkeringetés + klíma.
 :kacsint:


SZerintem úgy is próbáltam.


Próbáld mégegyszer mert nekem ez tuti bejön, teljesen hidegre és feljebb tekerni a klímát, nem kell sokáig, ennyi...
Toyota Yaris T SPORT
153



andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yaris Ts
« Válasz #899 Dátum: 2008.04.18 08:18:56 »
Köszi majd még próbálkozom!  :kacsint: