Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 579183 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
.
« Válasz #675 Dátum: 2007.06.22 10:08:37 »
Na igen, ma reggel a nagy hidegben már hallottam a láncot is. :) A fordulat meg ja, nem emeli meg, sõt brutál alacsonyan forog, szemre a mûszeren 700 körül. Biztos úgy gondolja, hogy így is bírja. :hipnozis:

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Yaris Ts
« Válasz #676 Dátum: 2007.06.22 17:32:30 »
Idézetet írta: "ratman"
Sziasztok!

Yaris TS tulajoktól kérdezném: mennyire természetes az, hogy alapjáraton kicsit "ugrálós" a blokk? Nem szépen simán jár, hanem úgy rezeg az egész, mintha valami régi dízel lenne. Utastérben ülve ez nem érzékelhetõ, de szemmel ránézve azonnal feltûnik. :shock:


Üdv!

Amikor kerestünk Yaris TS-t, akkor mi is találkoztunk egy ilyen "ugrálós" blokkal, az egy Hollandiából behozott autó volt. Õszintén szólva, ez a kis - inkább - remegés az egyik pici ok volt, hogy végül nem azt választottuk. Azért volt ok, mert az azt követõ megnézett autó - amit végül megvettünk - teljesen stabil blokkal jár, a mai napig is. Talán a motortartó gumibakot érdemes lenne megvizsgálnod, ha sokat állt télen is kinn az autó, sok hidegindítása volt, akkor kicsit hamarabb elöregedhet. De ez csak egy megközelítés, lehet, hogy teljesen elfogadható a Te motorjárásod is. Érdemes lenne egymás mellé állítani a TS-eket :-)

Zs.

U. i: Azért lehet hallani a vezérmûláncot, más a forgáshangja a motornak, mint a bordásszíjas autóknál. De ez messze nem vészes hang, szerintem.
Zsono

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Sziasztok:-)
« Válasz #677 Dátum: 2007.06.30 21:21:27 »
Ma a talin gyorsultam egy TS Yarisos sráccal(megjegyzem 3-ból 1szer otthagyott,mert nem vette be a kettest:-(,de ennek ellenére ez az õ érdeme hogy neki bevette).Na a lényeg hogy mondta hogy vhol látott superchipet a Ts-ekhez.Ha esetleg magára ismer az illetõ,akkor írhatna egy üzit,mert nem tudtam megjegyezni az oldal nevét amit mondott.Elõre is köszi.

leszilaci

  • Vendég
Re: Sziasztok:-)
« Válasz #678 Dátum: 2007.07.03 12:28:48 »
Idézetet írta: "Szuti"
Ma a talin gyorsultam egy TS Yarisos sráccal(megjegyzem 3-ból 1szer otthagyott,mert nem vette be a kettest:-(,de ennek ellenére ez az õ érdeme hogy neki bevette).Na a lényeg hogy mondta hogy vhol látott superchipet a Ts-ekhez.Ha esetleg magára ismer az illetõ,akkor írhatna egy üzit,mert nem tudtam megjegyezni az oldal nevét amit mondott.Elõre is köszi.


szia

ugyan nem én voltam, de ha magyar oldal, akkor szerintem a
http://www.boxter.hu/

szó volt már errõl a cégrõl párszor:
http://forum.toyotaclub.hu/viewtopic.php?p=124858&highlight=%2Aboxter%2A#124858

yaris ts-bõl még 5-10 lovat tudnak kihozni:
http://kepek.freemail.hu/fototar/kepek/00/00/32/63/07/U0000326307/T00000001175753055547/2000963.jpeg

vagy keress rá a boxter -re a fórum keresõjében :)

remélem tudtam segíteni.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Köszi.
« Válasz #679 Dátum: 2007.07.10 21:49:42 »
Még egy 1.6-osom volt ezelõtt,azzal kerestem meg õket telefonon,de nem jutottam el pécsre:-)Most szombaton viszont kimegyek az euroringre és megyek pár kört,ha vkinek van kedve csatlakozni,akkor szívesen várom.A Ts topicban is írtam,de egyedül Lymphater írt még régebben hogy jönne.Nem versenyezni akarok,csak megnézni hogy viselkedik a gép pályakörülmények között.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: Köszi.
« Válasz #680 Dátum: 2007.07.11 09:15:17 »
Idézetet írta: "Szuti"
Még egy 1.6-osom volt ezelõtt,azzal kerestem meg õket telefonon,de nem jutottam el pécsre:-)Most szombaton viszont kimegyek az euroringre és megyek pár kört,ha vkinek van kedve csatlakozni,akkor szívesen várom.A Ts topicban is írtam,de egyedül Lymphater írt még régebben hogy jönne.Nem versenyezni akarok,csak megnézni hogy viselkedik a gép pályakörülmények között.


Sajnos, vagy szerencsére nem valószínû, hogy kijutok, mert remélem szét lesz szedve az mr, mivel megkapja az új erõmûvét.
Sajnálom, hogy pont most van a dolog.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

VDaNi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 385
    • http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=1200
Yaris Ts
« Válasz #681 Dátum: 2007.07.15 15:24:53 »
S láttam Svájcban új Yaris T Sportot is, elõször hátulról, aztán leelõztem persze, s elölrõl is. :)
Elõlröl csak a rács más, hátulról a lámpa feltûnõ, hogy más, plusz ugye 17" kerék.

Dani

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #682 Dátum: 2007.08.08 19:37:07 »
Hali!

Ki villogott rám szombat délután a Hungária-M5 bevezetõ #-ben? Jól esett :-)

Zs

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #683 Dátum: 2007.08.08 20:59:49 »
Idézetet írta: "Zsuga"
Hali!

Ki villogott rám szombat délután a Hungária-M5 bevezetõ #-ben? Jól esett :-)

Zs

szia
reméljük nem egy trafipax  :kacsint:  :nagymosoly:
esetleg tedd fel a kérdést az általános\kivel futottunk össze topikban....hátha azt többen olvassák

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #684 Dátum: 2007.08.08 21:14:02 »
Idézetet írta: "leszilaci"

esetleg tedd fel a kérdést az általános\kivel futottunk össze topikban....hátha azt többen olvassák


Á, ha EZT a topicot nem olvassa a kolléga, akkor azt sem :-)

Ja, 1ébként pedig üdv mindenkinek :-)

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Yaris Ts
« Válasz #685 Dátum: 2007.08.09 09:55:05 »
Ma reggel lealázott egy nagy budi szekér, egy focus cmax.  :sir:  :sir: Hogy gyorsulásban a seggemben volt, az még megértem, 136 ló, 320Nm, 6 sebesség a turbódízel verzsön, ez valszeg az volt... de hogy kanyarokban se bírtam otthagyni, ez már szégyen. Egyszerûen nem merem sodródásig kiautózni a Yarist, annyira felkapja a kanyar belsõ ívén futó orrát hogy az félelmetes. Valamit tényleg tennem kell ezzel a futómûvel.
Ja, és most rossz az egész napom grrr !!  :rohog:

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #686 Dátum: 2007.08.09 18:01:44 »
Idézetet írta: "ratman"
Ma reggel lealázott egy nagy budi szekér, egy focus cmax.

Vigasztaljon a tudat, hogy amúgy egy nagy fos a gép. Tudom, ilyeneket árulok...

Idézetet írta: "ratman még ezt is"
de hogy kanyarokban se bírtam otthagyni, ez már szégyen.

Ez az egy viszont nagyon pöpec a Fordokban, iszonyat jó futómûvük van. De az a sz*r kerregõ olajkályha, brrr... Nem kérném vissza a D4D Corollámat sem, pedig arról elõször még a kutas sem hitte el hogy dízel :-)

Zs

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Hol van mindenki?
« Válasz #687 Dátum: 2007.08.17 17:30:34 »
Kinyírtam a topikot? Vagy csak mindenki szabin van...

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #688 Dátum: 2007.08.18 23:39:24 »
ma délelõtt szembe jött velem fót területén egy tengerkék Ts.
ISW rendszámmal.
valaki esetleg innen volt?

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Yaris Ts
« Válasz #689 Dátum: 2007.08.20 11:47:55 »
Ezt tegnap délután készítettem az autóm tükrérõl.

http://yaris.uw.hu/brno_960.jpg