Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 584630 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

FANCY

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Yaris Ts
« Válasz #540 Dátum: 2006.10.03 16:45:34 »
A TS Yaris gyári felnijének ET számát tudja valaki? Lemezfelnit vennék rá télre.Sajna a márkakereskedõ akit hivtam nem tudta,azt mondta mérjem meg. [smilie=sm50.gif]

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris Ts
« Válasz #541 Dátum: 2006.10.03 17:32:12 »
Idézetet írta: "FANCY"
A TS Yaris gyári felnijének ET számát tudja valaki?

A teljesen gyári felni 45-ös, de pl. a TTE-s alufelni 39-es... Szóval 39-45 között elvileg mindegy.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

FANCY

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 35
Yaris Ts
« Válasz #542 Dátum: 2006.10.03 18:48:07 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "FANCY"
A TS Yaris gyári felnijének ET számát tudja valaki?

A teljesen gyári felni 45-ös, de pl. a TTE-s alufelni 39-es... Szóval 39-45 között elvileg mindegy.



Köszi!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Yaris Ts
« Válasz #543 Dátum: 2006.10.03 20:07:02 »
Idézetet írta: "Peti500"
Elhanyagolja ezt a városi-izomgolyó kategóriát a Toyota... :?
Hát nem tom, én nem azért vennék ilyen kocsit, hogy majd a sok tuning ladást, meg golfost legyorsuljam, hanem, hogy autópályán 180-al csapassak. Városban nagyon veszélyesek ezek a lámpától lámpáig gyorsulásos dolgok, pláne, hogy alig van hol, mert a dugó meggátol.
Laco 73 :D

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #544 Dátum: 2006.10.04 07:07:20 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Peti500"
Elhanyagolja ezt a városi-izomgolyó kategóriát a Toyota... :?
Hát nem tom, én nem azért vennék ilyen kocsit, hogy majd a sok tuning ladást, meg golfost legyorsuljam, hanem, hogy autópályán 180-al csapassak. Városban nagyon veszélyesek ezek a lámpától lámpáig gyorsulásos dolgok, pláne, hogy alig van hol, mert a dugó meggátol.

éjjel nincs forgalom.....csak rendõr  :kacsint:
ezzel nem azt akarom mondani,h nem veszélyes :nana:
a 180-as autópályatempó pedig szintén nem veszélytelen
és a yaris városi autó kategóriájában van, akkor miért az ótópályás csapatásra vennéd?
(nem mintha én nem jártam volna vele párszor külföldön, meg hazai autópályákon....de általában nem hosszú-nagy utazók vesznek ekkora autót)
végülis ez csak az én véleményem :mrgreen:  :rolleyes:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Yaris Ts
« Válasz #545 Dátum: 2006.10.04 07:41:53 »
Idézetet írta: "leszilaci"
éjjel nincs forgalom.....csak rendõr  :kacsint:
ezzel nem azt akarom mondani,h nem veszélyes :nana:
a 180-as autópályatempó pedig szintén nem veszélytelen
és a yaris városi autó kategóriájában van, akkor miért az ótópályás csapatásra vennéd?
(nem mintha én nem jártam volna vele párszor külföldön, meg hazai autópályákon....de általában nem hosszú-nagy utazók vesznek ekkora autót)
végülis ez csak az én véleményem :mrgreen:  :rolleyes:
Persze, éjjel, de én akkor alszok  :kacsint: 180 autópályán nem veszélyes, próbáltam már a Corival is, ha nincsenek teherautók, simán biztonságosabb, mint a 0-100 egyik lámpától a másikig Pesten. Ez a városi kisautó, ez magyarországon nem állja meg a helyét, mert nincs pénzük sokaknak, hogy nagyobb autót vegyenek. Pl ez az 1.8 Yaris erõsebb lesz, mint az 1.6 Cori, és szebb is (mármint a mostaninál), szal ha valaki erõgépet akar, és szépet akkor vesz Yaris TS-t. Aurisból lesz vajon TS?
Persze ettõl még igazad van  :kacsint:
Laco 73 :D

Peti

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #546 Dátum: 2006.10.04 11:09:04 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Peti500"
Elhanyagolja ezt a városi-izomgolyó kategóriát a Toyota... :?
Hát nem tom, én nem azért vennék ilyen kocsit, hogy majd a sok tuning ladást, meg golfost legyorsuljam, hanem, hogy autópályán 180-al csapassak. Városban nagyon veszélyesek ezek a lámpától lámpáig gyorsulásos dolgok, pláne, hogy alig van hol, mert a dugó meggátol.



Ha pályázni akarsz akkor nem Yarist kell "venned"...

A Yaris városba való, a sufni ladával meg gyorsuljon aki akar...

A gyorsulgatást nem a reggeli/délutáni dugóba gondoltam, :wink:  bár akármikor bekóstolhatnak... :ordog:
Este azért lehet játszadozni :roll:  és olyankor sz*r érzés lehet ha a zsír új TS-ed szénné alázza egy xéves 206RC...
Ez van, megalomán világba élünk... :rolleyes:

spock

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Yaris Ts
« Válasz #547 Dátum: 2006.10.04 11:31:41 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Peti500"
Elhanyagolja ezt a városi-izomgolyó kategóriát a Toyota... :?
Hát nem tom, én nem azért vennék ilyen kocsit, hogy majd a sok tuning ladást, meg golfost legyorsuljam, hanem, hogy autópályán 180-al csapassak. Városban nagyon veszélyesek ezek a lámpától lámpáig gyorsulásos dolgok, pláne, hogy alig van hol, mert a dugó meggátol.


Áttételezése miatt ezek a kis dögök nem jók nagy sebességre. Kellene egy 6. fokozat, vagy hosszabb áttételek, de akkor rosszabbul gyorsulna, a 6 gangos váltó meg drága lenne, szóval ez van.
Ott a 1x éves GSi Astra, hiába 150 (170-180) pacis, de a váltó átétele ugyanaz, mint a 60 lovasé, így már 200-nál a halálba pörög, és tilt, pedig a pacik száma alapján bírná.
Yaris 1.3, 2006

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Yaris Ts
« Válasz #548 Dátum: 2006.10.04 18:01:47 »
Idézetet írta: "Peti500"
Ha pályázni akarsz akkor nem Yarist kell "venned"...

A Yaris városba való, a sufni ladával meg gyorsuljon aki akar...

A gyorsulgatást nem a reggeli/délutáni dugóba gondoltam, :wink:  bár akármikor bekóstolhatnak... :ordog:
Este azért lehet játszadozni :roll:  és olyankor sz*r érzés lehet ha a zsír új TS-ed szénné alázza egy xéves 206RC...
Ez van, megalomán világba élünk... :rolleyes:
Mivel nincs pénzem GS Lexusra, ezért azt veszek, amire a pénzembõl futja. Szal maradjunk a Yarisnál, mert az a legolcsóbb. Nem tom miért lenne kevésbé alkalmas pályázni, miközben hosszú fokozatai vannak, ellentétben az elõddel. Amúgy engem marhára nem izgat, ha valaki legyorsul, én nem ütöm annyira a vasat, ha el akar menni, menjen. Alapvetõen nyugodt típus vagyok, csak ha felbosszantanak, akkor szoktam legyorsulóst játszani.
Laco 73 :D

Peti

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #549 Dátum: 2006.10.04 22:35:23 »
Idézetet írta: "KLaco"
Nem tom miért lenne kevésbé alkalmas pályázni, miközben hosszú fokozatai vannak, ellentétben az elõddel.


Most a pályázást ne úgy vegyük hogy haverok, buli, Fanta és irány a Balcsi...

Mondjuk vezess le egy lájtos 1000km-t egy Yarisszal, aztán visszafele gyere akár egy B-Omegával :nagymosoly: , érezni fogod a különbséget, és akkor még nem beszéltünk arról ha ne adj' "néhány" utasod is van a hozzátartozó csomagokkal... :rolleyes:

De amúgy nem azt mondtam, hogy a Yarisszal nem mehetsz pályára, kimehetsz egy Aygo-val is, csak alapvetõen nem oda tervezték  :|  és ezt azért megérezni, pláne néhány100 km után... :wink:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Yaris Ts
« Válasz #550 Dátum: 2006.10.05 07:34:57 »
Konkrét példát tudok neked mondani. 2 éve családi nyaralás Horvátroszág Yarissal, idén meg Carinával Olasz. Km-ben se egyforma a 2, mégis kb hasonlóan volt kényelmes. A Yarisban a gerinctámasz hiányzik, ez a Corimban is jobban van megoldva. 2,5 óra után fáj a hátam a Yarisban, a Coriban nem.
Laco 73 :D

Peti

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #551 Dátum: 2006.10.05 09:26:09 »
Idézetet írta: "KLaco"
Konkrét példát tudok neked mondani. 2 éve családi nyaralás Horvátroszág Yarissal, idén meg Carinával Olasz. Km-ben se egyforma a 2, mégis kb hasonlóan volt kényelmes. A Yarisban a gerinctámasz hiányzik, ez a Corimban is jobban van megoldva. 2,5 óra után fáj a hátam a Yarisban, a Coriban nem.


Az igazat megvallva egyik autó se igazi pályaautó... :roll:
Mondom :nana:  egyszer menjetek ki egy V6-os Omegával, :wink:  engem is meglepett milyen frissen szálltam ki 1000egynéhnyzáz km után, 3utas+csomagok simán elfértek, 170et békésen tartja és még kismillió indok amiért jobb, mint egy Yaris/Corolla nagyságú autó...

Amúgy ugyanezt a "szakaszt" megtettem Yarisszal is 1x2x...
Véghez vihetõ, csak máshogy szállsz ki az út végén... :?

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Yaris Ts
« Válasz #552 Dátum: 2006.10.05 22:36:16 »
Persze abban igazad van, hogy minél nagyobb kocsi annál kényelmesebb. Carinával a 150 az olyan, mint a 130 a Corimmal, és 110 a Yarissal. Szal Lexus GS-el meg valahol 180nál lehet. Ez az utazási komfort. Maga az ülések persze, a Corimban is elfáradok valamennyire mert heti 2*235km-et megyek vele 1huzamban, de rájöttem, hogy a magyar viszonyok közt, mérnöki fizuból nem lehet fenntartani egy vadi új Lexust, szal az embernek be kell érnie kisebb kocsival, pl Yarissal, de akkor legyen már sportos  :vag2:
Laco 73 :D

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #553 Dátum: 2006.10.22 14:32:26 »
Srácok!
Nem érdekel valakit a Yarisom?! :hmm:

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #554 Dátum: 2006.10.22 16:32:29 »
Idézetet írta: "Tondach"
Srácok!
Nem érdekel valakit a Yarisom?! :hmm:


MIért?

Eladnád? Én is gondolkodom a sajáton.
Csere gondolom nem érdekel  :kacag:

Amúgy mit kérnél érte?
zegecs
'04 Toyota Yaris TS