Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 584631 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #510 Dátum: 2006.08.14 09:20:18 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "SZegecs"

Jól szétOFFoljuk a TS tocsikot.  :nene:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

má' meg mééér" offolnánk szét? :nagymosoly:
szerinted középmotor hátsókeréskhajtású dízel lesz a yaris2 Ts.....
szerintem meg orrmotoros, elsõkerékhajtású benzines  :szemez:
egyébként kizárt,h hátsókerekes, vagy ne adj'isten összkerekes lenne...miért csinálna konkurenciát a saját mr2-esének?
én csak a dízeltõl rettegek :kormom: nomeg,h biztos lesz legalább 4,5, vagy 5 gurítás...ha egyáltalán kapható lesz itthon :pofa:


nem gondoltam komolya, hogy diesel lesz és középmotoros, csak elgondolkodtam .-)

Orrmotor, benzines és 180 ló. Vagy 150, avval a konstrukcióval, ami a Yaris turbó volt. Azt biztos fel lehet csavarni Euro4-re.

Kérdés, hogy a TS mekkora %-át teszi ki a Yaris vagy az egész Toyota palettának és megéri-e a fejlesztés, mert a borsos ár miatt nem hiszem, hogy népautó lesz.
De meglátjuk.

Amúgy szeretnék egy versot, D-Cat -ot a 177 lovasat. Az jó kis családi autó lenne és szépen megcsinálnámaz optikai tuningot is. De egyenlõre drága használtan is. Már ha találok egyáltalán
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #511 Dátum: 2006.08.14 10:03:51 »
Idézetet írta: "SZegecs"

Kérdés, hogy a TS mekkora %-át teszi ki a Yaris vagy az egész Toyota palettának és megéri-e a fejlesztés, mert a borsos ár miatt nem hiszem, hogy népautó lesz.
De meglátjuk.

Amúgy szeretnék egy versot, D-Cat -ot a 177 lovasat. Az jó kis családi autó lenne és szépen megcsinálnámaz optikai tuningot is. De egyenlõre drága használtan is. Már ha találok egyáltalán


szeretnél egy yaris verso D-Cat -ot? :nyelv:

szerintem a toyota most ki fog fejleszteni egy ,azaz egy motort a TSeknek....és ezt fogja lebutítani és beletenni a yarisokba (csak hogy fog az beleférni :rolleyes: )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Yaris Ts
« Válasz #512 Dátum: 2006.08.14 10:18:45 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "SZegecs"

Kérdés, hogy a TS mekkora %-át teszi ki a Yaris vagy az egész Toyota palettának és megéri-e a fejlesztés, mert a borsos ár miatt nem hiszem, hogy népautó lesz.
De meglátjuk.

Amúgy szeretnék egy versot, D-Cat -ot a 177 lovasat. Az jó kis családi autó lenne és szépen megcsinálnámaz optikai tuningot is. De egyenlõre drága használtan is. Már ha találok egyáltalán


szeretnél egy yaris verso D-Cat -ot? :nyelv:

szerintem a toyota most ki fog fejleszteni egy ,azaz egy motort a TSeknek....és ezt fogja lebutítani és beletenni a yarisokba (csak hogy fog az beleférni :rolleyes: )

A butított motorban az a jó, hogy van benne tartalék tuningolásra, nem?  :tonqe:
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #513 Dátum: 2006.08.14 10:30:57 »
Idézetet írta: "Kgabe"

A butított motorban az a jó, hogy van benne tartalék tuningolásra, nem?  :tonqe:

ja :nagymosoly:
és egy valag pénzt ki lehet hajítani +20 vagy +30 lóerõért :kacsint:
a tte is éljen meg valamibõl :pofa:

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #514 Dátum: 2006.08.14 11:03:36 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "SZegecs"

Kérdés, hogy a TS mekkora %-át teszi ki a Yaris vagy az egész Toyota palettának és megéri-e a fejlesztés, mert a borsos ár miatt nem hiszem, hogy népautó lesz.
De meglátjuk.

Amúgy szeretnék egy versot, D-Cat -ot a 177 lovasat. Az jó kis családi autó lenne és szépen megcsinálnámaz optikai tuningot is. De egyenlõre drága használtan is. Már ha találok egyáltalán


szeretnél egy yaris verso D-Cat -ot? :nyelv:

szerintem a toyota most ki fog fejleszteni egy ,azaz egy motort a TSeknek....és ezt fogja lebutítani és beletenni a yarisokba (csak hogy fog az beleférni :rolleyes: )


Corolla Versora gondoltam. :vezetes:
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #515 Dátum: 2006.08.14 11:24:28 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "SZegecs"

Kérdés, hogy a TS mekkora %-át teszi ki a Yaris vagy az egész Toyota palettának és megéri-e a fejlesztés, mert a borsos ár miatt nem hiszem, hogy népautó lesz.
De meglátjuk.

Amúgy szeretnék egy versot, D-Cat -ot a 177 lovasat. Az jó kis családi autó lenne és szépen megcsinálnámaz optikai tuningot is. De egyenlõre drága használtan is. Már ha találok egyáltalán


szeretnél egy yaris verso D-Cat -ot? :nyelv:

szerintem a toyota most ki fog fejleszteni egy ,azaz egy motort a TSeknek....és ezt fogja lebutítani és beletenni a yarisokba (csak hogy fog az beleférni :rolleyes: )


Corolla Versora gondoltam. :vezetes:

szétoffoljuk a topcikot, mi??????
 :ordog:

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #516 Dátum: 2006.08.14 13:28:50 »
Idézetet írta: "leszilaci"

szétoffoljuk a topcikot, mi??????
 :ordog:


Ugggggyan kérem  :ordog:
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #517 Dátum: 2006.08.23 17:39:51 »
Akinek face lift elötti TS-e van (vagy aki tudja :) ) az mondja meg nekem, hogy abban is volt már menetstabilizáló elektronika?
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #518 Dátum: 2006.08.24 11:21:20 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Akinek face lift elötti TS-e van (vagy aki tudja :) ) az mondja meg nekem, hogy abban is volt már menetstabilizáló elektronika?

Alapból - így azt hiszem a Mo.-n forgalmazottaknál is - nem volt alap. Rendelhetõ volt. A németországi TS-ekeben például szinte mindben volt.

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #519 Dátum: 2006.08.25 07:47:38 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Akinek face lift elötti TS-e van (vagy aki tudja :) ) az mondja meg nekem, hogy abban is volt már menetstabilizáló elektronika?

csak nem ts-cserében gondolkozol? :nagymosoly:

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #520 Dátum: 2006.08.25 09:26:51 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Akinek face lift elötti TS-e van (vagy aki tudja :) ) az mondja meg nekem, hogy abban is volt már menetstabilizáló elektronika?

csak nem ts-cserében gondolkozol? :nagymosoly:

Háát gondolkodok rajta :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Renwick

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 355
Yaris Ts
« Válasz #521 Dátum: 2006.08.28 15:57:17 »
Idézet
A Yaris TS új, korábbinál erõsebb változata, és a teljesítménynövelõ kúrán átesett Hilux pick-up áll majd a Toyota párizsi standjának középpontjában. A kisautó sportváltozatában lecserélték az 1,5 literes, 105 lóerõs motort. Az új TS orrába egy teljesen új fejlesztésû, 1,8 literes, négyhengeres, Dual VVT-i motor kerül, melynek 132 lóereje már lehetséges, hogy sportmodellhez méltón fogja hajtani a legerõsebb Yarist. Az autó keményebbre hangolt felfüggesztése mellett látványos karosszéria-elemekkel érkezik a kereskedésekbe, valamikor 2007 elején.




üdv

R.
i]Don't become a monster in order to defeat a monster[/i]
Csatlakozz az AI-hoz most!

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #522 Dátum: 2006.08.28 16:07:28 »
Idézetet írta: "Renwick"
Idézet
A Yaris TS új, korábbinál erõsebb változata, és a teljesítménynövelõ kúrán átesett Hilux pick-up áll majd a Toyota párizsi standjának középpontjában. A kisautó sportváltozatában lecserélték az 1,5 literes, 105 lóerõs motort. Az új TS orrába egy teljesen új fejlesztésû, 1,8 literes, négyhengeres, Dual VVT-i motor kerül, melynek 132 lóereje már lehetséges, hogy sportmodellhez méltón fogja hajtani a legerõsebb Yarist. Az autó keményebbre hangolt felfüggesztése mellett látványos karosszéria-elemekkel érkezik a kereskedésekbe, valamikor 2007 elején.


üdv

R.


Ez a nézõpont szerintem kifejezetten elõnytelen a TS-nek.
Úgy néz ki mint egy nagy buborék, nem pedig mint egy izmos kisautó...

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #523 Dátum: 2006.08.28 17:33:57 »
Idézetet írta: "kmr"
Ez a nézõpont szerintem kifejezetten elõnytelen a TS-nek.
Úgy néz ki mint egy nagy buborék, nem pedig mint egy izmos kisautó...


Ja hogy ez a TS képe? Fel sem tûnt.

Ha ez a TS kasznija, akkor nagyon gáz. Ebbensemmi sportos nincsen. Se egy méélyre húzott lökös, se egy oldalszoknya (van csak szánalmas), se semmi más csak a TS logó a hûtõrácson.

A régi TS-es sokkal többen különböznek a nem TS társaiktól. És sokkal sportosabbak
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Yaris Ts
« Válasz #524 Dátum: 2006.08.28 19:52:41 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "kmr"
Ez a nézõpont szerintem kifejezetten elõnytelen a TS-nek.
Úgy néz ki mint egy nagy buborék, nem pedig mint egy izmos kisautó...


Ja hogy ez a TS képe? Fel sem tûnt.

Ha ez a TS kasznija, akkor nagyon gáz. Ebbensemmi sportos nincsen. Se egy méélyre húzott lökös, se egy oldalszoknya (van csak szánalmas), se semmi más csak a TS logó a hûtõrácson.

A régi TS-es sokkal többen különböznek a nem TS társaiktól. És sokkal sportosabbak

Szerintem a "kívülállók" számára az elõzõ Yarisnál sem volt nyilvánvaló a különbség. Fõleg a facelift után, amikor sok TS-szerû elemet átvettek az többi felszereltséghez (elsõ lökhárító formája, méhsejtes hûtõrács). A szolid küszöbspoiler, a hátsó lökhárítóba épített dupla ködlámpa itt is megmaradt.
Igazából ez a nézõpont ami eltünteti a sportosságot. Láttam már olyan képeket az új TS-rõl ahol sokkal jobban mutatott.