Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 584912 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #480 Dátum: 2006.06.22 13:18:21 »
És eljött a nap! :elkeseredett:  Sikerült tolatás közben nekimenni a szembeszomszéd autójának. :banging: Kicsit behorpadt a fityó oldala,de ami a lényeg,hogy a Yaris löklapja a rendszám felett is benyomódott és lejött a festék egy 20 centis részen.A fekete színkód meg is van,de a löklap szürke betétjének a kódját nem tudták megmondani és azt is javitani kell.Tehát aki tudna nekem ezügyben segiteni az legyen már olyan kedves!Elöre is köszönöm! :toy:

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #481 Dátum: 2006.06.23 15:30:01 »
Idézetet írta: "Tondach"
És eljött a nap! :elkeseredett:  Sikerült tolatás közben nekimenni a szembeszomszéd autójának. :banging: Kicsit behorpadt a fityó oldala,de ami a lényeg,hogy a Yaris löklapja a rendszám felett is benyomódott és lejött a festék egy 20 centis részen.A fekete színkód meg is van,de a löklap szürke betétjének a kódját nem tudták megmondani és azt is javitani kell.Tehát aki tudna nekem ezügyben segiteni az legyen már olyan kedves!Elöre is köszönöm! :toy:

Senki???

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #482 Dátum: 2006.06.23 16:12:35 »
Idézetet írta: "Tondach"
Idézetet írta: "Tondach"
És eljött a nap! :elkeseredett:  Sikerült tolatás közben nekimenni a szembeszomszéd autójának. :banging: Kicsit behorpadt a fityó oldala,de ami a lényeg,hogy a Yaris löklapja a rendszám felett is benyomódott és lejött a festék egy 20 centis részen.A fekete színkód meg is van,de a löklap szürke betétjének a kódját nem tudták megmondani és azt is javitani kell.Tehát aki tudna nekem ezügyben segiteni az legyen már olyan kedves!Elöre is köszönöm! :toy:

Senki???


Hát én szívesen odaadnám, mert asszemez a rész ugyanolyan színű, de sajnos le kell adnom a biztosítónak, mert cserére vették fel. Viszont az a része ép maradt. Már ha szét lehet szedni és egyáltalánugyanarról beszélünk :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

noró

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Yaris Ts
« Válasz #483 Dátum: 2006.06.23 16:49:56 »
Sziasztok! Én Kecskédi vagyok és nekem is egy yaris Ts van a birtokomba. Nem tom hogy Tatabánya és itt a környéken vane még vkinek.  Ha igen szeretném ha írna. Hát igen látom mindenki megvan elégedve a kicsikocsival velük eggyütt én.

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #484 Dátum: 2006.06.23 18:30:41 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "Tondach"
Idézetet írta: "Tondach"
És eljött a nap! :elkeseredett:  Sikerült tolatás közben nekimenni a szembeszomszéd autójának. :banging: Kicsit behorpadt a fityó oldala,de ami a lényeg,hogy a Yaris löklapja a rendszám felett is benyomódott és lejött a festék egy 20 centis részen.A fekete színkód meg is van,de a löklap szürke betétjének a kódját nem tudták megmondani és azt is javitani kell.Tehát aki tudna nekem ezügyben segiteni az legyen már olyan kedves!Elöre is köszönöm! :toy:

Senki???


Hát én szívesen odaadnám, mert asszemez a rész ugyanolyan színû, de sajnos le kell adnom a biztosítónak, mert cserére vették fel. Viszont az a része ép maradt. Már ha szét lehet szedni és egyáltalánugyanarról beszélünk :-)

Nem kell cserélni,semmi baja,csak a festék jött le a szürke betétröl kb. 5 centi, a fekete lökösröl pedig 20 centi nagyságban.Most meg úgy mászkálok,hogy nincs hátsó lökháritó-nagyon keményen néz ki...

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #485 Dátum: 2006.06.23 20:25:39 »
Idézetet írta: "Tondach"
Most meg úgy mászkálok,hogy nincs hátsó lökháritó-nagyon keményen néz ki...


Állat lehet :-)

Jó nagy úthengernek néznek így ki a kerekek nem?
Olyan mint egy nagy chooper hátsó kereke :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris Ts
« Válasz #486 Dátum: 2006.06.23 23:08:49 »
Ilyen!

[a csatolmányt egy admin törölte]
Xanyi

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #487 Dátum: 2006.06.23 23:14:06 »
Az enyém is ilyen csak a hátfal be van horpadva :-(

Ja 5 kerek hét alatt ért át a komplett káranyag a MÁV Biztosítótól az Allianz-hoz (én ők kérték át, még csak nem is én). Vajon ilyen gyorsan is fizetnek majd az Allianznak? :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

noró

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Yaris Ts
« Válasz #488 Dátum: 2006.06.24 16:35:36 »
Sziasztok. Szeretnék venni a yarisba egy könyöklőt előre. Ha tudja vki hogy milyen árba van és hol az legyen szives válaszólni. Köszi

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #489 Dátum: 2006.06.24 21:31:52 »
Akkor a szürke rész színkódját nem tudja senki??? :hmm:
Holnap rakok fel egy képet.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #490 Dátum: 2006.06.26 10:45:10 »
Idézetet írta: "noró"
Sziasztok. Szeretnék venni a yarisba egy könyöklőt előre. Ha tudja vki hogy milyen árba van és hol az legyen szives válaszólni. Köszi

Árára már nem emlékszem, de bármelyik Toyota márkakereskedésben meg lehet vásárolni.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #491 Dátum: 2006.06.26 10:56:59 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "noró"
Sziasztok. Szeretnék venni a yarisba egy könyöklőt előre. Ha tudja vki hogy milyen árba van és hol az legyen szives válaszólni. Köszi

Árára már nem emlékszem, de bármelyik Toyota márkakereskedésben meg lehet vásárolni.

Na utánanéztem, amikor én vette tavaly április környékén, akkor itt a helyi szalonban 12e ft volt.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #492 Dátum: 2006.06.26 13:20:42 »
Idézetet írta: "Tondach"
Akkor a szürke rész színkódját nem tudja senki??? :hmm:
Holnap rakok fel egy képet.


beviszed egy fényezõhöz és kb egy perc alatt kever hozzá színt!

noró

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Yaris Ts
« Válasz #493 Dátum: 2006.06.26 16:55:10 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "noró"
Sziasztok. Szeretnék venni a yarisba egy könyöklőt előre. Ha tudja vki hogy milyen árba van és hol az legyen szives válaszólni. Köszi

Árára már nem emlékszem, de bármelyik Toyota márkakereskedésben meg lehet vásárolni.


Oksa azért köszi. Remélem kapok bele vmi ***át. Kicsit szeretném lassan csinálgatni a kocsit. egyedül ezt az egy dolgot sajnáltam belőle.Mindegy bemegyek majd a toyotához.

noró

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Yaris Ts
« Válasz #494 Dátum: 2006.06.26 16:57:06 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "noró"
Sziasztok. Szeretnék venni a yarisba egy könyöklőt előre. Ha tudja vki hogy milyen árba van és hol az legyen szives válaszólni. Köszi

Árára már nem emlékszem, de bármelyik Toyota márkakereskedésben meg lehet vásárolni.

Na utánanéztem, amikor én vette tavaly április környékén, akkor itt a helyi szalonban 12e ft volt.

 Oksa és te is yarisba vetted vagy te másmilyen toyotába?