Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561122 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #360 Dátum: 2006.02.01 17:33:57 »
Idézetet írta: "Misi"
Az OFF topicban van egy erre szolgáló rész...
Hozzászólás próbálgatások.


Misi  :!:
nefenyíccs :nagymosoly:

tök szép autója van! :vag2:  :vezetes:  :toy:

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #361 Dátum: 2006.02.01 18:22:21 »
És jó is...szeretem.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #362 Dátum: 2006.02.01 21:27:37 »
Nincs itt fenyítés. És az autóval sincs semmi gond. Sőt! :)
Én csak a "próbára" írtam...

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #363 Dátum: 2006.02.01 22:15:50 »
Idézetet írta: "Misi"
Nincs itt fenyítés. És az autóval sincs semmi gond. Sőt! :)
Én csak a "próbára" írtam...

Na akkor, mint honos modi rendbeteszem a dolgokat. Szal nyugodtan lehet néha berakni képeket, de lehetőleg ne legyen több 1 oldalon 2-nél, és lehetőleg ne próba címszóval, mert ez félreérthető, hanem tessék nyugodtan odaírni, hogy: Ez az én autóm :nagymosoly:  Ha valakinek nem teccik, ne nézze  :nagymosoly:
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #364 Dátum: 2006.02.01 23:03:47 »
Idézetet írta: "Tondach"
És jó is...szeretem.


Nagyon klassz, gratulálok, vigyázz rá!!!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Yaris Ts
« Válasz #365 Dátum: 2006.02.02 08:17:53 »
Idézetet írta: "KLaco"
Na akkor, mint honos modi rendbeteszem a dolgokat. Szal nyugodtan lehet néha berakni képeket, de lehetőleg ne legyen több 1 oldalon 2-nél, és lehetőleg ne próba címszóval, mert ez félreérthető, hanem tessék nyugodtan odaírni, hogy: Ez az én autóm :nagymosoly:  Ha valakinek nem teccik, ne nézze [/color]  :nagymosoly:


Nekem nem a képpel volt gondom, hanem úgy vettem, hogy ez csak egy hozzászólás próbálgatás.
Árnyékra vetődtem?

 :elkeseredett:

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #366 Dátum: 2006.02.02 09:38:12 »
Idézetet írta: "Misi"

Nekem nem a képpel volt gondom, hanem úgy vettem, hogy ez csak egy hozzászólás próbálgatás.
Árnyékra vetődtem?

 :elkeseredett:


szerintem ha a pórba szöveg helyett az szerepelne, hogy pl: ez az én  :toy: -m, akkor nem let volna félreértés :nagymosoly:
húúúúú,de nagyon okosat mondtam már megint :kacsint:  :mrgreen:  :ordog:

A Csaszi

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #367 Dátum: 2006.02.02 11:03:32 »
Idézetet írta: "Tondach"
És jó is...szeretem.
A csodaszép autód iránt érzett tisztelettől vezérelve
kérlek engedd meg, hogy átnyújtsam ezen csekély ajándékot:
Használd egészséggel  :kacsint:  :nagymosoly: - mint Avatart

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #368 Dátum: 2006.02.02 11:35:31 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "KLaco"
Na akkor, mint honos modi rendbeteszem a dolgokat. Szal nyugodtan lehet néha berakni képeket, de lehetőleg ne legyen több 1 oldalon 2-nél, és lehetőleg ne próba címszóval, mert ez félreérthető, hanem tessék nyugodtan odaírni, hogy: Ez az én autóm :nagymosoly:  Ha valakinek nem teccik, ne nézze [/color]  :nagymosoly:


Nekem nem a képpel volt gondom, hanem úgy vettem, hogy ez csak egy hozzászólás próbálgatás.
Árnyékra vetődtem?

 :elkeseredett:

Nem baj Misi, jó hogy figyelsz, köszi :D
Laco 73 :D

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris Ts
« Válasz #369 Dátum: 2006.02.02 11:56:23 »
Idézetet írta: "ToTo"
Azt tudja valaki, hogy maga a kipuff végen belül van egy kis lemezke, hogy az mire is való? Az nem egy hangtompító vagy valami hasonló? Ha mondjuk kivenném, akkor mélyebb vagy hangosabb lenne a kipuffom, vagy inkább dobcsere javasolt a hang érdekében? Valaki cserélt már dobot mostanában, tapasztalatok? Elég a dobcsere vagy ajánlott a teljes rendszer cseréje? Az az igazság, hogy én csak egy kis hangot szeretnék elérni, a mostani "gyári" TS hang nekem elég halk, szeretnék egy agresszívabb hangot a gép alá! Viszont azt is tudom, hogy a TS gyári rendszere is már valamilyen szinten "sportos", vagyis hát így volt hírdetve, meg ezt is mondták a kereskedésben... Azért a többi alkatrészhez mint pl. az átmenőcső meg katalizátor, nem nagyon akarok nyúlni, elég lenne a dobcsere vagy milyen lehetőségeim vannak?  :hmm:

Előre is köszi!  :szemez:

A kis lemez nem tudom mire való, viszont a dobcsere nagyon jótékony hatással van a hangra (legalábbis nálam). Augusztus 20-án lett felrakva, de a jelzett fogyasztáscsökkenés nem következett be, mert azóta kénytelen vagyok jobban kihúzatni, hogy a füleimet is kényeztessem. :nagymosoly:
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Yaris Ts
« Válasz #370 Dátum: 2006.02.02 15:20:35 »
Bocs a bénázásért.A kép volt a próba.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #371 Dátum: 2006.02.02 22:55:58 »
Idézetet írta: "Kántor"

A kis lemez nem tudom mire való, viszont a dobcsere nagyon jótékony hatással van a hangra (legalábbis nálam). Augusztus 20-án lett felrakva, de a jelzett fogyasztáscsökkenés nem következett be, mert azóta kénytelen vagyok jobban kihúzatni, hogy a füleimet is kényeztessem. :nagymosoly:


Szia!

Végül is már régóta a dobcsere mellett döntöttem, de a nagy választék és gondolkodás után csak most sikerült megrendelnem, már úton van!  :kacsint:

Pillantsd csak meg  :arrow: Envy Yaris Exhaust  :nagymosoly:  :szemez: Már most türelmetlenül várom amíg ideér, ja utána pedig a felszerelést!  :turelmetlen:

Te milyet vettél, van esetleg képed? Milyen a hangja?  :hmm:
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #372 Dátum: 2006.02.03 07:44:03 »
Idézetet írta: "ToTo"
Pillantsd csak meg  :arrow: Envy Yaris Exhaust  :nagymosoly:  :szemez: Már most türelmetlenül várom amíg ideér, ja utána pedig a felszerelést!  :turelmetlen:


hűűűűha
 :hipnozis:

ha igaz amit írnak, akkor ez dübörögni fog  :nagymosoly:

ha szabad ilyet kérdezni, akkor mennyibe fog ez megállni Neked?
275font az ára...ez kb 100pénz (ha jól számoltam)+posta költség(biztosítással)+szerelés=~130:?:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #373 Dátum: 2006.02.03 21:02:15 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "ToTo"
Pillantsd csak meg  :arrow: Envy Yaris Exhaust  :nagymosoly:  :szemez: Már most türelmetlenül várom amíg ideér, ja utána pedig a felszerelést!  :turelmetlen:


hűűűűha
 :hipnozis:

ha igaz amit írnak, akkor ez dübörögni fog  :nagymosoly:

ha szabad ilyet kérdezni, akkor mennyibe fog ez megállni Neked?
275font az ára...ez kb 100pénz (ha jól számoltam)+posta költség(biztosítással)+szerelés=~130:?:


Hát elég húzós az tuti! Nekem már volt kapcsolatom és dolgom helyi tuning kipuff szervízzel, és az az igazság hogy nem nagyon érik el a mércét, mármint a minőséggel kapcsolatban, legalábbis amelyeket én ismerem. Természetesen biztos vannak jó helyek, de általában nem ez a jellemző ami a tökéletes tuning termékeket illeti. Nekem viszont a minőség a legfontosabb! Nem szeretném a dobot 1-2 év múlva lecserélni mert rohad vagy rozsdásodik, vagy esetleg kifúj egy idő után a kipuff mert elengednek a hegesztések! Ezt a terméket a világhírű amerikai HKS alapján gyártják, ami azért ott van rendesen a tuningolt kipuffok minőségében és elítjei között! Nagyon sokat kutattam, olvastam és kérdeztem más oldalokon és fórumokon, szerintem ez a legjobb választás ami elsősorban a minőséget és árat illeti. Szal erre esett a döntésem, majd beszámolok miután felkerül a verdára, ja és majd dobok egypár képet is! Amúgy Szeke cartárs fog segíteni a szereléssel, ő is látni fogja. :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #374 Dátum: 2006.02.04 15:54:27 »
Az új Yaris TS vagy RS ??? Szerintetek?  :figyellek: A fő konkurencia, állítólag az új OFF Fiat Punto ON, 110 paci, 1.5-ös moci...
Toyota Yaris T SPORT
153