Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561182 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Yaris Ts
« Válasz #315 Dátum: 2005.10.13 18:16:12 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "KLaco"
Ja és kb 5 litert fogyasztott az a Citrom Saxo. Azóta nagyon tetszenek a dízelek, csak sose vettünk ilyet, mert használtan szerintem rizikós újban meg drága.

Amin tanultál a turbó dízel volt? Vagy síma szívó dízel?
Ez sima dízel, lévén 1.5-ös és 55 lovas volt, ha jól rémlik.

58  :hipnozis:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #316 Dátum: 2005.10.13 21:08:40 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "KLaco"
Ez sima dízel, lévén 1.5-ös és 55 lovas volt, ha jól rémlik.

58  :hipnozis:

Boccs, fejből, és 2,5 év távlatból :D
Laco 73 :D

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #317 Dátum: 2005.10.13 23:13:14 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "leszilaci"

szét pOFFoltam a topikot....bocsesz :oops:


Nem csak te  :lol:
Ahoz képest hogy ez egy TS Yaris -os topic, már rég nem arrol írkálunk.
Majd jól leszid minket a Modulátor :)

Szóval kár, hogy nincs TS dízelben :D Mert az új 1.4-es 90 lovas egy darabig csúcslóerős Yaris lesz, szal nem lenne rossz a Fabia RS ellenfeleként.

Most jól kivágtam magam, és innentől nem off, csak időben vissza kell kanyarodni :D


sajnos nem lehet komoly ellenfele egy 1.9Tdi-nek, ami 133 lóerő

a múltkor körbeautózott egy ilyen:
igaz, én nem akartam semmit sem tőle, csak nézegettem...
jobbról megelőzött, a busz sávban és pikk-pakk eltünt :oops:

De tessék azt belekalkulálni, hogy kedvezőbb rá a biztosítás, nem fogyaszt annyit, és élettartamban is jobb, meg füst viszonyokban is.

háááát
aki képes kiadni 5,1 milát egy fostalicska fábiáért, annak szerintem eszébe sem jut, hogy 3000-rel olcsóbb lenne a biztosítása, ha venne egy kisebb köbcentis yarist :)
mert már akkor elment a maradék esze, ha megfordul a fejében az a perverzió, hogy skodának a legkisebb kategóriájéba ennyi pénzt fektessen.
inkább vennék 1 milával többért, kb 6millió körüli áron corolla sportot, vagy corolla versot 177 lóval...ha már annyira dízel kell.
szerintem

leszilaci

  • Vendég
Yaris Ts
« Válasz #318 Dátum: 2005.10.13 23:43:28 »
igazából számomra bőven megfelelne egy TS, azzal a "pici" 1.5-ös motorral :twisted:
ha toyota kereskedésbe tévedek be, akkor midig jól megfodosom a kiállított sportos példányt...
számomra álom marad, pedig sokat agyaltam már, hogy becserélném a mostani 1.3-as szürkémet, de sajnos minden alkalommal lebeszélem magam a cseréről.
és az indokok a következők:
- ha a jelenlegi kocsimat eladnám, túl nagyot buknék anyagilag
- a mostani 4,7-es fogyi átlagot nem tudnám produkálni
- 100-as nagypapis tempóhoz felesleges a sportautó(és biztosan nem olyan sebességhatárokkal autóznék, mint most :twisted:  ergó megintcsak megnő a kiadásom )
- 86.000km-rel mostmár van egy majdnem teljesen bejáratott autóm  :wink:
DE
(és itt jön amikor próbálom meggyőzni magam)
- biztosan hihetetlen fílingje van!
(még nem próbáltam ki, de egyszer majd talán, csak félek, hogy akkor már nem tudom magamat lebeszélni a cseréről :oops: )
- mivel a mostani yaris-szériát a télen, de legkésőbb tavasszal kifuttatják, így esetleg valamilyen akcióban, kedvező áron be lehetne szerezni...

szóval agyalok, és hezitálok..... :roll:
nameg vettem lottót is  8)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Yaris Ts
« Válasz #319 Dátum: 2005.10.14 03:07:53 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "KLaco"
Ez sima dízel, lévén 1.5-ös és 55 lovas volt, ha jól rémlik.
58  :hipnozis:
Boccs, fejből, és 2,5 év távlatból :D

Az úttoroaholtudsegít. Én se tudtam fejbol, hogy mennyi pontosan, csak arra emlékeztem, hogy nem ennyi. :wink:  :lol:  :roll:
music     

SzabiTS

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Yaris Ts
« Válasz #320 Dátum: 2005.10.14 16:07:21 »
Kedves Márka- és Klubtársak (már)!

Szerdán szerencsésen átettem új Yaris TS-emet!
Én jóra számítottam, de szerencsére még így is kellemesen csalódtam!
Nagyon sirály az autó! Ugyan még bejáratom, de már most érezni benne az erőt!
Teljesen boldog vagyok!
Leszilacit azt hiszem el kell keserítenem, mert nekem azt mondták, hogy enyém lett az utolsó TS és már nem hoznak be belőle többet! De azért a reményhal meg utoljára!

Üdv:
Szabolcs

U.i: Aki annyi pénzt kiad azért a nem minősítem mien RS Skodáért, az valószinűleg kezelésre szorulna!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yaris Ts
« Válasz #321 Dátum: 2005.10.14 16:11:12 »
Idézetet írta: "SzabiTS"
mert nekem azt mondták, hogy enyém lett az utolsó TS és már nem hoznak be belőle többet! De azért a reményhal meg utoljára!

Gratula a kocsihoz!

Nálunk még van egy eladó homokmetál TS Yaris, úgyhogy lehet tolongani  :twisted:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #322 Dátum: 2005.10.14 22:38:10 »
Idézetet írta: "SzabiTS"
Kedves Márka- és Klubtársak (már)!

Szerdán szerencsésen átettem új Yaris TS-emet!
Én jóra számítottam, de szerencsére még így is kellemesen csalódtam!
Nagyon sirály az autó! Ugyan még bejáratom, de már most érezni benne az erőt!
Teljesen boldog vagyok!
Leszilacit azt hiszem el kell keserítenem, mert nekem azt mondták, hogy enyém lett az utolsó TS és már nem hoznak be belőle többet! De azért a reményhal meg utoljára!

Üdv:
Szabolcs

U.i: Aki annyi pénzt kiad azért a nem minősítem mien RS Skodáért, az valószinűleg kezelésre szorulna!


Nekem meg azt mondták, hogy a miénk pedig az utolsó előtti!  :wink: Szal nem semmi! Légyszi majd értesíts a fogyasztásról... :!:
Toyota Yaris T SPORT
153



music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Yaris Ts
« Válasz #323 Dátum: 2005.10.15 09:36:25 »
Idézetet írta: "SzabiTS"
Szerdán szerencsésen átettem új Yaris TS-emet!
Leszilacit azt hiszem el kell keserítenem, mert nekem azt mondták, hogy enyém lett az utolsó TS és már nem hoznak be belőle többet!

Gratula hozzá!
Kíváncsi vagyok, hány embernek sutotték el ezt a poént! :twisted:  :twisted:
music     

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #324 Dátum: 2005.10.15 09:43:06 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "SzabiTS"
Szerdán szerencsésen átettem új Yaris TS-emet!
Leszilacit azt hiszem el kell keserítenem, mert nekem azt mondták, hogy enyém lett az utolsó TS és már nem hoznak be belőle többet!

Gratula hozzá!
Kíváncsi vagyok, hány embernek sutotték el ezt a poént! :twisted:  :twisted:


Hát én azért utánajártam, mert felhívtam a Toyota Magyarország elosztó telepét valahol Budaörsön vagy hol is, és megkérdeztem hogy valóban 2-3 darab van még belőle a telepen. Azt mondták, hogy igen és hogy már meg vannak rendelve, szal lemaradtam róla, természetesen nem árultam el, hogy az egyiket már nekünk megrendelte a kereskedés. A lényeg, hogy nem kamuzott a kereskedő!  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Yaris Ts
« Válasz #325 Dátum: 2005.10.15 09:54:07 »
Idézetet írta: "ToTo"
Hát én azért utánajártam, mert felhívtam a Toyota Magyarország elosztó telepét valahol Budaörsön vagy hol is, és megkérdeztem hogy valóban 2-3 darab van még belőle a telepen. Azt mondták, hogy igen és hogy már meg vannak rendelve, szal lemaradtam róla, természetesen nem árultam el, hogy az egyiket már nekünk megrendelte a kereskedés. A lényeg, hogy nem kamuzott a kereskedő!  :wink:

Az mindenképpen igaz, hogy nem sok lehet, hiszen jovore itt az új. :lol:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #326 Dátum: 2005.10.15 12:34:14 »
Kérdés, hogy mikor vezetik be, mert az Aygo is már tavasz óta gyártás alatt van, mégis őszre érkezett csak meg. Szal remélem, hogy jövő tavasszal már kapható lesz.
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #327 Dátum: 2005.10.15 12:39:11 »
Idézetet írta: "KLaco"
Kérdés, hogy mikor vezetik be, mert az Aygo is már tavasz óta gyártás alatt van, mégis őszre érkezett csak meg. Szal remélem, hogy jövő tavasszal már kapható lesz.


Nekem a kereskedőnél azt mondták, hogy nem tudnak semmit, se árat - semmit, de hogy valószínű csúszni fog a dolog és tavasszal lesz csak valami belőle, állítólag...  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzabiTS

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Yaris Ts
« Válasz #328 Dátum: 2005.10.15 12:49:41 »
Megmondom őszintén az engem kevésbé érdekel, hogy most ez az utolsó, vagy van még egy-két darab az országban. Az a lényeg, hogy én szerencsére idejében eszméltem, és nekem még jutott! :D
Egyébként korábban felmerült az a kérdés, hogy most a TS-eket Japánban gyártják, vagy sem?! Örömmel jelentem, hogy az alvázszám lapján az enyém is japo! A kereskedőm azt mondta, hogy a TS-ek még mindig nem Európában készülnek.
Ez egy kicsit megnyugtat, bár elméletben nem lehet különbség az európai és a japán Toyota között.
A fogyasztásom előzetes számításaim szerint olyan 6,5-7 liter körül lesz, tiszteletben tartva a bejáratás szabályait! Ez barátinak tűnik!

Üdv:
Szabi

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #329 Dátum: 2005.10.15 13:21:06 »
Idézetet írta: "SzabiTS"
Megmondom őszintén az engem kevésbé érdekel, hogy most ez az utolsó, vagy van még egy-két darab az országban. Az a lényeg, hogy én szerencsére idejében eszméltem, és nekem még jutott! :D
Egyébként korábban felmerült az a kérdés, hogy most a TS-eket Japánban gyártják, vagy sem?! Örömmel jelentem, hogy az alvázszám lapján az enyém is japo! A kereskedőm azt mondta, hogy a TS-ek még mindig nem Európában készülnek.
Ez egy kicsit megnyugtat, bár elméletben nem lehet különbség az európai és a japán Toyota között.
A fogyasztásom előzetes számításaim szerint olyan 6,5-7 liter körül lesz, tiszteletben tartva a bejáratás szabályait! Ez barátinak tűnik!

Üdv:
Szabi


A japó dologgal igazad van, a JT az japán!  :wink: Nekem most olyan 7 körül mozog a "bejáratás" alatt...
Toyota Yaris T SPORT
153