Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 560811 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yaris Ts
« Válasz #270 Dátum: 2005.10.12 11:11:08 »
Idézetet írta: "KLaco"

Az van, hogy hozzánk egész más felszereltséggel és motorokkal hoznak kocsikat, mint Nyugat-Európába. Mi vagyunk a Kelet-Európa, ezért nálunk jóval kisebb a választék. Ha jól tudom, akkor Japánban lehet természetesen a legtöbbfélét megvenni, de Svájcban és Német földön is van sokféle, pl. 4x4-es kocsik, mindenből, 1.8-as moci a Corollához, stb... Szal hozzánk sajna nem jönnek ezek. Már az is csoda, hogy az AVE meg a COV kapható 177 lovas dízellel.

A Corollához van 1,8-as moci. A TS -ben :) :wink:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Yaris Ts
« Válasz #271 Dátum: 2005.10.12 12:37:24 »
De a kompressoros Ts-t nem árulják itthon.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #272 Dátum: 2005.10.12 12:41:52 »
Viszont épp elfér a yarisban az 1.6 gti (136 LE) motorja,váltóval együtt,csak különféle tartókat kellene csinálgatni neki...!

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Yaris Ts
« Válasz #273 Dátum: 2005.10.12 14:11:23 »
Idézetet írta: "KLaco"

Lehet venni kompresszort, és utólag betenni, csak asszem valaki írta, hogy 1milla körül van.


Én írtam korábban.

Ha jól emlékszem 4000 Euro körül volt csak a cucc, + a szállítás + a beszerelés
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #274 Dátum: 2005.10.12 19:20:06 »
4000 euroért már kint kapok egy törött TS-t...

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #275 Dátum: 2005.10.12 19:25:27 »
Idézetet írta: "ToTo"

Hát kár hogy ez a helyzet... Amúgy most a múlt hétvégén voltam a kereskedőnél, szereztem szőnyeget. A lényeg az, hogy mentem egy kört az Avensis dízel 177 lovas verdával, ja kombi volt... Hát belülről meg kívülről csoda szép a járgány, de valahogy nekem nem jön be a dízel motor. Valahogy nem úgy gyorsul mint a benzines, persze miután elindul utána rendesen húz, de valahogy a startnál úgy megtorpan, mág padlónál is... Két - három ezer fordulatnál kezd igazán belendülni!

Na mindegy, azért egy kompresszoros vagy turbós Yaris-al is mennék egy kört szívesen...  :wink:

Remélem hamarosan eljutok oda, hogy kipróbálhassak 1 ilyen kocsit, mert már más is ezt mondta, hogy annyira nem megy, pedig az adatok magukért beszélnek, ha jól csalódok 8,6-alatt 100-ra.
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #276 Dátum: 2005.10.12 19:27:55 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "KLaco"

Az van, hogy hozzánk egész más felszereltséggel és motorokkal hoznak kocsikat, mint Nyugat-Európába. Mi vagyunk a Kelet-Európa, ezért nálunk jóval kisebb a választék. Ha jól tudom, akkor Japánban lehet természetesen a legtöbbfélét megvenni, de Svájcban és Német földön is van sokféle, pl. 4x4-es kocsik, mindenből, 1.8-as moci a Corollához, stb... Szal hozzánk sajna nem jönnek ezek. Már az is csoda, hogy az AVE meg a COV kapható 177 lovas dízellel.

A Corollához van 1,8-as moci. A TS -ben :) :wink:

Persze, de én a 143 lovas mociról beszélek, és hogy minden kaszniváltozathoz kapható :)
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #277 Dátum: 2005.10.12 20:31:00 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"

Hát kár hogy ez a helyzet... Amúgy most a múlt hétvégén voltam a kereskedőnél, szereztem szőnyeget. A lényeg az, hogy mentem egy kört az Avensis dízel 177 lovas verdával, ja kombi volt... Hát belülről meg kívülről csoda szép a járgány, de valahogy nekem nem jön be a dízel motor. Valahogy nem úgy gyorsul mint a benzines, persze miután elindul utána rendesen húz, de valahogy a startnál úgy megtorpan, mág padlónál is... Két - három ezer fordulatnál kezd igazán belendülni!

Na mindegy, azért egy kompresszoros vagy turbós Yaris-al is mennék egy kört szívesen...  :wink:

Remélem hamarosan eljutok oda, hogy kipróbálhassak 1 ilyen kocsit, mert már más is ezt mondta, hogy annyira nem megy, pedig az adatok magukért beszélnek, ha jól csalódok 8,6-alatt 100-ra.


Ki mondta azt, hogy annyira nem megy? Azért a turbós Yaris biztosan pörög mint állat és nem lehet rossz...  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #278 Dátum: 2005.10.12 20:35:08 »
hát ja...főleg ha meg van úgy csinálva rajta a turbó,hogy nincs rajt turbólyuk,tehát amikor váltasz akkor is tolja neki az anyagot,mint az N-es mitsuknál! Az az igazi,amikor minden tartományban végig húz a kocsi,nemcsak egy bizonyos fordulat környékén...!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #279 Dátum: 2005.10.12 20:39:11 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"

Hát kár hogy ez a helyzet... Amúgy most a múlt hétvégén voltam a kereskedőnél, szereztem szőnyeget. A lényeg az, hogy mentem egy kört az Avensis dízel 177 lovas verdával, ja kombi volt... Hát belülről meg kívülről csoda szép a járgány, de valahogy nekem nem jön be a dízel motor. Valahogy nem úgy gyorsul mint a benzines, persze miután elindul utána rendesen húz, de valahogy a startnál úgy megtorpan, mág padlónál is... Két - három ezer fordulatnál kezd igazán belendülni!

Na mindegy, azért egy kompresszoros vagy turbós Yaris-al is mennék egy kört szívesen...  :wink:

Remélem hamarosan eljutok oda, hogy kipróbálhassak 1 ilyen kocsit, mert már más is ezt mondta, hogy annyira nem megy, pedig az adatok magukért beszélnek, ha jól csalódok 8,6-alatt 100-ra.


Ki mondta azt, hogy annyira nem megy? Azért a turbós Yaris biztosan pörög mint állat és nem lehet rossz...  :wink:

Az Avére gondoltam :D
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #280 Dátum: 2005.10.12 20:43:07 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"

Ki mondta azt, hogy annyira nem megy? Azért a turbós Yaris biztosan pörög mint állat és nem lehet rossz...  :wink:

Az Avére gondoltam :D


A Timeslipes Avera?  :?:
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #281 Dátum: 2005.10.12 20:57:13 »
Idézetet írta: "ToTo"

A Timeslipes Avera?  :?:

Bocsi, fáradt vagyok, szal azt akartam mondani, hogy szerintem azért elég jól megy a 177 lovas Ave. Már csak a gyorsulási adatai miatt, akkor meg mind1, hogy mettől húz, mert ha megy, akkor megy, másnem többet kell visszaváltani, és ettől benzines az érzés, de a fogyasztás attól még jó :D
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #282 Dátum: 2005.10.12 21:12:55 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"

A Timeslipes Avera?  :?:

Bocsi, fáradt vagyok, szal azt akartam mondani, hogy szerintem azért elég jól megy a 177 lovas Ave. Már csak a gyorsulási adatai miatt, akkor meg mind1, hogy mettől húz, mert ha megy, akkor megy, másnem többet kell visszaváltani, és ettől benzines az érzés, de a fogyasztás attól még jó :D


Hát ja, végül is igazad van! Csak hogy én sosem voltam dízel párti...  :x
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #283 Dátum: 2005.10.12 21:23:40 »
Idézetet írta: "ToTo"
Hát ja, végül is igazad van! Csak hogy én sosem voltam dízel párti...  :x

Én csak azért vagyok, mert dízelen tanultam, és a jót nehéz elfeledni. Annyira tetszett, hogy nem kellett dombon se gázt adni, kuplung felenged, és magától elindul. Nem kell pörgetni, 2000-nél már váltottam, és ezzel együtt egész gyorsan 50-el mentem. Ja és kb 5 litert fogyasztott az a Citrom Saxo. Azóta nagyon tetszenek a dízelek, csak sose vettünk ilyet, mert használtan szerintem rizikós újban meg drága.
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #284 Dátum: 2005.10.12 21:35:17 »
Idézetet írta: "KLaco"

Én csak azért vagyok, mert dízelen tanultam, és a jót nehéz elfeledni. Annyira tetszett, hogy nem kellett dombon se gázt adni, kuplung felenged, és magától elindul. Nem kell pörgetni, 2000-nél már váltottam, és ezzel együtt egész gyorsan 50-el mentem. Ja és kb 5 litert fogyasztott az a Citrom Saxo. Azóta nagyon tetszenek a dízelek, csak sose vettünk ilyet, mert használtan szerintem rizikós újban meg drága.


Aha, akkor érthető... A fogyival kapcsolatban igazad van, egy sima benyásból elég nehéz kihozni 5 literes fogyasztást...  :clubbed:
Toyota Yaris T SPORT
153