Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 558517 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #255 Dátum: 2005.10.07 10:50:47 »
attól függ mit dolgozol...én önkormányzaton dolgozom...
amikor beállítottam a yarissal a városháza parkolóba kicsit furán néztek rám,hogy ki ez és mit akar itt...!
Azóta busszal járok, :oops:  csak nyáron voltam egy pár alkalommal vele, hogy szokják...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #256 Dátum: 2005.10.07 11:02:10 »
Idézetet írta: "SzzS"
attól függ mit dolgozol...én önkormányzaton dolgozom...
amikor beállítottam a yarissal a városháza parkolóba kicsit furán néztek rám,hogy ki ez és mit akar itt...!
Azóta busszal járok, :oops:  csak nyáron voltam egy pár alkalommal vele, hogy szokják...


Hát igen, akkor elég meleg lehet!  :smoke: Gondolom a hangja tetszett mindenkinek!  :suket:  :telefon2:  :rockout3: Remélem nyomtad nekik!  8)
Toyota Yaris T SPORT
153



SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #257 Dátum: 2005.10.07 11:53:37 »
igazság szerint sokan nem tudták,hogy milyen kocsi az ott a parkolóban...de eddig tetszett mindenkinek...bár már azt is megkaptam,hogy ez a hátsó szárny nem iilik a yarisra,mert hogy elcsúfítja...szerintem meg nem és ez a fontos,hogy nekem tetszik,nem az hogy az irigy köcsögje mit szól hozzá

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris Ts
« Válasz #258 Dátum: 2005.10.08 10:18:02 »
Idézetet írta: "SzzS"
attól függ mit dolgozol...én önkormányzaton dolgozom...
amikor beállítottam a yarissal a városháza parkolóba kicsit furán néztek rám,hogy ki ez és mit akar itt...!
Azóta busszal járok, :oops:  csak nyáron voltam egy pár alkalommal vele, hogy szokják...

Én pedig az egyháznak dolgozom. Nem lenne túl szerencsés, ha pl egy temetésre agyontuningolt géppel gurulnék be. Néha még így is meg szoktak nézni... :)
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #259 Dátum: 2005.10.08 13:20:58 »
tegyél fel egy temetkezési vállalat logót a mocitetőre egy nagy kereszttel és akkor mindjárt misét is mondatnak a yarisodért!
bár előnyösebb lenne a fekete szín a kocsidhoz,de...mindegy egy  dekoros megcsinálja egy nap alatt feketére... :)

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris Ts
« Válasz #260 Dátum: 2005.10.08 13:22:05 »
AHHHAAAA! Most esett le...hogy te miért is vagy KÁNTOR...!!
Hogy erre eddig nem jöttem rá!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #261 Dátum: 2005.10.08 19:19:32 »
Idézetet írta: "SzzS"
AHHHAAAA! Most esett le...hogy te miért is vagy KÁNTOR...!!
Hogy erre eddig nem jöttem rá!



 :lol:  :10:  :supz:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #262 Dátum: 2005.10.11 21:39:13 »
Ezt a Toyota Yaris T SPORT oldalt ismeritek?  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #263 Dátum: 2005.10.11 21:45:11 »
Idézetet írta: "ToTo"
Ezt a Toyota Yaris T SPORT oldalt ismeritek?  :wink:

Nem, mert?  :lol:
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #264 Dátum: 2005.10.11 21:47:24 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"
Ezt a Toyota Yaris T SPORT oldalt ismeritek?  :wink:

Nem, mert?  :lol:


Turbo és Compressor változat, azért nem semmi!  :twisted:  8)  :!: Kár hogy itthon nem lehet ezekhez hozzájutni...
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #265 Dátum: 2005.10.11 22:12:41 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"
Ezt a Toyota Yaris T SPORT oldalt ismeritek?  :wink:

Nem, mert?  :lol:


Turbo és Compressor változat, azért nem semmi!  :twisted:  8)  :!: Kár hogy itthon nem lehet ezekhez hozzájutni...

Lehet venni kompresszort, és utólag betenni, csak asszem valaki írta, hogy 1milla körül van.
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #266 Dátum: 2005.10.11 22:15:21 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "ToTo"
Ezt a Toyota Yaris T SPORT oldalt ismeritek?  :wink:

Nem, mert?  :lol:


Turbo és Compressor változat, azért nem semmi!  :twisted:  8)  :!: Kár hogy itthon nem lehet ezekhez hozzájutni...

Lehet venni kompresszort, és utólag betenni, csak asszem valaki írta, hogy 1milla körül van.


Ja igen ezt olvastam, hát azért ez húzós!  :( A Turbós Yaris vajon mennyi lehet? A magyar piacra szerinted ezeket a változatokat be sem hozzák?
Toyota Yaris T SPORT
153



KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris Ts
« Válasz #267 Dátum: 2005.10.11 22:45:43 »
Idézetet írta: "ToTo"

Ja igen ezt olvastam, hát azért ez húzós!  :( A Turbós Yaris vajon mennyi lehet? A magyar piacra szerinted ezeket a változatokat be sem hozzák?

Az van, hogy hozzánk egész más felszereltséggel és motorokkal hoznak kocsikat, mint Nyugat-Európába. Mi vagyunk a Kelet-Európa, ezért nálunk jóval kisebb a választék. Ha jól tudom, akkor Japánban lehet természetesen a legtöbbfélét megvenni, de Svájcban és Német földön is van sokféle, pl. 4x4-es kocsik, mindenből, 1.8-as moci a Corollához, stb... Szal hozzánk sajna nem jönnek ezek. Már az is csoda, hogy az AVE meg a COV kapható 177 lovas dízellel.
Laco 73 :D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris Ts
« Válasz #268 Dátum: 2005.10.12 09:59:15 »
Idézetet írta: "KLaco"


Az van, hogy hozzánk egész más felszereltséggel és motorokkal hoznak kocsikat, mint Nyugat-Európába. Mi vagyunk a Kelet-Európa, ezért nálunk jóval kisebb a választék. Ha jól tudom, akkor Japánban lehet természetesen a legtöbbfélét megvenni, de Svájcban és Német földön is van sokféle, pl. 4x4-es kocsik, mindenből, 1.8-as moci a Corollához, stb... Szal hozzánk sajna nem jönnek ezek. Már az is csoda, hogy az AVE meg a COV kapható 177 lovas dízellel.


Hát kár hogy ez a helyzet... Amúgy most a múlt hétvégén voltam a kereskedőnél, szereztem szőnyeget. A lényeg az, hogy mentem egy kört az Avensis dízel 177 lovas verdával, ja kombi volt... Hát belülről meg kívülről csoda szép a járgány, de valahogy nekem nem jön be a dízel motor. Valahogy nem úgy gyorsul mint a benzines, persze miután elindul utána rendesen húz, de valahogy a startnál úgy megtorpan, mág padlónál is... Két - három ezer fordulatnál kezd igazán belendülni!

Na mindegy, azért egy kompresszoros vagy turbós Yaris-al is mennék egy kört szívesen...  :wink:
Toyota Yaris T SPORT
153



Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris Ts
« Válasz #269 Dátum: 2005.10.12 10:41:00 »
Idézetet írta: "SzzS"
tegyél fel egy temetkezési vállalat logót a mocitetőre egy nagy kereszttel és akkor mindjárt misét is mondatnak a yarisodért!
bár előnyösebb lenne a fekete szín a kocsidhoz,de...mindegy egy  dekoros megcsinálja egy nap alatt feketére... :)

Gondoltam rá, hogy rárakok egy Máltai Szeretszolgálatos címert, de aztán letettem róla. :lol:
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10