Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561286 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1305 Dátum: 2008.09.01 00:26:42 »
Az a baj.... Sajnos még a Type-R Civicet is csúnyán elkeni...
A privire meg csak annyit üzennék, hogy csak azért mert más a véleményem, még nem vagyok szellemi nyomorék
Hatalmas .....
Addig jó míg a Ts Corollások nem olvassák el miket írtál arról a kocsiról.
Az érveid meg enyhén szólva megalapozatlanok, hiányosak emiatt súlytalanok. Kár volt rá reagálni.....
... a gyári VTI-m még így elkenné, mint a szart.....

"Szart" na ezeket a szavakat nem kellene használni egy nyilvános fórumon, és egyből OK lenne minden.
De nem válaszoltál az invitálásomra. És hogy pénzedbe se kerüljön, ha jobb köridőt mész mint a Corolla Ts ami kijön, akkor állom a beugrót és a benzinköltségedet.  :yes:


A szarért meg a hígabb változatáért elnézést kérek, én nem veszem őket ilyen véresen komolyan. De kezdek megsértődni a Japókra :no:
Köszönöm az invitálást, csak az akadálya, hogy a "VTI-m" már egy éve más VTI-je... A TS Yaris-szal meg aligha verem meg a Corollát, de van egy 750-es GSX-R-em viszont, azzal mehetek :)

Amúgy meg nem ilyen "szar" a stílusom, de már annyiszor leírtam, ebben a kérdésben nem engedek. :winkiss:
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.01 00:29:17 írta giccshuszar »

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1306 Dátum: 2008.09.01 09:24:01 »


Kinek milyen tapasztalata van az üléssel hosszabb távon?Mivel nincs valami erős deréktámasz benne,el tudom képzelni h pár száz km útán már fájna a hátam.
Bár erre van megoldás ezek az autós deréktámaszok,amik hosszabb úton jól jönnek,legalábbis a poloban jól jött.

5 órát ültem már benne folyamatosan, semmi gondom nem volt vele, nem fájt semmim.
szerintem tök jóóóóó  :clap:
csak a hátamnál sokkal előbb be tud izzadni,m jobban ölel az ülés :sweatdrop:

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Yaris Ts
« Válasz #1307 Dátum: 2008.09.01 09:32:27 »
A másik dolog, hogy a kettős keresztlengőkar kanyarban és keresztbordákon érdekes, függetlenül attól, hogy olvasott-e róla az átlagparaszt vagy sem.

Ha jol ertem Te atlagon feluli vagy? :ph34r:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1308 Dátum: 2008.09.01 09:35:00 »
Játszuk azt, hogy nem személyeskedünk, ok?

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1309 Dátum: 2008.09.01 10:48:41 »
Senkit nem szeretnék megbántani de a Corolla TS egy fos....
Essek hasra, mert lemásolták az Integra motorját, és bepakolták egy Corollába? Szar a futóműve és gyengék a fékek is. Ráadásul már angol. Véletlenül sem látsz TS Corollát a japán videókon. Supra, MR2 az igen.
A Yaris TS-t azért vettem, mert szerettem volna egy relatíve kis fogyasztású, kisköbcentis de dinamikus autót, ami JAPÁN és megbízható.
Turbosítva pedig egészen egyedi élményeket nyújt egy ilyen kisautó....
háááát... ::)
először is gratula a Ts-hez :)

nem egészen az integra motorja van a corollákban...
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_ZZ_engine#2ZZ-GE
yamaha készítette, és ugyan írja,h
"This is similar in concept to Honda's i-VTEC, but the two systems are very different in design and execution."
szóval hasonló, de nagyon más :) próbálták elmagyarázni nekem,h mi a különbség...abban  a pillanatban úgy tűnt hogy értem :ph34r: :yawn: :whistling:
egyébként annyira nem lehet rossz ez a motor, belerakták ezt jópár lotus-ba, 260-270 lóerőig felhúzva...azokban meg van a futómű-fék  :shifty:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lotus_Exige

a turbósításról kiváncsian várom, olvasom a fejleményeket (ha ráadnád a fejed...) szurkolok Neked :)

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1310 Dátum: 2008.09.01 10:54:56 »
A másik dolog, hogy a kettős keresztlengőkar kanyarban és keresztbordákon érdekes, függetlenül attól, hogy olvasott-e róla az átlagparaszt vagy sem.

Ha jol ertem Te atlagon feluli vagy? :ph34r:

Nem, nem jól érted!

A másik dolog, hogy a kettős keresztlengőkar kanyarban és keresztbordákon érdekes, függetlenül attól, hogy olvasott-e róla az autós vagy sem.

Megfelel?

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1311 Dátum: 2008.09.01 11:07:27 »
 :offtopic: Folytassátok ezt inkább a Corolla TS topicban :excl: : :2guns:  :yawn:

Inkább azt mondjátok meg honnét vegyek 600 dodot 2 lámpatestért   ::)
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.01 11:10:08 írta benji »
Yaris Ts 05'

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1312 Dátum: 2008.09.01 11:22:37 »
Senkit nem szeretnék megbántani de a Corolla TS egy fos....
Essek hasra, mert lemásolták az Integra motorját, és bepakolták egy Corollába? Szar a futóműve és gyengék a fékek is. Ráadásul már angol. Véletlenül sem látsz TS Corollát a japán videókon. Supra, MR2 az igen.
A Yaris TS-t azért vettem, mert szerettem volna egy relatíve kis fogyasztású, kisköbcentis de dinamikus autót, ami JAPÁN és megbízható.
Turbosítva pedig egészen egyedi élményeket nyújt egy ilyen kisautó....
háááát... ::)
először is gratula a Ts-hez :)

nem egészen az integra motorja van a corollákban...
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_ZZ_engine#2ZZ-GE
yamaha készítette, és ugyan írja,h
"This is similar in concept to Honda's i-VTEC, but the two systems are very different in design and execution."
szóval hasonló, de nagyon más :) próbálták elmagyarázni nekem,h mi a különbség...abban  a pillanatban úgy tűnt hogy értem :ph34r: :yawn: :whistling:
egyébként annyira nem lehet rossz ez a motor, belerakták ezt jópár lotus-ba, 260-270 lóerőig felhúzva...azokban meg van a futómű-fék  :shifty:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lotus_Exige

a turbósításról kiváncsian várom, olvasom a fejleményeket (ha ráadnád a fejed...) szurkolok Neked :)

Köszönöm!
Egyelőre a lehetőségeimet kutatom a turbosítás terén. Azt tudom, hogy a motort nem kívánom megbontani, tehát kizárólag alacsony nyomás jöhet szóba. A gyári Turbo teljesítménye a maximum amit megcéloztam.

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1313 Dátum: 2008.09.01 11:37:46 »
:offtopic: Folytassátok ezt inkább a Corolla TS topicban :excl: : :2guns:  :yawn:

Inkább azt mondjátok meg honnét vegyek 600 dodot 2 lámpatestért   ::)

Áruld a tested unatkozó üzletasszonyoknak :)
600 dodóért lámpát nemár :eek:

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1314 Dátum: 2008.09.01 11:49:10 »
:offtopic: Folytassátok ezt inkább a Corolla TS topicban :excl: : :2guns:  :yawn:

Inkább azt mondjátok meg honnét vegyek 600 dodot 2 lámpatestért   ::)

Áruld a tested unatkozó üzletasszonyoknak :)
600 dodóért lámpát nemár :eek:

Az a baj hogy a többi tunningos.én meg abszulult tunning ellenes vagyok.(véleményem:aki erős sport kocsit akar venni az vegyen olyat ami gyárilag annak készül,nem pedig valami alap kocsit aztán azt felrántani.Kb olyan ez mintha egy celeront akarnék felhúzni az egekbe.Ott a 8magos proci akkor azt kell venni)
Tehát nekem már ez a lexusos lámpatest sem fér bele.Ez viszont gyönyörű.Gyári és amig ki nem gyullad abszolult nem kelt feltünést.Meg akkor sem,csak szebb.Csak úgy néz ki hogy már megint valami drága múlatságba nyúltam bele,mint mindig.30-40ezer még beleférne a rezervációs áramba de a 85  :no:

DE nem hiszem el hogy ne lenne valamelyik oldalon,raktárban egy pár ami engem vár,fele ennyiért!!!Ebbe nem tudok belenyugodni.Ezért ha ismertek ilyen oldalakat ahol ezeknek útána lehetne nézni,kérlek benneteket írjátok meg!
Köszönöm!
Yaris Ts 05'

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1315 Dátum: 2008.09.01 13:58:39 »

Így néz ki a yarisod mint a képen ez a fehér?

Más:Szerintetek  hány db-ra tehetö kb a ts-ek száma kicsiny országunkban?

Nem úgy néz ki mint a képen, sajnos pedig tetszik... Az egy japánban versenyzett TRD által fejlesztett gép...

A pontos számot nem tudom, de nem túl sok lehet...
Toyota Yaris T SPORT
153



Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1316 Dátum: 2008.09.01 15:55:32 »
DE nem hiszem el hogy ne lenne valamelyik oldalon,raktárban egy pár ami engem vár,fele ennyiért!!!Ebbe nem tudok belenyugodni.Ezért ha ismertek ilyen oldalakat ahol ezeknek útána lehetne nézni,kérlek benneteket írjátok meg!
Köszönöm!

Nem akarlak elkeseríteni, de sztem nem lesz, ezeket a lámpákat (nálunk legalábbis tuti) kizárólag rendelésre hozzák, nem fog egy raktár alsó polcán porosodni -pláne egy ilyen értékű- cucc.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1317 Dátum: 2008.09.01 16:24:44 »
DE nem hiszem el hogy ne lenne valamelyik oldalon,raktárban egy pár ami engem vár,fele ennyiért!!!Ebbe nem tudok belenyugodni.Ezért ha ismertek ilyen oldalakat ahol ezeknek útána lehetne nézni,kérlek benneteket írjátok meg!
Köszönöm!

Nem akarlak elkeseríteni, de sztem nem lesz, ezeket a lámpákat (nálunk legalábbis tuti) kizárólag rendelésre hozzák, nem fog egy raktár alsó polcán porosodni -pláne egy ilyen értékű- cucc.


Hát rendeljék meg csak evilági áron!
el kell felejtenem a dolgot!  :wacko:
Yaris Ts 05'

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1318 Dátum: 2008.09.01 16:56:14 »
el kell felejtenem a dolgot!  :wacko:

Jah, sajnos... Néztem még néhány helyen a neten, de nagyon úgy tűnik hogy -máshol is- ilyen 500zöldhasú körül megy a dolog :whistling:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1319 Dátum: 2008.09.01 18:20:23 »


Kinek milyen tapasztalata van az üléssel hosszabb távon?Mivel nincs valami erős deréktámasz benne,el tudom képzelni h pár száz km útán már fájna a hátam.
Bár erre van megoldás ezek az autós deréktámaszok,amik hosszabb úton jól jönnek,legalábbis a poloban jól jött.

5 órát ültem már benne folyamatosan, semmi gondom nem volt vele, nem fájt semmim.
szerintem tök jóóóóó  :clap:
csak a hátamnál sokkal előbb be tud izzadni,m jobban ölel az ülés :sweatdrop:

Ez igaz :)