Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561211 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1290 Dátum: 2008.08.31 18:57:37 »
itt láttam:

Nem a Yarisz tuning topikba láttad :shifty:

Mert egy órája pont ezt linkeltem ::)

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1291 Dátum: 2008.08.31 19:10:46 »
Az a baj, hogy direkt leírtam, hogy senkit nem szeretnék megbántani a véleményemmel. Elmondtam azt is ,hogy miért vettem a Yaris TS-t. Szerintem érthetően, de úgy látszik nem mindenkinek jött le.
Jöttetek itt nekem a TS Corollával amiről meg leírtam a véleményem, ez az enyém nem kell vele azonosulni. Van pár elvakult ember itt aki akkor is istenítené a Toyotát, ha szart csomagolnának pléhdobozba. Sajnálom őket tiszta szívből...
A kérdésem is nekik szól! Szerintetek vettem volna Toyotát, ha szar autónak tartanám?
Tudom azt is, hogy a Corolla TS 1.8-as (korábban le is írtam a bajomat vele kapcsolatban csak vissza kellene olvasni gyalázkodás helyett) Ha nem tetszett a felállás akkor legyünk korrektebbek. Integra Type-R vs Corolla TS. Ezt már leírni is kár, mert az Integra végképp más dimenzió bármilyen menettulajdonságát illetően. Sajnos még a Type-R Civicet is csúnyán elkeni...

A privire meg csak annyit üzennék, hogy csak azért mert más a véleményem, még nem vagyok szellemi nyomorék


Hatalmas versenyzési igényeidet max. egy turbós Subaru Impreza STI tudná kielégíteni szerintem. Erre veszel egy Yarist....... :clap:
Jó kis kocsi a Yaris  is szvsz. csak pont nem arra való, amivel előjöttél meg amire hivatkoztál.
Logikus......

Addig jó míg a Ts Corollások nem olvassák el miket írtál arról a kocsiról.

Az érveid meg enyhén szólva megalapozatlanok, hiányosak emiatt súlytalanok. Kár volt rá reagálni.....

A Yarist átmenetileg vettem, hogy miért pont TS-t, azt pedig leírtam. Megépítve nagy poén lenne egy ilyen kisautó! Még turboval sem lenne versenyautó, a gyári VTI-m még így elkenné, mint a szart. De akkor is finom lenne.
Nekem már bocs, de a TS Corolla nem kell, akinek tetszik vegye meg és örüljön neki. Majd ha átül egy Integrába vagy CTR-be akkor rájön, hogy van fék, meg futómű is. A Toyotának is megvolt a lehetősége, hogy alávágjon egy double wishbone-et a Corolla álá (régen meg is bírták csinálni) de nem. Az Aurisból is csak a 2.2-es dízel alá jutott...
Új Civic Type-R, az is vicc, parasztvakítós műszerfal, teherautófutómű! Csodás orrtolós szar lett. Puhulnak ezek az autók. Kár...
Amíg a Peugeot meg a VW pakolgatja a kettős keresztlengőkart előre meg hátra is addig a Japánok épp ellenkezőleg, cserélik a jól bevált technikát olcsóra.
Ha új autót szeretnék egy sanszom van, hozatok magamnak egy Civic Si Sedant. De az sem hibátlan.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1292 Dátum: 2008.08.31 19:18:27 »
itt láttam:

Nem a Yarisz tuning topikba láttad :shifty:

Mert egy órája pont ezt linkeltem ::)

köszönöm!

Valóban valami ilyesmi kénne,az a baj hogy igy elég nehéz beleképzelnem a kocsiba :(
Márpedig 200euroért kisérletezni....

Pont ilyen kénne.pont ilyen,abszolult tunningmentes mégis ledes:

« Utoljára szerkesztve: 2008.08.31 19:30:24 írta benji »
Yaris Ts 05'

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Yaris Ts
« Válasz #1293 Dátum: 2008.08.31 19:29:07 »
A Yarist átmenetileg vettem, hogy miért pont TS-t, azt pedig leírtam. Megépítve nagy poén lenne egy ilyen kisautó! Még turboval sem lenne versenyautó, a gyári VTI-m még így elkenné, mint a szart. De akkor is finom lenne.
Nekem már bocs, de a TS Corolla nem kell, akinek tetszik vegye meg és örüljön neki. Majd ha átül egy Integrába vagy CTR-be akkor rájön, hogy van fék, meg futómű is. A Toyotának is megvolt a lehetősége, hogy alávágjon egy double wishbone-et a Corolla álá (régen meg is bírták csinálni) de nem. Az Aurisból is csak a 2.2-es dízel alá jutott...
Új Civic Type-R, az is vicc, parasztvakítós műszerfal, teherautófutómű! Csodás orrtolós szar lett. Puhulnak ezek az autók. Kár...
Amíg a Peugeot meg a VW pakolgatja a kettős keresztlengőkart előre meg hátra is addig a Japánok épp ellenkezőleg, cserélik a jól bevált technikát olcsóra.
Ha új autót szeretnék egy sanszom van, hozatok magamnak egy Civic Si Sedant. De az sem hibátlan.

Ez szep. Csak a kocsik java resze kozlekedni keszul, nem versenyezni. A japanok felmertek, hogy akik 1.4-es (meg a tobbit) Aurist vesznek, azok 95% szazaleka meg csak nem is hallott kettos keresztlengokarrol, ergo nem hianyzik nekik.  :flowers:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: Yaris Ts
« Válasz #1294 Dátum: 2008.08.31 21:35:34 »
Az a baj.... Sajnos még a Type-R Civicet is csúnyán elkeni...
A privire meg csak annyit üzennék, hogy csak azért mert más a véleményem, még nem vagyok szellemi nyomorék
Hatalmas .....
Addig jó míg a Ts Corollások nem olvassák el miket írtál arról a kocsiról.
Az érveid meg enyhén szólva megalapozatlanok, hiányosak emiatt súlytalanok. Kár volt rá reagálni.....
... a gyári VTI-m még így elkenné, mint a szart.....

"Szart" na ezeket a szavakat nem kellene használni egy nyilvános fórumon, és egyből OK lenne minden.
De nem válaszoltál az invitálásomra. És hogy pénzedbe se kerüljön, ha jobb köridőt mész mint a Corolla Ts ami kijön, akkor állom a beugrót és a benzinköltségedet.  :yes:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #1295 Dátum: 2008.08.31 21:39:34 »
De nem válaszoltál az invitálásomra. És hogy pénzedbe se kerüljön, ha jobb köridőt mész mint a Corolla Ts ami kijön, akkor állom a beugrót és a benzinköltségedet.  :yes:
Hú de bízol Szutiban! :D ;)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #1296 Dátum: 2008.08.31 21:41:28 »
Idézet
Pont ilyen kénne.pont ilyen,abszolult tunningmentes mégis ledes

Szerintem ilyet nem fogsz kapni, mert ez egy gyári lámpa átalakítva. Gondolom szétkapták, és beleraktak egy másik (gyárilag LED-es) autó LED paneljét!
Xanyi

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1297 Dátum: 2008.08.31 21:49:14 »
Idézet
Pont ilyen kénne.pont ilyen,abszolult tunningmentes mégis ledes

Szerintem ilyet nem fogsz kapni, mert ez egy gyári lámpa átalakítva. Gondolom szétkapták, és beleraktak egy másik (gyárilag LED-es) autó LED paneljét!

Elméletileg megrendelhető.

Mondjuk elég húzós ára van :wacko:

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1298 Dátum: 2008.08.31 21:54:53 »
Idézet
Pont ilyen kénne.pont ilyen,abszolult tunningmentes mégis ledes

Szerintem ilyet nem fogsz kapni, mert ez egy gyári lámpa átalakítva. Gondolom szétkapták, és beleraktak egy másik (gyárilag LED-es) autó LED paneljét!

Elméletileg megrendelhető.

Mondjuk elég húzós ára van :wacko:

Ez hihetetlen.megrendelhető DE 85.000Ftért?????? :wacko:
Azért mindennek van egy határa  :nono:
Pedig annyira jó lenne...de miért ilyen drága  :yawn:
Yaris Ts 05'

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: Yaris Ts
« Válasz #1299 Dátum: 2008.08.31 22:01:06 »
De nem válaszoltál az invitálásomra. És hogy pénzedbe se kerüljön, ha jobb köridőt mész mint a Corolla Ts ami kijön, akkor állom a beugrót és a benzinköltségedet.  :yes:
Hú de bízol Szutiban! :D ;)
Kb 0,01% esényt látok hogy eljönne az Euroringre. Ha meg mégis és bebukok 10.000Ft-ot, hát így jártam, legalább látok egy jó versenyt. Egyébként félig vicc a dolog, utcai autóval nem vesenyzik az ember  :yinyang:.

De a lényeg az, hogy messze többet tud az autó, mint amennyit ki tud vezetni belőle egy átlag sofőr.Az utca és a versenypálya homlokegyenest mást kíván. A honda közelebbit ad a versenypályához, a TOYOTA meg az utcára. Aki ezt nem érti azt sajnálom. A két autó NEM egymás konkurense. A Corolla TS "csupán" egy erős családi autó. A stílus pedig maga az ember.

Yaris Ts a király  :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.31 22:04:22 írta Lymphater »
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1300 Dátum: 2008.08.31 22:07:14 »
Ez hihetetlen.megrendelhető DE 85.000Ftért?????? :wacko:
Azért mindennek van egy határa  :nono:
Pedig annyira jó lenne...de miért ilyen drága  :yawn:

Igen, elég húzós ::) (mondjuk a LED-es hátsólámpák alapból 40-50e körül mozognak) de tény hogy ez egy drága darab, lehet azért mert full gyári dizájn, aszem E46-os Bmw-nél is marha drága a LED-es gyári lámpa, holott "csak" annyi a különbség mint a Yarisznál, tehát a helyzetjelző/féklámpa LED technik :)

 

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1301 Dátum: 2008.08.31 22:18:17 »
Ez hihetetlen.megrendelhető DE 85.000Ftért?????? :wacko:
Azért mindennek van egy határa  :nono:
Pedig annyira jó lenne...de miért ilyen drága  :yawn:

Igen, elég húzós ::) (mondjuk a LED-es hátsólámpák alapból 40-50e körül mozognak) de tény hogy ez egy drága darab, lehet azért mert full gyári dizájn, aszem E46-os Bmw-nél is marha drága a LED-es gyári lámpa, holott "csak" annyi a különbség mint a Yarisznál, tehát a helyzetjelző/féklámpa LED technik :)

 


Elképzelhető hogy ezért ilyen húzos,és még az sem biztos hogy a fékek is ledek,sőt ez esetben 99% mivel nem irják,ill eleve úgy van feltüntetve hogy 12 ledes lámpatest,és ez a helyzetjelzőben kimerül. :hammer:
Yaris Ts 05'

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1302 Dátum: 2008.08.31 22:23:27 »
Elképzelhető hogy ezért ilyen húzos,és még az sem biztos hogy a fékek is ledek,sőt ez esetben 99% mivel nem irják,ill eleve úgy van feltüntetve hogy 12 ledes lámpatest,és ez a helyzetjelzőben kimerül. :hammer:

Sztem a helyzetjelző LED-sor egyben a féklámpa is, nekem is így van a Pug-nál, régebben voltak csak helyzetjelzős LED hátsólámpák, most már azért a legtöbb "tudja" a fékezést, meg egyre több már ami az index-tolatólámpát is LED-esítve adja :)

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1303 Dátum: 2008.08.31 22:29:09 »
Peti: te is mész az Euroringre ????

Nem, miért kéne? :)

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1304 Dátum: 2008.09.01 00:20:44 »
A Yarist átmenetileg vettem, hogy miért pont TS-t, azt pedig leírtam. Megépítve nagy poén lenne egy ilyen kisautó! Még turboval sem lenne versenyautó, a gyári VTI-m még így elkenné, mint a szart. De akkor is finom lenne.
Nekem már bocs, de a TS Corolla nem kell, akinek tetszik vegye meg és örüljön neki. Majd ha átül egy Integrába vagy CTR-be akkor rájön, hogy van fék, meg futómű is. A Toyotának is megvolt a lehetősége, hogy alávágjon egy double wishbone-et a Corolla álá (régen meg is bírták csinálni) de nem. Az Aurisból is csak a 2.2-es dízel alá jutott...
Új Civic Type-R, az is vicc, parasztvakítós műszerfal, teherautófutómű! Csodás orrtolós szar lett. Puhulnak ezek az autók. Kár...
Amíg a Peugeot meg a VW pakolgatja a kettős keresztlengőkart előre meg hátra is addig a Japánok épp ellenkezőleg, cserélik a jól bevált technikát olcsóra.
Ha új autót szeretnék egy sanszom van, hozatok magamnak egy Civic Si Sedant. De az sem hibátlan.

Ez szep. Csak a kocsik java resze kozlekedni keszul, nem versenyezni. A japanok felmertek, hogy akik 1.4-es (meg a tobbit) Aurist vesznek, azok 95% szazaleka meg csak nem is hallott kettos keresztlengokarrol, ergo nem hianyzik nekik.  :flowers:


Ki kell ábrándítsalak, ugyanis tévedsz!
A Honda összes Type-R modellje arra készült, hogy a japó kivigye a versenypályára és ott tesztelgesse. Bírták is a strapát és a klíma nem is volt alapfelszereltség, mert ugye az is fölös súly. A másik dolog, hogy a kettős keresztlengőkar kanyarban és keresztbordákon érdekes, függetlenül attól, hogy olvasott-e róla az átlagparaszt vagy sem. Ha nem tudja, hogy mi az, akkor nem tudja, hogy mi hiányzik az autójából, hogy komfortosabb és biztonságosabb legyen, de attól még ugyanúgy hiányzik.
A legtöbb embernek a visszapillantó és az index se hiányzik, mert ***ára nem használják, vagy nem tudják, hogy mi az, de ettől még minden kocsin van... :flowers:
Mondjuk én sem bánom, ha az 1.4-es alatt nincs DW, de azért a TS alá szégyen nem beépíteni.