Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561222 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1275 Dátum: 2008.08.29 13:37:56 »
Utáljatok, de nem bírom megállni:
RubRika.


kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #1276 Dátum: 2008.08.29 13:46:51 »
Utáljatok, de nem bírom megállni:
RubRika.


És különbenis CSÍK  ::)
Egyébként akkor gyullad ki amikor az utolsó előtti elalszik.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1277 Dátum: 2008.08.29 15:18:05 »
Utáljatok, de nem bírom megállni:
RubRika.


És különbenis CSÍK  ::)
Egyébként akkor gyullad ki amikor az utolsó előtti elalszik.
köszönöm :-*
Yaris Ts 05'

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1278 Dátum: 2008.08.29 20:47:09 »

"Senkit nem szeretnék megbántani de a Corolla TS egy fos....
Essek hasra, mert lemásolták az Integra motorját, és bepakolták egy Corollába? Szar a futóműve és gyengék a fékek is. Ráadásul már angol. Véletlenül sem látsz TS Corollát a japán videókon. Supra, MR2 az igen.
A Yaris TS-t azért vettem, mert szerettem volna egy relatíve kis fogyasztású, kisköbcentis de dinamikus autót, ami JAPÁN és megbízható.
Turbosítva pedig egészen egyedi élményeket nyújt egy ilyen kisautó...."


Helyén kellene kezelni a dolgokat. Az autókat pedig saját kategóriájukban összevetni. Összbenyomásod lehet autókról, de így, ilyen szavakkal egyetlen toyotát se minősíts.
Hány km-t tettél meg Corolla Ts-el?

Oké, akkor nézzük kategóriák szerint. Civic Type-R vs Corolla TS.... Oké erről ennyit. A másik dolog, hogy igen rendesen lemásolták a B18C motort, ami már 10 éve is ***a jó volt csak épp az Integrák elejében, a másik baj pedig az, hogy az eredeti még mindig jobb. Innentől pedig mehet a TS a csába.
Ne játsszuk az eszünket, hogy a Toyota milyen király, és ***ajó kocsikat gyárt, mert ez egyszerűen nem igaz. Ugyanolyan unalmas, élettelen, lelketlen autókat gyárt, mint már a Honda is. Vannak legendásan jó Toyoták és Hondák, de azok 10-15 évvel ezelőtt készültek és nem Angliában.
Nagyon fontos, hogy ezt semmiképpen sem sértésnek szántam, csak bennem van már ez a mérhetetlen düh amit a kedvenc autógyártóimmal szemben érzek a fentebb leírtak miatt. Persze ebben az is benne van kicsit, hogy földrajzilag szar helyen vagyunk és nem jut nekünk a jobb modellekből. 

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: Yaris Ts
« Válasz #1279 Dátum: 2008.08.29 22:56:43 »
giccshuszar

Szeretettel várunk szeptember közepe táján az Euroringen. Kimegyünk egy páran körözni és lesz egy Corolls Ts is kint.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1280 Dátum: 2008.08.30 08:03:30 »

Oké, akkor nézzük kategóriák szerint. Civic Type-R vs Corolla TS.... Oké erről ennyit. A másik dolog, hogy igen rendesen lemásolták a B18C motort, ami már 10 éve is ***a jó volt csak épp az Integrák elejében, a másik baj pedig az, hogy az eredeti még mindig jobb. Innentől pedig mehet a TS a csába.
Ne játsszuk az eszünket, hogy a Toyota milyen király, és ***ajó kocsikat gyárt, mert ez egyszerűen nem igaz. Ugyanolyan unalmas, élettelen, lelketlen autókat gyárt, mint már a Honda is. Vannak legendásan jó Toyoták és Hondák, de azok 10-15 évvel ezelőtt készültek és nem Angliában.
Nagyon fontos, hogy ezt semmiképpen sem sértésnek szántam, csak bennem van már ez a mérhetetlen düh amit a kedvenc autógyártóimmal szemben érzek a fentebb leírtak miatt. Persze ebben az is benne van kicsit, hogy földrajzilag szar helyen vagyunk és nem jut nekünk a jobb modellekből. 

A Type-R 2 literes motorral szerelt, csak tudd, a Corolla TS 1.8.
A másolásról, vagy a régi motorokról annyit: örömmel beülnék egy olyan Toyotába, amelyet egy két lteres, szépen felengedett karburátoros motor hajt. Ma már a szabványok kereteket adnak a motorgyártóknak.
Csak arra kéne válaszolnod, hány métert tettél meg Corolla TS-el. És akkor már azt is megkérdezném, a Type R-el?
Biztosan nem felhőtlenül örülünk a modellek változásainak, akár formailag, akár motorikusan, de az egyértelmű, hogy a Toyota termékcsaládból ma is választható megfelelő példány. Szerény emlékeim szerint az EU országaiból 1981 óta lehet vásárolni autót, és manapság már több honi vállalkozás révén az amerikai modelleket (pl. Scion, ha tudod, mi az...) is megkaphatod.
Ja, fikázni bárhol lehet, mi itt (ha olvasnád) beszélgetünk.

Zs.
Zsono

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1281 Dátum: 2008.08.30 09:37:20 »

Ne játsszuk az eszünket, hogy a Toyota milyen király, és ***ajó kocsikat gyárt, mert ez egyszerűen nem igaz. Ugyanolyan unalmas, élettelen, lelketlen autókat gyárt, mint már a Honda is.

Akkor menjél vegyél egy biciklit és tekerjél el Japánba aztán ott oszd az eszedet, hátha díjazzák.   .Mi unalmas neked ??

Fogalmad sincs mennyit dolgoznak és dolgoztak ezeken a kocsikon a japán mérnökök meg technikusok. De lehet, hogy még egy gépgyárat se láttál belülről vagy azt se tudod mire való a tolómérő .

Különben mit keresel itt ?




Ezt a stílust most kellene abbahagyni!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1282 Dátum: 2008.08.30 15:41:12 »
Lehet nem egyetérteni, de nem ebben a stílusban!
A téma lezárva, a hasonló hozzászólásokat komment nélkül törlöm, a szerzőjét pedig egy hétre kitiltom a fórumról.


benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1283 Dátum: 2008.08.30 18:50:49 »
Na végre kigyulladt a lámpa.Nem is tudom mit gondoltam,h az én autóm nem eszi a benzint? :innocent:
Most elmegyek rátankolok kiváncsi vaok a range helyreáll-e :excl:?

Kinek milyen tapasztalata van az üléssel hosszabb távon?Mivel nincs valami erős deréktámasz benne,el tudom képzelni h pár száz km útán már fájna a hátam.
Bár erre van megoldás ezek az autós deréktámaszok,amik hosszabb úton jól jönnek,legalábbis a poloban jól jött.
Yaris Ts 05'

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #1284 Dátum: 2008.08.30 19:33:22 »
Na végre kigyulladt a lámpa.Nem is tudom mit gondoltam,h az én autóm nem eszi a benzint? :innocent:
Most elmegyek rátankolok kiváncsi vaok a range helyreáll-e :excl:?

Kinek milyen tapasztalata van az üléssel hosszabb távon?Mivel nincs valami erős deréktámasz benne,el tudom képzelni h pár száz km útán már fájna a hátam.
Bár erre van megoldás ezek az autós deréktámaszok,amik hosszabb úton jól jönnek,legalábbis a poloban jól jött.

Ne rátankolj, mert nem fog helyreállni... Tankold tele!
Xanyi

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1285 Dátum: 2008.08.30 20:00:42 »


Kinek milyen tapasztalata van az üléssel hosszabb távon?Mivel nincs valami erős deréktámasz benne,el tudom képzelni h pár száz km útán már fájna a hátam.
Bár erre van megoldás ezek az autós deréktámaszok,amik hosszabb úton jól jönnek,legalábbis a poloban jól jött.

5 órát ültem már benne folyamatosan, semmi gondom nem volt vele, nem fájt semmim.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Yaris Ts
« Válasz #1286 Dátum: 2008.08.30 21:58:36 »
Utáljatok, de nem bírom megállni:
RubRika.


Ő az Update Norbi sógornője?!  :ph34r: :winkiss:
Gabe 254.

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1287 Dátum: 2008.08.31 14:48:08 »
Az a baj, hogy direkt leírtam, hogy senkit nem szeretnék megbántani a véleményemmel. Elmondtam azt is ,hogy miért vettem a Yaris TS-t. Szerintem érthetően, de úgy látszik nem mindenkinek jött le.
Jöttetek itt nekem a TS Corollával amiről meg leírtam a véleményem, ez az enyém nem kell vele azonosulni. Van pár elvakult ember itt aki akkor is istenítené a Toyotát, ha szart csomagolnának pléhdobozba. Sajnálom őket tiszta szívből...
A kérdésem is nekik szól! Szerintetek vettem volna Toyotát, ha szar autónak tartanám?
Tudom azt is, hogy a Corolla TS 1.8-as (korábban le is írtam a bajomat vele kapcsolatban csak vissza kellene olvasni gyalázkodás helyett) Ha nem tetszett a felállás akkor legyünk korrektebbek. Integra Type-R vs Corolla TS. Ezt már leírni is kár, mert az Integra végképp más dimenzió bármilyen menettulajdonságát illetően. Sajnos még a Type-R Civicet is csúnyán elkeni...

A privire meg csak annyit üzennék, hogy csak azért mert más a véleményem, még nem vagyok szellemi nyomorék

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Yaris Ts
« Válasz #1288 Dátum: 2008.08.31 17:28:15 »
Ez a Yaris TS topic, kéretik ennek megfelelően eljárni.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1289 Dátum: 2008.08.31 17:44:52 »
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy yarishoz (2005) hátsó led,vagy led hatású lámpát lehet-e valahonnét beszerezni?
Valami olyasmit keresek,mint az új ts-é.Tehát hogy piros az egész búra de led hatású a fény.

A neten csak ezt találtam,de ezt nem tartóm előnyősnek a szürke szinhez,inkább a feketéhez passzolna.(és amúgyse ledes)
http://www.avb-sports.be/toyota/yaris/1999-2005/lighting/taillight-assembly/6775
Yaris Ts 05'