Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 558410 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1230 Dátum: 2008.08.21 17:57:23 »
Hali!

Tud valaki valamit erről a TS Yarisról? Lementem megnézni és vegyes a bennem kialakult kép az autóról.
A geptető fújva volt, a két első lámpa fülei ragasztottak, ezeket leszámítva szép állapotban van. Az utastere is megkímélt, szép,dohányzásmentes.
Amit a szervizkönyvben láttam az már nem volt annyira fényes. Az első szerviz 2005.09 valamikor volt 15.9xx kilométernél (ez még okés is lenne, bár 2000-3000km-nél mehetett volna egy olajcsere) viszont a következő bejegyzés 2008.03 42.000km-nél.
Abban a szalonban vásárolták ahol most áll az autó, mert beszámították egy újba. Semmi egyéb infójuk nincs az autóról. Szerintem 2 és fél évet és 26000Km-ert elmenni egy olajjal az több, mint gáz. A vizsgája a hónapban lejár.

Ő lenne az:
 
http://www.hasznaltauto.hu/2283893_toyota_yaris_2004

Vélemények?

Köszönöm!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1231 Dátum: 2008.08.21 18:38:00 »
Hali!

Tud valaki valamit erről a TS Yarisról? Lementem megnézni és vegyes a bennem kialakult kép az autóról.
A geptető fújva volt, a két első lámpa fülei ragasztottak, ezeket leszámítva szép állapotban van. Az utastere is megkímélt, szép,dohányzásmentes.
Amit a szervizkönyvben láttam az már nem volt annyira fényes. Az első szerviz 2005.09 valamikor volt 15.9xx kilométernél (ez még okés is lenne, bár 2000-3000km-nél mehetett volna egy olajcsere) viszont a következő bejegyzés 2008.03 42.000km-nél.
Abban a szalonban vásárolták ahol most áll az autó, mert beszámították egy újba. Semmi egyéb infójuk nincs az autóról. Szerintem 2 és fél évet és 26000Km-ert elmenni egy olajjal az több, mint gáz. A vizsgája a hónapban lejár.

Ő lenne az:
 
http://www.hasznaltauto.hu/2283893_toyota_yaris_2004

Vélemények?

Köszönöm!

Őszintén? Összetörték, állt a sarokban, valszeg eladták, nepper kartács összelegózta beadta. törődés ohne, taposás bővibe.

Szvsz. felejtős. A fényképen is látszik, hogy más szürke a motorháztető színének... Belül minden rendben, amúgy?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1232 Dátum: 2008.08.21 19:26:54 »
Hali!

Tud valaki valamit erről a TS Yarisról? Lementem megnézni és vegyes a bennem kialakult kép az autóról.
A geptető fújva volt, a két első lámpa fülei ragasztottak, ezeket leszámítva szép állapotban van. Az utastere is megkímélt, szép,dohányzásmentes.
Amit a szervizkönyvben láttam az már nem volt annyira fényes. Az első szerviz 2005.09 valamikor volt 15.9xx kilométernél (ez még okés is lenne, bár 2000-3000km-nél mehetett volna egy olajcsere) viszont a következő bejegyzés 2008.03 42.000km-nél.
Abban a szalonban vásárolták ahol most áll az autó, mert beszámították egy újba. Semmi egyéb infójuk nincs az autóról. Szerintem 2 és fél évet és 26000Km-ert elmenni egy olajjal az több, mint gáz. A vizsgája a hónapban lejár.

Ő lenne az:
 
http://www.hasznaltauto.hu/2283893_toyota_yaris_2004

Vélemények?

Köszönöm!

Őszintén? Összetörték, állt a sarokban, valszeg eladták, nepper kartács összelegózta beadta. törődés ohne, taposás bővibe.

Szvsz. felejtős. A fényképen is látszik, hogy más szürke a motorháztető színének... Belül minden rendben, amúgy?


Az autó 1 tulajos, a tulaj maga számíttatta be a Toyotánál. Az ő telepükön áll a kocsi. A géptetőt és a ragasztott fülű fényszórókat leszámítva nincs baja. A fényezés gyári, a géptetőn is csak 200mikron. Tehát nem vészes. A zárhíd eredeti, nem sérült.
Egyedül az zavar, hogy nem tudom, hogy 16 és 42 ezer között látott-e szervizt a kocsi két és fél év alatt. A belseje nagyon szép, látszik, hogy nincs kikozmetikázva, egyszerűen csak vigyáztak rá. A gumik gyáriak, a tárcsák válla nem vészes. Szvsz a kilométerfutás valós. Max olajcsere nélkül... :no:

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1233 Dátum: 2008.08.21 19:57:10 »
Összetörték, állt a sarokban, valszeg eladták, nepper kartács összelegózta beadta. törődés ohne, taposás bővibe.
Szvsz. felejtős. A fényképen is látszik, hogy más szürke a motorháztető színének... Belül minden rendben, amúgy?

Csak kérdezem: csinálnak még olyat, hogy megragasztják a lámpatest füleit, nem gáz az egy kicsit :ph34r:

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1234 Dátum: 2008.08.21 19:59:54 »
Összetörték, állt a sarokban, valszeg eladták, nepper kartács összelegózta beadta. törődés ohne, taposás bővibe.
Szvsz. felejtős. A fényképen is látszik, hogy más szürke a motorháztető színének... Belül minden rendben, amúgy?

Csak kérdezem: csinálnak még olyat, hogy megragasztják a lámpatest füleit, nem gáz az egy kicsit :ph34r:

De gáz, de szerintem még mindig a szervizelés kérdése az ami igazán aggasztó...

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1235 Dátum: 2008.08.21 20:07:00 »
...de szerintem még mindig a szervizelés kérdése az ami igazán aggasztó...

A tulajt sehogy se lehet elérni? Lehet ő tudna magyarázatot a 2év "kimaradásra", simán eltudom képzelni hogy egy maszek, vagy akár a tulaj otthon a garázsba elvégez egy olajcserét, csak hát ezt jó lenne valahogy megtudni :whistling:

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1236 Dátum: 2008.08.21 20:27:35 »
...de szerintem még mindig a szervizelés kérdése az ami igazán aggasztó...

A tulajt sehogy se lehet elérni? Lehet ő tudna magyarázatot a 2év "kimaradásra", simán eltudom képzelni hogy egy maszek, vagy akár a tulaj otthon a garázsba elvégez egy olajcserét, csak hát ezt jó lenne valahogy megtudni :whistling:

Hát igen, de nem lehet elérni, a szalon nem adja ki az elérhetőségét...

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1237 Dátum: 2008.08.21 21:33:41 »
...de szerintem még mindig a szervizelés kérdése az ami igazán aggasztó...

A tulajt sehogy se lehet elérni? Lehet ő tudna magyarázatot a 2év "kimaradásra", simán eltudom képzelni hogy egy maszek, vagy akár a tulaj otthon a garázsba elvégez egy olajcserét, csak hát ezt jó lenne valahogy megtudni :whistling:

Hát igen, de nem lehet elérni, a szalon nem adja ki az elérhetőségét...


akkor erre az ügyre itt tegyél pontot.nem véletlenül nem adja ki :excl:
A másik h nem töröttet nagyon nem fogsz találni.Ennyiért legalábbis bitzos h nem!
Yaris Ts 05'

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1238 Dátum: 2008.08.21 21:39:26 »
...de szerintem még mindig a szervizelés kérdése az ami igazán aggasztó...

A tulajt sehogy se lehet elérni? Lehet ő tudna magyarázatot a 2év "kimaradásra", simán eltudom képzelni hogy egy maszek, vagy akár a tulaj otthon a garázsba elvégez egy olajcserét, csak hát ezt jó lenne valahogy megtudni :whistling:

Hát igen, de nem lehet elérni, a szalon nem adja ki az elérhetőségét...


akkor erre az ügyre itt tegyél pontot.nem véletlenül nem adja ki :excl:
A másik h nem töröttet nagyon nem fogsz találni.Ennyiért legalábbis bitzos h nem!

Nem a törés mértékével van bajom... Egyébként meg teljesen normális, hogy nem adják meg az ügyfelük telefonszámát, én sem örülnék ha kiadnák csak úgy az elérhetőségemet idegeneknek. A címe megvan, csak épp titkosított a száma. Azért becsöngetni nem fogok, kicsit erős lenne.
ÁÁáh ***om!!!

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Yaris Ts
« Válasz #1239 Dátum: 2008.08.21 21:50:43 »
Nem a törés mértékével van bajom... Egyébként meg teljesen normális, hogy nem adják meg az ügyfelük telefonszámát, én sem örülnék ha kiadnák csak úgy az elérhetőségemet idegeneknek. A címe megvan, csak épp titkosított a száma. Azért becsöngetni nem fogok, kicsit erős lenne.
ÁÁáh ***om!!!

Anno egy pofa becsongetett hozzank hetkoznap este 10-kor, hogy mekkora a OFF Ford Fiesta II ON tankja. Ez kb tizeve tortent, es akkor mar 4 eve eladtuk a kocsit. O volt utanunk a harmadik tulaj, soha nem is lattuk a pofat azelott, de felgongyolitett minket. No ehhez kepest nem eros becsengetni!!!  :flowers:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Peti

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1240 Dátum: 2008.08.21 21:51:45 »
Egyébként meg teljesen normális, hogy nem adják meg az ügyfelük telefonszámát, én sem örülnék ha kiadnák csak úgy az elérhetőségemet idegeneknek. A címe megvan, csak épp titkosított a száma. Azért becsöngetni nem fogok, kicsit erős lenne.
ÁÁáh ***om!!!

Akkor hívják fel ők és kérdezzék meg, vagy csak kérdezzék azt hogy megadhatják e a teflonszámát, mert komoly vevőjelölt vagy és szeretnél néhány dolgot megkérdezni, ha nincs sumákolni való, akkor nincs ebbe semmi gáz…

giccshuszar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yaris Ts
« Válasz #1241 Dátum: 2008.08.21 22:06:50 »
Egyébként meg teljesen normális, hogy nem adják meg az ügyfelük telefonszámát, én sem örülnék ha kiadnák csak úgy az elérhetőségemet idegeneknek. A címe megvan, csak épp titkosított a száma. Azért becsöngetni nem fogok, kicsit erős lenne.
ÁÁáh ***om!!!

Akkor hívják fel ők és kérdezzék meg, vagy csak kérdezzék azt hogy megadhatják e a teflonszámát, mert komoly vevőjelölt vagy és szeretnél néhány dolgot megkérdezni, ha nincs sumákolni való, akkor nincs ebbe semmi gáz…

Hájja, ez lesz a következő lépésem, csak múltkor szabin volt a használtautós ember aki bevette az autót.

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1242 Dátum: 2008.08.22 08:53:42 »
Laci a 155 kicsit keskeny :) Látom tényleg szinte mindent kipróbáltál.
Már csak ez hiányzik:
:D
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

ennek a guminak nem gördülési ellenállása van, hanem (tepertős)pogácsája
 :laugh:

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1243 Dátum: 2008.08.22 09:03:04 »
A tulajt sehogy se lehet elérni? Lehet ő tudna magyarázatot a 2év "kimaradásra", simán eltudom képzelni hogy egy maszek, vagy akár a tulaj otthon a garázsba elvégez egy olajcserét, csak hát ezt jó lenne valahogy megtudni :whistling:
Hát igen, de nem lehet elérni, a szalon nem adja ki az elérhetőségét...
érdemes beleolvasni ide(konkrétan wolfman cartárs esetét):
http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=136.0
a helyedben nagyon-nagyon körbejárnám a témát ::)
nem biztos,h gond van az autóval, de jobb félni....

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1244 Dátum: 2008.08.22 09:14:24 »
Ő lenne az:
 http://www.hasznaltauto.hu/2283893_toyota_yaris_2004
Vélemények?
Köszönöm!
fekete nem tetszik?
http://www.hasznaltauto.hu/2177220_toyota_yaris_2004
persze, kb 10%-kal drágább.... :ph34r:
rendszámtábla tartó alapján Tmax-os, szegedi kereskedésben szervizelt.