Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 558518 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #1170 Dátum: 2008.08.07 10:35:43 »
Na új fejlemények vannak.
Kiderült h a makulátlan autó törve volt.De saját kárban cascoval,önrész (100eFt)alatt.1 hetes korában.ez lehet persze h csak a bejárásnál megghúzta....
A másik h a toyota márkakereskedések nem adnak infot az autó előző történetléről,pedig én azt hallottam h ha viszek alvázszámot és rendszámot utána járnka hol merre járt szervizen stb stb.na csak tulajnak adnak ki infot vag y az ő beleeggyezésével nekem is.De a tulaj már amerikában van.... :yawn:

A hirek a kereskedést is meglepték,igy holnap átnézik festékmérőúvel,és ha nincs gáz akkor megyek érte...ha gáz lesz akkor  :2guns: lehet feladom...nem brom már tovább  :no:
Hogy hol, merre volt szervizben az autó azt nem tudja megmondani egy kereskedés sem, mivel nincsen központi nyilvántartás, de hogy az ő szervizükben mi történt azt meg tudnák mondani.
Lehet takarózni azzal h csak a tulaj hozzájárulásával, de ha nincs semmi gáz a kocsival akkor ennek nincs sok értelme, mivel csak a te vásárlási szándékodat erősítik és nyilván nekik is az eladás az érdekük.

Még valami egy 05-ös yarisban alap volt az abs asr és esp?és a krombetétek a légbeőmlőknél?illetőleg hogyan tudok ezek meglétéről bármi infot kapni anélköl h bele kénne mennem 100al egy hajtükanyarba? :helpsmilie:
A vsc/trc-t egy alászedett kormánnyal végrehajtott lendületes elindulással munkára lehet bírni, az abs meg egy padlófékkel. És természetesen a kontroll lámpáknak gyújtásnál világítaniuk kell, majd el kell aludniuk.
És gondolom a márkakereskedés gondolom megkérdezhető ez ügyben...

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1171 Dátum: 2008.08.07 12:10:53 »
Az a baj,hogy az autó a toyota melletti kereskedésben áll nem a toyota szalonban,ami nem egy és ugyanaz.igy a toyota szalon nem ad ki infot. :no:
az esp és az asr közül melyik a kikapcsolható?A kereksedésben kérdeztem,de ott csak mondta a ***i h minden benne van ami gyárilag benne van..szoval nem nagyon vágja úgy vettem ki a szavaiból...De valóban ha gyújtást rárakom akkor égnie kell mindegyik lámpának (Abs,asr,esp) igy ellenörizni tudom ezek meglétét.Bár esküszöm h a polonkban is van esp világitás és abban h nincs az biztos mivel abs sincs benne...na de lehet tévedek.

Hol és mit érdemes jobban megnézni egy ts esetében?van erre topic vagy valahol tárgyaltatok már róla?A festékmérő ok.Bár ha megveszem holnap akkor még van rá szept.végéig gyári garancia.
Yaris Ts 05'

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #1172 Dátum: 2008.08.07 12:26:07 »
Az a baj,hogy az autó a toyota melletti kereskedésben áll nem a toyota szalonban,ami nem egy és ugyanaz.igy a toyota szalon nem ad ki infot. :no:
Ha nem márkakereskedésben van, akkor mindenképpen vidd el valahová állapotfelvételre. Ha ehhez nem járul hozzá a kereskedés, akkor felejtős a kocsi. Neked pedig mindenképpen megéri az a kb. 8000Ft mint a későbbi meglepetések.
az esp és az asr közül melyik a kikapcsolható?A kereksedésben kérdeztem,de ott csak mondta a ***i h minden benne van ami gyárilag benne van..szoval nem nagyon vágja úgy vettem ki a szavaiból...
A trc-t tudod kikapcsolni, a vsc-t nem.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1173 Dátum: 2008.08.08 20:30:49 »
Na megvettem a gépet.18.000km-rel.
Előtte átnéztettem mindent rendben találtak.
Úgy jött hazafelé mint a villám...aztán itthon a szar városi útakon...ejjj..kicsit kemény..de majd megszokom..
De jöttem vele 140el klimával aztán nem evett 7 litert se... :eek:
Most itthon vettem észre h zörög a kalaptartónál valami müanyag...  :hammer: traktror kell ezekre az útakra
Yaris Ts 05'

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Yaris Ts
« Válasz #1174 Dátum: 2008.08.08 20:54:31 »
Na megvettem a gépet.18.000km-rel.
Előtte átnéztettem mindent rendben találtak.
Gratula, sok-sok baleset mentes, és öröml teli kilómétert ! :clap:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1175 Dátum: 2008.08.09 08:52:34 »
ja azt elfelejettem,h papa összesározta a ts padlószönyegeket,és kidobta  :censored:
És vett bele a toyotaba gyári sima yaris szönyeget...eredeti ts szönyeget beszerezni lehetetlen lesz úgye?
Yaris Ts 05'

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1176 Dátum: 2008.08.09 09:01:06 »
Az a baj,hogy az autó a toyota melletti kereskedésben áll nem a toyota szalonban,ami nem egy és ugyanaz.igy a toyota szalon nem ad ki infot. :no:
Ha nem márkakereskedésben van, akkor mindenképpen vidd el valahová állapotfelvételre. Ha ehhez nem járul hozzá a kereskedés, akkor felejtős a kocsi. Neked pedig mindenképpen megéri az a kb. 8000Ft mint a későbbi meglepetések.
az esp és az asr közül melyik a kikapcsolható?A kereksedésben kérdeztem,de ott csak mondta a ***i h minden benne van ami gyárilag benne van..szoval nem nagyon vágja úgy vettem ki a szavaiból...
A trc-t tudod kikapcsolni, a vsc-t nem.
megvannak még a yaris ts dolgaid?kartámasz?szönyeg stb?felnik?
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.09 21:49:11 írta benji »
Yaris Ts 05'

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1177 Dátum: 2008.08.10 12:27:07 »
1 hónap múlva lejár a gyári gari,azzal kapcsolatba érdeklődnék,h van e lehetőség meghosszabítani?
Ill. hogy a garancia minden szervizben él vagy csak ahol vettem az autót??
Yaris Ts 05'

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1178 Dátum: 2008.08.10 14:49:57 »
1 hónap múlva lejár a gyári gari,azzal kapcsolatba érdeklődnék,h van e lehetőség meghosszabítani?
Ill. hogy a garancia minden szervizben él vagy csak ahol vettem az autót??

A garancia egyetelmelges, bármelyik Toyota márkaszervizben érvényes!

Gratula a kocsidhoz, sok-sok megelégedett kilómétert tegyél bele! :clap: :clap:
Márkaszervízben szőnyeget is tudsz rendelni, de ha fényképezel egy eredetit, akkor elvben le is tudod gyártatni, van a neten elég olyan vállalkozás ami ilyenekkel foglalkozik.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris Ts
« Válasz #1179 Dátum: 2008.08.11 09:49:43 »
ja azt elfelejettem,h papa összesározta a ts padlószönyegeket,és kidobta  :censored:
És vett bele a toyotaba gyári sima yaris szönyeget...eredeti ts szönyeget beszerezni lehetetlen lesz úgye?
Válaszoltam a pü-dre is.
A szőnyeg még megvan, ha érdekel keress meg, a többit már elvitték.
Egyébként kereskedésben lehet rendelni hozzá, nem is értem miért nem ugyanolyat vettek bele. Jelentősen nem drágább mint egy "alap" yaris szőnyeg.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1180 Dátum: 2008.08.11 16:11:36 »
A kérdésem az lenne,hogy láttam yarist ts-t szárnnyal és nélküle.Az enyémen nincs,de valahogy így a képek alapján sztem jobb is nélküle.Nektek mi erről a véleményetek?

Továbbá milyen motorolajt ajánlatok,mert pénteken visszem szervízbe.Vegyem meg ott az olajat,vagy inkább vigyek magammal?köszi
Yaris Ts 05'

Zsuga

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re: Yaris Ts
« Válasz #1181 Dátum: 2008.08.11 23:25:14 »
A kérdésem az lenne,hogy láttam yarist ts-t szárnnyal és nélküle.Az enyémen nincs,de valahogy így a képek alapján sztem jobb is nélküle.Nektek mi erről a véleményetek?

Szárny kell :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1182 Dátum: 2008.08.12 17:12:59 »
A kérdésem az lenne,hogy láttam yarist ts-t szárnnyal és nélküle.Az enyémen nincs,de valahogy így a képek alapján sztem jobb is nélküle.Nektek mi erről a véleményetek?

Továbbá milyen motorolajt ajánlatok,mert pénteken visszem szervízbe.Vegyem meg ott az olajat,vagy inkább vigyek magammal?köszi
Van olajos topic.... Ottan kapsz választ, szinte azonnal. Amúgy vedd meg, akár neten keresztül is, de csak ésszel!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yaris Ts
« Válasz #1183 Dátum: 2008.08.12 18:18:50 »
Nektek mekkora az alapjárat? Ts érdekelne :)

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1184 Dátum: 2008.08.12 21:37:39 »
Nektek mekkora az alapjárat? Ts érdekelne :)

800 körüli, kicsit talán több, legfeljebb 850.
Zsono