Szerző Téma: Picnic  (Megtekintve 68244 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #30 Dátum: 2004.11.30 15:21:19 »
Idézet
Ezt az optikai tuningot melyik cég csinálja?

Hát azt nem tudom, de azért biztos élvezet lehet benne... ÜLNI!  :lol:
Xanyi

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #31 Dátum: 2004.11.30 23:15:41 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Opelék valahogy zseniálisan értenek ahhoz, hogy olyan designokat csináljanak, amelyek az elején nagyon tetszenek az embernek, utána viszont marha gyorsan beleszürkülnek a tömegbe.

Nekem az 5 ajtós, és a kombi F Astra még most is tetszik. Igaz, egy japán tervezte...


A kombi F-Astrát aláírom , annak tényleg jól sikerült a hátsó része . Időtállóan jól . Főleg , ha színrefújt a lökhárító .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #32 Dátum: 2004.11.30 23:22:00 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Focusból is qrva sok van, nekem mégis ugyanúgy tetszik most, mint ahogy '98-ban tetszett.

Viszont egy érdekes dolog, hogy ha van egy szépre sikerült modell, azon nem mernek nagyon változtatni, így aztán elrontják az utódot. Legalábbis szerintem. Ez történt a ClioI és II esetében, a Fiat Punto I és II (sőt a III valami egészen csúnya lesz)-nél, és most a Focusszal is.


Néha valóban így van . A Clio I-II vonatkozásában mindenképpen egyetértek veled .

A Puntoval kapcsolatosan nem - szerintem a II , a karakteres éleivel-szögleteivel , jobban néz ki , mint az I , amellett , hogy közben az alap-koncepció megmaradt . Viszont ami egyértelmű , ronda ***ás , az a Punto IIb (tehát a jelenlegi modell) a Punto IIa-hoz képest . Pfuj  :vom: !

Ellenpélda a "szép forma nem lehet még szebb"re : Alfa 156 ! Magam sem hittem volna , de összehozták , hogy a ráncfelvarrott modell megőrizze az alap-design értékeit úgy , hogy közben még dögösebb legyen  :o ! A 166-os és most a 147-es viszont , ha nem is lett csúnyább , de a karakteréből veszített az átdolgozással .

Node , ami a Focus II-t illeti , annak az autónak a kinézetére én csak egyvalamit tudok mondani :  :10: !!! Számomra jelenleg magasan a legjobban kinéző autó a kompakt kategóriában  :rockout3: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #33 Dátum: 2004.12.01 00:01:14 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nod , ami a Focus II-t illeti , annak az autónak a kinézetére én csak egyvalamit tudok mondani:  :10: !!! Számomra jelenleg magasan a legjobban kinéző autó a kompakt kategóriában  :rockout3: !

Egy szebbet tudok mondani: az elődjét...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #34 Dátum: 2004.12.01 00:09:32 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nod , ami a Focus II-t illeti , annak az autónak a kinézetére én csak egyvalamit tudok mondani:  :10: !!! Számomra jelenleg magasan a legjobban kinéző autó a kompakt kategóriában  :rockout3: !

Egy szebbet tudok mondani: az elődjét...


Ó nem , ó nem . Az előd merészebb , de nem szebb . Az utód egyértelműen szebb . Pont az a csipet elegancia került bele (a vagány alapforma megtartása mellett) , amit az elődből hiányoltam . Mindez főleg elölnézetből igaz . Egy szó mint száz : nekem rettentően tetszik  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #35 Dátum: 2004.12.01 10:15:11 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ó nem, ó nem. Az előd merészebb, de nem szebb. Az utód egyértelműen szebb. Pont az a csipet elegancia került bele (a vagány alapforma megtartása mellett), amit az elődből hiányoltam. Mindez főleg elölnézetből igaz. Egy szó mint száz: nekem rettentően tetszik  :D

Az eleje OK, nekem csak a hátával van bajom, meg a fantáziátlan műszerfallal.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #36 Dátum: 2004.12.03 21:17:07 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ó nem, ó nem. Az előd merészebb, de nem szebb. Az utód egyértelműen szebb. Pont az a csipet elegancia került bele (a vagány alapforma megtartása mellett), amit az elődből hiányoltam. Mindez főleg elölnézetből igaz. Egy szó mint száz: nekem rettentően tetszik  :D

Az eleje OK, nekem csak a hátával van bajom, meg a fantáziátlan műszerfallal.


A belső tényleg nagyságrendekkel konzervatívabb lett - viszont szép és elegáns , szerintem . A hátulja nekem teljesen OK .

Egyébként tudod , mi a vicc ? Ha gőzöm nem lenne az egészről , és csak úgy hirtelen megmutatnák nekem ezt a két kocsit , nem biztos hogy el tudnám dönteni , hogy melyik az előd és melyik az utód  :roll: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #37 Dátum: 2004.12.05 21:49:21 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Egyébként tudod , mi a vicc ? Ha gőzöm nem lenne az egészről , és csak úgy hirtelen megmutatnák nekem ezt a két kocsit , nem biztos hogy el tudnám dönteni, hogy melyik az előd és melyik az utód  :roll: ...

Igen, van ilyen. A Punto II ráncfelvarrottja is úgy néz ki, mint ha az lenne a módosítás előtti modell, és nem fordítva.
music     

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #38 Dátum: 2004.12.09 22:06:57 »
Ma láttam Győr belvárosában egy Picnic-et, világoskék volt?
NoGun nem te voltál véletlenül?
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #39 Dátum: 2004.12.09 22:36:49 »
Nem és Pesten is láttak már egyet ami nem én voltam ... jó lenne tudni hányan vagyunk.

A múltkor láttam azt a sötétkék benzineset amit nézegettem én is, jól egymásra mosolyogtunk a tulajjal.

No meg a szomszéd utcában van egy fehér is ... lehet, hogy csak rááll az ember szeme.
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #40 Dátum: 2004.12.10 08:20:08 »
Idézetet írta: "NoGun"
Nem és Pesten is láttak már egyet ami nem én voltam ... jó lenne tudni hányan vagyunk.

A múltkor láttam azt a sötétkék benzineset amit nézegettem én is, jól egymásra mosolyogtunk a tulajjal.

No meg a szomszéd utcában van egy fehér is ... lehet, hogy csak rááll az ember szeme.


Tegnap délután Győr egyik belvárosi utcájában láttam parkolni, rendszámra nem emlékszem, F-vel kezdődött. Szép volt. Világoskék volt. Ennél többet sajna nem tudok mondani róla.  :(
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #41 Dátum: 2004.12.10 17:21:09 »
Idézetet írta: "NoGun"
Nem és Pesten is láttak már egyet ami nem én voltam ... jó lenne tudni hányan vagyunk.

A múltkor láttam azt a sötétkék benzineset amit nézegettem én is, jól egymásra mosolyogtunk a tulajjal.

No meg a szomszéd utcában van egy fehér is ... lehet, hogy csak rááll az ember szeme.


Múlt héten itt Pécsett is láttam egyet egy kereskedésben , egy sötétzöld (egyszínű) dízelt . 99-es , irányár 2.899 . Pár nappal később már el is vitték :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #42 Dátum: 2004.12.10 19:14:45 »
Palaczk,

nem tudod mennyi volt benne? itthon az enyémet majd egy évig árulták, igaz 3.6 volt az induló ár ...
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #43 Dátum: 2005.01.18 01:10:23 »
Idézetet írta: "NoGun"
A múltkor láttam azt a sötétkék benzineset amit nézegettem én is, jól egymásra mosolyogtunk a tulajjal.

Ma láttam egy sötétkéket taxiként. Bécsben a Picnicek közül elég sok taxi.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Egyterüek. Previa, Picnic és a Verso
« Válasz #44 Dátum: 2005.01.18 01:12:59 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Múlt héten itt Pécsett is láttam egyet egy kereskedésben, egy sötétzöld (egyszínű) dízelt. 99-es, irányár 2.899. Pár nappal később már el is vitték :)

Na, itt van még egy. Ez is pécsi, 99-es és dízel. Zöldnek is van írva, de elég ezüstös az a zöld. Csak egy 100-sal többe kerül.
music