Szerző Téma: Biztosítás  (Megtekintve 573776 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Biztosítás
« Válasz #60 Dátum: 2005.11.02 13:55:15 »
Aki nem akart biztosítót váltani, annak is érdemes felhívia az üzletkötöjét, mert az ügyfélmegtartás reményében akár 5-25% is lealkudható a 'listár'-ból.  :idea: Én is hívom majd az enyémet, mert nyáron megígérte, hogy novemberben kedvezményt ad  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Biztosítás
« Válasz #61 Dátum: 2005.11.02 13:57:50 »
Idézetet írta: "whis"
Aki nem akart biztosítót váltani, annak is érdemes felhívia az üzletkötöjét, mert az ügyfélmegtartás reményében akár 5-25% is lealkudható a 'listár'-ból.  :idea: Én is hívom majd az enyémet, mert nyáron megígérte, hogy novemberben kedvezményt ad  :wink:

Üzletkötő? Nem semmi...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Biztosítás
« Válasz #62 Dátum: 2005.11.02 14:05:08 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "whis"
Aki nem akart biztosítót váltani, annak is érdemes felhívia az üzletkötöjét, mert az ügyfélmegtartás reményében akár 5-25% is lealkudható a 'listár'-ból.  :idea: Én is hívom majd az enyémet, mert nyáron megígérte, hogy novemberben kedvezményt ad  :wink:

Üzletkötő? Nem semmi...


Miért??? Én is megyek holnap, vagy holnapután az alkuszcéghez, a konnekthez, oszt majd számolunk. Idáig mindíg maradtam a réginél, mert jobbat nem tudott mondani még.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Biztosítás
« Válasz #63 Dátum: 2005.11.02 17:09:01 »
A biztosítás.hu-n, meg a netrisken nem dobja ki magátol a postát, csak, ha azt írod, az volt a régi, nézzétek meg fiataloknak megéri nekem union 66e, posta 53e nem mindegy :wink:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Biztosítás
« Válasz #64 Dátum: 2005.11.02 17:50:19 »
Idézetet írta: "xeri"
Egyébként, a váltáson gondolkodóknak egy személyes tapasztalat és egy jótanács: a uniont kerüljétek, ha lehet, de amúgy irány a legolcsóbb!

A unionnal majdnem nagyon megszívtam, mert amikor eladtam az autómat és vettem újat, az akkor érvényes 30 nap helyett majdnem három hónap telt el, mire megkaptam a bónuszigazolást, úgyhogy a másik biztosító már kezdett aggódni. Közben jónéhány telefon és anyázás, és egy személyes látogatás az "ügyfélszolgálatukon" meggyőzött arról, hogy mindörökre felejtsem el őket.

Másrészt azt meg ugye mindenki tudja, hogy a saját kötelező sosem nekem fizet, tehát ha valaki belémjön, akkor az ő biztosítója rendezi a kárt. Ezért felesleges bármilyen más szempontot mérlegelni, mint az ár (és az esetleges rossz tapasztalatok :) ).


Az Union-t télleg felejtsétek el!!!!!! Bárhova csak oda ne!!!! Higgyétek el!!!!!
Én ott vagyok még de pucolok onnan ha drágább lesz is nem érdekell!!!!

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Biztosítás
« Válasz #65 Dátum: 2005.11.02 22:44:29 »
A Groupama biztosítóról mi a véleményetek? Nem kötelező szempontjából ,hanem Cascoéból és épp ezért érdekes,mert az én pénzemmel játszhatnak.Most csináltam abból is egy kalkulációt és éves 40e Ft-tal mínuszos lenne a díj náluk ugyanolyan feltételekkel.Most 124ezer az éves díjam az Uniqa-nal,2 éve ők voltak a legjobbak,de most lenne ez a cég és 81ezer az éves díja :?
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Biztosítás
« Válasz #66 Dátum: 2005.11.02 22:47:58 »
Idézetet írta: "galland"
Idézetet írta: "xeri"
Egyébként, a váltáson gondolkodóknak egy személyes tapasztalat és egy jótanács: a uniont kerüljétek, ha lehet, de amúgy irány a legolcsóbb!

A unionnal majdnem nagyon megszívtam, mert amikor eladtam az autómat és vettem újat, az akkor érvényes 30 nap helyett majdnem három hónap telt el, mire megkaptam a bónuszigazolást, úgyhogy a másik biztosító már kezdett aggódni. Közben jónéhány telefon és anyázás, és egy személyes látogatás az "ügyfélszolgálatukon" meggyőzött arról, hogy mindörökre felejtsem el őket.

Másrészt azt meg ugye mindenki tudja, hogy a saját kötelező sosem nekem fizet, tehát ha valaki belémjön, akkor az ő biztosítója rendezi a kárt. Ezért felesleges bármilyen más szempontot mérlegelni, mint az ár (és az esetleges rossz tapasztalatok :) ).


Az Union-t télleg felejtsétek el!!!!!! Bárhova csak oda ne!!!! Higgyétek el!!!!!
Én ott vagyok még de pucolok onnan ha drágább lesz is nem érdekell!!!!

Anyunak is ott van most. De kiszámoltuk, hogy a Uniqa-nál a legolcsóbb, szal valószínűleg váltunk, mert 3000-el kevesebb így az 1/4 éves díj.
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Biztosítás
« Válasz #67 Dátum: 2005.11.03 09:22:16 »
Idézetet írta: "galland"
Az Union-t télleg felejtsétek el!!!!!! Bárhova csak oda ne!!!! Higgyétek el!!!!!
Én ott vagyok még de pucolok onnan ha drágább lesz is nem érdekell!!!!

Miért, hogy származhat belole bajom - én is ott vagyok, ezért kérdezem :?:
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Biztosítás
« Válasz #68 Dátum: 2005.11.03 09:26:32 »
Nekem 2.000-el olcsóbb lehet a TIR-nél. Még gondolkodom, mert számomra ismeretlen a cég...... Valaki esetleg.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Biztosítás
« Válasz #69 Dátum: 2005.11.03 09:28:21 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "galland"
Az Union-t télleg felejtsétek el!!!!!! Bárhova csak oda ne!!!! Higgyétek el!!!!!
Én ott vagyok még de pucolok onnan ha drágább lesz is nem érdekell!!!!
Miért, hogy származhat belole bajom - én is ott vagyok, ezért kérdezem :?:

Most jut eszembe, már nem is vagyok ott, hisz eladtam a kocsit... :oops:  :oops:  :oops:
Viszont szó nelkul és rekordgyorsasággal utalták a visszajáró pénzt (egy osszegben fizettem az éves díjat) :!:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Biztosítás
« Válasz #70 Dátum: 2005.11.03 09:32:44 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Nekem 2.000-el olcsóbb lehet a TIR-nél. Még gondolkodom, mert számomra ismeretlen a cég...... Valaki esetleg.

Ne csak az árat nézd, hanem azt is, hogy a bónuszt nézve is megéri-e!
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Biztosítás
« Válasz #71 Dátum: 2005.11.03 10:25:00 »
http://WWW.BONUS10.HU   -Tessék számolgatni, és megkötni náluk a biztosítást!!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Biztosítás
« Válasz #72 Dátum: 2005.11.03 11:00:24 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Trotter66"
Nekem 2.000-el olcsóbb lehet a TIR-nél. Még gondolkodom, mert számomra ismeretlen a cég...... Valaki esetleg.

Ne csak az árat nézd, hanem azt is, hogy a bónuszt nézve is megéri-e!


mit nézzek rajta, plafonon vagyok.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Biztosítás
« Válasz #73 Dátum: 2005.11.03 14:26:33 »
Idézetet írta: "Tamás69"
http://WWW.BONUS10.HU   -Tessék számolgatni, és megkötni náluk a biztosítást!!!!

Itt csak 7 biztosító van feltüntetve... se Posta, se Tir.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Biztosítás
« Válasz #74 Dátum: 2005.11.03 14:29:02 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Nekem 2.000-el olcsóbb lehet a TIR-nél. Még gondolkodom, mert számomra ismeretlen a cég...... Valaki esetleg.

Én náluk voltam az ideén, és náluk is maradok. Rendesek, a zöldkártyát küldik is azonnal minden befizetés után. Szerencsére nem volt károm, ílyen téren nincs tapasznyalatom...