Szerző Téma: Biztosítás  (Megtekintve 580733 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

teepee

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Biztosítás
« Válasz #30 Dátum: 2004.11.30 21:49:49 »
Kösz srácok a sok tippet ilyen rövid idő alatt, legalább már látom, hogy van, akinek már sikerült "visszanyerni" a kötelező maradékát:D

Nem nagy píz ami megmaradna, de főleg így karácsony előtt meglenne a helye ...
 [smilie=sm65.gif]

 :D
teepee 82.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Biztosítás
« Válasz #31 Dátum: 2004.12.01 10:51:26 »
Idézetet írta: "teepee"
Kösz srácok a sok tippet ilyen rövid idő alatt, legalább már látom, hogy van, akinek már sikerült "visszanyerni" a kötelező maradékát:D

Nem nagy píz ami megmaradna, de főleg így karácsony előtt meglenne a helye ...
 [smilie=sm65.gif]

 :D

Szerintem ha igazolni tudod, hogy mikor adtad vissza az autót, akkor azt ugyanúgy el kell fogadniuk, mint az adásvételi szerződést, és vissza kéne kapnod a pénzt.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Biztosítás
« Válasz #32 Dátum: 2005.03.11 09:48:28 »
Kicsit elült ez a téma. A hétvégén beszéltem a biztosítós ismerőssel, panaszkodtam neki, hogy nem lett olcsóbb a kötelezőm, sőt, emeltek rajta 250 Ft-ot. Kisebb egyezkedés után sikerült némi kedvezményt elérni. Nem tudom , pontosan mennyi, de vagy 10 vagy 15%-ot. Majd a következő csekken meglátom  :lol:
Ráadásul, mivel a Casco-n nem volt káresemény az elmúlt két évben, visszaadnak egy havi díjat  :D
További alkura csak a következő évi díjszámításkor lehet majd visszatérni (november).
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

teepee

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Biztosítás
« Válasz #33 Dátum: 2005.03.11 20:52:48 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "teepee"
Kösz srácok a sok tippet ilyen rövid idő alatt, legalább már látom, hogy van, akinek már sikerült "visszanyerni" a kötelező maradékát:D

Nem nagy píz ami megmaradna, de főleg így karácsony előtt meglenne a helye ...
 [smilie=sm65.gif]

 :D

Szerintem ha igazolni tudod, hogy mikor adtad vissza az autót, akkor azt ugyanúgy el kell fogadniuk, mint az adásvételi szerződést, és vissza kéne kapnod a pénzt.


Csak jelzem az eredményt: jan. elején csöngetett a postás: maradéktalanul visszakaptam a lovettát, mintha nem is lett volna nálam az autó, pedig - igaz átíratás nélkül - kb. 1-1,5 hétig használtam  :lol:
teepee 82.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Biztosítás
« Válasz #34 Dátum: 2005.03.12 21:14:55 »
Idézetet írta: "teepee"
Csak jelzem az eredményt: jan. elején csöngetett a postás: maradéktalanul visszakaptam a lovettát, mintha nem is lett volna nálam az autó, pedig - igaz átíratás nélkül - kb. 1-1,5 hétig használtam  :lol:

Helyes, az az összeg járt neked...!
music     

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Biztosítás
« Válasz #35 Dátum: 2005.04.03 01:35:42 »
Hi

Fontos (?) kérdésem: elég ha neten keresztül kötöm meg a kötelező/Cascot, vagy érdemes befáradnom legközelebbi biztosítohoz (mondjuk pont ahhoz aki a neten kalkulátorral a legolcsóbra jött ki) és lehet hogy a személyesen kötök még lehetőség van több kedvezmény "kicsikarására" ?

Szóval  érdemes e személyesen kötni vagy ne számítsak túl sok előnyre ... ?

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Biztosítás
« Válasz #36 Dátum: 2005.04.03 02:00:15 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
Hi

Fontos (?) kérdésem: elég ha neten keresztül kötöm meg a kötelező/Cascot, vagy érdemes befáradnom legközelebbi biztosítohoz (mondjuk pont ahhoz aki a neten kalkulátorral a legolcsóbra jött ki) és lehet hogy a személyesen kötök még lehetőség van több kedvezmény "kicsikarására" ?

Szóval  érdemes e személyesen kötni vagy ne számítsak túl sok előnyre ... ?



van tapasztalatom, elég, ha a neten kötöd meg, minden papírt kipostáznak
plusz kedvezményt a személyes befáradáskor sem adnak, hol hasonlítottad össze az ajánlatokat? biztositas.hu vagy netrisk.hu?
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Biztosítás
« Válasz #37 Dátum: 2005.04.03 02:28:15 »
Idézetet írta: "BKrisz"
Idézetet írta: "Blue Quasar"
Hi

Fontos (?) kérdésem: elég ha neten keresztül kötöm meg a kötelező/Cascot, vagy érdemes befáradnom legközelebbi biztosítohoz (mondjuk pont ahhoz aki a neten kalkulátorral a legolcsóbra jött ki) és lehet hogy a személyesen kötök még lehetőség van több kedvezmény "kicsikarására" ?

Szóval  érdemes e személyesen kötni vagy ne számítsak túl sok előnyre ... ?



van tapasztalatom, elég, ha a neten kötöd meg, minden papírt kipostáznak
plusz kedvezményt a személyes befáradáskor sem adnak, hol hasonlítottad össze az ajánlatokat? biztositas.hu vagy netrisk.hu?


netrisken néztem ... de megnézem biztosítás.hu-t is ... elméletileg ugyanannyinak kéne lenni mindkettőn nem?

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Biztosítás
« Válasz #38 Dátum: 2005.04.03 03:00:01 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
netrisken néztem ... de megnézem biztosítás.hu-t is ... elméletileg ugyanannyinak kéne lenni mindkettőn nem?


igen, elméletileg ugyanannak, mi lett az eredmény?

a biztositas.hu 1 havi casco díjat elenged, egy kis promóció  :D
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Biztosítás
« Válasz #39 Dátum: 2005.04.03 15:04:16 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
Fontos (?) kérdésem: elég ha neten keresztül kötöm meg a kötelező/Cascot, vagy érdemes befáradnom legközelebbi biztosítohoz (mondjuk pont ahhoz aki a neten kalkulátorral a legolcsóbra jött ki) és lehet hogy a személyesen kötök még lehetőség van több kedvezmény "kicsikarására" ?Szóval  érdemes e személyesen kötni vagy ne számítsak túl sok előnyre ... ?

Érdemes a neten.
music     

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
Biztosítás
« Válasz #40 Dátum: 2005.04.03 19:29:30 »
Idézetet írta: "Blue Quasar"
Hi

Fontos (?) kérdésem: elég ha neten keresztül kötöm meg a kötelező/Cascot, vagy érdemes befáradnom legközelebbi biztosítohoz (mondjuk pont ahhoz aki a neten kalkulátorral a legolcsóbra jött ki) és lehet hogy a személyesen kötök még lehetőség van több kedvezmény "kicsikarására" ?

Szóval  érdemes e személyesen kötni vagy ne számítsak túl sok előnyre ... ?

én az idén neten kötöttem, az Unionnal, és 3 kötvényt küldtek, mindháromban más a díj. be kellett mennem hozzájuk. Ezenkívül novemberben kötöttem és februárban jött az első kötvény

gt4

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Biztosítás
« Válasz #41 Dátum: 2005.10.28 15:51:00 »
Üdvözlet!

Ha vki netán el tudna intézni vmi jó nagy B-t (10+-1 :lol:  ), légyszíves PÜ-zzön rám (vagy méjlezzen)

köszi

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Biztosítás
« Válasz #42 Dátum: 2005.10.28 16:17:33 »
Idézetet írta: "gt4"
Üdvözlet!

Ha vki netán el tudna intézni vmi jó nagy B-t (10+-1 :lol:  ), légyszíves PÜ-zzön rám (vagy méjlezzen)

köszi

Erre én is feliratkoznék.

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Biztosítás
« Válasz #43 Dátum: 2005.10.28 21:57:13 »
Egy "jó nagy B" robinak és egy gt4 fórumtársnak:
B B

Bocsi.  :P

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Biztosítás
« Válasz #44 Dátum: 2005.10.28 23:25:04 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "gt4"
Üdvözlet!

Ha vki netán el tudna intézni vmi jó nagy B-t (10+-1 :lol:  ), légyszíves PÜ-zzön rám (vagy méjlezzen)

köszi

Erre én is feliratkoznék.


Mióta a biztosítók adatbázisa össze van kötve, azóta egy esély van, ha ismered a helyi rendszergazdát, aki hajlandó átírni a teljes kártörténeti lapodat!
- pár éve még ment simán!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!