Szerző Téma: Minden ami világít  (Megtekintve 849077 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2190 Dátum: 2009.12.07 19:02:52 »

Sztem én megvárom, míg kiszedetik velem...


Csak nehogy büntivel szedessék ki :surrender:

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2191 Dátum: 2009.12.07 19:04:06 »
Én meg ahogy ma figyeltem egyre többet látok régi sárga izzós autó:D Van aki totál visszafejlődiK? Abban mi volt anno a jó? Régen azt hitték hogy mivel a nap srága az majd természetes lesz?

Ködpilácsba sokáig gondolkodtam egy 3K-s szetten :hmmmm: aztán nem lett belőle semmi, talán nem is baj, de egy sárga izzót lehet bepróbálnék, kíváncsiságból.......

barna.czukor

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2192 Dátum: 2009.12.07 19:06:14 »
Én meg egy pirosat tennék bele, hogy ne tudja az NKH-s kötsög, hogy előre vagy hátra megyek... :devil:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Minden ami világít
« Válasz #2193 Dátum: 2009.12.07 19:16:21 »
Én meg ahogy ma figyeltem egyre többet látok régi sárga izzós autó:D Van aki totál visszafejlődiK? Abban mi volt anno a jó? Régen azt hitték hogy mivel a nap srága az majd természetes lesz?

Ködpilácsba sokáig gondolkodtam egy 3K-s szetten :hmmmm: aztán nem lett belőle semmi, talán nem is baj, de egy sárga izzót lehet bepróbálnék, kíváncsiságból.......
Erre is van megoldás, én is szemeztem sokáig a sárga izzóval, aztán valahogy ellaposodott a dolog.  Valamelyik tunningboltban meg is találtam a megfelelőt, H11-ben.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Minden ami világít
« Válasz #2194 Dátum: 2009.12.07 19:17:47 »
Trotter!

Mit gondolsz, projektorba is belekötnek majd... :?:

Mert ott aztán tényleg 0vakítás :surrender: meg "nem is látszik annyira" hogy kszenon. :hmmmm:

Nem tudom, én még nem venném ki a projektorosból. 4300-as nem?
Mindenesetre, ha a H betű benne van a búrába, akkor abba illegál a xenon....
Ezen a héten fokozott ellenőrzés van...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

barna.czukor

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2195 Dátum: 2009.12.07 19:24:48 »
Szerintem a héten lecseng a dolog, aztán minden megy majd tovább a régi kerékvágásban. Nem érnek rá állandóan majd az NKH-sok sem.

Amúgy ha van bennük egy kis jó érzés, akkor csak a nagyon dúrván vakító, illetve kék vagy zöld színű izzókat szereltetik csak ki a kocsikból.

Véleményem szerint a projektoros 4300K-es xenonnak van a legnagyobb esélye, szerintem azzal nem lesz gond. Inkább az idősebb kocsik (mint az enyém) a neccesek, mert azokról könnyen le lehet vágni, hogy nem gyári, továbbá a 6000-res és magasabb színhőmérsékletű izzók.

Abban bízok, hogy az én jól beállított 4300K-es izzómba nem fognak belekötni. Pláne itt vidéken.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Minden ami világít
« Válasz #2196 Dátum: 2009.12.07 20:15:44 »
Véleményem szerint a projektoros 4300K-es xenonnak van a legnagyobb esélye, szerintem azzal nem lesz gond. ...

Abban bízok, hogy az én jól beállított 4300K-es izzómba nem fognak belekötni. Pláne itt vidéken.
A próféta szóljon belőled !   :) (4300K-es, projektoros, beállíttattam, vidéken és még senki sem villogott szembe). A jövő hét végéig csak városi futkosás van tervben úgyis.

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2197 Dátum: 2009.12.07 20:16:21 »
Nem tudom, én még nem venném ki a projektorosból. 4300-as nem?
Mindenesetre, ha a H betű benne van a búrába, akkor abba illegál a xenon....

Doboz szerint 6K-s, de full fehér színe van :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Minden ami világít
« Válasz #2198 Dátum: 2009.12.07 20:18:54 »
Véleményem szerint a projektoros 4300K-es xenonnak van a legnagyobb esélye, szerintem azzal nem lesz gond. ...

Abban bízok, hogy az én jól beállított 4300K-es izzómba nem fognak belekötni. Pláne itt vidéken.
A próféta szóljon belőled !   :) (4300K-es, projektoros, beállíttattam, vidéken és még senki sem villogott szembe). A jövő hét végéig csak városi futkosás van tervben úgyis.

A Tiéddel szvsz  nem lesz gond. Projektoros vadiúj modell, létezik xenonosban is, 4300-as, mint a gyári...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2199 Dátum: 2009.12.07 20:25:42 »
(4300K-es, projektoros, beállíttattam, vidéken és még senki sem villogott szembe). A jövő hét végéig csak városi futkosás van tervben úgyis.


A projektort nagyon el kell tekerni, hogy vakítson, én kicsit ódzkodtam, hogy magas lesz a xenonnal, de senki sem jelzett, s tényleg egyáltalán nem vakít, simán bele tudsz nézni szemből, cserébe szinte 0 szórt fény, tábláknál kicsit necces, országúton/pályán zavaró tud lenni, már aki jár arrafelé :szemez:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Minden ami világít
« Válasz #2200 Dátum: 2009.12.07 20:27:35 »
A projektort nagyon el kell tekerni, hogy vakítson, én kicsit ódzkodtam, hogy magas lesz a xenonnal, de senki sem jelzett, s tényleg egyáltalán nem vakít, simán bele tudsz nézni szemből, cserébe szinte 0 szórt fény, táblákat elég necces látni, országúton/pályán zavaró tud lenni, már aki jár arrafelé :szemez:
Nagyon éles kontúrt rajzol és széleset. A kékes fényt ( a projektor miatt ) meg a halogénnel is produkálta.

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2201 Dátum: 2009.12.07 20:28:10 »
...én is szemeztem sokáig a sárga izzóval, aztán valahogy ellaposodott a dolog.  Valamelyik tunningboltban meg is találtam a megfelelőt, H11-ben.

Ez már szubjektív: de szvsz még optikailag is jól néz ki egy sárga ködfény :yes:

barna.czukor

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2202 Dátum: 2009.12.07 20:29:57 »
...én is szemeztem sokáig a sárga izzóval, aztán valahogy ellaposodott a dolog.  Valamelyik tunningboltban meg is találtam a megfelelőt, H11-ben.

Ez már szubjektív: de szvsz még optikailag is jól néz ki egy sárga ködfény :yes:
Dácsiára, meg Wareszra való az...

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2203 Dátum: 2009.12.07 20:30:07 »
A kékes fényt ( a projektor miatt ) meg a halogénnel is produkálta.

Jah, nekem is így volt, a xenonnal meg brutál, vágni lehet a "határvonalat"...

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2204 Dátum: 2009.12.07 20:30:57 »
Dácsiára, meg Wareszra való az...

Nekem elméletben tetszik ez a combo, aztán fene tudja, lehet ha becsavarnám... :whistling: