Szerző Téma: Minden ami világít  (Megtekintve 848062 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Minden ami világít
« Válasz #2040 Dátum: 2009.09.05 10:48:23 »
Én az utólagos HID szettet javaslom, ha gyenge a fénye a kocsinak... Drága, de atomul világít.

Drága?????  Az volt 3-4 éve, mostanában majdhogynem  utánad dobják, még a jó minőségűeket is.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Minden ami világít
« Válasz #2041 Dátum: 2009.09.05 10:49:25 »
H7 - ből is van Megalight!

Én most Philips NightGuide típust használok; teljesen korrekt.  ( igaz ez nekem is H4 de a Corollába H7 Megalight kellett)
Próbáltál többfélét is, vagy csak ezt? Most nézem, hogy van náluk Premium, NightGuide, VisionPlus és ExtremePower is.
Milyen fénye van az izzódnak? 3 féle színből tevődik össze, nem tudom a kapott fény milyen szinü lehet (fehér?).

Nekem most Siverstar üzemel a H7-H1 kombóban. Nekem bevált.  Igaz a H1 DRL-ként is üzemel, vagyis állandóan 21W-nyi terheléssel.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Minden ami világít
« Válasz #2042 Dátum: 2009.09.08 21:40:52 »
Hoppácska :)

Csak a logo-t nézzétek.

(alapból kéken világít a háttér, nade fékezéskor pirosan.)

Na ilyet kaptam ajiba, csak mikor szerejük be?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Minden ami világít
« Válasz #2043 Dátum: 2009.09.08 21:51:30 »
Wow, még sosem láttam ilyet.  :D
Gratula!
beszerelni bármikor lehet.  :D

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Minden ami világít
« Válasz #2044 Dátum: 2009.09.09 05:59:14 »
Wow, még sosem láttam ilyet.  :D

Kis hazudós  ;)  :hug: :winkiss:

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: Minden ami világít
« Válasz #2045 Dátum: 2009.09.09 18:59:03 »
Wow, még hallani sem hallottam ilyenről  :D
és ez komoly ?
Pirosan világít , és azt hogy ? Tiszta Sci-Fi   :excl: :excl:
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2046 Dátum: 2009.09.23 11:29:07 »
Egyik ismerőst 2.jára szedték ki a rendőrök spec a xenon miatt, most kapott egy kis ösztönző büntit is, mert már egyszer emiatt megfogták, figyelmeztették...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Minden ami világít
« Válasz #2047 Dátum: 2009.09.23 11:35:47 »
Milyen autóról van szó? Azért mert vakított vagy azért mert egyértelmű, hogy utólagos? Mi volt a hivatalos indok a büntire?
         

barna.czukor

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2048 Dátum: 2009.09.23 16:45:56 »
Az okok engem is érdekelnek...

Én ezért is vettem 4300K-es szettet, arról nappal nem lehet olyan könnyen megmondani, hogy xenon. Simán nézhetik egy emelt fényerejű izzónak.

Este már sokkal könnyebb kiszúrni, az biztos. Ha vakít nagyon, az biztos, hogy felkelti a rendőrök figyelmét, arra én is allergiás vagyok eléggé.

Szerintem minél régebbi kocsiban van benne a szett, szerintem annál előbb belekötnek. Egy E12-es Corollába már kisebb az esély szerintem, mert feltételezik a zsaruk, hogy ebbe akár már gyári is lehet. Akkoriban a 4es Golfokban is volt gyári. Egy 10 éves kocsiban, biztosak benne, hogy utólagos, ezért szerintem ezt előbb is kipécézik.

Érdekelne, hogy pontosan milyen kocsival történt az eset? Illetve hány K-es volt a színhőmérséklete a szettnek?

Remélem az enyémbe nem kötnek bele...

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2049 Dátum: 2009.09.23 20:19:02 »
Egy ráncfelvarrt Mégányba van/volt, tehát projektoros lámpatestről beszélünk :excl:

Részleteket nem tudok, csak írta mailben, hogy kiszedi a xenont mert megbüntették, majd rákérdezek mi volt pontosan.

6000es volt bent Neki...

Amúgy szvsz idő kérdése hogy ráálljanak.......
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.23 20:21:34 írta Peti »

barna.czukor

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2050 Dátum: 2009.09.24 01:13:35 »
Egy ráncfelvarrt Mégányba van/volt, tehát projektoros lámpatestről beszélünk :excl:

Részleteket nem tudok, csak írta mailben, hogy kiszedi a xenont mert megbüntették, majd rákérdezek mi volt pontosan.
Ott biztos hogy volt valami gond. Projektoros lámpába kizárt hogy belekötnek, ha nem vakít.
Amúgy várjuk a fejleményeket.

6000es volt bent Neki...
Ez nappal is észrevehető, este meg pláne. Ezért is vettem én 4300-ast, ami ráadásul erősebben is világít.

Amúgy szvsz idő kérdése hogy ráálljanak.......
Ezt már 3 évvel ezelőtt is mondták... Remélem nem állnak sose rá.

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2051 Dátum: 2009.09.25 09:56:14 »
Megkérdeztem a srácot, kb. 3hete szedték ki először, figyelmeztették, hogy szabálytalan és hogy szedje ki, ez nem történt meg, hét elején ugyanott szedték ki, lehet még ugyanaz a rendőr is :flowers: (hatvani a srác) már egyszer figyelmeztetve is volt, ezért most megbüntették, világító és jelzőberendezések szabálytalan alkalmazása vagy átalakítása, valami ilyesmi címen.

Esélyese se volt kimagyarázni, mert nem volt fényszórómosója se.

leszilaci

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2052 Dátum: 2009.09.25 10:21:23 »
Megkérdeztem a srácot, kb. 3hete szedték ki először, figyelmeztették, hogy szabálytalan és hogy szedje ki, ez nem történt meg, hét elején ugyanott szedték ki, lehet még ugyanaz a rendőr is :flowers: (hatvani a srác) már egyszer figyelmeztetve is volt, ezért most megbüntették, világító és jelzőberendezések szabálytalan alkalmazása vagy átalakítása, valami ilyesmi címen.

Esélyese se volt kimagyarázni, mert nem volt fényszórómosója se.
van egy tippem,h hol ellenőrizték hatvan belterületén: 3 főúton, a vasúti felüljáró utáni lámpás kereszteződést elhagyva, buszmegállóöböl-szerűségbe leterelve. engem ott 2szer is nagyon nézegettek. ezek szerint csak a szerencsémen múlt,h nem vettek ki (éppen másokat igazoltattak). nagyon tekergették a fejüket az autó után ::) gondolom nem azért,m tetszett nekik [rohog]

Peti

  • Vendég
Re: Minden ami világít
« Válasz #2053 Dátum: 2009.09.25 18:20:25 »
Nem mondta pontosan, hogy hol volt, de rendszeresen ott szoktak halászni, úgyhogy könnyen lehet hogy az a platz...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.