Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 118445 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9388
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #270 Dátum: 2023.10.12 21:45:02 »
Én speciel a kipufogó tuningokon vagyok kiakadva, főleg a motoroknál. Mindenkit lenyomó, könyöklő egoista, antiszociális hozzáállás, ilyen tuning kipufogóval végigdurrantani a lakóövezeteken.
A biztonságukra hivatkozást (mármint hogy kell, hogy hallják őket), nem írom alá. Eleve a megszokottól eltérő vezetést "legalizálják" ezzel.
És igen, lakott környezetben nagyon zavaró. Főleg, ha feltűnő akar lenni. Ha már ilyen van a motoron, akkor guruljon át alapjáraton.

Egyébként fél-egy óra motorozás után nem szakad le a fejük a folyamatos erős hangtól?  :?: :hmmmm:

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #271 Dátum: 2023.10.13 10:12:57 »
Az egy kamu hivatkozás, marketingduma a tuningműhelyek részéről, hogy vegyél csak bátran jó hangos és persze drága kipufogót.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #272 Dátum: 2023.10.13 21:25:22 »
A biztonságukra hivatkozást (mármint hogy kell, hogy hallják őket), nem írom alá.
Lásd elektromos autó...
music     

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9388
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #273 Dátum: 2023.10.14 22:15:57 »
Ma - mint utolsó nyárias napon (ráadásul hétvége) kirajzottak a motorosok. Mosonmagyaróvár- Balatonfüred  útvonalon is rengeteg motoros volt. Csoportosan, 5-15 motor ment. Volt egy meredek manőver, amikor 3 motoros megelőzőtt, majd rögtön uténa egy buszmegállóban azokat várták be a társak, tehát azonnal fék és jobbra ki, hogy megálljanak. Gyakorlatilag vészfékezéssel tudtam csak elkerülni a balesetet.
Hazafelé pedig Csesznek környékén olyan tempóban ment el a kocsisor mellett 6 motor, hogy konkrétan a frászt hozták rám. Hirtelen tűntek fel (én sokat nézem a tükröt), nagyon hangosan, legalább 140-160 km/h-s sebességgel egymás után zsinórban előzték a 8 autóból álló kocsisort a záróvonalon. Az utosó kettő már elég neccesen tudta befejezni az előzést. Tudom az én problémám, de a lassan kétévesem visítva ébredt fel a hagjukra a kocsiban. :censored:
De a motorosok szentek, mindig betartják a szabályokat, csak az autósok utálják (írigylik) őket ... ja, persze  :cry: :nonono:

Figyelek, próbálom segíteni őket, hogy minél hamarabb előzzenek meg és tűnjenek el a közelemből. Néhányan észreveszik és megköszönik.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #274 Dátum: 2023.12.10 07:39:23 »
https://telex.hu/belfold/2023/12/10/auto-autotuning-kozlekedesi-hatosag-rendorseg-birsag-forgalmi-engedely-atalakitas-volkswagen-benzinmotor

A kipufogó miatt bukott le ez is... Hál' Istennek

Az mekkora disznóság már, hogy vizsga előtt leszereli a tuning elemeket. Naná, hogy kell a szigor!
« Utoljára szerkesztve: 2023.12.10 07:41:12 írta robi (Robi) »