Szerző Téma: corolla '77  (Megtekintve 130108 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
corolla '77
« Válasz #15 Dátum: 2004.12.06 10:23:35 »
Idézetet írta: "Szeke"
Ha addig még meglesz, most hétvégén egy IS200-ast vagy egy LandCruisert próbálok majd ki  :wink:  Már ha van rá igény persze...  :)
SZERK: most nézem, be lett számítva egy RX330 is. Ha AZ meglesz még, tuti azt próbálom ki  :D

Már hogyne lenne!
music     

emax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
corolla '77
« Válasz #16 Dátum: 2005.01.05 18:27:30 »
hello

a segítségeteket szeretném kérni! van egy 1981-es Corolla Sport Coupém, amit el szeretnék adni.
ha véletlenül volna tudomásotok olyan gyűjtőről, aki ilyen autót keres (1000 db-ot gyártottak belőle), vagy van Köztetek valaki, akit esetleg érdekel, és a kocsi nem a roncstelepen fog kikötni, szóljatok! köszönöm

max
994 Carina E Sedan XLi 1.6

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
corolla '77
« Válasz #17 Dátum: 2005.01.05 18:34:42 »
Idézetet írta: "emax"
hello

a segítségeteket szeretném kérni! van egy 1981-es Corolla Sport Coupém, amit el szeretnék adni.
ha véletlenül volna tudomásotok olyan gyűjtőről, aki ilyen autót keres (1000 db-ot gyártottak belőle), vagy van Köztetek valaki, akit esetleg érdekel, és a kocsi nem a roncstelepen fog kikötni, szóljatok! köszönöm

max


Írnál valamit az autóról? Egyébként miért akarod eladni, ez egy tök jó kocsi!
Nem volt ez fent a használtautó.hu?
Mintha már láttam volna.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
corolla '77
« Válasz #18 Dátum: 2005.01.05 23:22:51 »
Idézetet írta: "emax"
a segítségeteket szeretném kérni! van egy 1981-es Corolla Sport Coupém, amit el szeretnék adni.
ha véletlenül volna tudomásotok olyan gyűjtőről, aki ilyen autót keres (1000 db-ot gyártottak belőle), vagy van Köztetek valaki, akit esetleg érdekel, és a kocsi nem a roncstelepen fog kikötni, szóljatok!

Egy ismerősömnek volt egy ilyenje kékben, de már eladta, és nem ilyet vett.
music     

emax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
corolla '77
« Válasz #19 Dátum: 2005.01.06 20:02:35 »
Idézetet írta: "Misi"

Írnál valamit az autóról? Egyébként miért akarod eladni, ez egy tök jó kocsi!
Nem volt ez fent a használtautó.hu?
Mintha már láttam volna.



igen, ez volt fent a hasznaltauto.hu-n, most még fent van az euautocenter.com-on, ott vannak képek is.

mire vagy kíváncsi...? 1981-es, 1.6-os DOHC motor, dupla vezérműtengely, dupla karburátor, keret nélküli ablakok, alufelni, cd, van hozzá rengeteg alkatrész, még 1 motor, váltó, műszerfal, fékek...
ha jól tudom, 1000 db létezik ebből összesen, a hatchbackből és a combiból gyártottak csak többet.

én a 2. tulaj vagyok, és imádom ezt a kocsit, viszont sajnos a karosszéria (küszöbök, padlólemez), néhány apróság, pl km-óra, és a fékek javításra szorulnak. azért kell eladnom, mert anyagi okokból és időhiány miatt nem tudnék mindent +csináltatni a kocsin, de ennek ellenére nem akarom, hogy egy ilyen ritkaság a roncstelepen kössön ki.  :(

tudok képeket küldeni, ha érdekel...

max
994 Carina E Sedan XLi 1.6

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
corolla '77
« Válasz #20 Dátum: 2005.01.06 20:09:39 »
Idézetet írta: "emax"
Idézetet írta: "Misi"

Írnál valamit az autóról? Egyébként miért akarod eladni, ez egy tök jó kocsi!
Nem volt ez fent a használtautó.hu?
Mintha már láttam volna.



igen, ez volt fent a hasznaltauto.hu-n, most még fent van az euautocenter.com-on, ott vannak képek is.

mire vagy kíváncsi...? 1981-es, 1.6-os DOHC motor, dupla vezérműtengely, dupla karburátor, keret nélküli ablakok, alufelni, cd, van hozzá rengeteg alkatrész, még 1 motor, váltó, műszerfal, fékek...
ha jól tudom, 1000 db létezik ebből összesen, a hatchbackből és a combiból gyártottak csak többet.

én a 2. tulaj vagyok, és imádom ezt a kocsit, viszont sajnos a karosszéria (küszöbök, padlólemez), néhány apróság, pl km-óra, és a fékek javításra szorulnak. azért kell eladnom, mert anyagi okokból és időhiány miatt nem tudnék mindent +csináltatni a kocsin, de ennek ellenére nem akarom, hogy egy ilyen ritkaság a roncstelepen kössön ki.  :(

tudok képeket küldeni, ha érdekel...

max


Dobhatnál 1-2 képet, meg esetleg egy irányárat.
mihaly.meszaros kukac sgs.com

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
corolla '77
« Válasz #21 Dátum: 2005.01.08 22:03:12 »
Idézetet írta: "Misi"
Dobhatnál 1-2 képet, meg esetleg egy irányárat.
mihaly.meszaros kukac sgs.com


Ez az , tessék szépen megmenteni ezt az autót  :) ! A szívem hasad meg az összes ilyen szép régi gépért (itt Pécsett is hetente figyelem , ahogy egy bájos kis E3-as Corolla szedán pusztul lefele , mert a gazdája csak használja) , legszívesebben felvásárolnám mindet , de hiányzik hozzá egy nagyon-nagyon lényeges dolog  :roll:

Egyébként itt Pécsett is van egy ilyen Corolla kupé (ugyanez a ferdehátú , tehát nem a lépcsőshátú és nem a liftback) , sötétkék színben , jó állapotban - rendszeresen szoktam látni . Szééép :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
corolla '77
« Válasz #22 Dátum: 2005.01.08 22:16:11 »
Most néztem meg az árát . Uramisten . Jézus-Mária !!!  :shock:  :pal2:  [smilie=sm01.gif]

Emax , egy jó tanács ! Ha el akarod adni a kocsit , negyedeld az árát . Tiptop , tökéletes állapotban se érne ennyit , pláne itt Magyarországon ! Nálunk egész egyszerűen még nincs meg az a kör , aki kimondottan ezt a (youngtimer) kategóriát keresné . De ha meglenne , se fizetnének érte ilyen összegeket , még sokkal jobb állapotban sem .

Én is szeretem , imádom a Camrymet , de tisztában vagyok vele , hogy ha el akarnám adni , 150-nél többet nem kérhetnék érte - azt is csak a meglehetősen jó állapota miatt .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
corolla '77
« Válasz #23 Dátum: 2005.01.09 09:51:33 »
Én is megkérdezem a cégnél, nincs-e igény rá. Ha megvennénk, akkor meg is csinálnánk rendesen, bemutatóautónak. De 500 az tényleg piszok sok érte.  150 kompletten mindenestül. De még rákérdezek.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

emax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
corolla '77
« Válasz #24 Dátum: 2005.01.09 16:27:24 »
OK, OK, OK, OK, [smilie=sm60.gif] sorry, nem tudom, milyen árakon mennek az ilyen kocsik, azt gondoltam, h mivel nagyon kevés van belőle, ezért van olyan, akinek esetleg megér ennyit... egyébként volt tavaly Ausztriából 2000 euro-s (kb 480e Ft) ajánlat, csak akkor még nem akartam eladni.

Idézetet írta: "Szeke"
Én is megkérdezem a cégnél, nincs-e igény rá. Ha megvennénk, akkor meg is csinálnánk rendesen, bemutatóautónak. De 500 az tényleg piszok sok érte.  150 kompletten mindenestül. De még rákérdezek.


milyen céged van??? jól hangzik ez a bemutatóautó-dolog...  8)
994 Carina E Sedan XLi 1.6

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
corolla '77
« Válasz #25 Dátum: 2005.01.09 16:30:05 »
Idézetet írta: "emax"
milyen céged van??? jól hangzik ez a bemutatóautó-dolog...  8)

Még semmilyen, csak majd olyan tíz év múlva, ez: www.mftoyota.hu
Reklám off :D  :wink:
http://www.toyotaclub.hu/mickey/index.php?page=hir&hir=21
Ilyesmi bemutatóautó lenne...
De még semmi sem biztos egyelőre...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

emax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
corolla '77
« Válasz #26 Dátum: 2005.01.09 17:15:28 »
Idézetet írta: "Misi"

Dobhatnál 1-2 képet, meg esetleg egy irányárat.
mihaly.meszaros kukac sgs.com


próbáltam a megadott címre küldeni fotókat, megkaptad?? mailbox nem mindig működik kifogástalanul...

max
994 Carina E Sedan XLi 1.6

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
corolla '77
« Válasz #27 Dátum: 2005.01.09 17:53:15 »
Idézetet írta: "emax"
Idézetet írta: "Misi"

Dobhatnál 1-2 képet, meg esetleg egy irányárat.
mihaly.meszaros kukac sgs.com


próbáltam a megadott címre küldeni fotókat, megkaptad?? mailbox nem mindig működik kifogástalanul...

max


Majd holnap megmondom, mert az a céges címem.

emax

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
corolla '77
« Válasz #28 Dátum: 2005.01.09 19:52:20 »
Idézetet írta: "Misi"


Majd holnap megmondom, mert az a céges címem.


nem ment át, a mailbox.hu szerint nincs ilyen mailcím!!!  :?
van esetleg másik cím, ahova küldhetem?

"I'm sorry to have to inform you that your message could not be
be delivered to one or more recipients
. It's attached below.

<mihaly.meszaros@sgs.com>: sgs.com: Host name has no address"
994 Carina E Sedan XLi 1.6

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
corolla '77
« Válasz #29 Dátum: 2005.01.09 19:56:27 »
(Misi email címével nekem is mindig gondom van... Pedig van Toyotaclub-os is Neki :) )