Szerző Téma: Corolla '90 elõtt  (Megtekintve 705206 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #1995 Dátum: 2011.09.18 13:26:35 »
retrobandi

Szerintem csúnyán átbaftak  ::) ... Amit a hf-tömítésről mondott, az egy hatalmas baromság. Az összes leírt hibajelenséget szinte biztosan a karburátorod okozza (tök tipikus a dolog), amit nyilvánvalóan nem tudtak rendesen beállítani/megjavítani, sőt még rontottak is rajta; ráadásul még jól le is húztak egy minimum fölösleges, de sajnos talán egyáltalán el sem végzett hf-tömítés cserével  :no:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #1996 Dátum: 2011.09.18 15:29:30 »
sztem is total átbafták. eleve a karbimühely nem is csinál ilyeneket.
inkább a kolléga helyében beszereznék minden infót esetleg a másik karbit és nekiállnék magam.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Laszlos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 62
  • Toyota Corolla '88 HB
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #1997 Dátum: 2011.09.18 19:50:01 »
En is amondo vagyok hogy ,felturni az inguljat es hajra!Rosszabb nem lehet mint igy.Ha erdekli retrobandit atkuldom a karbi rajzat ,csak sajnos angol nyelven van,de vannak rajzok es szerintem el lehet igazodni rajta.Es meg a bealitasi utmutato is megvan de csak angolul,mondjuk megprobalom magyarositani ha valakit erdekel. :sorcerer:  Ja hogy ne feletsem ,ha sikerul a moka az oltcit karbival majd szolok es lesz kep is rolla!
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.18 19:52:49 írta Laszlos »
Corolla Hb XL '88

retrobandi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #1998 Dátum: 2011.09.18 20:24:20 »
En is amondo vagyok hogy ,felturni az inguljat es hajra!Rosszabb nem lehet mint igy.Ha erdekli retrobandit atkuldom a karbi rajzat ,csak sajnos angol nyelven van,de vannak rajzok es szerintem el lehet igazodni rajta.Es meg a bealitasi utmutato is megvan de csak angolul,mondjuk megprobalom magyarositani ha valakit erdekel. :sorcerer:  Ja hogy ne feletsem ,ha sikerul a moka az oltcit karbival majd szolok es lesz kep is rolla!
Üdv!
Érdekel a dolog, mert ha holnap jól összeveszek velük, lehet hogy rám vár a feladat. ;) Úgyhogy légyszives küld át amid van erről a karbiról, sokat segitene.  :helpsmilie:
Egyébként egyre inkább kikristályosodik bennem a fleismerés: srác, téged csúnyán megszivattak! :cry:
Apropó: hallottam hogy valaki Aisan VV karbit tett a zsigájára, és enyhén szólva megtáltosodott tőle. :lol:

Laszlos

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 62
  • Toyota Corolla '88 HB
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #1999 Dátum: 2011.09.18 20:31:36 »
En is amondo vagyok hogy ,felturni az inguljat es hajra!Rosszabb nem lehet mint igy.Ha erdekli retrobandit atkuldom a karbi rajzat ,csak sajnos angol nyelven van,de vannak rajzok es szerintem el lehet igazodni rajta.Es meg a bealitasi utmutato is megvan de csak angolul,mondjuk megprobalom magyarositani ha valakit erdekel. :sorcerer:  Ja hogy ne feletsem ,ha sikerul a moka az oltcit karbival majd szolok es lesz kep is rolla!
Üdv!
Érdekel a dolog, mert ha holnap jól összeveszek velük, lehet hogy rám vár a feladat. ;) Úgyhogy légyszives küld át amid van erről a karbiról, sokat segitene.  :helpsmilie:
Egyébként egyre inkább kikristályosodik bennem a fleismerés: srác, téged csúnyán megszivattak! :cry:
Apropó: hallottam hogy valaki Aisan VV karbit tett a zsigájára, és enyhén szólva megtáltosodott tőle. :lol:
  Bandi pont most nincs idom de holnap du. lekicsinyitem es atkuldom a cucut pu-n,jo?De angolul lesz!A magyarra kel varni egy par napot!
Corolla Hb XL '88

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2000 Dátum: 2011.09.18 20:39:18 »
Egyébként egyre inkább kikristályosodik bennem a fleismerés: srác, téged csúnyán megszivattak! :cry:

TE is alájuk tehetsz. Az újpesti Karburátor "szakműhely" honlapján az van írva, hogy a cég 2010 január 1-el megszűnt. Milyen formában is működnek tovább?
Másrészt gondolom számlát azt nem mellékeltek a javításhoz.
Szóval nem fogyasztóvédelmi téma innentől, hanem apehos.... Neked is vannak aduid. Viszont veszteni valód na az nincs.
Ha nem mutatták be a kiszerelt szelepszár szimeringeket, akkor esélyesen hozzá sem nyúltak, csak a pénzt tették el érte.
Nem megijedni, ha van esetleg apehos ismerős, vagy jobb dumás haver, nyugodtan vidd magaddal erősítésnek.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2001 Dátum: 2011.09.18 20:48:16 »
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

retrobandi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2002 Dátum: 2011.09.18 22:11:00 »
De most amúgy kinél voltál újpesten?

http://szucslap.extra.hu/fooldal.html

Vagy:

http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=karbi&id=1115802195
Szia!
Én a Szücs szervizben voltam az Istvánteleki utcában. Egy sufni az egész. :lol:
Na mindegy, holnap kiderül mennyire tisztességesek a palik. :hmmmm:

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2003 Dátum: 2011.09.18 22:47:47 »
Szia!
Én a Szücs szervizben voltam az Istvánteleki utcában. Egy sufni az egész. :lol:
Na mindegy, holnap kiderül mennyire tisztességesek a palik. :hmmmm:

Hát a másik sem nagyobb annál.
De le merem fogadni, hogy itt sem kaptál számlát.
És nagyon lelkesen hirdeti a hengerfej javítást azt látom.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2004 Dátum: 2011.09.19 11:14:28 »
Egyik ismerősöm lőtte ezeket a képeket 7végén.  8)





         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2005 Dátum: 2011.09.19 12:09:34 »
Pécsett pár évvel ezelőttig közlekedett egy ilyen  :yes: ... Aztán egy parkolóban, álló helyzetben belerohant egy másik kocsi - totálkár...  :no:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

retrobandi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2006 Dátum: 2011.09.19 19:11:41 »
Szia!
Én a Szücs szervizben voltam az Istvánteleki utcában. Egy sufni az egész. :lol:
Na mindegy, holnap kiderül mennyire tisztességesek a palik. :hmmmm:

Hát a másik sem nagyobb annál.
De le merem fogadni, hogy itt sem kaptál számlát.
És nagyon lelkesen hirdeti a hengerfej javítást azt látom.
Üdv!
Voltam újfent az újpesti szervizben, a srác állitgatott vmit, de sajna még az eredeti állapotot sem tudta visszaállitani. :cry:
Nincs mese: meg kell várnom Laszlos kolléga segitségét doksi ügyben, aztán arcal a vasútnak... :nonono:
Mindenesetre elkeseritő, hogy nincs az országban olyan szaki, aki érdemlegesen hozzá tudna szólni az Aisan VV karbihoz. :cry:

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2007 Dátum: 2011.09.19 19:20:13 »
Szia!
Én a Szücs szervizben voltam az Istvánteleki utcában. Egy sufni az egész. :lol:
Na mindegy, holnap kiderül mennyire tisztességesek a palik. :hmmmm:

Hát a másik sem nagyobb annál.
De le merem fogadni, hogy itt sem kaptál számlát.
És nagyon lelkesen hirdeti a hengerfej javítást azt látom.
Üdv!
Voltam újfent az újpesti szervizben, a srác állitgatott vmit, de sajna még az eredeti állapotot sem tudta visszaállitani. :cry:
Nincs mese: meg kell várnom Laszlos kolléga segitségét doksi ügyben, aztán arcal a vasútnak... :nonono:
Mindenesetre elkeseritő, hogy nincs az országban olyan szaki, aki érdemlegesen hozzá tudna szólni az Aisan VV karbihoz. :cry:

NA állj. Ők csináltak egy állapotfelmérést és azt mondták, hogy ez meg ez a hiba. Vagyis te bíztál bennük, hogy ha az amit ők mondanak meg lesz csinálva, akkor a kocsi hót rendben lesz. De ha jól értem nem ez történt. Ergó feleslegesen adtál ki egy rakat pénzt..... Erre nem kérdeztél rá?
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2008 Dátum: 2011.09.19 20:00:35 »
nem beszélve arról h karbiállitásra vitted be. nem hfej töm meg ilyenekre..utálom ezt.. :devil:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corolla '90 elõtt
« Válasz #2009 Dátum: 2011.09.19 20:07:17 »
retrobandi, nehogy már annyiban hagyd ezt  :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )