Szerző Téma: !! megszűnt!! Toyota Rácz  (Megtekintve 27277 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Rácz
« Válasz #15 Dátum: 2004.05.16 18:47:55 »
Megérteném a dolgot, ha egy márka minden szervize ugyanazt az olajat használná. De ahány szerviz, annyi olaj. Akkor miért is fáj annyira, ha én egy olyan olajat viszek magammal, ami mondjuk nekem bevált x éve? Ha Te**o gazdaságost vittem volna, akkor megérteném... Ennek pusztán anyagi okai vannak. Ugyanis azt az olajat, amit én vittem, 10e-ből kijött, ők ugyanezt(!!!) 15-ért adták volna...
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Rácz
« Válasz #16 Dátum: 2004.05.16 18:56:07 »
Idézetet írta: "whis"
Megérteném a dolgot, ha egy márka minden szervize ugyanazt az olajat használná. De ahány szerviz, annyi olaj. Akkor miért is fáj annyira, ha én egy olyan olajat viszek magammal, ami mondjuk nekem bevált x éve?

Régebben még próbálkoztak azzal a szöveggel is, hogy "nem szabad keverni az olajakat, ha egyszer valamilyet teszel bele, akkor onnantól fogva csak ugyanolyat szabad bele tenni" Szerencsére most már leálltak ezzel a baromsággal...
music     

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Toyota Rácz
« Válasz #17 Dátum: 2005.03.28 14:20:14 »
Tudtok valamit erről a szalonról? Innen van a corollám, ma reggel jöttem el előtte (kerepesin van) és Hyundai szalon lett belőle.. :I

üdv,
kuf

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Toyota Rácz
« Válasz #18 Dátum: 2005.03.28 14:32:11 »
Idézetet írta: "kuf"
Tudtok valamit erről a szalonról? Innen van a corollám, ma reggel jöttem el előtte (kerepesin van) és Hyundai szalon lett belőle.. :I

üdv,
kuf

Csődbe mentek, mert senki nem vitte oda szervízelni a kocsit, ezért váltottak 1 olyan márkára, amiből meg lehet élni :D
Laco 73 :D

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Toyota Rácz
« Válasz #19 Dátum: 2005.03.28 16:44:13 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "kuf"
Tudtok valamit erről a szalonról? Innen van a corollám, ma reggel jöttem el előtte (kerepesin van) és Hyundai szalon lett belőle.. :I

üdv,
kuf

Csődbe mentek, mert senki nem vitte oda szervízelni a kocsit, ezért váltottak 1 olyan márkára, amiből meg lehet élni :D


Gratulálok... toyo elött meg mitshubishi szalon volt.. :I

üdv,
kuf

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Toyota Rácz
« Válasz #20 Dátum: 2005.03.28 16:53:02 »
Idézetet írta: "kuf"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "kuf"
Tudtok valamit erről a szalonról? Innen van a corollám, ma reggel jöttem el előtte (kerepesin van) és Hyundai szalon lett belőle.. :I

üdv,
kuf

Csődbe mentek, mert senki nem vitte oda szervízelni a kocsit, ezért váltottak 1 olyan márkára, amiből meg lehet élni :D


Gratulálok... toyo elött meg mitshubishi szalon volt.. :I

üdv,
kuf

Természetesen ez vicc volt :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Rácz
« Válasz #21 Dátum: 2005.03.28 18:29:24 »
Idézetet írta: "kuf"
Tudtok valamit erről a szalonról? Innen van a corollám, ma reggel jöttem el előtte (kerepesin van) és Hyundai szalon lett belőle.. :I

Olvasd el itt az összes hozzászólást, megtudod, miért...
music     

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Nyílt nap
« Válasz #22 Dátum: 2006.04.15 09:11:51 »
kb. 2 éve egy nyílt hétvégén begurultunk a telepükre. Szerettem volna egy Land Cruisert megnézni, beleülni. Akkor már  az Avensis Versóm meg volt. kb. 15-20 perc nézelődés után az udvarra nem jött ki senki bementem és szóltam, hogy megszeretném nézni a Land Crusiert. Az ember azt mondta rögtön jövök. Eltelt vagy 15 perc ismét. Bevágódtunk a kocsiba és megindultunk az ajtó előtt ráléptem a dudára erre már kiszaladtak, hogy várjak és mit szerettem volna. Én mondtam nekik, hogy 15 perce már egyszer elmondtam, de elmondom mégegyszer. Ekkor már nagyon dühös voltam és átvillant az agyamon, hogy egy kicsit sokkolom az ürgét. Ezt válaszoltam. Szerettem volna becserélni az Avensis Versót egy  Land Cruiserre, de mivel több mint 30 percet rám se hederítettek megyek máshová. Az ember egy kicsit elsápadt és eljöttünk. Mástol is hallottam, hogy órákig várakoztatják az embert.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Re: Nyílt nap
« Válasz #23 Dátum: 2006.04.15 18:44:02 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Mástol is hallottam, hogy órákig várakoztatják az embert.

Már nem, mert már kb. 1 éve megszűnt a kereskedés  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Re: Nyílt nap
« Válasz #24 Dátum: 2006.04.15 21:41:23 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Mástol is hallottam, hogy órákig várakoztatják az embert.

Már nem, mert már kb. 1 éve megszűnt a kereskedés  :kacsint:

De szervizük még van. Elég jó az óradíjuk, és elég kedvesek abban, hogy kivegyék a looser júzer pénztárcájából a maradék zsét. Sajna van tapasztalat velük.
Laco 73 :D