Szerző Téma: !! megszűnt!! Toyota Rácz  (Megtekintve 27204 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
!! megszűnt!! Toyota Rácz
« Dátum: 2004.03.04 11:57:22 »
Legyen ilyen is ha már többen vettük ott az autónkat.
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.01 11:02:55 írta Trotter66 »

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Rácz
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.14 19:17:22 »
A legnagyobb problémám a riasztó-szerelés. Leszedtük a borítást ahova bekötötték, hát ronda. Szigetelő szalag hegyek, szakítva, feket, kábelek össze-vissza. + A vonóhorog visszajelző led-ek is beesnek, amit szintén ott csináltak.  

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Rácz
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.17 18:32:32 »
Sziasztok.Én a Rácznál vettem az autót de nem oda viszem szervizelni.Az első alkalommal mikor hibával vittem az autót hozzájuk nem tudták /akarták/ megoldani.Így maradt a válasz "majd ha jó idő lesz megszűnik"Így átmentem egy másik céghez.A riasztót Ők rakták be nekem is nagyon drágán és nagyon pocsékul!Ennyit röviden.

gyuribá

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
Toyota Rácz
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.18 15:04:06 »
Hali!

Én amikor kerestem a legjobb ajánlatot a Rácznál csak falakba ütköztem... :(
Unott gépjármüértékesítö, semmiféle ajánlat az árcsökkentésre stb.
Mintha nem is akartak volna autót eledni. Pedig senkinek nincs a homlokára írva: én tuti vevö vagyok!
Hát nem is náluk vettük a verdát, hanem ott , ahol éreztették velem, hogy értem vannak. (Toyota Pest) :)
yuribá Corolla HB Terra

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Toyota Rácz
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.19 06:45:19 »
az enyém kicsit hosszú lesz, bocsi ;)

Tavaly aug végén vettem meg a corollám (a szeptemberi áremelés elött) náluk. Hosszas keresés után egyedül náluk volt raktáron..
Egy idösebb úrral kezdtünk el tárgyalni, aki halál kultúrált volt, 5-6% kedvezményben egyeztünk meg, amikor hirtelen el kellett szaladnia bankba, egy fiatal kollégára bízott minket.. aki.. eleinte félreértésnek magyarázta a kedvezményt, végülis 5%-ban sikerült megegyezni.
Látszott rajta,h csak vegyük már meg. Rá kb 1 héttel nagy örömmel bementem hozzájuk,hogy veszek gyári gumiszönyeget. A fiatal srác megismert, kb 2 percet foglalkozott velem, ugyanis begördült a parkolóba egy S600-as arany merci. Eladóm kirohant a mercishez, körbeugrálta és már el is voltam felejtve a gumiszönyegemmel :( A végén egy idösebb raktáros, nagyon kedvesen segített, de csak rajta múlt.

Riasztót énis kérdeztem tölük, de drágának tüntek, majd máshol..

kuf

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Rácz
« Válasz #5 Dátum: 2004.04.07 08:28:37 »
A riasztó beszerelése tényleg nem túl profi, kábelek mindenfelé, lógnak, lötyögnek. A visszajelző led kb. 2 hónap múlva már levált az ablakról.
Még egy hiányosság, hogy a tőlük vett és általuk felszerelt könnyűfém felniket újra kellett centiroztatni, 10-40g-os hiányok voltak mind a négy keréknél.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Rácz
« Válasz #6 Dátum: 2004.04.21 18:33:04 »
Idézetet írta: "whis"
Bejelentkeztem szervizbe. Kérdeztem, hogy vihetek-e saját olajat, mire azt a választ kaptam, hogy 'az biza garanciavesztéssel járhat'.
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Rácz
« Válasz #7 Dátum: 2004.05.15 21:35:47 »
Igen, be is írták a füzetbe a 15000-es cellába, hogy hozott olaj. Csak azt felejtették el odaírni, hogy milyen olaj is volt ez a hozott...  :evil:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Rácz
« Válasz #8 Dátum: 2004.05.15 21:46:46 »
Idézetet írta: "whis"
Igen, be is írták a füzetbe a 15000-es cellába, hogy hozott olaj. Csak azt felejtették el odaírni, hogy milyen olaj is volt ez a hozott...  :evil:

A márkáját kár, hogy nem írták be.
Amúgy nem tudom, mi a csodálkoznivaló: a Toyota a hivatalos márkakereskedők által forgalmazott olajakat fogadja el a garanciális olajcserékkor, hozott anyag nem jó. Nem tudom mi ebben az olyan pláne?  :shock: Üzleti oka van ennek főleg, de nem elhanyagolható a műszaki felelősség sem.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Rácz
« Válasz #9 Dátum: 2004.05.15 21:50:45 »
Ilyen nincs, ez csak duma. Itt CSAK az üzletről van szó...
(A kereskedők jól leszerződtek egy adott céggel, abból jó nagy pénzt kapnak. Ennyi.)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Rácz
« Válasz #10 Dátum: 2004.05.15 21:54:02 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Ilyen nincs, ez csak duma. Itt CSAK az üzletről van szó...
(A kereskedők jól leszerződtek egy adott céggel, abból jó nagy pénzt kapnak. Ennyi.)

Business is business...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Rácz
« Válasz #11 Dátum: 2004.05.15 21:59:03 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Ilyen nincs, ez csak duma. Itt CSAK az üzletrol van szó... (A kereskedok jól leszerzodtek egy adott céggel, abból jó nagy pénzt kapnak. Ennyi.)

Ez pontosan így van. Anno az Astránál is volt ez a "gyári márkájú olaj" duma. Megkérdeztem, hogy az milyen márka, azt mondták, hogy Shell...
music     

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Rácz
« Válasz #12 Dátum: 2004.05.15 21:59:32 »
Egy olajcserénél több ezret keresnek ha az általuk adott olajat használják.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Rácz
« Válasz #13 Dátum: 2004.05.15 22:03:18 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Ilyen nincs, ez csak duma. Itt CSAK az üzletrol van szó... (A kereskedok jól leszerzodtek egy adott céggel, abból jó nagy pénzt kapnak. Ennyi.)

Ez pontosan így van. Anno az Astránál is volt ez a "gyári márkájú olaj" duma. Megkérdeztem, hogy az milyen márka, azt mondták, hogy Shell...

No igen. Nálunk Aral és Shell olajok vannak. Minden márkakereskedőnél más és más lehet, még egy adott márkán belül is.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Toyota Rácz
« Válasz #14 Dátum: 2004.05.15 22:14:24 »
Persze, csak arra céloztam, hogy a "gyári"megjelölés nem egy misztikus valami, mert egyik autógyár sem finomítja az olajat maga, hanem veszi valakitöl.
music