Szerző Téma: Kipufogó  (Megtekintve 99694 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #60 Dátum: 2006.02.08 12:37:07 »
Idézetet írta: "leszilaci"
vmikor meg lehet majd fülelni? :vag2:


Természetesen!  :kacsint: Vagy tali, vagy máskor, végül is bármikor!  :pofa: Probálok egy hangklippet készíteni róla, vagy egy kis videót, csak nem tudom hova töltöm fel...
Toyota Yaris T SPORT
153



Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kipufogó
« Válasz #61 Dátum: 2006.02.08 15:23:06 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "leszilaci"
vmikor meg lehet majd fülelni? :vag2:

Természetesen!  :kacsint: Vagy tali, vagy máskor, végül is bármikor!  :pofa: Probálok egy hangklippet készíteni róla, vagy egy kis videót, csak nem tudom hova töltöm fel...

Ha klubtag vagy, akkor az klubosftp-re tedd fel, és közöld majd velünk a fájl címét.
Ha nem vagy, akkor feltehetem, ha elküldöd az itt publikus e-mailcímemre, vagy a klubosra, vagy MSN címemre. stb. stb. Viszont akkor csak a klubtagok férnek majd hozzá. Ennyit tudok én tenni az ügy érdekében.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #62 Dátum: 2006.02.08 20:43:30 »
Idézetet írta: "Trotter66"

Ha klubtag vagy, akkor az klubosftp-re tedd fel, és közöld majd velünk a fájl címét.
Ha nem vagy, akkor feltehetem, ha elküldöd az itt publikus e-mailcímemre, vagy a klubosra, vagy MSN címemre. stb. stb. Viszont akkor csak a klubtagok férnek majd hozzá. Ennyit tudok én tenni az ügy érdekében.


Sajnos nem vagyok MÉG klubtag... Köszi szépen, hogy felajánlottad a segítséget!  :kacsint: Szerintem a klubtagságit nem fogom tudni olyan hamar elintézni, szal lehet hogy kérem majd a segítséged, mindenféleképpen jelzek. Amúgy a tagságit is intézni szeretném.  :pofa:
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #63 Dátum: 2006.02.10 20:46:02 »
Meg van az új Envy kipuff amiről már régebben beszéltem!  :nagymosoly: Nagyon jó hangja van, és sokkal nyomatékosabb lett a verda így, hogy rákerült egy Yaririsra tuningolt és gyártott átmenő sportdob a gyári folytott helyett!  :kacsint: Érezni lehet, hogy jobban reagál a gáznyomásra, sokkal fürgébb és agressszívabb lett!  :vag2:  :twisted:  :vezetes:

KÜLÖN KÖSZÖNET AZ M+F TOYOTA KISKŐRÖS CSAPATÁNAK ÉS SZEKE CARTÁRSNAK, HOGY FELSZERELTÉK ÉS SEGíTETTEK EZ ÜGYBEN!!!  :pofa:
Toyota Yaris T SPORT
153



Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Kipufogó
« Válasz #64 Dátum: 2006.02.13 16:06:55 »
Hello mindenki! Diesel powa :)  van valakinek tapasztalata hogy diesel corollan hogy musical a sportdob? rettentöen kivancsi vok!... vagy nem igazan modi ilyet csinalni dieselel?
udv

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kipufogó
« Válasz #65 Dátum: 2006.02.14 14:53:56 »
Idézetet írta: "Gangs"
Hello mindenki! Diesel powa :)  van valakinek tapasztalata hogy diesel corollan hogy musical a sportdob? rettentöen kivancsi vok!... vagy nem igazan modi ilyet csinalni dieselel?
udv


A barátom diesel Passatján van maszek kétcsöves sportdob. Szépen szól, más haszna nincsen....
Dieselekre nem nagyon szoktak max. a  hang miatt sportdobot feltenni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
diesel spdob
« Válasz #66 Dátum: 2006.02.14 15:08:46 »
köszönet az infoért, lehet hogy utanajarok mert most nagyon benne vok a szépitgetésbe :)
kösz kösz

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: diesel spdob
« Válasz #67 Dátum: 2006.02.14 15:11:46 »
Idézetet írta: "Gangs"
köszönet az infoért, lehet hogy utanajarok mert most nagyon benne vok a szépitgetésbe :)
kösz kösz


Hajrá, ToTo nagyon körbejárta a tmát, sztem küldj neki egy PÜ-t.......
És ne felejts el beszámolni az eredményről... :kacsint:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: diesel spdob
« Válasz #68 Dátum: 2006.02.14 16:05:25 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Gangs"
köszönet az infoért, lehet hogy utanajarok mert most nagyon benne vok a szépitgetésbe :)
kösz kösz


Hajrá, ToTo nagyon körbejárta a tmát, sztem küldj neki egy PÜ-t.......
És ne felejts el beszámolni az eredményről... :kacsint:


Ha bármi kérdésed lenne kipuffal kapcsolatban, akkor bátran! Ha tudok, akkor segítek...  :kacsint:
Trotter: Még mindig dolgozom a hangklippen, hétvégén havazásban sikerült kimennünk, ott nem akartam dzsuvás lenni nem is beszélve arról, hogy a kocsi is elég koszi, azóta meg sajnos nem volt időm, de rajta vagyok!
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #69 Dátum: 2006.02.14 16:08:54 »
Idézetet írta: "Gangs"
Hello mindenki! Diesel powa :)  van valakinek tapasztalata hogy diesel corollan hogy musical a sportdob? rettentöen kivancsi vok!... vagy nem igazan modi ilyet csinalni dieselel?
udv


Diesel Corollán nem hallottam még sportdobot, de diesel BMW-n, Audi-n és Ford-on már igen. Ahogy Tortter is mondta, a hang az biztos szebb de semmi más... Ja, és nem ordít mint egyes benzínes verdákon, szerintem sokkal halkabb!  :szomoru:
Toyota Yaris T SPORT
153



Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kipufogó
« Válasz #70 Dátum: 2006.02.14 18:20:31 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Gangs"
Hello mindenki! Diesel powa :)  van valakinek tapasztalata hogy diesel corollan hogy musical a sportdob? rettentöen kivancsi vok!... vagy nem igazan modi ilyet csinalni dieselel?
udv


Diesel Corollán nem hallottam még sportdobot, de diesel BMW-n, Audi-n és Ford-on már igen. Ahogy Tortter is mondta, a hang az biztos szebb de semmi más... Ja, és nem ordít mint egyes benzínes verdákon, szerintem sokkal halkabb!  :szomoru:


Inkább az alacsonyabb motorfordulatban rejlik a szépsége, a mormogás, illetve a mélyebb bugyborékolás. Persze a 6 henger itt is szebben szól....
Erről azonban a Zindexen Capri-mester sokkal többetr tudnak mesélni nálam.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Laca

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
Re: diesel spdob
« Válasz #71 Dátum: 2006.02.14 21:39:43 »
Idézetet írta: "Gangs"
köszönet az infoért, lehet hogy utanajarok mert most nagyon benne vok a szépitgetésbe :)
kösz kösz

Hali nézdd meg a www.tte.de oldalon!
A Corolla E12 faceliftnél.
2006 Corolla HB 1.4 D4D Luna

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: diesel spdob
« Válasz #72 Dátum: 2006.02.14 21:54:33 »
Idézetet írta: "Laca"
Idézetet írta: "Gangs"
köszönet az infoért, lehet hogy utanajarok mert most nagyon benne vok a szépitgetésbe :)
kösz kösz

Hali nézdd meg a www.tte.de oldalon!
A Corolla E12 faceliftnél.


Hát én is a TTE-t választottam legelöször, itt és más Toyota fórumokon érdeklődtem a TTE iránt, hát az az igazság, hogy ahhoz képest hogy majdnem olyan mint a gyári, elég borsos ára van! Örülök, hogy végül is nem a TTE mellett döntöttem, így maradt a kimondottan Yarisra gyártott és tuningolt hátsó sportdob ami egy kicsivel drágabb volt, de a japán gyártásnak köszönhetően hangban és teljesítményben is fantasztikus!  :nagymosoly:

De azért egy kört megér a TTE, hátha...
Toyota Yaris T SPORT
153



Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: diesel spdob
« Válasz #73 Dátum: 2006.02.15 08:37:56 »
Idézetet írta: "ToTo"
teljesítményben is fantasztikus!  :nagymosoly:


Mérettél teljesítményt az dob felszerelése előtt és után is?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: diesel spdob
« Válasz #74 Dátum: 2006.02.15 08:42:16 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "ToTo"
teljesítményben is fantasztikus!  :nagymosoly:


Mérettél teljesítményt az dob felszerelése előtt és után is?


Előtte mértem, vásárlás után egy kicsivel gyári állapotban, szal nem közvetlen a felszerelés előtt... 108 paci jött ki max teljesítményre!  :pofa: Most úgy érzem mintha nyomatékosabb lenne a verda, majd ha a havernak lesz ideje méretni, akkor megyek hozzá... Sokkal jobban indul meg, pörgősebb és fürgébb az új dob után az tuti!  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153