Szerző Téma: Kipufogó  (Megtekintve 99679 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Kipufogó
« Válasz #30 Dátum: 2005.04.11 16:43:28 »
Hát, nekem laza 70rugó lenne, inkább marad az eredeti, é smegkapj a HID xenont a gépsárkány :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Rob

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 61
Kipufogó
« Válasz #31 Dátum: 2005.04.13 21:40:13 »
Idézetet írta: "kuf"
Remélem jó lesz a link:

http://www.remus.at/product.php?option=1&selPrdID=1&ln=2&selectBrtID=50&selectCatID=545&selectDtlID=2470

Ez pl az 1.4 HB új corollára Remus dob. Nekem hasonló volt az off-corsámon és bár valószínű egyedi probléma, de nekem alig 3 év alatt
rohadt és tört el a dob végéből kijövő csőtoldat.

üdv,
kuf



Erre godoltál?

http://www.remus.at/product.php?option=1&selPrdID=1&ln=2&selectBrtID=50&selectCatID=545&selectDtlID=2501

Lehet, hogy ua. de nekem az előbb nem jött be a link alapján.
b]Corolla Hb. 1,4 VVT-i 2004[/b]

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Kipufogó
« Válasz #32 Dátum: 2005.04.21 21:08:12 »
Remus, tipusspecifikus, hangolható!!!

HALLÓ!!!! KACSABI DRÁGA!!! H-A-N-G-O-L-H-A-T-Ó!!!!!
Készüljünk a halálra... :twisted:
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

TOMI_70

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Kipufogó
« Válasz #33 Dátum: 2005.05.04 11:53:56 »
Idézetet írta: "Kacsabi"
Tutivesztes!

A pénteki hambi közben igértem, hogy megnézem.
íme Õ a gyári, PZ439-T9712-00 a cikkszáma.
Echte TTE darab, az árát nem tudom de sejtheted  :shock:




Hmmm
Kisker ára : 220.945HUF :((

Kacsabi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
  • '10 Prius
Kipufogó
« Válasz #34 Dátum: 2005.05.04 17:38:37 »
Idézetet írta: "TOMI_70"
Hmmm
Kisker ára : 220.945HUF :((


Jól éreztem én, hogy qrva drága ez a TTE , ebből akár 2 REMUS-ra is futná.
Szóval akkó ezé nem látni egy árva darabot se.
007

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Kipufogó
« Válasz #35 Dátum: 2005.05.07 00:03:08 »
Az biztos...ennyiért nem veszek...soha soha:)
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #36 Dátum: 2006.01.18 21:17:16 »
Valaki, bárki aki tett sportkipufogót Yarisra? Tapasztalatok, márkák, fajták, hangok, stb. érdekelne... Köszke!  Egy páran adtak már jó tanácsot, de még többre vagyok kiváncsi! :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153



Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Kipufogó
« Válasz #37 Dátum: 2006.01.19 09:06:38 »
Idézetet írta: "kuf"
Remélem jó lesz a link:

http://www.remus.at/product.php?option=1&selPrdID=1&ln=2&selectBrtID=50&selectCatID=545&selectDtlID=2470

Ez pl az 1.4 HB új corollára Remus dob. Nekem hasonló volt az off-corsámon és bár valószínű egyedi probléma, de nekem alig 3 év alatt
rohadt és tört el a dob végéből kijövő csőtoldat.

üdv,
kuf


Nem hiszem, hogy egyedi probléma lenne. Igen egyenetlen a minősége a Remus doboknak, rendszereknek, és ahhoz képest elég drágák.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #38 Dátum: 2006.01.19 11:53:52 »
Idézetet írta: "Ear"

Nem hiszem, hogy egyedi probléma lenne. Igen egyenetlen a minősége a Remus doboknak, rendszereknek, és ahhoz képest elég drágák.


Mit értesz azalatt, hogy egyenetlen a minősége a Remus doboknak, illetve rendszereknek? Én úgy gondolom, hogy ha nem utángyártott dobról van szó vagy valmi kipuff műhelyben át nem vernek valami okossággal (pl. márkavég átheggesztése saját dobra), akkor a Remus dobokkal alig lehet probléma, de ez csak az én véleményem.  :hmm:
Toyota Yaris T SPORT
153



Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kipufogó
« Válasz #39 Dátum: 2006.01.19 13:23:22 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Ear"

Nem hiszem, hogy egyedi probléma lenne. Igen egyenetlen a minősége a Remus doboknak, rendszereknek, és ahhoz képest elég drágák.


Mit értesz azalatt, hogy egyenetlen a minősége a Remus doboknak, illetve rendszereknek? Én úgy gondolom, hogy ha nem utángyártott dobról van szó vagy valmi kipuff műhelyben át nem vernek valami okossággal (pl. márkavég átheggesztése saját dobra), akkor a Remus dobokkal alig lehet probléma, de ez csak az én véleményem.  :hmm:


Nem lehetne az aláírásodban lépő- egyébként szenzációs - képet átméretezni, mondjuk a negyedére? Mert így elég nagy, és vannak modemesek is. Köszi.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Kipufogó
« Válasz #40 Dátum: 2006.01.19 17:10:38 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Ear"

Nem hiszem, hogy egyedi probléma lenne. Igen egyenetlen a minősége a Remus doboknak, rendszereknek, és ahhoz képest elég drágák.


Mit értesz azalatt, hogy egyenetlen a minősége a Remus doboknak, illetve rendszereknek? Én úgy gondolom, hogy ha nem utángyártott dobról van szó vagy valmi kipuff műhelyben át nem vernek valami okossággal (pl. márkavég átheggesztése saját dobra), akkor a Remus dobokkal alig lehet probléma, de ez csak az én véleményem.  :hmm:


Korai rozsdásodás, nem pontos mértek, radikálisan eltérő hang ugyan olyan dob esetében - ezekkel találkoztam a Remus esetében.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #41 Dátum: 2006.01.20 09:21:17 »
Idézetet írta: "Ear"

Korai rozsdásodás, nem pontos mértek, radikálisan eltérő hang ugyan olyan dob esetében - ezekkel találkoztam a Remus esetében.


Hát ez meglepő számomra, a Remus szerintem az egyik legjobb márka, hiszen a minőségével kapcsolatban nem nagyon hallottam negatívumról. Szerintem a Sebring, Supersprint és Remus a többi kipuff márkákkal együtt mint pl. HKS, Blitz, Fujitsubo elég jó minőségűek kell hogy legyenek, persze biztos előfordul egy két eset, hogy nem felelnek meg, de gondolom ez a sorozatgyártásnak köszönhető.
Lehet, hogy a Remus amivel találkoztál nem is Remus volt igazándiból hanem valami hamis változat amit összeraktak?

Idézetet írta: "Trotter66"


Nem lehetne az aláírásodban lépő- egyébként szenzációs - képet átméretezni, mondjuk a negyedére? Mert így elég nagy, és vannak modemesek is. Köszi.


Szia! A kép alig haladja meg a 25 kilobyte-ot, nem hinném hogy túl sok gondot okozna! Amúgy megpróbáltam kicsinyíteni rajta és képzeld, hogy még nagyobb lett a felbontási mérete így még rosszabb lenne a mostani helyzettől. Nekem nagyon tetszik ez a kép, szerintem nem okoz nagy problémát mert a szöveg amúgy is hamarabb bejön mint a kép ha töltődik az oldal. Nem akarok kötözködni, de megtartom, igyekszem kevesebbet irni...  :hmm:

ÜDV!
ToTo
Toyota Yaris T SPORT
153



Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Kipufogó
« Válasz #42 Dátum: 2006.01.20 09:25:01 »
Tessék, itt van harmadára kicsinyítve.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #43 Dátum: 2006.01.20 09:31:20 »
Idézetet írta: "Ear"
Tessék, itt van harmadára kicsinyítve.


Köszönöm, akkor neked valahogy sikerült...  :szemez:  :kacsint: Remélem ez megfelel mindenkinek!  :mivan:
Toyota Yaris T SPORT
153



Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kipufogó
« Válasz #44 Dátum: 2006.01.20 11:00:59 »
Idézetet írta: "ToTo"

Köszönöm, akkor neked valahogy sikerült...  :szemez:  :kacsint: Remélem ez megfelel mindenkinek!  :mivan:


Köszi, és Neked is Ear.
Abban egyetértünk, hogy QRVjó a kép, de ezt írtam is..... :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.