Szerző Téma: Kipufogó  (Megtekintve 102185 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Kipufogó
« Válasz #120 Dátum: 2007.03.23 22:59:23 »
Az én kipufogóm pedig a képen látható, bár itt kicsit koszos. :elpirul: És még szélesebb gumijaim is vannak!  :kacsint:

[a csatolmányt egy admin törölte]
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Kipufogó
« Válasz #121 Dátum: 2007.03.24 14:32:44 »
Jó lenne  :nagymosoly: , a kivánság lista határa a csillagos ég  :szomoru:
következõ beruházásként hátsó légterelõt fogok nézni, felnit még idén nem cserélek. Talán jövöre , addig még gyûjtõgetek.  :nagymosoly:

Idézetet írta: "leszilaci"
:10:
nagyon jól néz ki :nagymosoly:

de valahogyan kívánja, hogy szélesebb gumik legyenek a kipuff mellé :kacsint:  :mrgreen:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #122 Dátum: 2007.03.25 20:16:04 »
Sziasztok!

Nekem is pár napja jöttek meg a cuccaim.  :nagymosoly:

Végig 55-ös rendszer, Megan Racing leömlõ, flexibiliscsõ, sport kati, Megan Racing hátsódob (ami már meg volt), Perrin könnyített fõtengely, és még a héten várom a direktszûrõ kitet is. A hangja brutális, majd talin meghallgatjátok.

































[/img]
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #123 Dátum: 2007.03.25 20:32:47 »
Idézetet írta: "Kántor"
Az én kipufogóm pedig a képen látható, bár itt kicsit koszos. :elpirul: És még szélesebb gumijaim is vannak!  :kacsint:


Hali! Szép hátsódobod van, hasonló az enyémhez. Milyen kipuffod van, hangja milyen?
Toyota Yaris T SPORT
153



Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Kipufogó
« Válasz #124 Dátum: 2007.03.25 21:01:16 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Kántor"
Az én kipufogóm pedig a képen látható, bár itt kicsit koszos. :elpirul: És még szélesebb gumijaim is vannak!  :kacsint:


Hali! Szép hátsódobod van, hasonló az enyémhez. Milyen kipuffod van, hangja milyen?

Elvileg Remus dob, az egyik haver vette a Suprájához, de túl kicsinek találta, így vett egy nagyobbat, ez meg lett az enyém. :nagymosoly:  A hangja egész jó.  A te cuccaid honnan vannak? ebay? Mi pénzbe került? Ha gondolod jöhet privátba is a válasz.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Kipufogó
« Válasz #125 Dátum: 2007.03.26 15:18:54 »
Egy buta kérdésem lenne, ki csinált már pillangó szelepes kipufogót? Tudjátok amit lehet álltiani a hangján??? Nagyon érdekelne!!!
gy Toyota sosem hagy cserben...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #126 Dátum: 2007.03.26 22:13:35 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Egy buta kérdésem lenne, ki csinált már pillangó szelepes kipufogót? Tudjátok amit lehet álltiani a hangján??? Nagyon érdekelne!!!


Szerintem a Dinamit Kipufogó már csinált ilyet. Jól dolgoznak, szerintem egy kört megér...
Toyota Yaris T SPORT
153



Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Kipufogó
« Válasz #127 Dátum: 2007.03.27 19:24:34 »
Köszi megnéztem az oldalt, lehet hogy megérne mégegy kört, nagyon szép az a Yaris TS a képeden.

Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Egy buta kérdésem lenne, ki csinált már pillangó szelepes kipufogót? Tudjátok amit lehet álltiani a hangján??? Nagyon érdekelne!!!


Szerintem a Dinamit Kipufogó már csinált ilyet. Jól dolgoznak, szerintem egy kört megér...
gy Toyota sosem hagy cserben...

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #128 Dátum: 2007.03.28 17:58:48 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Köszi megnéztem az oldalt, lehet hogy megérne mégegy kört, nagyon szép az a Yaris TS a képeden.


Nincs mit...  :kacsint: Ja, az egy TRD által fejlesztett Yaris.
Toyota Yaris T SPORT
153



Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Kipufogó
« Válasz #129 Dátum: 2007.03.28 19:52:11 »
Hát igen a TRD... :D

Láttam egy TRD által fejlesztett Suprát, azóta háááát :D Nincs más autó amit azt mondom hogy jó !!

Lambót nem emlitek példának :) Az nem ótó hanem ûrsikló:D

Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Köszi megnéztem az oldalt, lehet hogy megérne mégegy kört, nagyon szép az a Yaris TS a képeden.


Nincs mit...  :kacsint: Ja, az egy TRD által fejlesztett Yaris.
gy Toyota sosem hagy cserben...

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Kipufogó
« Válasz #130 Dátum: 2007.04.27 15:46:20 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Egy buta kérdésem lenne, ki csinált már pillangó szelepes kipufogót? Tudjátok amit lehet álltiani a hangján??? Nagyon érdekelne!!!


Helo!

Szerintem érdeklõdj a Janódobnál is! Ott van a Dinamit mellett, csak egy patak választja el Õket egymástól. Tudom ajánlani Õket, mert korrektül dolgoznak!
BekeN

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #131 Dátum: 2007.05.16 18:53:29 »
Sziasztok!

Ma volt az autó teljesítménymérésen, és gondoltam, hogy beteszem az eredményeket...  :kacsint:

A gyári értékek: 77kw(105le)/6000rpm, 145Nm/4200rpm



Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #132 Dátum: 2007.05.20 20:56:55 »
Megkérdeztem janódobékat,mert hogy különváltak.Az egyik banda aszonta hogy sportkatalizátor és közép,hátsódob,vég.A másik meg azt hogy csak középdobtól érdemes,mert a sportkatalizátor után levó lambdaszonda  összezavarja  a computert és motorhiba jelet fog küldeni a computerbe..Ráadásul Õk azt mondták hogy 2 katalizátor van benne,amit meg is néztünk és ez 2 lambdaszondát is jelent így sztem maradok majd az egyszerûbb megoldásnál kevesebb kockázattal.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Kipufogó
« Válasz #133 Dátum: 2007.10.26 15:50:20 »
hi All!

Nah csak gondoltam megosztok veletek pár dógot :)

Kipuff tuning, toyota:

szal aki komplett rendszert szeretne, annak az a megoldás, hogy leömlõ ( sztem ne vegyen mást a gyári helyett, tök felesleges 150ezerért 3-4Le? :S nah akkor leömlõ után egy közép dobot be aztán hátra valami kis dobocskát....

Sport katalizátor...... Minek?!?!?!? ha azt teszitek bele, a check engine úgy is világít, mert ugyebár gyári katalizát -> elötte egy O2 szerzor front -> ez méri a hogy dús vagy szegény a sürítés mértéke.... a hátsó rear o2 sensor hogy a katalizátor mûxik e :)....

De a Toyota ( szeretni való is ezzért..... ) megoldotta, hogy a hátsót ne lehessen kiszedni, mert behal az ECU, azaz check engine majd TRC majd ASR off kivillan..... hm.... hülye japóóóóók....

Ekkor lép életbe a solution :) -> o2 rear sensor emulator :) tehát neten rákeres megatlál ( van belõle pár) olyan 30 dolcsi / stück, aztá körbekérdez hogy amcsiból ki küldi ki jó hazánkba :S.... nah ez neccesebb... én találtam 2õt, de addig nem ajánlom, mig meg nem jöttek a cuccok....

Kipuff szelep :)

Nah én is akartam, de sok a garanciális gond vele, elkopik a pillangó szelep tetején a fogaskerék.... aztán jah... bukott az emberke 55-60 rugót.... amúgy neten 40 ért meg lehet venni QTECH gyártja asszem....
Jah még valami, a hátsó sensor 0,1 - 0,9 V ig mér az a normál....  ;) csak gondoltam ha valakit érdekel....


Üdv:

Zo

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Kipufogó
« Válasz #134 Dátum: 2007.12.13 17:05:59 »
Idézetet írta: "zorits"


Kipuff tuning, toyota:

Sport katalizátor...... Minek?!?!?!? ha azt teszitek bele, a check engine úgy is világít, mert ugyebár gyári katalizát -> elötte egy O2 szerzor front -> ez méri a hogy dús vagy szegény a sürítés mértéke.... a hátsó rear o2 sensor hogy a katalizátor mûxik e :)....


Én tettem be sport katalizátort és egyszer sem villant fel a check engine lámpácska, a lenti képeken megtalálod a teljes kipuff rendszert. :nagymosoly:

Idézetet írta: "zorits"


De a Toyota ( szeretni való is ezzért..... ) megoldotta, hogy a hátsót ne lehessen kiszedni, mert behal az ECU, azaz check engine majd TRC majd ASR off kivillan..... hm.... hülye japóóóóók....


Azzal nem értek egyet, hogy behal az ECU, nekem egy sem villant fel soha, a hátsót mi simán kiszedtük és visszacsavartuk az új nagyobb átmérõjû csõbe, semmi gond vele!  :mivan:

Viszont mindenkinek csak ajánlani tudom a kipuff fejlesztést aki már valaha gondolkodott rajta...  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153