Mindenféle > Tuning

Fóliázás

(1/187) > >>

MiCKEY:
Tapasztalatok, címek, telefonszámok...

Toygli003:
Én bátram ajánlom mindenkinek a Thomy Fóliát. Nagyon prcizen dolgoznak. Az lehet, hogy egy picit drága, de megéri. Egy pár barátomnak Ő fóliázta a verdáját és persze nekem is. A srác aki vele dolgozik a Toyotánál dolgozot, szóval nem barbár módon szedi szét a "MI" autónkat.

http://www.thomyfolia.hu/

Momo:
A Győr-M-Sorpon megyeiknek én is tudok ajánlani egy srácot. Kapuvári, 3M fóliával dolgozik. Az enyémet is ő csinálta, az ár korrekt, az autó még aznap kész!

kishaver:
NAGYON FONTOS INFO:

YARIST CSAKIS AKKOR SZABAD FÓLIÁZNI, HA MÁR ELŐTTE A BELSŐ PÁRALEHÚZÓT VALAMI TEXTILLEL BÉLELTÉTEK VAGY AZ EGÉSZET KIVETTÉTEK ESETLEG HA TALÁLTATOK ODA MEGFELELŐ HELYETTESÍTŐT, MERT

AZ EREDETI MEGKARCOLJA A FÓLIÁT!!!!!  :evil:

Ha bélelitek, akkor vigyázni kell, hogy a bélés ne legyen vastag, mert az üveg le és felhúzó motor leéghet. Ha vékony, akkor meg a ragasztó fogja karcolni az üveget, ha kiköt rendesen. Talán a kétoldalas ragasztó a kafa. Igaz, ha ezt meg begyűri, megint csak a baj van vele, mert ugye a műanyagról leválik a súrlódás miatt, de a ragasztóban még lesz annyi erő, hogy simán felragad a fóliára az ajtón belül. Tehát a felhúzás lesz kérdéses.

Ha kiveszitek, akkor kb 12-15 mm rés lesz. Nem szép és sok kosz bejut.

Ha találtok megfelelő helyettesítőt, akkor azonnal értesítsetek a 30/520-8962 vagy a 20/341-9306 számon, mert nekem még mindig karcolódik a fólia.

leszilaci:

--- Idézetet írta: "kishaver" ---NAGYON FONTOS INFO:

Ha találtok megfelelő helyettesítőt, akkor azonnal értesítsetek a 30/520-8962 vagy a 20/341-9306 számon, mert nekem még mindig karcolódik a fólia.
--- Idézet vége ---


Velúr Dekor Bt.
Morvay Tamás
Dunakeszi,
Repülőtéri út.1.
Ipari park 23 as épület.
tel:06/20-945-4910

1000ft/páralehúzócsík flokkolása
de saját magadnak kell ki- ill. beszerelni
nagyon korrekt munkája van!
mindent flokkol!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése