Szerző Téma: Toyota Kocsis - Baja, Szekszárd  (Megtekintve 16896 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

gs400

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #15 Dátum: 2007.12.03 17:04:19 »
Én Szekszárdon vettem a Toyotát, de õk is a Kocsishoz tartoznak. Szekszárdiak aranyosak kedvesek, csládiasak. Történt egyszer, hogy ki szerettem volna próbálni a Corolla Versót 2,2D/177LE verzióban, amit csak Baján tudtam megtenni. Lementünk. Tudtak rólunk, odaköszöntek, mit akarunk, aztán 20 perc semmi. Biztos dolguk volt, sokszor elõfordul az ilyen elõvették a kiskocsit, ám láss csodát a tesztvezetés a kereskedõ tesztvezetésével indult. Rendben is van ez így, hiszen a hideg motort jobb ha szakember melegíti be. Ennek ellenére minden fokozat 4500, halálfélelem kamikáze elõzések. Elõre elgondoltuk gyászoló feleségeinket és gyerekeinket hogyan állnak hulló könnyek mellett a sírunk felett. A Kocsiban a szó sem hangzott el, mukkanni sem mertünk, majd egy egyenes szakaszon finoman jeleztük, hogy az autót szertnénk kipróbálni. Nagy fék, nagy kormánymozdulat, és a volán már a miénk volt. Felyenként vezettümk kb 5KM-t. Csndesen búcsutvettünk a kedves kereskedõtõl és megfogattuk, hogy többet ide nem jövünk. Ha valamit akarunk, akkor azt Szekszárdon el tudjuk rendezni. Továbbra is az Õ szedvicseiket esszük, isszuk az üdítõjüket, és potyázunk a vezetéssel, és náluk fogunk vásárolni.

vapcika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #16 Dátum: 2008.06.11 11:35:09 »
Én a minap hoztam el tőlük az Aurisomat. ::)
A (szóbanforgó) szekszárdi hölgy készséges volt, minden információt előre megkaptam tőle, mindent egyeztetni tudtunk, minden simán ment. Kézpénzes vásárlóként engedményre nem is volt esélyem, de emiatt nem panaszkodom. A telefonos visszahívás miatt írok csak, az tényleg nem ment... :no: De már megtanultam: ha valami nekem fontos, akkor azt nekem kell intéznem. A tesztvezetés is simán ment, azonnal én kaptam meg a kormányt. Negatívumként még a biztosítást említeném: nem szeretik, ha nem náluk köti az ember; és a használtautómat gyakorlatilag szóba sem hozhattam. :nono:
Mindezekkel együtt nagyon örülök az első új autómnak!